Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Beverly tolt egy Simmonst 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Aki a Suns védekezéséért felel azt instant ki kellene rúgni.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Valami egészen nevetséges és komolytalan amit a két csapat védekezés néven produkál.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
de perk olyan érából jön ahol Antawn Jamisonok 20+ játékosok voltak
Negritis, a vajda
hallod, Neked nagyon beakad, hogy veszel egy nevet az ezredforduló környékéről, azt bedobod a köztudatba valami lesajnáló megjegyzéssel.
Jamison első támadó opció volt a fos Golden State-ben, még szép, hogy 20 pont felett dobott. amire emlékszel, az már idősebb kora volt, nyilván akkor már senki sem ugrál annyira, mint fiatalkorában.
slowmotion
Washingtonban talán meg jobb volt és nem fosta össze magát a playoffban sem.
Toca
én washingtonban láttam, és nekem az van meg
és nemtom van-e nála rosszabb játékos 2 All Starral
mondjuk eleve a 2000es évek elég fura volt
cavemannek is van egy all starja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
imádom ezeket az elemzéseket, szépen mutatja hogy miért kurva nehéz védekezni jelenleg

 www.youtube.com/watch?v=A3S1JFiyZIo

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
8 év után újra 80 pont alatt egy meccsen két csapat, ráadásul két po csapat..
Remélem a fanyalgók rongyosra nézik.

@gaben ?
dawyd728
Nem a védekezésen múlt hanem a fakezűségen meg a izzadságszagú tripla kísérletezésen. Azért üdítő kivétel volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Szerintetek a statpading mennyire van gyakrabban, vagy ellenkezőleg ritkábban jelen alapszakasz meccseken korábbi évekhez viszonyítva?
Most ne ilyen pad végi emberekre gondoljunk, hanem top100-as játékosok között.

Most redditen megy nagyot a hajnali SGA 30 pont. Doncic is valami hasonló steak miatt volt fent a hetekben blowout meccs utolsó perceiben. Korábbi évekből nekem nem rémlik ennyi. Booker hitvány 70 pontja, amire emlékszem. Viszont korábbi játékosok, ma mainstreamek számító beszélő fejek, mint Perk előszeretettel használják játékosok lehúzására. Amivel implicit arra is gondolhat az ember, h korábban ez nem volt divat.
dawyd728
Kyle Korver 3 sorozatban bedobott 3 pontos meccs rekordja jut eszembe ami a végén már egészen komikus volt

de perk olyan érából jön ahol Antawn Jamisonok 20+ játékosok voltak
Negritis, a vajda
hallod, Neked nagyon beakad, hogy veszel egy nevet az ezredforduló környékéről, azt bedobod a köztudatba valami lesajnáló megjegyzéssel.
Jamison első támadó opció volt a fos Golden State-ben, még szép, hogy 20 pont felett dobott. amire emlékszel, az már idősebb kora volt, nyilván akkor már senki sem ugrál annyira, mint fiatalkorában.
slowmotion
Washingtonban talán meg jobb volt és nem fosta össze magát a playoffban sem.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Szerintetek a statpading mennyire van gyakrabban, vagy ellenkezőleg ritkábban jelen alapszakasz meccseken korábbi évekhez viszonyítva?
Most ne ilyen pad végi emberekre gondoljunk, hanem top100-as játékosok között.

Most redditen megy nagyot a hajnali SGA 30 pont. Doncic is valami hasonló steak miatt volt fent a hetekben blowout meccs utolsó perceiben. Korábbi évekből nekem nem rémlik ennyi. Booker hitvány 70 pontja, amire emlékszem. Viszont korábbi játékosok, ma mainstreamek számító beszélő fejek, mint Perk előszeretettel használják játékosok lehúzására. Amivel implicit arra is gondolhat az ember, h korábban ez nem volt divat.
dawyd728
Kyle Korver 3 sorozatban bedobott 3 pontos meccs rekordja jut eszembe ami a végén már egészen komikus volt

de perk olyan érából jön ahol Antawn Jamisonok 20+ játékosok voltak
Negritis, a vajda
hallod, Neked nagyon beakad, hogy veszel egy nevet az ezredforduló környékéről, azt bedobod a köztudatba valami lesajnáló megjegyzéssel.
Jamison első támadó opció volt a fos Golden State-ben, még szép, hogy 20 pont felett dobott. amire emlékszel, az már idősebb kora volt, nyilván akkor már senki sem ugrál annyira, mint fiatalkorában.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
 youtu.be/tZ8lEzYSzd0?si=ohe4IKUDuN2JMq6c

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Szerintetek a statpading mennyire van gyakrabban, vagy ellenkezőleg ritkábban jelen alapszakasz meccseken korábbi évekhez viszonyítva?
Most ne ilyen pad végi emberekre gondoljunk, hanem top100-as játékosok között.

Most redditen megy nagyot a hajnali SGA 30 pont. Doncic is valami hasonló steak miatt volt fent a hetekben blowout meccs utolsó perceiben. Korábbi évekből nekem nem rémlik ennyi. Booker hitvány 70 pontja, amire emlékszem. Viszont korábbi játékosok, ma mainstreamek számító beszélő fejek, mint Perk előszeretettel használják játékosok lehúzására. Amivel implicit arra is gondolhat az ember, h korábban ez nem volt divat.
dawyd728
Russel Westbrook, James Harden mindenképpen tolták. Még Durantnál is rémlik. Korábban azért Kobe vagy Iverson is tolta.
Tavaly Embiid is tolta.

Szóval szerintem ez mindig ott van én az, hogy most 30-hoz eljusson vagy egy tripla duplahoz 1-2 dolog azzal nincs gond.
EUs vagy Booker 70-e ( na az már más …)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Szerintetek a statpading mennyire van gyakrabban, vagy ellenkezőleg ritkábban jelen alapszakasz meccseken korábbi évekhez viszonyítva?
Most ne ilyen pad végi emberekre gondoljunk, hanem top100-as játékosok között.

Most redditen megy nagyot a hajnali SGA 30 pont. Doncic is valami hasonló steak miatt volt fent a hetekben blowout meccs utolsó perceiben. Korábbi évekből nekem nem rémlik ennyi. Booker hitvány 70 pontja, amire emlékszem. Viszont korábbi játékosok, ma mainstreamek számító beszélő fejek, mint Perk előszeretettel használják játékosok lehúzására. Amivel implicit arra is gondolhat az ember, h korábban ez nem volt divat.
dawyd728
Kyle Korver 3 sorozatban bedobott 3 pontos meccs rekordja jut eszembe ami a végén már egészen komikus volt

de perk olyan érából jön ahol Antawn Jamisonok 20+ játékosok voltak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 4 265
Szerintetek a statpading mennyire van gyakrabban, vagy ellenkezőleg ritkábban jelen alapszakasz meccseken korábbi évekhez viszonyítva?
Most ne ilyen pad végi emberekre gondoljunk, hanem top100-as játékosok között.

Most redditen megy nagyot a hajnali SGA 30 pont. Doncic is valami hasonló steak miatt volt fent a hetekben blowout meccs utolsó perceiben. Korábbi évekből nekem nem rémlik ennyi. Booker hitvány 70 pontja, amire emlékszem. Viszont korábbi játékosok, ma mainstreamek számító beszélő fejek, mint Perk előszeretettel használják játékosok lehúzására. Amivel implicit arra is gondolhat az ember, h korábban ez nem volt divat.
több mint 2 éve
dawyd728 4 265
8 év után újra 80 pont alatt egy meccsen két csapat, ráadásul két po csapat..
Remélem a fanyalgók rongyosra nézik.

@gaben ?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Giannis-t nézve mindig elgondolkozok hogy hogy a faszba lett ilyen fos a dobása
Negritis, a vajda
Nekem alapbol erthetetlen hogy ennyi kihagyott bunteto van, ez egy rohadt nehez sport messze legkonnyebb, legstatikusabb, leggyakorolhatobb eleme, hogy nem lehet ezt 90+%-al csinalni 😀
JéBé
90% az brutal
De 70-75 az munka kérdése

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Giannis-t nézve mindig elgondolkozok hogy hogy a faszba lett ilyen fos a dobása
Negritis, a vajda
Nekem alapbol erthetetlen hogy ennyi kihagyott bunteto van, ez egy rohadt nehez sport messze legkonnyebb, legstatikusabb, leggyakorolhatobb eleme, hogy nem lehet ezt 90+%-al csinalni 😀

Szerkesztette: JéBé
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 562 — Chiefs GM
Giannis-t nézve mindig elgondolkozok hogy hogy a faszba lett ilyen fos a dobása
Negritis, a vajda
Idén meg nem láttam Bucks meccset, de ez a fantom büntető dobás miafasz??? Óvoda…

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Giannis-t nézve mindig elgondolkozok hogy hogy a faszba lett ilyen fos a dobása

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
James Pool mezben ülte ki a Bucks meccset! 😊
Stoki
Résztulajdonosa a Pool-nak.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Micsoda szép meccs eddig a Bulls-tól

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
dawyd728 4 265
Ha OKC behuzza nyugatot Shai megkapja-e vajon az MVPt?
Zsinorban nyerhet-e Jokic ellen valaki aki lehet kicsit kevésbé érdemli meg? Mondjuk inkább ő mint tavaly Embiid.
Toca
Ha OKC behúzza nyugatot, azt azért teszi, mert ők a legegészségesebb nyugati csapat. Egészséges állapotban a denveri supporting cast nem erősebb, mint az Oklahomáé. Ellenben edzői fronton előnyben vannak.
SGA a legjobb runner-up az elmúlt 4 év során, szó se róla. Megérdemeli a neve az mvp vitát. Vannak érvek mellette, de szerintem még ez is kevés kell legyen.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Ha OKC behuzza nyugatot Shai megkapja-e vajon az MVPt?
Zsinorban nyerhet-e Jokic ellen valaki aki lehet kicsit kevésbé érdemli meg? Mondjuk inkább ő mint tavaly Embiid.
Toca
megkellene kapnia.
garincsa
szerintem idén még nem kapja meg Shai, ahogy Durant se kapta meg 12/13ban
Jokiccal nagyon közel vannak egymáshoz, Redick-k is beszéltek róla
én Joker felé hajlok mert Shai edzője jobb és így "könyebb" dolga van
de nem könnyű

 www.youtube.com/watch?v=IO-TAwfF-Ig
Negritis, a vajda
Jokicnak nagyon nem szeretnék szerintem adni.
Toca
Ha így lenne, akkor nem lenne kétszeres MVP.

Ha behúzza az OKC, akkor ezt SGA érdemli meg.
Jughead
Ha nem így lenne 3x lenne 😊
Toca
A második MVP címét nyugati 6. csapatban kapta meg, ami tejesen szembemegy a szokásokkal. Ha akaráson múlna, akkor azt nem adták volna neki oda.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Ha OKC behuzza nyugatot Shai megkapja-e vajon az MVPt?
Zsinorban nyerhet-e Jokic ellen valaki aki lehet kicsit kevésbé érdemli meg? Mondjuk inkább ő mint tavaly Embiid.
Toca
megkellene kapnia.
garincsa
szerintem idén még nem kapja meg Shai, ahogy Durant se kapta meg 12/13ban
Jokiccal nagyon közel vannak egymáshoz, Redick-k is beszéltek róla
én Joker felé hajlok mert Shai edzője jobb és így "könyebb" dolga van
de nem könnyű

 www.youtube.com/watch?v=IO-TAwfF-Ig
Negritis, a vajda
Jokicnak nagyon nem szeretnék szerintem adni.
Toca
Ha így lenne, akkor nem lenne kétszeres MVP.

Ha behúzza az OKC, akkor ezt SGA érdemli meg.
Jughead
Ha nem így lenne 3x lenne 😊
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Ha OKC behuzza nyugatot Shai megkapja-e vajon az MVPt?
Zsinorban nyerhet-e Jokic ellen valaki aki lehet kicsit kevésbé érdemli meg? Mondjuk inkább ő mint tavaly Embiid.
Toca
megkellene kapnia.
garincsa
szerintem idén még nem kapja meg Shai, ahogy Durant se kapta meg 12/13ban
Jokiccal nagyon közel vannak egymáshoz, Redick-k is beszéltek róla
én Joker felé hajlok mert Shai edzője jobb és így "könyebb" dolga van
de nem könnyű

 www.youtube.com/watch?v=IO-TAwfF-Ig
Negritis, a vajda
Jokicnak nagyon nem szeretnék szerintem adni.
Toca
Ha így lenne, akkor nem lenne kétszeres MVP.

Ha behúzza az OKC, akkor ezt SGA érdemli meg.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Ha OKC behuzza nyugatot Shai megkapja-e vajon az MVPt?
Zsinorban nyerhet-e Jokic ellen valaki aki lehet kicsit kevésbé érdemli meg? Mondjuk inkább ő mint tavaly Embiid.
Toca
megkellene kapnia.
garincsa
szerintem idén még nem kapja meg Shai, ahogy Durant se kapta meg 12/13ban
Jokiccal nagyon közel vannak egymáshoz, Redick-k is beszéltek róla
én Joker felé hajlok mert Shai edzője jobb és így "könyebb" dolga van
de nem könnyű

 www.youtube.com/watch?v=IO-TAwfF-Ig
Negritis, a vajda
Jokicnak nagyon nem szeretnék szerintem adni.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Ha OKC behuzza nyugatot Shai megkapja-e vajon az MVPt?
Zsinorban nyerhet-e Jokic ellen valaki aki lehet kicsit kevésbé érdemli meg? Mondjuk inkább ő mint tavaly Embiid.
Toca
megkellene kapnia.
garincsa
szerintem idén még nem kapja meg Shai, ahogy Durant se kapta meg 12/13ban
Jokiccal nagyon közel vannak egymáshoz, Redick-k is beszéltek róla
én Joker felé hajlok mert Shai edzője jobb és így "könyebb" dolga van
de nem könnyű

 www.youtube.com/watch?v=IO-TAwfF-Ig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!