NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 892 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Már nem bírtam ki és letöltöttem a HIMYM 8., 1-2. részét s erre a gyöngyszemre akadtam:

 www.youtube.com/watch?v=UPW8y6woTBI

Nagyon megfogott, főleg a gitár. Ha valaki tudna hasonló muzsikát, lekötelezne. Nagy gitáros vagyok és ez a stílus közel áll a szívemhez. Szóval, megköszönném, ha megdobnátok pár "hasonló" számmal.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan


van hangulat.Amadeus91
Jó, hogy fölhoztad.. épp eszembe jutott megnézni, hogy halad a youtube videó számlálója.
Október másodikán tartott 337 milliónál, ma 423 millió.. tehát 8 nap alatt, kb átlagosan 10 millió megtekintés... durva, pláne ha összehasonlítod a cikkben látott ábrával, hogy még mindig felfelé mászik a napi nézettség grafikonja.

Kíváncsi vagyok meddig tud még a napi nézettség nőni és hogy lehagyja-e Biebert (ez elég valószínű, a kérdés inkább csak az, hogy mikor.)

 www.wordstream.com/blog/ws/2012/10/02/top-25-youtube-videos#top-youtube-videos-of-all-time

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Hallgassatok underground hipihopit.

ArtOfficial, Actual Proof, Hilltop Hoods, Jedi Mind-os arcok és kötődéseik, Doomtree stb...

Azért Mos Def (bocsánat már Yasiin Bay), Common, Talib Kweli vonulat sem hagyott minket cserben mostanság sem.

Nem kell Lil' Wayne meg hasonló szennyet ebbe a műfajba sorolni, elegendő popnak hívni, és máris kevésbé hígult az egész 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Csak hogy figyeljünk az értékeinkre is 😊

 youtu.be/11LIPHevhTI

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
YoungZeeZee 8 457
Ventura!

Nem értek Veled egyet😉
Nem,azért mert mai hip hop/rap kedvelő vagyok.
Szerintem kb a 90-es évek közepétől egészen a 2000-es évek elejéig volt igazán hip hop / rap. A tetőpontját akkor érte el.
Akkor még őszintének tűnt az egész, aztán jött a nagy változás. Zeneileg és üzletileg is változott.
Manapság is vannak jó előadok, de sajnos elenyésző. Kiveszett az erő😕

Common - I Used To Love H.E.R
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704


van hangulat.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
nyösztök Texas indi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
retro, de odabasz. Amadeus91
ha már zenetopic😊
nekem mindig is az volt a bajom Mansonékkal, hogy annó azt a szekeret Twiggy Ramirez és John 5 tolta meg igazán, és nem más.sapka
De a dizánj része Manson kézben volt, ami azért jó sikerült. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
retro, de odabasz. Amadeus91
ha már zenetopic😊
nekem mindig is az volt a bajom Mansonékkal, hogy annó azt a szekeret Twiggy Ramirez és John 5 tolta meg igazán, és nem más.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
kalózkikötőben megtalálható az EP-jük is, nálam az év felfedezettjei egyelőre



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó

napok óta nem tudok leállni róla 😊
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 013 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
a mai rap/hip hop kedvelők beszólnának, de nekem akkor is a korai 2000-res évek tetszenek, és hasonló véleménnyel vagyok mint az idézett kommentek. egyszerűen a mai zenék közül számomra a legtöbb hulladék.
"Early 00's Hip Hop my childhood......ahh miss them days."
"Man people say hip-hop was garbage after 90's man, I disagree. There was good rap after the 2000's like Nelly, Cam'ron, and more. But after 2010 people started putting out garbage and mainstream rap sucks now! I miss the shit like this, I hope Nelly's next album M.O. gon be dope as fuck!"
 www.youtube.com/watch?v=2C_tOmyOxeg&feature=related

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem egy Élvezd, de ez is feelinges azért:


"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 013 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Újabb meglepetés szám ... és még mindig zseniális ! Nem kell sokat várni

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704


retro, de odabasz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Cseppet ideges és feszült vagyok (a tegnapi horror meccs is közrejátszik), ezért egy kis "nyugtató" zene:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
És őket?
 www.youtube.com/watch?v=2XAPosjkbfQSobri Jóska
Őket igen. 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
És őket?


több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan


...és őket se ismertem eddig...
több mint 12 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Iszonyú jó muzsika a Punnany és a Mary Popkids előadásában:

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Cefetül jó ez az új Green Day, eddig 3 szám nyilvános a tripla albumról, mindhárom bejövős. JayB
tegnap/ma kétszer átrágtam magam az egész albumon, de szerintem elég harmatos lett. háttérzenének persze nem rossz, de nem igazán érzek semmiféle erőt az albumban

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Olvasva a quart kritikáját, én minden bizonnyal egy felszínes köcsög vagyok, hogy nekem bejön az új Mumford album, de élvezem. 😊Schleck
Én viszont adom a kritikát, komoly visszalépés az első lemezükhöz képest szerintem ez az anyag. Nem győzöm reklámozni viszont az Avett brothers-t, mely "kevesebből" (értsd minden csilivili-pifpuf-bambam nélkül) jóval többet hoz ki, és fejlődési pályájuk is meredeken ível felfeléjjncaa
"A néha fiatalos londoni reklámszakembereknek, máskor pedig divatos georgiai parasztoknak öltöztetett zenekar 2009-es bemutatkozó lemezével még tapintatosan nem foglalkoztunk..." Ez alapján nem hiszem, hogy itt a visszalépés miatt nem kedvelné a lemezt a cikkíró.Schleck
Bár sznob felfogásként hat, az azért tudatos koncepció a quartnál, hogy a debütáló lemezzel nagyot dobbantó zenekarokat általában még kerülik, szerintem teljesen érthető módon. Bármilyen frissnek is tűnt az első album, ezzel a diszkográfiával nem dicsekedhet az M&S... Ilyen albumot és "biztonsági játékot" meg max a KiSS vagy a Black Sabbath visszatéréseként lennék hajlandó lenyelni, nem egy elméletileg alkotói korszaka csúcsán levő bandától


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Olvasva a quart kritikáját, én minden bizonnyal egy felszínes köcsög vagyok, hogy nekem bejön az új Mumford album, de élvezem. 😊Schleck
Én viszont adom a kritikát, komoly visszalépés az első lemezükhöz képest szerintem ez az anyag. Nem győzöm reklámozni viszont az Avett brothers-t, mely "kevesebből" (értsd minden csilivili-pifpuf-bambam nélkül) jóval többet hoz ki, és fejlődési pályájuk is meredeken ível felfeléjjncaa
"A néha fiatalos londoni reklámszakembereknek, máskor pedig divatos georgiai parasztoknak öltöztetett zenekar 2009-es bemutatkozó lemezével még tapintatosan nem foglalkoztunk..." Ez alapján nem hiszem, hogy itt a visszalépés miatt nem kedvelné a lemezt a cikkíró.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Olvasva a quart kritikáját, én minden bizonnyal egy felszínes köcsög vagyok, hogy nekem bejön az új Mumford album, de élvezem. 😊Schleck
Én viszont adom a kritikát, komoly visszalépés az első lemezükhöz képest szerintem ez az anyag. Nem győzöm reklámozni viszont az Avett brothers-t, mely "kevesebből" (értsd minden csilivili-pifpuf-bambam nélkül) jóval többet hoz ki, és fejlődési pályájuk is meredeken ível felfelé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal