NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
dél amerikában is teltházas turnét nyomtak.briareos
igen, de Dél-Amerikában a metálnak az egésznek, elképesztő kultusza van, úgy mint Japánban a mindenféle ~corenak. pl.Cavalerák.
(de ez természetesen semmit nem von le.)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
na akkor egy 2005-ös albumról egy olyan szám, ami eredetileg 1987-88 környékén készült, viszont a szövege miatt ajánlom minden magyar politikusnak:
Sámán - Pszichopata http://www.youtube.com/watch?v=FxPO6UvZZtg

a Sámánban olyan arcok voltak anno, mint Molics Zsozsó, az egyik legnagyobb magyar metáltorok, Ángyán Tomi, aki gyerekkora óta hegedűművészkedett, szabadidejében rock-ot és metált hallgatott és játszott (örülök, hogy személyesen is ismerhetem őt, a nyári szünetben is órákat gyakorlat a hegedűjén, aztán jött focizni, mentünk hozzá zenét hallgatni; Krisztinát a húgát üdvözlöm; Tominak '81-ben több amerikai kiadású KISS lemeze is volt (Love Gun, Alive I-II, a 4 szóló album, Dynasty, Unmasked, aztán 82-ben megkapta a The Elder-t) mekkora fíling volt az akkor), Molnár Dickinson Imre, aki akkor még basszusozott, a Beloberk tesók.
öregszem...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
dél amerikában is teltházas turnét nyomtak. usa meg le van 😀

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
vágom, nem véletlenül a kedvenc zenekarom eléggé képben vagyok.
csak már elszakadtunk a pontos dátumtól, és rájuk szerintem rá lehet húzni h meghatározóak.briareos
Európában biztos. Sajna a nagy vizen túl csak kuriózum. Ott a legtöbben nem tudnak napirendre térni afelett, hogy Till németül énekel. Bár ott is vannak kivételek nyitottság terén, egy cimboránknak (faszi kisértetiesen hasonltott Szokratészre) mutattam egy Oomph számot amiről még tíz perc után is érdeklődött, hogy ezmiez.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
vágom, nem véletlenül a kedvenc zenekarom eléggé képben vagyok.
csak már elszakadtunk a pontos dátumtól, és rájuk szerintem rá lehet húzni h meghatározóak.

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
rammstein 😀briareos
Ők is nemsokára 20 évesek lesznek 😊

az angol nők valóban jók. Feltéve ha madárijesztőnek szánod őket.haromt
én az Indiesekről beszéltem. Szvsz messze az indies bulikon vannak a legjobb csajok. Legalább is a saját tapasztalataim alapján. alapján
Egyébként az amerikai nők sem jobbak mint az angolok. És dagadtabbak is. Bár ez már nem ebbe a topikba tartozik.eaglesmcnabb
Tapsztalatból mondaom, az angolok rondábbak, és nem minden amerikai nő kövér. Igaz, láttam olyan monsztát is aki szó szerint két széken ült az étteremben. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
de Hurka beírása arra jött hogy én megjegyeztem, hogy ÉN nem szeretek 2000 utáni külföldi hiphop-ot hallgatni. de mire ez eljutott öcséd retinájára, neki már az jött le hogy szerintem 2000 után miden zenekar szar 😛haromt
mivel nem is a te hsz-edre reagált, csak épp pár retro mix ledarálása után jutott erre a nagyszerű következtetésre 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Visszanéztem. Amikor Hurka beírt még csak hip-hop-ról volt szó, aztán került bele gyeek révén a rock.
Asszem ezt körbejártuk. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de Hurka beírása arra jött hogy én megjegyeztem, hogy ÉN nem szeretek 2000 utáni külföldi hiphop-ot hallgatni. de mire ez eljutott öcséd retinájára, neki már az jött le hogy szerintem 2000 után miden zenekar szar 😛
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
Én is így gondolom, hogy a 2000-es években alakult, és csak ott alkotó zenekarokat nem 2011-ben kell megítélni.
De a vita onnan indult, hogy NINCS a 2000-es években meghatározó rock zenekar. Szerintem több is VAN, amire már most rá lehet mondani, és olyan is van, amiről valóban csak az utókor fogja azt mondani, hogy korszakos volt.Sobri Jóska
Sobri neked a szövegértelmezés jobban szokott menni

alig lehet jó bandát mondani, akik 2000 után alakultak..Hurka
JJ Tiller
ööö, az még az underground hip-hop-ra vonatkozott.
JJ, neked a szövegértelmezés jobban szokott menni. 😊Sobri Jóska
a hiba az Ön készülékében van...
nem gondolom, hogy a 16 éves Hurka annyira képben lenne az underground hiphop bandákkal, tekintve hogy én szerintem még sosem hallgatott szerintem egyetlen ilyen számot sem 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Én is így gondolom, hogy a 2000-es években alakult, és csak ott alkotó zenekarokat nem 2011-ben kell megítélni.
De a vita onnan indult, hogy NINCS a 2000-es években meghatározó rock zenekar. Szerintem több is VAN, amire már most rá lehet mondani, és olyan is van, amiről valóban csak az utókor fogja azt mondani, hogy korszakos volt.Sobri Jóska
Sobri neked a szövegértelmezés jobban szokott menni

alig lehet jó bandát mondani, akik 2000 után alakultak..Hurka
JJ Tiller
ööö, az még az underground hip-hop-ra vonatkozott.
JJ, neked a szövegértelmezés jobban szokott menni. 😊

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
Én is így gondolom, hogy a 2000-es években alakult, és csak ott alkotó zenekarokat nem 2011-ben kell megítélni.
De a vita onnan indult, hogy NINCS a 2000-es években meghatározó rock zenekar. Szerintem több is VAN, amire már most rá lehet mondani, és olyan is van, amiről valóban csak az utókor fogja azt mondani, hogy korszakos volt.Sobri Jóska
Sobri neked a szövegértelmezés jobban szokott menni

alig lehet jó bandát mondani, akik 2000 után alakultak..Hurka


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
rammstein 😀briareos
Tokio Motel 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
rammstein 😀

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Én is így gondolom, hogy a 2000-es években alakult, és csak ott alkotó zenekarokat nem 2011-ben kell megítélni.
De a vita onnan indult, hogy NINCS a 2000-es években meghatározó rock zenekar. Szerintem több is VAN, amire már most rá lehet mondani, és olyan is van, amiről valóban csak az utókor fogja azt mondani, hogy korszakos volt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Placebo, Muse, Franz Ferdinand, The Killers, System Of A Down, White Strips, Foo Fighters, Green Day, Radiohead, Nickelback, Godsmack, Coldplay, stb. Közülök is legalább a felére fognak emlékezni 20 év múlva, és korszakossá lesznek titulálva. (és ez mind mainstream. hol vannak akkor még azok, akiket majd az utókor fog felkapni.)
Minden korszaknak megvannak a maguk zsenijei, de értelemszerűen nagy részüknél csak bizonyos idő elteltével derül ki, hogy kik is voltak azok.
(Nagyanyám szerint a Beatles óta nem volt korszakos zenekar, Magyarországon meg az Illés óta 😊 )Sobri Jóska
ebből a Green Day, Placebo, Foo Fighters szerintem a Radiohead is, abszolút 90es években futottak be. A SOAD-ra lehet mondani hogy korszakos és full 2000, de ők nagyon keveset voltak együtt.
Persze ennyi erővel rá lehet fogni hogy a Prodigy-re is emlékezni fog mindenki, Bár ők tisztán 90s.

A különbség, hogy azt még nem tudjuk eldönteni hogy ezeknek a zenekaroknak milyen hatása lesz a zenére. Mert pl a Ramones sem azért lett annyira kultusz együttes mert annyira jó zenét nyomtak, hanem mert egy egész stílus nőtt ki belőlük és számtalan együttesre voltak hatással.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Placebo, Muse, Franz Ferdinand, The Killers, System Of A Down, White Strips, Foo Fighters, Green Day, Radiohead, Nickelback, Godsmack, Coldplay, stb. Közülök is legalább a felére fognak emlékezni 20 év múlvaSobri Jóska
ne ferdíts, ezek közül a The Killers és a Franz Ferdinand alakult 2000 után 😛 az előbbire mondjuk tényleg ellőhető a korszakos jelzőJJ Tiller
Mindegy mikor alakult, az a lényeg melyik időszaknak meghatározó zenekara. A Muse-nak szinte minden albuma a 2000-es években jelent meg, a Nickelbacknek is, a Coldplay első LP-je is 2000-ben jelent meg, stb.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 842 — 258. §
Placebo, Muse, Franz Ferdinand, The Killers, System Of A Down, White Strips, Foo Fighters, Green Day, Radiohead, Nickelback, Godsmack, Coldplay, stb. Közülök is legalább a felére fognak emlékezni 20 év múlvaSobri Jóska
ne ferdíts, ezek közül a The Killers és a Franz Ferdinand alakult 2000 után 😛 az előbbire mondjuk tényleg ellőhető a korszakos jelző


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Már vagy 1 éve kerestem ezt a számot:
http://www.youtube.com/watch?v=Jsj-37UrxeM
Csak annyi volt meg h mi likvid az előadó. 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Placebo, Muse, Franz Ferdinand, The Killers, System Of A Down, White Strips, Foo Fighters, Green Day, Radiohead, Nickelback, Godsmack, Coldplay, stb. Közülök is legalább a felére fognak emlékezni 20 év múlva, és korszakossá lesznek titulálva. (és ez mind mainstream. hol vannak akkor még azok, akiket majd az utókor fog felkapni.)
Minden korszaknak megvannak a maguk zsenijei, de értelemszerűen nagy részüknél csak bizonyos idő elteltével derül ki, hogy kik is voltak azok.
(Nagyanyám szerint a Beatles óta nem volt korszakos zenekar, Magyarországon meg az Illés óta 😊 )

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az angol nők valóban jók. Feltéve ha madárijesztőnek szánod őket.haromt
én az Indiesekről beszéltem. Szvsz messze az indies bulikon vannak a legjobb csajok. Legalább is a saját tapasztalataim alapján. alapján
Egyébként az amerikai nők sem jobbak mint az angolok. És dagadtabbak is. Bár ez már nem ebbe a topikba tartozik.eaglesmcnabb
Látom nem esett le amit írtam.
Az hogy itthon jó nők vannak a bulikon, az nem meglepetés, mert még egy bölcsész táncházban is 1000x annyi jó nő van MO-n, mint angliában összesen. De én mint az indie zenekarokhoz tartozó angol kelléket említettem a ronda nőket.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az angol nők valóban jók. Feltéve ha madárijesztőnek szánod őket.haromt
én az Indiesekről beszéltem. Szvsz messze az indies bulikon vannak a legjobb csajok. Legalább is a saját tapasztalataim alapján. alapján
Egyébként az amerikai nők sem jobbak mint az angolok. És dagadtabbak is. Bár ez már nem ebbe a topikba tartozik.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az angol nők valóban jók. Feltéve ha madárijesztőnek szánod őket.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
1. indie-britpop= szürke ködös dögunalom haromt
Még ezt valahogy el is fogadnám ,mert nem vagyunk egyformák, és megértem hogy egyeseknek nem tetszik a zene, amit én előszeretettel hallgatok, de
ronda nőkkel haromt
ezzel nem értek egyet. Nagyon nem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Where ignorance is bliss, 'Tis folly to be wise.
JJ Tiller
Southparkos Jackos flashbackem volt. 😊

Most nekem is nehezemre esik 2000 utáni rock formációt mondani amiben olyan potenciál van, hogy 20 év múlva is emlékezzen rá az ember. A Clutch talán az egyik utolsó nagynak mondható hard rock vonalas együttes ami fiatalos és aktív és ők is több mint 20 évesek már. Az új évezredben valahogy már nem lehet találni ilyen videoklipeket, átvették a homo-sérós homogenizált ál-rokkerek a teret mint a kold pléj, árktik mánkiz meg a sznó petrol... csak néhány amit angilai zenei pokoljárásomból fel tudok idézni.gyeek
Sajnos a Coldplay emblematikus együttese lesz a 2000-res éveknek visszagondolva is. Mondjuk filingben csak a Cure-ral kezdődő hiperdepressziós szar tökéletesítői.
Az a baj, hogy az emberek úgy gondolják, mert az angoloktól jött a Beatles meg a Stones, hogy minden angol zene jó lesz. Ezért lehet csak sikeres a sok onnan induló műfaj. Pedig a fent említett 2 együttes óta csak az angol létforma 2 legfontosabb részének zenei kifejezését adták csak a világnak. 1. indie-britpop= szürke ködös dögunalom, ronda nőkkel 2. punk = hétvégi atombebaszás 3 sörtől, majd artikulálatlan hőbörgés és törés zúzás.