Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szegény bortermelőknek csökkent a forgalmuk, nyilván azzal kell növelni hogy megengeded a sok gyökérnek hogy igyon mielőtt autóba ül.
Mikey
dehogy
a kretének vadászat előtt/után nem ihatnak egy pálinkát
Negritis, a vajda
Ami cikkben olvastam a hírt, ott konkrétan a bortermelőket említették hogy szegényeknek mekkora kiesés az hogy nem lehet egy pohár bort meginni mielőtt autóba ül az ember.
Mikey
Monnyuk először iható bort kéne csinálniuk, lehet meg is vennék az emberek.
warr_b
Van, csak körül kell nézni. Mondjuk a sör, kevert, unicum szemüvege mgül kilátva.....
csi77
Hehh, hát az unikumnál meg a kevertnél kevés undorítóbb piát tudnék mondani 😂
Mondjuk tény, hogy én alapvetően sörös vagyok.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Szegény bortermelőknek csökkent a forgalmuk, nyilván azzal kell növelni hogy megengeded a sok gyökérnek hogy igyon mielőtt autóba ül.
Mikey
dehogy
a kretének vadászat előtt/után nem ihatnak egy pálinkát
Negritis, a vajda
Ami cikkben olvastam a hírt, ott konkrétan a bortermelőket említették hogy szegényeknek mekkora kiesés az hogy nem lehet egy pohár bort meginni mielőtt autóba ül az ember.
Mikey
Monnyuk először iható bort kéne csinálniuk, lehet meg is vennék az emberek.
warr_b
Van, csak körül kell nézni. Mondjuk a sör, kevert, unicum szemüvege mgül kilátva.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Nem mellesleg warr-nak igaza van, ha jó lenne a magyar bor - fogyna. Csak nem jó - sőt, kritikán aluli (az átlagos minőség).
MC12
es elkepesztoen tul van arazva. Edesapam szakmabeli, es egyik legfontosabb, allandoan visszatero mondasa, hogy rengeteg helyi szinten draga bor (mondjuk az 5000+ FT feletti/ palack) semmivel sem tud tobbet, mint egy ezer-2ezer Ft kozott mozgo bor. Csak epp az nem 'sztarborasz' meg kiemelt pince nevevel jon.

Arrol meg ne is beszeljunk, hogy a magyar boraszatok 90% piaci alapon mar minimum ketszer csodbe ment, csak mindig kimentettek oket. azok meg nem tanulnak ebbol, mert mindig kimentik oket, ezert mindent ugyanugy csinalnak.
csebi
A mukaerőt, tárgyi költségeket (üveg stb.), ilyesmit figyelembevéve nem feltétlenül van túlárazva. Azért érzik az emberek - már a többsége, én is - hogy a magyar bor túl van árazva, mert nagyon rossz az ár/érték arány. Az, hogy egy random leemelt 3-4 ezer forintos magyar bor jóeséllyel egyszerűen nem lesz jó (nincs karakter, ha vörös - túl tanninos, szét van hordózva, ha fehér - savanykás, ízetlen, jegyeiben nem/alig felismerhető a fajtajelleg, ha rose - mindent leural a tuttifrutti - , míg 4-7 ezer forint között már bőven ott lesz egy osztrák zöldveltelíni, egy új zélandi s. blanc, hogy csak a két legnépszerűbb és elérhetőbb fajtát mondjam, ahol egyértelmű, hogy mit iszok, az túlnymó többségében jó/kiváló minőségű lesz - tud hozni egy állandóságot. Egy traisental-i ZV az aközött ingadozik, hogy elképesztően jó vagy simán fasza lett, nem 5-10 évente fut ki egy jó évjárat.

Van jó bor idehaza, az Apátság Pannonhalmán, Ráspi, a Dominium pincészet stb., mondjuk 80-100 értékelhető borászat van. De ezek mindegyikére 100 ihatatlan lőrét gyártó jut 😊 és sajnos ők vannak a boltok javarészében.
MC12
Jaja, biztos így van, bár mifelénk az onnan való bort hordómosásra használják.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
sógorom küldte:

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/358767383_673324894188453_5580894054019634809_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=uq52XYaEGgwQ7kNvwF9Xchf&_nc_oc=AdrODw3uB4kOwRHPcCDE_LiJo8n0CgW-PU0CSDgob-MmogeB9XUo63atMe44NtYmzLY&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=QQ_fObobe1ai0Uj4IDdkcw&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-8DV5b4EBA68BIrvswqAhSymkuM3O0bIEQvLCBhFI_yA&oe=6A3FC60E
209.446 Aufrufe · 2.644 Reaktionen | Durva jégeső nem sokkal ezelőtt Kisvárdán!⛈ Videó: Kocsisné Kiss Marianna Nálatok milyen az idő? Várjuk a képeket, videókat! | MetFigyelő
Durva jégeső nem sokkal ezelőtt Kisvárdán!⛈ Videó: Kocsisné Kiss Marianna Nálatok milyen az idő? Várjuk a képeket, videókat!

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Gyerekek, 1.40€ a benzin a szlovén tengerparton.
Hallom odahaza 600 felett van litere. Magyarország előre megy!
JC6 - a ruszki
Nincs mese, fel kell tolni az eurót 450re és máris olcsóbb lesz, mint ott!

több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Gyerekek, 1.40€ a benzin a szlovén tengerparton.
Hallom odahaza 600 felett van litere. Magyarország előre megy!
JC6 - a ruszki
Jaja. Olaszba menet ott kéne tankolni nekünk is, ahányszor csak lehet. Mondjuk határ után rögtön, meg az olasz határ előtt közvetlenül.
Mondjuk a taljánoknál még nálunk ia drágább a benya, legalábbis két hete majdnem 2€ volt literje...
slowmotion
Mi is így csináltuk, nagyon sok helyen van benzinkút és a jobbik fajta!
JC6 - a ruszki
Én márkasznob vagyok, általában OMV-ben gondolkozom. Mondjuk olaszba' az pont nincs. Na de majd túlélem valahogy.
slowmotion
Többnyire OMW van Szlovéniába meg Petrol, amit láttam.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Gyerekek, 1.40€ a benzin a szlovén tengerparton.
Hallom odahaza 600 felett van litere. Magyarország előre megy!
JC6 - a ruszki
Jaja. Olaszba menet ott kéne tankolni nekünk is, ahányszor csak lehet. Mondjuk határ után rögtön, meg az olasz határ előtt közvetlenül.
Mondjuk a taljánoknál még nálunk ia drágább a benya, legalábbis két hete majdnem 2€ volt literje...
slowmotion
Mi is így csináltuk, nagyon sok helyen van benzinkút és a jobbik fajta!
JC6 - a ruszki
Én márkasznob vagyok, általában OMV-ben gondolkozom. Mondjuk olaszba' az pont nincs. Na de majd túlélem valahogy.
több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Gyerekek, 1.40€ a benzin a szlovén tengerparton.
Hallom odahaza 600 felett van litere. Magyarország előre megy!
JC6 - a ruszki
Jaja. Olaszba menet ott kéne tankolni nekünk is, ahányszor csak lehet. Mondjuk határ után rögtön, meg az olasz határ előtt közvetlenül.
Mondjuk a taljánoknál még nálunk ia drágább a benya, legalábbis két hete majdnem 2€ volt literje...
slowmotion
Mi is így csináltuk, nagyon sok helyen van benzinkút és a jobbik fajta!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
Gyerekek, 1.40€ a benzin a szlovén tengerparton.
Hallom odahaza 600 felett van litere. Magyarország előre megy!
JC6 - a ruszki
Tobbszor irtam.szlovenia olcso.
Leginkabb ott vasarolok.
Nem is tudom mikor tankoltam itthon utoljara....ja es ott nem a molt hasznalom...pedig olcso az is
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Gyerekek, 1.40€ a benzin a szlovén tengerparton.
Hallom odahaza 600 felett van litere. Magyarország előre megy!
JC6 - a ruszki
Jaja. Olaszba menet ott kéne tankolni nekünk is, ahányszor csak lehet. Mondjuk határ után rögtön, meg az olasz határ előtt közvetlenül.
Mondjuk a taljánoknál még nálunk ia drágább a benya, legalábbis két hete majdnem 2€ volt literje...
több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Gyerekek, 1.40€ a benzin a szlovén tengerparton.
Hallom odahaza 600 felett van litere. Magyarország előre megy!
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 560
Nem mellesleg warr-nak igaza van, ha jó lenne a magyar bor - fogyna. Csak nem jó - sőt, kritikán aluli (az átlagos minőség).
MC12
es elkepesztoen tul van arazva. Edesapam szakmabeli, es egyik legfontosabb, allandoan visszatero mondasa, hogy rengeteg helyi szinten draga bor (mondjuk az 5000+ FT feletti/ palack) semmivel sem tud tobbet, mint egy ezer-2ezer Ft kozott mozgo bor. Csak epp az nem 'sztarborasz' meg kiemelt pince nevevel jon.

Arrol meg ne is beszeljunk, hogy a magyar boraszatok 90% piaci alapon mar minimum ketszer csodbe ment, csak mindig kimentettek oket. azok meg nem tanulnak ebbol, mert mindig kimentik oket, ezert mindent ugyanugy csinalnak.
csebi
A mukaerőt, tárgyi költségeket (üveg stb.), ilyesmit figyelembevéve nem feltétlenül van túlárazva. Azért érzik az emberek - már a többsége, én is - hogy a magyar bor túl van árazva, mert nagyon rossz az ár/érték arány. Az, hogy egy random leemelt 3-4 ezer forintos magyar bor jóeséllyel egyszerűen nem lesz jó (nincs karakter, ha vörös - túl tanninos, szét van hordózva, ha fehér - savanykás, ízetlen, jegyeiben nem/alig felismerhető a fajtajelleg, ha rose - mindent leural a tuttifrutti - , míg 4-7 ezer forint között már bőven ott lesz egy osztrák zöldveltelíni, egy új zélandi s. blanc, hogy csak a két legnépszerűbb és elérhetőbb fajtát mondjam, ahol egyértelmű, hogy mit iszok, az túlnymó többségében jó/kiváló minőségű lesz - tud hozni egy állandóságot. Egy traisental-i ZV az aközött ingadozik, hogy elképesztően jó vagy simán fasza lett, nem 5-10 évente fut ki egy jó évjárat.

Van jó bor idehaza, az Apátság Pannonhalmán, Ráspi, a Dominium pincészet stb., mondjuk 80-100 értékelhető borászat van. De ezek mindegyikére 100 ihatatlan lőrét gyártó jut 😊 és sajnos ők vannak a boltok javarészében.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Szegény bortermelőknek csökkent a forgalmuk, nyilván azzal kell növelni hogy megengeded a sok gyökérnek hogy igyon mielőtt autóba ül.
Mikey
dehogy
a kretének vadászat előtt/után nem ihatnak egy pálinkát
Negritis, a vajda
Ami cikkben olvastam a hírt, ott konkrétan a bortermelőket említették hogy szegényeknek mekkora kiesés az hogy nem lehet egy pohár bort meginni mielőtt autóba ül az ember.
Mikey
Marhaság. Ismerem ezt a borászkört akik erősen tolják, mert azt hiszik, hogy csak emiatt nem fogy az a jó magyar bor. Aztán ha vendéglátósokkal beszél az ember, ezt az érvet nem tudja értelmezni, mert a magyar úgy általában nem ismeri vagy nagyon ritka, az “egy pohár bor” fogalmát, kulturálisan nemigazàn terjedt el. Érdekes módon az egy korsó sörét sokkal jobban, vagy az egy rövidét. Szóval a legtöbb vendéglátós ismerősöm szerint a sör-pálinka-Unicum hármas fogyasztása lódulna meg, a boré alig.

Nem mellesleg warr-nak igaza van, ha jó lenne a magyar bor - fogyna. Csak nem jó - sőt, kritikán aluli (az átlagos minőség).
MC12
Ja persze, tudom, én is jót nevettem a cikken, hogy erre fogják rá. Mindkét oldalról.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Nem mellesleg warr-nak igaza van, ha jó lenne a magyar bor - fogyna. Csak nem jó - sőt, kritikán aluli (az átlagos minőség).
MC12
es elkepesztoen tul van arazva. Edesapam szakmabeli, es egyik legfontosabb, allandoan visszatero mondasa, hogy rengeteg helyi szinten draga bor (mondjuk az 5000+ FT feletti/ palack) semmivel sem tud tobbet, mint egy ezer-2ezer Ft kozott mozgo bor. Csak epp az nem 'sztarborasz' meg kiemelt pince nevevel jon.

Arrol meg ne is beszeljunk, hogy a magyar boraszatok 90% piaci alapon mar minimum ketszer csodbe ment, csak mindig kimentettek oket. azok meg nem tanulnak ebbol, mert mindig kimentik oket, ezert mindent ugyanugy csinalnak.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 727
Van jó bor, csak az nem a boltokban, és túlárazottan kaphatóak.😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Tény, hogy nincs kialakult kultúrája az önfegyelemnek és ingoványos talaj emiatt.
ozibozi
Pontosan emiatt KELL a zéró tolerancia.
Mikey
Ha az ivási kultúrát önfegyelemnek hívjuk, akkor valóban nincs.
Nézd meg, minden húsvétkor, sokszorosan fel kell hívni az emberek figyelmét, hogy kiemelten járőröznek...

Mondjuk tuti akkor is isznak, aztán a kertek alatt, mellékutcában közlekednek lopva.

Arról nem is beszélve, hogy a hatás se állandó, hanem valamikor nem érzed/minimális hatása van, valamikor meg igencsak megüt.
Lúdas Solymi
Ennek viszont ellentmond, hogy a biciklinél eltörölték a zéró toleranciát, mégsem emelkedett meg a biciklibalesetek száma.
vpi
A biciklit azt tolják, az alkalmi koordinációs zavarokban szenvedők segédeszköze.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 560
Szegény bortermelőknek csökkent a forgalmuk, nyilván azzal kell növelni hogy megengeded a sok gyökérnek hogy igyon mielőtt autóba ül.
Mikey
dehogy
a kretének vadászat előtt/után nem ihatnak egy pálinkát
Negritis, a vajda
Ami cikkben olvastam a hírt, ott konkrétan a bortermelőket említették hogy szegényeknek mekkora kiesés az hogy nem lehet egy pohár bort meginni mielőtt autóba ül az ember.
Mikey
Marhaság. Ismerem ezt a borászkört akik erősen tolják, mert azt hiszik, hogy csak emiatt nem fogy az a jó magyar bor. Aztán ha vendéglátósokkal beszél az ember, ezt az érvet nem tudja értelmezni, mert a magyar úgy általában nem ismeri vagy nagyon ritka, az “egy pohár bor” fogalmát, kulturálisan nemigazàn terjedt el. Érdekes módon az egy korsó sörét sokkal jobban, vagy az egy rövidét. Szóval a legtöbb vendéglátós ismerősöm szerint a sör-pálinka-Unicum hármas fogyasztása lódulna meg, a boré alig.

Nem mellesleg warr-nak igaza van, ha jó lenne a magyar bor - fogyna. Csak nem jó - sőt, kritikán aluli (az átlagos minőség).

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Tény, hogy nincs kialakult kultúrája az önfegyelemnek és ingoványos talaj emiatt.
ozibozi
Pontosan emiatt KELL a zéró tolerancia.
Mikey
Ha az ivási kultúrát önfegyelemnek hívjuk, akkor valóban nincs.
Nézd meg, minden húsvétkor, sokszorosan fel kell hívni az emberek figyelmét, hogy kiemelten járőröznek...

Mondjuk tuti akkor is isznak, aztán a kertek alatt, mellékutcában közlekednek lopva.

Arról nem is beszélve, hogy a hatás se állandó, hanem valamikor nem érzed/minimális hatása van, valamikor meg igencsak megüt.
Lúdas Solymi
Ennek viszont ellentmond, hogy a biciklinél eltörölték a zéró toleranciát, mégsem emelkedett meg a biciklibalesetek száma.
vpi
Biciklisek találkozásakor, illetve bicó vs gyalogkakukk esetén ki sem mennek a rendőrök, ha nem folyik vér.
Két pofon vagy két sör megteszi igazságszolgáltatásnak.
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Tény, hogy nincs kialakult kultúrája az önfegyelemnek és ingoványos talaj emiatt.
ozibozi
Pontosan emiatt KELL a zéró tolerancia.
Mikey
Ha az ivási kultúrát önfegyelemnek hívjuk, akkor valóban nincs.
Nézd meg, minden húsvétkor, sokszorosan fel kell hívni az emberek figyelmét, hogy kiemelten járőröznek...

Mondjuk tuti akkor is isznak, aztán a kertek alatt, mellékutcában közlekednek lopva.

Arról nem is beszélve, hogy a hatás se állandó, hanem valamikor nem érzed/minimális hatása van, valamikor meg igencsak megüt.
Lúdas Solymi
Ennek viszont ellentmond, hogy a biciklinél eltörölték a zéró toleranciát, mégsem emelkedett meg a biciklibalesetek száma.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Tény, hogy nincs kialakult kultúrája az önfegyelemnek és ingoványos talaj emiatt.
ozibozi
Pontosan emiatt KELL a zéró tolerancia.
Mikey
Ha az ivási kultúrát önfegyelemnek hívjuk, akkor valóban nincs.
Nézd meg, minden húsvétkor, sokszorosan fel kell hívni az emberek figyelmét, hogy kiemelten járőröznek...

Mondjuk tuti akkor is isznak, aztán a kertek alatt, mellékutcában közlekednek lopva.

Arról nem is beszélve, hogy a hatás se állandó, hanem valamikor nem érzed/minimális hatása van, valamikor meg igencsak megüt.
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Tegyük hozzá, hogy európában alig van zéró toleranciás ország. Tudomásom szerint magyarisztán, Csehország, Románia és Szlovákia ahol ez van, és valahogy mégsem halnak szörnyet tömegével az emberek ittasvezetés miatt. Aki eddig inni akart, azeddig is ivott, nem jön nagy változás nála, nekem viszont a céges rendezvényen rohadt jól esne meginni egy fröccsöt így nyáron.

De persze ezt megsokszorozott ellenőrzés mellett lenne igazán jó bevezetni, de mind tudjuk, hogy erre sosem lesz kapacitás/hajlandóság.
Hanni
Soha ne becsüljük alá a magyar mentalitást.
Zéró tolerancia = Megiszom egy sört, megúszom.
Minimál fogyasztás legál = sörunikumpálesz, hazaérek!

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Tegyük hozzá, hogy európában alig van zéró toleranciás ország. Tudomásom szerint magyarisztán, Csehország, Románia és Szlovákia ahol ez van, és valahogy mégsem halnak szörnyet tömegével az emberek ittasvezetés miatt. Aki eddig inni akart, azeddig is ivott, nem jön nagy változás nála, nekem viszont a céges rendezvényen rohadt jól esne meginni egy fröccsöt így nyáron.

De persze ezt megsokszorozott ellenőrzés mellett lenne igazán jó bevezetni, de mind tudjuk, hogy erre sosem lesz kapacitás/hajlandóság.
Hanni
sztem pedig a személyes kényelem szép indok, de elég káros mert az emberek hülyék

 www.ksh.hu/stadat_files/ege/hu/ege0066.html

2008ban vezették be a zéró toleranciát 2007 és 11 között felére esett az ittas autóbalesetek száma
amit tart azóta is
nekem ez elég ahhoz hogy ne akarjam megint ezt

de nem csak az ittas balesetek száma csökkent
hanem a halálos balesetek száma is
 www.ksh.hu/stadat_files/ege/hu/ege0061.html
Negritis, a vajda
2008? 94-ben lett jogsim, és én erről nem tudtam??? Es nem mertem vezetés előtt sosem inni egy fröccsöt?

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
 telex.hu/belfold/2023/07/27/24-hu-lazar-miniszteriumaban-vizsgaljak-a-vezetes-elotti-alkoholfogyasztas-engedelyezesenek-lehetoseget

Akkor hadd nőjön, barmok...
dande2
Szavazatot kell vásárolni, ez 3 millió alkoholista országában működhet.
empty taxi
csak 3??? biztos az osszes fidesz szavazo ...
csebi
Utánanézve túloztam egy parányit:  qubit.hu/2023/04/04/alkoholizmus-magyarorszag-vilagelso
empty taxi
Akkor be kell vezetni a nemzeti szesztilalmat
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 telex.hu/belfold/2023/07/27/24-hu-lazar-miniszteriumaban-vizsgaljak-a-vezetes-elotti-alkoholfogyasztas-engedelyezesenek-lehetoseget

Akkor hadd nőjön, barmok...
dande2
Szavazatot kell vásárolni, ez 3 millió alkoholista országában működhet.
empty taxi
csak 3??? biztos az osszes fidesz szavazo ...
csebi
Utánanézve túloztam egy parányit:  qubit.hu/2023/04/04/alkoholizmus-magyarorszag-vilagelso


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
 telex.hu/belfold/2023/07/27/24-hu-lazar-miniszteriumaban-vizsgaljak-a-vezetes-elotti-alkoholfogyasztas-engedelyezesenek-lehetoseget

Akkor hadd nőjön, barmok...
dande2
Szavazatot kell vásárolni, ez 3 millió alkoholista országában működhet.
empty taxi
csak 3??? biztos az osszes fidesz szavazo ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.