NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
killkenny 118 — Stream felelős
ha már PM, az én kedvencem:

Sobri Jóska
off: fasza, ez az én feltöltésem 😀

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
ajánlom figyelmedbe Soprano első lemezét!

__
vz
ZoliMP
Mindenképp akartam Soprano diszkót letolni, csak még nem jutottam el odáig.
Ezen kívül ajánlották még nekem a Saian Supa Crew, tőlük hallgattam már pár dolgot, őket is bírom.

Egyébként a mainstream nem feltétlen kell, hogy rosszat jelentsen. Én pedig kifejezetten imádom az old school dolgokat, meg az undergroundot, de egyben polo a jazz-hop-ot is ugye, indie ilyesmi. Én nem is tudom ezeket külön szedegetni, én meghallgatom, és vagy tetszik, vagy nem. Attól, hogy mainstream, még nem állok neki semminek úgy, hogy na ez egy fos lesz.

Ami engem sokkal jobban irritál, ha egy előadót olyanok imádnak úgy, mintha mindig is bírták volna, akik igazából egyetlen számukat ismerik. A legjobb példa erre a Punnany. Az emberek 95% a koncerteken egy szaros számot nem hallott a Körkorképről, de Punnany-zik végig, mert meghallgatta tegnap ezerszer az Élvezdet...igen, nagyon jó szám, én is imádom, de nem ezért vennék fel Punnany pólót, hanem az egész munkásságuk miatt.
Ez nekem sokkal zavaróbb annál, hogy egy előadó mainstream vagy sem. Mi emberek tesszük szarabbá a zeneipart azzal, hogy nem figyelünk a részletekre, és meghallgatjuk a sok szennyet, ami eladhatóvá válik, és még több szennyet termelEazzy
ezzel nem vagy egyedül 😊  www.youtube.com/watch?v=_8GudtlOhyQ.brk
ha már PM, az én kedvencem:


több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Saian..nekem nem jött át.
keress Manu Militari-t. Kanadai, de a francia részről😊 mindkét lemeze parádés.
__
vzZoliMP
Köszi az ajánlást, meg fogom hallgatni mindenképp!

Estére egy kis nyugisabbat:

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 456
félreértetted.
nincs bajom a méjnsztrímmel, az ismertebbel. csak itthon a semmit mondó előadok kapnak helyet és most nem csak hip hop/rap-re értem😉
sok féle muzsikát hallgatok.

Soprano első szólója nálam minden idők top lemezei között benne van. A 2. és a? 2.5. vagy 3.? lemeze már necces ott már érezhető, hogy nem érlelődött benne a tartalom több éven keresztül. Mondjuk a Method Man feat meglepő😊

Saian..nekem nem jött át.
keress Manu Militari-t. Kanadai, de a francia részről😊 mindkét lemeze parádés.

A magyar repp vonallal elfogult vagyok picit, sajna.

__
vz
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mert a(z egyik) leghangulatosabb koncert:
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ajánlom figyelmedbe Soprano első lemezét!

__
vz
ZoliMP
Mindenképp akartam Soprano diszkót letolni, csak még nem jutottam el odáig.
Ezen kívül ajánlották még nekem a Saian Supa Crew, tőlük hallgattam már pár dolgot, őket is bírom.

Egyébként a mainstream nem feltétlen kell, hogy rosszat jelentsen. Én pedig kifejezetten imádom az old school dolgokat, meg az undergroundot, de egyben polo a jazz-hop-ot is ugye, indie ilyesmi. Én nem is tudom ezeket külön szedegetni, én meghallgatom, és vagy tetszik, vagy nem. Attól, hogy mainstream, még nem állok neki semminek úgy, hogy na ez egy fos lesz.

Ami engem sokkal jobban irritál, ha egy előadót olyanok imádnak úgy, mintha mindig is bírták volna, akik igazából egyetlen számukat ismerik. A legjobb példa erre a Punnany. Az emberek 95% a koncerteken egy szaros számot nem hallott a Körkorképről, de Punnany-zik végig, mert meghallgatta tegnap ezerszer az Élvezdet...igen, nagyon jó szám, én is imádom, de nem ezért vennék fel Punnany pólót, hanem az egész munkásságuk miatt.
Ez nekem sokkal zavaróbb annál, hogy egy előadó mainstream vagy sem. Mi emberek tesszük szarabbá a zeneipart azzal, hogy nem figyelünk a részletekre, és meghallgatjuk a sok szennyet, ami eladhatóvá válik, és még több szennyet termelEazzy
ezzel nem vagy egyedül 😊  www.youtube.com/watch?v=_8GudtlOhyQ
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
ajánlom figyelmedbe Soprano első lemezét!

__
vz
ZoliMP
Mindenképp akartam Soprano diszkót letolni, csak még nem jutottam el odáig.
Ezen kívül ajánlották még nekem a Saian Supa Crew, tőlük hallgattam már pár dolgot, őket is bírom.

Egyébként a mainstream nem feltétlen kell, hogy rosszat jelentsen. Én pedig kifejezetten imádom az old school dolgokat, meg az undergroundot, de egyben polo a jazz-hop-ot is ugye, indie ilyesmi. Én nem is tudom ezeket külön szedegetni, én meghallgatom, és vagy tetszik, vagy nem. Attól, hogy mainstream, még nem állok neki semminek úgy, hogy na ez egy fos lesz.

Ami engem sokkal jobban irritál, ha egy előadót olyanok imádnak úgy, mintha mindig is bírták volna, akik igazából egyetlen számukat ismerik. A legjobb példa erre a Punnany. Az emberek 95% a koncerteken egy szaros számot nem hallott a Körkorképről, de Punnany-zik végig, mert meghallgatta tegnap ezerszer az Élvezdet...igen, nagyon jó szám, én is imádom, de nem ezért vennék fel Punnany pólót, hanem az egész munkásságuk miatt.
Ez nekem sokkal zavaróbb annál, hogy egy előadó mainstream vagy sem. Mi emberek tesszük szarabbá a zeneipart azzal, hogy nem figyelünk a részletekre, és meghallgatjuk a sok szennyet, ami eladhatóvá válik, és még több szennyet termel

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 456
Elvileg jövő héten pénteken érkezik-->
Minimal Project-MP3 / Kool Kasko snippet
 www.youtube.com/watch?v=0LAXGzBJuho

üdv,VZ
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
sajnos itthon a hip hop /rap még mindig rapülök, meg gangsta zolee😕ZoliMP
tényleg, nektek lesz majd valami új?
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
csütörtöki lovardás koncertsorozat utáni Drum and DJ csapat amit nyújtott, az leírhatatlan. Itt látszik, hogy mennyit számít a marketing meg a promózás, egy RobotRock szerű reklámozással ők is óriási karriert futnának be, megjegyzem (érzésem szerint) még külföldön is. Populáris, ízléses és ezek mellett nagyon profi módon felépített és kivitelezett produkció, ritka magas színvonalú volt szerintem, nem sokszor hallottam 4-5 ismert, kategóriájában kiemelkedő zenét egyszerre egymásra keverve, hogy közben élvezhető maradt volna 😉.

szegény DJ a koncert végén annyira belejött, hogy a laptop is leesett az asztalról, elég ütős végszó lett 😀. A videó(k)ban látható aktivitással kevert, nem a szokásos rányomok a playre és néha rányúlok a keverőre, hanem végig mint egy gép úgy járt a keze, én szájtátva figyeltem 😊.
Aki teheti, és a környéken játszanak az mindenképp menjen el egy bulijukra, érzésem szerint ők csinálták este a legnagyobb hangulatot (Skafunderz, PASO és Brains volt előttük).

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 456
Érdekes dolog ez...
Olyan szintű szövegek születnek ami itthon is megirigyelnénk. Ahogy mondani szokták szólásszabadság.
A legfelemelőbb, hogy olyan helyeken is teret kap a hip hop franciaországban,amit itthon el sem tudunk képzelni.
Politikai vitaműsoroktól kezdve egészen a labdarúgásig.

pl. a Sexion kint méjnsztrím és a hardcore rap fanok nem is nagyon kedvelik...de szeretnék én ilyen méjszntrímet itthonra. ( Soprano, Diams, Sinik..stb ők is méjnsztrímek)

sajnos itthon a hip hop /rap még mindig rapülök, meg gangsta zolee😕

ajánlom figyelmedbe Soprano első lemezét!

__
vz
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Sajna a franciák is gyengülnek😕
Idén Pejmaxx lemeze volt a legjobb ami onnan jött..
__
VZZoliMP
Nemtom, én nagyon bírom a Sexion-tól a L'Apogée albumot. Szerintem igen minőségi. (annak ellenére persze, hogy sajna a szövegeket nem értem, de eddig amiket fordítottam guglitranszléttel, azok rendben voltak.)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 456
Az egész IAM - L'ecole lemez klasszikus.
😉
Az elmúlt 1-2 év lett nagyon gyenge.
Igaz a mondás, pár kézfogásra vagyunk mindenkitől😀

__
vz
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Sajna a franciák is gyengülnek😕
Idén Pejmaxx lemeze volt a legjobb ami onnan jött..(
Amúgy A francia hip hop élet zseniális, volt szerencsém NTM, Kool Shen, Soprano, Sefyu és Sinik koncerten is lennem már.

Maradandó élmény!!!

__
VZZoliMP
egyik francia erasmusos diáknak a nagynénje Joey Starr nője 😀
amúgy egyetértek, nekem az tetszett a fr hiphopban, hogy továbbvitték az előadók a 90es évek hangulatát az új évezredbe is (bár lehet ez csak annak köszönhető, hogy lassabban gyűrűzött be hozzájuk a hiphop elkorcsosulása)
örök kedvenc:  www.youtube.com/watch?v=INuD2D7R8bk
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 456
Sajna a franciák is gyengülnek😕
Idén Pejmaxx lemeze volt a legjobb ami onnan jött..(
Amúgy A francia hip hop élet zseniális, volt szerencsém NTM, Kool Shen, Soprano, Sefyu és Sinik koncerten is lennem már.

Maradandó élmény!!!

__
VZ
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Manapság az UK underground vonalra álltam rá.
Erős zenék és frissesség jellemzi őket.

HA rap akkor nem csak USA létezik, SŐT😉ZoliMP
UK-ből nekem a Rhyme Asylum és Cyrus Malachi akiket bírok.

Mostanság a ha nem USA, akkor francia cuccokra álltam még rá 😀


Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dzsokijuing
Steven Tyler szája már itt is eltéveszthetetlen 😀Gogo
Chester és AC priceless. Tyler, mintha Joker lenne:😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 456
A felsoroltak közül, Mos Def és Common hoz még nekem egy szintet.
Kweli-ben benne maradt az aki lehetett volna sajnos..főleg zeneileg érzem gyengének.
Az ideges usa fehér rappet nem kedvelem és Jedi is uncsi már..A violent by design lemezük volt a legjobb😕

Manapság az UK underground vonalra álltam rá.
Erős zenék és frissesség jellemzi őket.

HA rap akkor nem csak USA létezik, SŐT😉

fliptrix
 www.youtube.com/watch?v=O9ynDmUNUVU

verb t
 www.youtube.com/watch?v=inRm2x8Fpeg

m9
 www.youtube.com/watch?v=jTz9_j_ZvX0

vz
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 003 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Köszi Drip, nagy vagy!JC6
Köszi 😀 így utólag még ha esetleg tetszett a Shins,akkor ajánlom a Broken Bells-t is ...nagyban inspirálták őket
 www.youtube.com/watch?v=e0oFlng8vuk

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 999 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
irány a kondi! semmi lazsuka!




Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Köszi Drip, nagy vagy!
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Dzsokijuing
Steven Tyler szája már itt is eltéveszthetetlen 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 003 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Már nem bírtam ki és letöltöttem a HIMYM 8., 1-2. részét s erre a gyöngyszemre akadtam:

 www.youtube.com/watch?v=UPW8y6woTBI

Nagyon megfogott, főleg a gitár. Ha valaki tudna hasonló muzsikát, lekötelezne. Nagy gitáros vagyok és ez a stílus közel áll a szívemhez. Szóval, megköszönném, ha megdobnátok pár "hasonló" számmal.JC6
Igazából az egész bandát ajánlom 😛
de hirtelen pl  www.youtube.com/watch?v=JzIK5FaC38w és szintén a többi számuk is
illetve szintén HIMYM  www.youtube.com/watch?v=pEVS1KY-exY hasonló zenét játszik a két banda
Még a Shins is bejöhet  www.youtube.com/watch?v=8hhxthxhwk0 (kedvencem)
Így a végére lehet nagyon eltértem a gitár hangzástól,de igazából hasonló zenét játszanak ezek is mint a Band of Horses

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 890 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)