Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hogy lenne túl nagy a hype Ákos esetében?
Tényleg nem értem.
Egy tehetséges, sokoldalú, sikeres előadó, aki önerejéből jutott a mainstreamben oda, ahol van.
Nem ment le kutyába soha, kialakított egy rajongótábort, nem a média nyomta érdemtelenül oda, ahol van, nem celebeskedik, dögöljek meg, nem értem mi benne a túl nagy hype. Áruld el, légy oly kedves, hogy ott ahol te élsz, mi az a túl nagy hype, ami az ő megítélésén rontana.Sobri Jóska
sobri= Ákos? 😮 😮 😮briareos
Tudnék róla. 😊

Mondjuk az ciki, hogy rádörgöli magát Viktorra, és a "családja van, és normálisan él", azért nézőpont kérdése,én spec ismertem az egyik szeretőjét, dehát én ezt pl. pluszba számítom nem minuszba. 😊

Valamint nem láttam sok érvet a nagy hype mellett még mindig.
Nincs nagyobb hype-ja, mint amit meg is érdemel.Sobri Jóska
Jó hát én ilyen bennfentes infókat nem tudtam.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Hogy lenne túl nagy a hype Ákos esetében?
Tényleg nem értem.
Egy tehetséges, sokoldalú, sikeres előadó, aki önerejéből jutott a mainstreamben oda, ahol van.
Nem ment le kutyába soha, kialakított egy rajongótábort, nem a média nyomta érdemtelenül oda, ahol van, nem celebeskedik, dögöljek meg, nem értem mi benne a túl nagy hype. Áruld el, légy oly kedves, hogy ott ahol te élsz, mi az a túl nagy hype, ami az ő megítélésén rontana.Sobri Jóska
sobri= Ákos? 😮 😮 😮briareos
Tudnék róla. 😊

Mondjuk az ciki, hogy rádörgöli magát Viktorra, és a "családja van, és normálisan él", azért nézőpont kérdése, én spec ismertem az egyik szeretőjét, dehát én ezt pl. pluszba számítom nem minuszba. 😊

Valamint nem láttam sok érvet a nagy hype mellett még mindig.
Nincs nagyobb hype-ja, mint amit meg is érdemel.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na nem gondoltam volna hogy ilyen téma indító lesz a hszem.Ha már jöttek itt a vélemények Ákosról pro és kontra leírnám hogy én miért szeretem.Talán ami legelőször megtetszett azok a szövegei,bár valóban van amikor átesik a ló túloldalára és ilyenkor talán már maga sem tudja hogy mit is jelentenek a sorok(Bár egyáltalán nem ez a jellemző rá).Zeneileg viszont mindig eltalálja a számait,nekem legalábbis nagyon tetszenek,ilyenre a legjobb példa az indiántánc.Aki el tudja nekem magyarázni hogy miről szól az a nóta azt meghívom egy sörre,de ezzel együtt - ciki vagy nem - akármikor megtudom hallgatni mert jó szám.Remélem átjön mit akarok mondani.Arról nem is beszélve hogy nagyon jó élőben is,remek hangulatú fel lépesei vannak,és nem dől össze egy világ benned ha élőben nem pedig playbackről hallod énekelni.Az hogy Viktorunkat kedveli hát engem különösebben nem érdekel ezt már írtam fentebb is,amíg zeneileg nekem bejövőset csinál felőlem azzal a politikai oldallal szimpatizál akivel akar.Ezzel együtt nem "celelbesedett el",családja van,normálisan él,az legyen a legnagyobb baj vele hogy "elsznobosodott".

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 843 — 258. §
Hogy lenne túl nagy a hype Ákos esetében?
Tényleg nem értem.
Egy tehetséges, sokoldalú, sikeres előadó, aki önerejéből jutott a mainstreamben oda, ahol van.
Nem ment le kutyába soha, kialakított egy rajongótábort, nem a média nyomta érdemtelenül oda, ahol van, nem celebeskedik, dögöljek meg, nem értem mi benne a túl nagy hype. Áruld el, légy oly kedves, hogy ott ahol te élsz, mi az a túl nagy hype, ami az ő megítélésén rontana.Sobri Jóska
Egyes ismerőseim úgy rajonganak Ákosért, mintha minimum megváltotta volna a világot...
Egyébként szvsz. 2 jó száma van. Abból az egyiket Jamie Winchestertől "lopta" 😀.
http://www.youtube.com/watch?v=HCv1lWRRP6oeaglesmcnabb
ez most komoly? a Winchester által énekelt Damned dal Ákos legjobb számának, a Keresem az utam-nak az angol verziója
aminek még ez a verziója is egészen kiváló
http://www.indavideo.hu/video/Akos_-_Keresem_az_Utam_2


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hogy lenne túl nagy a hype Ákos esetében?
Tényleg nem értem.
Egy tehetséges, sokoldalú, sikeres előadó, aki önerejéből jutott a mainstreamben oda, ahol van.
Nem ment le kutyába soha, kialakított egy rajongótábort, nem a média nyomta érdemtelenül oda, ahol van, nem celebeskedik, dögöljek meg, nem értem mi benne a túl nagy hype. Áruld el, légy oly kedves, hogy ott ahol te élsz, mi az a túl nagy hype, ami az ő megítélésén rontana.Sobri Jóska
Egyes ismerőseim úgy rajonganak Ákosért, mintha minimum megváltotta volna a világot...
Egyébként szvsz. 2 jó száma van. Abból az egyiket Jamie Winchestertől "lopta" 😀.
http://www.youtube.com/watch?v=HCv1lWRRP6o

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Hogy lenne túl nagy a hype Ákos esetében?
Tényleg nem értem.
Egy tehetséges, sokoldalú, sikeres előadó, aki önerejéből jutott a mainstreamben oda, ahol van.
Nem ment le kutyába soha, kialakított egy rajongótábort, nem a média nyomta érdemtelenül oda, ahol van, nem celebeskedik, dögöljek meg, nem értem mi benne a túl nagy hype. Áruld el, légy oly kedves, hogy ott ahol te élsz, mi az a túl nagy hype, ami az ő megítélésén rontana.Sobri Jóska
sobri= Ákos? 😮 😮 😮

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Hogy lenne túl nagy a hype Ákos esetében?
Tényleg nem értem.
Egy tehetséges, sokoldalú, sikeres előadó, aki önerejéből jutott a mainstreamben oda, ahol van.
Nem ment le kutyába soha, kialakított egy rajongótábort, nem a média nyomta érdemtelenül oda, ahol van, nem celebeskedik, dögöljek meg, nem értem mi benne a túl nagy hype. Áruld el, légy oly kedves, hogy ott ahol te élsz, mi az a túl nagy hype, ami az ő megítélésén rontana.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 843 — 258. §
A közhelyek viszont hatásosak, és igazak.
Nem könnyű eredeti, találó közhelyet előállítani, ez szóljon Ákos mellett, de a hasonlat egyébként jó.
Szerintem pl. Coleho se szar, csak mondjuk Borges, Márai vagy Moravia után nem túl eredeti, de ettől még annak, aki ezeket nem olvasta jó, és sokkal jobb, mint mondjuk Fejős Éva. 😊Sobri Jóska
Fejős Éva a A magyar (női) Coelho 😊 én Máraira mondanám mondjuk azt, hogy "túl nagy a hype" 😂

na de ez már off
ez kevésbé
http://www.youtube.com/watch?v=kNf54L5uFZI


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én is utálom. + szvsz. túl nagy a hype.eaglesmcnabb
Túl nagy a hype. 😂
Ez aztán az érv.
Szar a Beatles, Elvis, a Queen, Armstrong, Ray Charles, Mozart, Bach, stb mert túl nagy a hype.
Sőt, minden nagy író, filmrendező, valamint Buddha és Jézus is szar, mert túl nagy a hype. 😀Sobri Jóska
Már megint azt olvasod a szövegemből amit akarsz 😊

úgy értem túl nagy a hype ahhoz képest mint amekkora énekesnek tartom. De ez csupán az én magánvéleményem amivel nem muszáj egyet érteni, viszont a Beatlest, Elvist, és legfőképpen Jézust kár belekeverni 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ebben a 4 gigás pakkban van az is(már mint bonanza) 😀 Csak egyszerűen addig még nem jutottam el.Nyilván a nagyon ismert számaikat mint a valami véget ért,vagy a nem ér semmit a dal,meg ezeket ismerem de ebben egyébként még nem sikerült elmélyülnöm.De rajat vagyok az ügyön.Cowboykarcsi
azt írtad, hogy átrágtad magad rajta, ezek szerint mégse 😛 amúgy a katona imája messze a legrosszabb lemeze, és bár én még mindig bírom és nem tudom megérteni az őt ért kritikák java részét, azt elismerem, hogy az évek során óriási sznobbá váltJJ Tiller
Nekem a katona imájáról a névadó szám,a fénybe nézz és a szinbád dala is nagyon bejön.Meg az óda is kimondottan tettszik,de hát ugye izlések és pofonok.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
a beatles jó példa.
jobs bejelentése pár hónappal ezelőtt:
apple olyan bejelentést tesz ami örökre megváltoztat mindent.
dobpergés: kapható a beatles összes iTunes-on.

(nyilván nem szarozom őket)

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Én is utálom. + szvsz. túl nagy a hype.eaglesmcnabb
Túl nagy a hype. 😂
Ez aztán az érv.
Szar a Beatles, Elvis, a Queen, Armstrong, Ray Charles, Mozart, Bach, stb mert túl nagy a hype.
Sőt, minden nagy író, filmrendező, valamint Buddha és Jézus is szar, mert túl nagy a hype. 😀

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
A közhelyek viszont hatásosak, és igazak.
Nem könnyű eredeti, találó közhelyet előállítani, ez szóljon Ákos mellett, de a hasonlat egyébként jó.
Szerintem pl. Coleho se szar, csak mondjuk Borges, Márai vagy Moravia után nem túl eredeti, de ettől még annak, aki ezeket nem olvasta jó, és sokkal jobb, mint mondjuk Fejős Éva. 😊

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 843 — 258. §
Ebben a 4 gigás pakkban van az is(már mint bonanza) 😀 Csak egyszerűen addig még nem jutottam el.Nyilván a nagyon ismert számaikat mint a valami véget ért,vagy a nem ér semmit a dal,meg ezeket ismerem de ebben egyébként még nem sikerült elmélyülnöm.De rajat vagyok az ügyön.Cowboykarcsi
azt írtad, hogy átrágtad magad rajta, ezek szerint mégse 😛 amúgy a katona imája messze a legrosszabb lemeze, és bár én még mindig bírom és nem tudom megérteni az őt ért kritikák java részét, azt elismerem, hogy az évek során óriási sznobbá vált


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Ákost sokmindenért lehet utálni meg szeretni de a minőséget itthon ő képviseli.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ákos... 😊
Azt mondják, hogy valaki vagy szereti, vagy utálja, hát te az elöbbi.
És érdekes, de én az egyik se. Van pár igazán telitalálat szövege, de van pár teljesen kulimászos, álmisztikus, hipermű fosa is.
Viszont ha valaki ennyire rádörgöli magát a politikára, mint ő, az űberciki.
És az az érdekes, hogy ő nem műfajának egy B-kategóriás sztárocskája, mint (na ezeket inkább töröltem 😊 ), hanem valóban egy közkedvelt, sokak által szeretett eredeti, tehetséges előadó, szerző.
Dehát az elmebaj nem tehetség szerint válogat. 😊Sobri Jóska
Én a nagyon második vagyok... Elképesztően rühellem.
A magyar zene Coelho-ja közhelygyártásban.
Az OV-fétise sem javított a megítélésén nálam az biztosharomt
Én is utálom. + szvsz. túl nagy a hype.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ákos... 😊
Azt mondják, hogy valaki vagy szereti, vagy utálja, hát te az elöbbi.
És érdekes, de én az egyik se. Van pár igazán telitalálat szövege, de van pár teljesen kulimászos, álmisztikus, hipermű fosa is.
Viszont ha valaki ennyire rádörgöli magát a politikára, mint ő, az űberciki.
És az az érdekes, hogy ő nem műfajának egy B-kategóriás sztárocskája, mint (na ezeket inkább töröltem 😊 ), hanem valóban egy közkedvelt, sokak által szeretett eredeti, tehetséges előadó, szerző.
Dehát az elmebaj nem tehetség szerint válogat. 😊Sobri Jóska
Én a nagyon második vagyok... Elképesztően rühellem.
A magyar zene Coelho-ja közhelygyártásban.
Az OV-fétise sem javított a megítélésén nálam az biztos
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
az igazi ákos fanok nem OV beszédeket hallgatnak?briareos
OFF:
Régen meg akartam már kérdezni,miért vannak kiírva ezek a userek a aláírásodban?Cowboykarcsi
azért amiért neked ákos idézet

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az igazi ákos fanok nem OV beszédeket hallgatnak?briareos
OFF:
Régen meg akartam már kérdezni,miért vannak kiírva ezek a userek a aláírásodban?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ákos... 😊
Azt mondják, hogy valaki vagy szereti, vagy utálja, hát te az elöbbi.
És érdekes, de én az egyik se. Van pár igazán telitalálat szövege, de van pár teljesen kulimászos, álmisztikus, hipermű fosa is.
Viszont ha valaki ennyire rádörgöli magát a politikára, mint ő, az űberciki.
És az az érdekes, hogy ő nem műfajának egy B-kategóriás sztárocskája, mint (na ezeket inkább töröltem 😊 ), hanem valóban egy közkedvelt, sokak által szeretett eredeti, tehetséges előadó, szerző.
Dehát az elmebaj nem tehetség szerint válogat. 😊Sobri Jóska
Egyébként régebben én is kimondottan utáltam.Aztán pár éve úgy észre vettem hogy egy két száma nem is rossz.Aztán pár hónappal ez előtt bele futottam a katona imája c albumba és onnan teljesen beszippantott.Van akit zavarnak a hülyeségei de én eltudok vonatkoztatni tőle.(Egyik ismerősöm pl azért nem hallgat queent mert ugye Freddy meleg volt)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ebben a 4 gigás pakkban van az is(már mint bonanza) 😀 Csak egyszerűen addig még nem jutottam el.Nyilván a nagyon ismert számaikat mint a valami véget ért,vagy a nem ér semmit a dal,meg ezeket ismerem de ebben egyébként még nem sikerült elmélyülnöm.De rajat vagyok az ügyön.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Ákos... 😊
Azt mondják, hogy valaki vagy szereti, vagy utálja, hát te az elöbbi.
És érdekes, de én az egyik se. Van pár igazán telitalálat szövege, de van pár teljesen kulimászos, álmisztikus, hipermű fosa is.
Viszont ha valaki ennyire rádörgöli magát a politikára, mint ő, az űberciki.
És az az érdekes, hogy ő nem műfajának egy B-kategóriás sztárocskája, mint (na ezeket inkább töröltem 😊 ), hanem valóban egy közkedvelt, sokak által szeretett eredeti, tehetséges előadó, szerző.
Dehát az elmebaj nem tehetség szerint válogat. 😊

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
az igazi ákos fanok nem OV beszédeket hallgatnak?

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 843 — 258. §
Egyik ismerős érdeklődött nálam:

melyik az a szám amelyikben azt éneklik hogy:
"facebook boys in the house facebook girls in the house myspace boys in the house" és így tovább...

Valaki nem tudja?Little Jarry
ez valószínűleg valamelyik ismertebb szám átdolgozása lehet

az igazi Ákos fanok meg Bonanza Banzájt hallgatnak 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na sikerült magam átrágni 4 gigabyte-nyi Ákos munkásságon.Hát bejövős nagyon.Ha megengeditek néhányat szemezgetek ide bár 10szer ennyit is be tudnék rakni

http://www.youtube.com/watch?v=qABvYQxszro
Ez a miénk

http://www.youtube.com/watch?v=H175y5K3bx4
A lámpagyújtogató dala

http://www.youtube.com/watch?v=SD7dtc0Lj4U
Ne titkold(Talán Ákos legjobb szerelmes nótája)

http://www.youtube.com/watch?v=nVsf4iMCghM
Majom a ketrecben andante verzió(ha már rangként hordom)

http://www.youtube.com/watch?v=_oe8eTX9IeY
Szabadíts fel!

http://www.youtube.com/watch?v=QLRJ5QU64YU
Keresd meg a lányt!

http://www.youtube.com/watch?v=fvGftBay1WE
Csillagok alatt

http://www.youtube.com/watch?v=hnVqDNjt_9M
Láss bennem mást

http://www.youtube.com/watch?v=y38ReW34LTk
Gondolnék rád(bocs ez elég szar minőségű felvétel)

Próbáltam a kevésbé ismert "sláger"számait összegyűjteni,azokat úgyis szinte mindenki ismeri.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen