NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Hollai "Bóltimór" Olivér visszatért, rögtön sportágat váltott. 😀
Bruschi85
Régebben is volt NBA meccseken.
Kampman
Idén is? Én NBA rájátszásra nem emlékszem, hogy lett volna.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valahogy ebben bíztam 😛 na jó erre nem gondoltam, most abban bízom, hgy az otthniakat behúzzuk, felőlem 1 pontokkal is jó lesz 😀
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 965
Hollai "Bóltimór" Olivér visszatért, rögtön sportágat váltott. 😀
Bruschi85
Régebben is volt NBA meccseken.
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Hollai "Bóltimór" Olivér visszatért, rögtön sportágat váltott. 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 472
 offmedia.hu/kevin-durant-betepve-adott-interjut-azt-mondta-be-kell-fejezni-a-marihuanat-hasznalo-sportolok-stigmatizalasat/
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Abban bízom, hogy mára már sikerült kicsit regenerálódni ès tudunk lopni egy meccset Miamiból.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyelőre én sem aggódom. A Suns ellen is le lett simázva az első két meccsen a Mavs.
Cowboykarcsi90
az a különbség hogy itt a warriors sem támadott elit módon ergo ott is van bőven tartalék
Negritis
Szerintem alapbol a Dallasnak a Suns elleni parharc volt a csucs. Ott egyreszt eleg sok tartalek elment, masreszt olyan extrat nyomtak, amirol eddig is ugy gondoltam, hogy a Mavs nem eleg vastag ahhoz, hogy stabilan tartani is tudja.

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 964
Egyelőre én sem aggódom. A Suns ellen is le lett simázva az első két meccsen a Mavs.
Cowboykarcsi90
az a különbség hogy itt a warriors sem támadott elit módon ergo ott is van bőven tartalék
Negritis
122-es offensive rating az első 3 negyedben, majd a 4. negyedben Curry egyáltalán nem, míg a többi kezdő pár percet játszott. Ez hogy ne lenne elit?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Egyelőre én sem aggódom. A Suns ellen is le lett simázva az első két meccsen a Mavs.
Cowboykarcsi90
az a különbség hogy itt a warriors sem támadott elit módon ergo ott is van bőven tartalék
Negritis
Borzasztó pocsékul hármasozott a Dallas és igazából abból gyűlt rájuk az összes többi kínjuk is. Valami 22 százalékkal dobták a távolikat. Azért innen is van hova javulni 😀

Persze alapból a Warriors az esélyesebb és valóban Curryiék sem voltak töméletesek de talán kijelenthető hogy magukhoz képest Lukaék jóval enerváltabbak voltak.
Cowboykarcsi90
csak arra céloztam hogy a suns közel maxot nyújtott az első meccsen míg a gsw esetében ez már az elsőre sem igaz
így azzal elintézni hogy ha a suns ellen ment 0-2ről akkor itt is fog sztem túlzás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Egyelőre én sem aggódom. A Suns ellen is le lett simázva az első két meccsen a Mavs.
Cowboykarcsi90
az a különbség hogy itt a warriors sem támadott elit módon ergo ott is van bőven tartalék
Negritis
Borzasztó pocsékul hármasozott a Dallas és igazából abból gyűlt rájuk az összes többi kínjuk is. Valami 22 százalékkal dobták a távolikat. Azért innen is van hova javulni 😀

Persze alapból a Warriors az esélyesebb és valóban Curryiék sem voltak töméletesek de talán kijelenthető hogy magukhoz képest Lukaék jóval enerváltabbak voltak.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Egyelőre én sem aggódom. A Suns ellen is le lett simázva az első két meccsen a Mavs.
Cowboykarcsi90
az a különbség hogy itt a warriors sem támadott elit módon ergo ott is van bőven tartalék

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Egyelőre én sem aggódom. A Suns ellen is le lett simázva az első két meccsen a Mavs.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Wiggins meglepően jó munkát végzett Doncicon, mondjuk tippre a fáradtság többet számított mint az egyéni képesség és legkésőbb a kövi meccsen robbant Luka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
Ezt az első meccset pont így, dominálva simán kellett hozni egy fáradtabb Dallas ellen, megtettük!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 650 — Lucas Scott
Butler= Inverz Harden.
JéBé
a General Soreness?? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 900
Butler= Inverz Harden.
több mint 2 éve
Christian Rodman Louisiana-Monroe Warhawks 1
Sziasztok!
Szeretettel várunk minden kedves NBA rajongót újonnan megalakult Discord szerverünkön. Célunk egy aktív közösség kialakítása, hogy egésznap beszélgethessünk kedvenc sportunkról akár írásban, akár szóban! Folyamatosan bővülünk és fejlődünk, nagyon jó a hangulat, vannak közös meccsnézések (online), kibeszélők és sok más. Gyertek és érezzétek jól magatokat! 🙂
 discord.gg/P3T6X36Y
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 165
Senkit nem erdekelt a miami boston?😀
YoungZeeZee
Harmadjára is Miami-Dallas nagydöntő lesz, ezt mindenki tudja és ezért nem is nézik a konferencia döntőket.
Cowboykarcsi90
Szerintem a Celtics ott lesz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Anno is iszonyat pipa voltam, hogy Butlert elengedtük, azóta meg még inkább...

Most meg görcsölünk, hogy Lavine-nel mi legyen,miközben Jimmy épp döntőbe készül vezetni a Miamit. 🤬

" class="embed">
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Senkit nem erdekelt a miami boston?😀
YoungZeeZee
Harmadjára is Miami-Dallas nagydöntő lesz, ezt mindenki tudja és ezért nem is nézik a konferencia döntőket.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 8 472
Senkit nem erdekelt a miami boston?😀
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Na témánál vagyunk, délelőtt megkapom hogy sose kapta meg a méltó elismerést, most meg már van aki top6-okkal is dobálózik. Ráadásul gyűrű nélkül. Kemény 😀
eaglesmcnabb
Én egyébként sosem voltam kedvelője,szimplán utolsó éveire tudom értékelni amit letett az asztalra.

Jerry Westtel kapcsolatban sosem tudom eldönteni,hogy ő Shooting guard vagy Point,ha irányító Paul a hetedik.
Magic,Steph,Oscar,West,IT,Stockton,Paul, Nash/Payton/Kidd top10 utána pedig Cousy,Westbrook,Parker,Pete Maravich és még sok olyan akit nem említek attól függ,hogy ki mi alapján rakja össze a listát.
Tudom védeni az álláspontom, várom azért a te listád.
DrChef
Én a régi nagyokkal nem nagyon vagyok képben (de azért Big O, West, Magic, Thomas és Stockton alap). Curry is nyilván, de a hatos listádból pl. kimaradt Nash ami azért nekem érdekes, mert Chris Paul soha az életben még csak a közelében sem volt pl. az MVP címnek, Nash meg azért csak megnyerte kétszer.
(Nem kizárt hogy én egyedül), de Parkert is elé raknám bármikor, lehet szarabbak a statjai, de 4 gyűrűt nem kell magyarázni, főleg úgy hogy döntő MVP is volt. Védekezés miatt Kiddet is elé raknám, pedig őt se szerettem sose. Top10-15 közé simán befér, (azért a számok általában nem hazudnak), de a top6 nekem erős, pláne hogy soha sem nyert semmit.

+ Nyilván teljes karriert érdemes vizsgálni, de Doncic 23 évesen is sokkal jobb játékos, mint amilyen Paul volt valaha is akkor most vele mi legyen? 😀.
eaglesmcnabb
Végülis volt 2.-3.-4. , 2008-at azt hiszem sokan neki adtak volna.
9x nevezték all-NBA elso védekező csapatba ( de hülyén hangzik 😀) Kiddet 4x.
Parker és Paul csapatait meg szerintem ne hasonlitsuk össze, imádom Tony játékát de azért abban a Spursben Paul is bajnok lett volna, sőt lehet többszörös.
Toca
Ja, de Parker abban a csapatban lett döntő MVP is, szóval nem csak a társak tették naggyá. Meg hát Owen, Nedved, és Cannavaro aranylabdáját sem kapta meg Zidane, pedig a csapataikban ő is ugyanúgy nyert volna 😀 Plusz az egyéni stat is tud csalóka lenni. Nyilván ilyen társakkal a csapatban (pláne Pop rendszerében), nem feltétlen hozol olyan számokat, mint amit akár egy közepes csapatban. Pl. Jokicnak is szarabb számai lennének egyénileg idén értelmesebb társak mellett.

És itt nem egy NFL-ről beszélünk, ahol 22-en kezdenek, és még nem is csak egy fociról, ahol 11 játékos kezd, hanem egy 5 fős kosárról. Sokkal nagyobb a hatásod a játékra ha kiemelkedő vagy. Mégis úgy néz ki, hogy CP-nak sosem volt elég impactja ahhoz hogy nyerni tudjon.

A top 5 felvetésről meg annyit, hogy Dan Marino, aki játéktudásban közelebb van a valaha volt legjobb QB-hez, mint Chris Paul a valaha volt legjobb PG-hoz, nincs top5-ben emlegetve kb. soha, pontosan azért, mert soha sem nyert gyűrűt. Mégsem tartják underratednek, míg Chris Paulról mindig ezt hallom, bármikor csak felmerül a neve.
De tényleg ízlések és pofonok 😊, én elfogadom a másmilyen véleményt is. Nálam, mivel ez még mindig egy csapatjáték, a győzelem túl sokat nyom, még akkor is ha egyéneket hasonlítunk össze.
eaglesmcnabb
Te hova helyezed?
Én top10-be 7-8 körül. Ha te csak top20-ba akkor nekem underrated a te listadon.
Paul szerintem kb ugyanannyira underrated mint Parker.
És ugyanúgy egy olyan csapatba valszeg ő is lehetett volna döntő MVP, sőt máshol is lehetett volna ha nem 36 évesen jár ott.
Ropi teste miatt és a csapatai miatt is, neki a döntő aggastyán korára jött ki..
Paul jobb játékos lenne ha Booker megőrül és lehozzák tavaly a döntőt ? Nem.
Paul jobb játékos lenne, ha Kobe előtt megnyeri az MVP-t anno? Nem.

Elismertebb lenne főleg a nem túl mélyen az NBA-vel foglakozók között ? Sokkal!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
na ja, ha Stern nem vétózza meg a dealt a Lákersszel, akkor lehet most gyűrűje is lenne. vagy nem.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na témánál vagyunk, délelőtt megkapom hogy sose kapta meg a méltó elismerést, most meg már van aki top6-okkal is dobálózik. Ráadásul gyűrű nélkül. Kemény 😀
eaglesmcnabb
Én egyébként sosem voltam kedvelője,szimplán utolsó éveire tudom értékelni amit letett az asztalra.

Jerry Westtel kapcsolatban sosem tudom eldönteni,hogy ő Shooting guard vagy Point,ha irányító Paul a hetedik.
Magic,Steph,Oscar,West,IT,Stockton,Paul, Nash/Payton/Kidd top10 utána pedig Cousy,Westbrook,Parker,Pete Maravich és még sok olyan akit nem említek attól függ,hogy ki mi alapján rakja össze a listát.
Tudom védeni az álláspontom, várom azért a te listád.
DrChef
Én a régi nagyokkal nem nagyon vagyok képben (de azért Big O, West, Magic, Thomas és Stockton alap). Curry is nyilván, de a hatos listádból pl. kimaradt Nash ami azért nekem érdekes, mert Chris Paul soha az életben még csak a közelében sem volt pl. az MVP címnek, Nash meg azért csak megnyerte kétszer.
(Nem kizárt hogy én egyedül), de Parkert is elé raknám bármikor, lehet szarabbak a statjai, de 4 gyűrűt nem kell magyarázni, főleg úgy hogy döntő MVP is volt. Védekezés miatt Kiddet is elé raknám, pedig őt se szerettem sose. Top10-15 közé simán befér, (azért a számok általában nem hazudnak), de a top6 nekem erős, pláne hogy soha sem nyert semmit.

+ Nyilván teljes karriert érdemes vizsgálni, de Doncic 23 évesen is sokkal jobb játékos, mint amilyen Paul volt valaha is akkor most vele mi legyen? 😀.
eaglesmcnabb
Végülis volt 2.-3.-4. , 2008-at azt hiszem sokan neki adtak volna.
9x nevezték all-NBA elso védekező csapatba ( de hülyén hangzik 😀) Kiddet 4x.
Parker és Paul csapatait meg szerintem ne hasonlitsuk össze, imádom Tony játékát de azért abban a Spursben Paul is bajnok lett volna, sőt lehet többszörös.
Toca
Ja, de Parker abban a csapatban lett döntő MVP is, szóval nem csak a társak tették naggyá. Meg hát Owen, Nedved, és Cannavaro aranylabdáját sem kapta meg Zidane, pedig a csapataikban ő is ugyanúgy nyert volna 😀 Plusz az egyéni stat is tud csalóka lenni. Nyilván ilyen társakkal a csapatban (pláne Pop rendszerében), nem feltétlen hozol olyan számokat, mint amit akár egy közepes csapatban. Pl. Jokicnak is szarabb számai lennének egyénileg idén értelmesebb társak mellett.

És itt nem egy NFL-ről beszélünk, ahol 22-en kezdenek, és még nem is csak egy fociról, ahol 11 játékos kezd, hanem egy 5 fős kosárról. Sokkal nagyobb a hatásod a játékra ha kiemelkedő vagy. Mégis úgy néz ki, hogy CP-nak sosem volt elég impactja ahhoz hogy nyerni tudjon.

A top 5 felvetésről meg annyit, hogy Dan Marino, aki játéktudásban közelebb van a valaha volt legjobb QB-hez, mint Chris Paul a valaha volt legjobb PG-hoz, nincs top5-ben emlegetve kb. soha, pontosan azért, mert soha sem nyert gyűrűt. Mégsem tartják underratednek, míg Chris Paulról mindig ezt hallom, bármikor csak felmerül a neve.
De tényleg ízlések és pofonok 😊, én elfogadom a másmilyen véleményt is. Nálam, mivel ez még mindig egy csapatjáték, a győzelem túl sokat nyom, még akkor is ha egyéneket hasonlítunk össze.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 964
Na témánál vagyunk, délelőtt megkapom hogy sose kapta meg a méltó elismerést, most meg már van aki top6-okkal is dobálózik. Ráadásul gyűrű nélkül. Kemény 😀
eaglesmcnabb
Pedig jól jelzi, hogy sose kapta meg az elismerést, hogy egyáltalán a top 5 megkérdőjelezésre kerül. Magic-en és Steph-en kívül nem igazán lehet senkit egyértelműen elé tenni, max egy szintre vele.