Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nagyon off, de kiírom magamból 😊
Anyukám volt munkatársának a férje, még életében nem repült és 70. születésnapjára kapott egy repülést. Először sétarepülést szerettek volna, de azt sokallták, így kitalálták, hogy úgy is mennek tengerre nyaralni, befizetik oda. Hát ez ma volt, a Budapest-Zadar repülőre sikerült jegyet venni. Hát nincs egyszerű útjuk 😊
Késett a gép 1.10 percet induláskor, Zadar előtt a hegyekben körözött kettőt, elment Splitig, majd onnan úgy néz ki Zágrábba. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ilyen késői járatra fizették be, kb nem látott semmit.
 www.flightradar24.com/RYR6521/3171fa56
NB2
Mivel folyamatban levő ügyről van szó, nem beszélhetek az éjszakáról. Annyit az egészről, hogy sírni tudtam volna a mai műszak után. Nyilván a zadari gép, ami végül Zágrábba tért ki, nem az én problémám volt. De ha éltetek meg rossz napot a munkahelyeteken….na ez az volt 🥲
Zadarban amúgy rossz idő miatt nem tudott leszállni a gép.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Nagyon off, de kiírom magamból 😊
Anyukám volt munkatársának a férje, még életében nem repült és 70. születésnapjára kapott egy repülést. Először sétarepülést szerettek volna, de azt sokallták, így kitalálták, hogy úgy is mennek tengerre nyaralni, befizetik oda. Hát ez ma volt, a Budapest-Zadar repülőre sikerült jegyet venni. Hát nincs egyszerű útjuk 😊
Késett a gép 1.10 percet induláskor, Zadar előtt a hegyekben körözött kettőt, elment Splitig, majd onnan úgy néz ki Zágrábba. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ilyen késői járatra fizették be, kb nem látott semmit.
 www.flightradar24.com/RYR6521/3171fa56
NB2
Pedig a sétarepülés nagyon fasza, ott nem egy 20x30 centis ablakon nézed a tájat többezer méterrel alattad, jobb egyből mindent IS látsz, és közelebbről.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Nagyon off, de kiírom magamból 😊
Anyukám volt munkatársának a férje, még életében nem repült és 70. születésnapjára kapott egy repülést. Először sétarepülést szerettek volna, de azt sokallták, így kitalálták, hogy úgy is mennek tengerre nyaralni, befizetik oda. Hát ez ma volt, a Budapest-Zadar repülőre sikerült jegyet venni. Hát nincs egyszerű útjuk 😊
Késett a gép 1.10 percet induláskor, Zadar előtt a hegyekben körözött kettőt, elment Splitig, majd onnan úgy néz ki Zágrábba. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ilyen késői járatra fizették be, kb nem látott semmit.
 www.flightradar24.com/RYR6521/3171fa56
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Egy dologra kell figyelni, a szlovén matrica csak 7 napos.
Vitézlő Titoknok tomz
kivéve, ha 32 ajróért veszed, mint mi, mert akkor kéthetes.
mondjuk pont tíz napra kellene a szlovén is, de hát ez van.
slowmotion
32 EUR-ért nem kéthetes van, hanem 1 havi.
Vitézlő Titoknok tomz
van magyarul is
 evinjeta.dars.si/hu
YoungZeeZee
Csak a számlán nincs magyarul semmi. Kész öröm lehet lekönyvelni itthon.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Egy dologra kell figyelni, a szlovén matrica csak 7 napos.
Vitézlő Titoknok tomz
kivéve, ha 32 ajróért veszed, mint mi, mert akkor kéthetes.
mondjuk pont tíz napra kellene a szlovén is, de hát ez van.
slowmotion
32 EUR-ért nem kéthetes van, hanem 1 havi.
Vitézlő Titoknok tomz
Jatényleg. Mindegy, olyan van.
Még néztem is, hogy tuti hónapos legyen, mert NN.HH.ÉÉÉÉ formátumban adták meg a határokat, nekem.meg munkahelyi ártalom a HH/NN/ÉÉÉÉ.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 727
A lángos meg biztos drágább 4 ejrójért a balatonon, mint ennyiért hugyozni a benzinkúton családilag vezetni a dugóban. Más kávéház arrafelé mozogni,)
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
Egy dologra kell figyelni, a szlovén matrica csak 7 napos.
Vitézlő Titoknok tomz
kivéve, ha 32 ajróért veszed, mint mi, mert akkor kéthetes.
mondjuk pont tíz napra kellene a szlovén is, de hát ez van.
slowmotion
32 EUR-ért nem kéthetes van, hanem 1 havi.
Vitézlő Titoknok tomz
van magyarul is
 evinjeta.dars.si/hu
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
Egy dologra kell figyelni, a szlovén matrica csak 7 napos.
Vitézlő Titoknok tomz
kivéve, ha 32 ajróért veszed, mint mi, mert akkor kéthetes.
mondjuk pont tíz napra kellene a szlovén is, de hát ez van.
slowmotion
32 EUR-ért nem kéthetes van, hanem 1 havi.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Egy dologra kell figyelni, a szlovén matrica csak 7 napos.
Vitézlő Titoknok tomz
kivéve, ha 32 ajróért veszed, mint mi, mert akkor kéthetes.
mondjuk pont tíz napra kellene a szlovén is, de hát ez van.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
azokat kérdezném, akiknek van ez irányú tapasztalata: olaszba' menvén érdemes Telepass-t kiváltani, vagy nem nagyon éri meg, és inkább kártyával meg készpénzzel érdemes fizetni az autópálya kapujain?
slowmotion
szerintem rövid távon nem sok értelme van, nem szokott torlódás lenni a kártyás/kp-s kapuknál sem.
törölt kristof
Kártyázz, kapu nem sok van: ahol felmész,ahol lemész, meg esetleg útközben bazi nagy csomópontoknál, ahol osztódnak a pályák. De még igazi nagy dugót (igen, rád nézek Horvátország) sosem tapasztaltam fizetőkapunál.
Vitézlő Titoknok tomz
horvátok idén elestek
iszonyat mi dugók vannak a kapuknál és a pályán szombat-vasárnap
NB2
Pro tipp azoknak, akik az Isztriára mennek még idén:

magyar 10 napos matrica (5500HUF) : M7-M70 (online pillanatok alatt megvásárolható)
szlovén evinjeta 7 napos (16EUR) : Maribor-Celje-Ljubjana-Koper-Portoroz (online pillanatok alatt megvásárolható)

Ez az útvonal kb. 50-60 km-el hosszabb, mintha végigmenne az ember Letenyétől Rijekáig az autópályán, aztán Rijekától az Isztrián alsóbbrendű utakon Porecig, de cserébe az autópályadíj nagyságrendekkel olcsóbb, nincs dugó, tömegnyomor, idegeskedés.

Portorozból autópályázás nélkül elérhető Porec, onnét meg az isztriai nyaralóhelyek.

A szlovén autópálya kiváló minőségű, kisebb forgalom és nagyságrendekkel kevesebb dugó van, nincsenek forgalmat lassító kapuk, ugyanúgy ellenőriznek mint itthon (kamerás rendszámellenőrző rendszer)
1.6 - 1.8 EUR között a 95-ös az autópályán, lehajtva róla kisvárosban 1.4-1.5EUR.

Egy dologra kell figyelni, a szlovén matrica csak 7 napos.
Vitézlő Titoknok tomz
adom en is, arra kell figyelni h azert koper utan nincs autopalya szoval lehet dugo.
majd portorozs es lucia es ott is a horvat hatar ahol umag iranyaban szepen le lehet csorogni fouton ingyen. onnan meg porec nincs mesze, de a koztuk levo varosok is szepek.

a szloven autopalya tenyleg fasza.
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
azokat kérdezném, akiknek van ez irányú tapasztalata: olaszba' menvén érdemes Telepass-t kiváltani, vagy nem nagyon éri meg, és inkább kártyával meg készpénzzel érdemes fizetni az autópálya kapujain?
slowmotion
szerintem rövid távon nem sok értelme van, nem szokott torlódás lenni a kártyás/kp-s kapuknál sem.
törölt kristof
Kártyázz, kapu nem sok van: ahol felmész,ahol lemész, meg esetleg útközben bazi nagy csomópontoknál, ahol osztódnak a pályák. De még igazi nagy dugót (igen, rád nézek Horvátország) sosem tapasztaltam fizetőkapunál.
Vitézlő Titoknok tomz
horvátok idén elestek
iszonyat mi dugók vannak a kapuknál és a pályán szombat-vasárnap
NB2
Pro tipp azoknak, akik az Isztriára mennek még idén:

magyar 10 napos matrica (5500HUF) : M7-M70 (online pillanatok alatt megvásárolható)
szlovén evinjeta 7 napos (16EUR) : Maribor-Celje-Ljubjana-Koper-Portoroz (online pillanatok alatt megvásárolható)

Ez az útvonal kb. 50-60 km-el hosszabb, mintha végigmenne az ember Letenyétől Rijekáig az autópályán, aztán Rijekától az Isztrián alsóbbrendű utakon Porecig, de cserébe az autópályadíj nagyságrendekkel olcsóbb, nincs dugó, tömegnyomor, idegeskedés.

Portorozból autópályázás nélkül elérhető Porec, onnét meg az isztriai nyaralóhelyek.

A szlovén autópálya kiváló minőségű, kisebb forgalom és nagyságrendekkel kevesebb dugó van, nincsenek forgalmat lassító kapuk, ugyanúgy ellenőriznek mint itthon (kamerás rendszámellenőrző rendszer)
1.6 - 1.8 EUR között a 95-ös az autópályán, lehajtva róla kisvárosban 1.4-1.5EUR.

Egy dologra kell figyelni, a szlovén matrica csak 7 napos.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
azokat kérdezném, akiknek van ez irányú tapasztalata: olaszba' menvén érdemes Telepass-t kiváltani, vagy nem nagyon éri meg, és inkább kártyával meg készpénzzel érdemes fizetni az autópálya kapujain?
slowmotion
Most vezettem le Olaszországban vagy 2 000 km-t, készpénzezz, kártyázz bátran. Jó a rendszer és nem bonyolult, 5 perc volt a leghosszabb várakozásunk.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
azokat kérdezném, akiknek van ez irányú tapasztalata: olaszba' menvén érdemes Telepass-t kiváltani, vagy nem nagyon éri meg, és inkább kártyával meg készpénzzel érdemes fizetni az autópálya kapujain?
slowmotion
szerintem rövid távon nem sok értelme van, nem szokott torlódás lenni a kártyás/kp-s kapuknál sem.
törölt kristof
Kártyázz, kapu nem sok van: ahol felmész,ahol lemész, meg esetleg útközben bazi nagy csomópontoknál, ahol osztódnak a pályák. De még igazi nagy dugót (igen, rád nézek Horvátország) sosem tapasztaltam fizetőkapunál.
Vitézlő Titoknok tomz
horvátok idén elestek
iszonyat mi dugók vannak a kapuknál és a pályán szombat-vasárnap
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 769
azokat kérdezném, akiknek van ez irányú tapasztalata: olaszba' menvén érdemes Telepass-t kiváltani, vagy nem nagyon éri meg, és inkább kártyával meg készpénzzel érdemes fizetni az autópálya kapujain?
slowmotion
szerintem rövid távon nem sok értelme van, nem szokott torlódás lenni a kártyás/kp-s kapuknál sem.
törölt kristof
Kártyázz, kapu nem sok van: ahol felmész,ahol lemész, meg esetleg útközben bazi nagy csomópontoknál, ahol osztódnak a pályák. De még igazi nagy dugót (igen, rád nézek Horvátország) sosem tapasztaltam fizetőkapunál.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
nem vagyok rosszindulatú, és nem feltételezem, hogy a két farkasvadász kiszámolta, hogy akkor veszítenek a legkevesebbet, ha a kilencéves gyerek viszi el a balhét.
ja de.

mondjuk az érdekelne, mennyire kicsi egy vadászfegyver visszarúgása, és azt mennyire bírja egy kilencéves gyerek megfogni. hétvégén vadászházban voltunk, lehet, hogy ott valami elefántölő fegyvert használt a zöld manó, de amikor nekitámasztották a csúzlit a terepjárónak, akkor majdnem felért a tetőig...
slowmotion
Öhmmmmm

325. § (1) Aki
e) engedéllyel tartott lőfegyverét engedéllyel nem rendelkezőnek átadja,
bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

242. § (1) Aki
a) fokozottan védett élő szervezet egyedét,
jogellenesen megszerzi, tartja, forgalomba hozza, az ország területére behozza, onnan kiviszi, azon átszállítja, azzal kereskedik, illetve azt károsítja vagy elpusztítja, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
Willie Parker
hát akkor még hülyék is. plusz így a fegyvertartási is ugrik.

Szerk: mondjuk látok olyan lehetőséget, hogy elkezdenek a szemantikába bonyolódni (nem is a gyereknek adtam, hanem a Józsinak, neki van engedélye; nem is az én fegyverem adtam oda, hanem az apjáét, különben sem tudtam, hogy meg van töltve; aszittem, csak célra tartja, erre elsült)

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
nem vagyok rosszindulatú, és nem feltételezem, hogy a két farkasvadász kiszámolta, hogy akkor veszítenek a legkevesebbet, ha a kilencéves gyerek viszi el a balhét.
ja de.

mondjuk az érdekelne, mennyire kicsi egy vadászfegyver visszarúgása, és azt mennyire bírja egy kilencéves gyerek megfogni. hétvégén vadászházban voltunk, lehet, hogy ott valami elefántölő fegyvert használt a zöld manó, de amikor nekitámasztották a csúzlit a terepjárónak, akkor majdnem felért a tetőig...
slowmotion
Öhmmmmm

325. § (1) Aki
e) engedéllyel tartott lőfegyverét engedéllyel nem rendelkezőnek átadja,
bűntett miatt két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

242. § (1) Aki
a) fokozottan védett élő szervezet egyedét,
jogellenesen megszerzi, tartja, forgalomba hozza, az ország területére behozza, onnan kiviszi, azon átszállítja, azzal kereskedik, illetve azt károsítja vagy elpusztítja, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
nem vagyok rosszindulatú, és nem feltételezem, hogy a két farkasvadász kiszámolta, hogy akkor veszítenek a legkevesebbet, ha a kilencéves gyerek viszi el a balhét.
ja de.

mondjuk az érdekelne, mennyire kicsi egy vadászfegyver visszarúgása, és azt mennyire bírja egy kilencéves gyerek megfogni. hétvégén vadászházban voltunk, lehet, hogy ott valami elefántölő fegyvert használt a zöld manó, de amikor nekitámasztották a csúzlit a terepjárónak, akkor majdnem felért a tetőig...
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
azokat kérdezném, akiknek van ez irányú tapasztalata: olaszba' menvén érdemes Telepass-t kiváltani, vagy nem nagyon éri meg, és inkább kártyával meg készpénzzel érdemes fizetni az autópálya kapujain?
slowmotion
szerintem rövid távon nem sok értelme van, nem szokott torlódás lenni a kártyás/kp-s kapuknál sem.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
azokat kérdezném, akiknek van ez irányú tapasztalata: olaszba' menvén érdemes Telepass-t kiváltani, vagy nem nagyon éri meg, és inkább kártyával meg készpénzzel érdemes fizetni az autópálya kapujain?
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.penzcentrum.hu/otthon/20230731/hamarosan-elesedik-az-uj-torveny-enelkul-nem-lesz-ervenyes-egyetlen-adasveteli-szerzodes-sem-1139597


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Durva video. Igazoltatnak egy sofort, aki elfut a rendorok elol, vegul atmasznak az autopalyara, ahol a rendor teaser-rel megallitotta az egyik savban, a gyanusitott osszeesik majd egybol atmegy rajta egy auto.

 youtu.be/ICJ1PasbzQY
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
hol van horváth mariann????



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem mellesleg warr-nak igaza van, ha jó lenne a magyar bor - fogyna. Csak nem jó - sőt, kritikán aluli (az átlagos minőség).
MC12
es elkepesztoen tul van arazva. Edesapam szakmabeli, es egyik legfontosabb, allandoan visszatero mondasa, hogy rengeteg helyi szinten draga bor (mondjuk az 5000+ FT feletti/ palack) semmivel sem tud tobbet, mint egy ezer-2ezer Ft kozott mozgo bor. Csak epp az nem 'sztarborasz' meg kiemelt pince nevevel jon.

Arrol meg ne is beszeljunk, hogy a magyar boraszatok 90% piaci alapon mar minimum ketszer csodbe ment, csak mindig kimentettek oket. azok meg nem tanulnak ebbol, mert mindig kimentik oket, ezert mindent ugyanugy csinalnak.
csebi
A mukaerőt, tárgyi költségeket (üveg stb.), ilyesmit figyelembevéve nem feltétlenül van túlárazva. Azért érzik az emberek - már a többsége, én is - hogy a magyar bor túl van árazva, mert nagyon rossz az ár/érték arány. Az, hogy egy random leemelt 3-4 ezer forintos magyar bor jóeséllyel egyszerűen nem lesz jó (nincs karakter, ha vörös - túl tanninos, szét van hordózva, ha fehér - savanykás, ízetlen, jegyeiben nem/alig felismerhető a fajtajelleg, ha rose - mindent leural a tuttifrutti - , míg 4-7 ezer forint között már bőven ott lesz egy osztrák zöldveltelíni, egy új zélandi s. blanc, hogy csak a két legnépszerűbb és elérhetőbb fajtát mondjam, ahol egyértelmű, hogy mit iszok, az túlnymó többségében jó/kiváló minőségű lesz - tud hozni egy állandóságot. Egy traisental-i ZV az aközött ingadozik, hogy elképesztően jó vagy simán fasza lett, nem 5-10 évente fut ki egy jó évjárat.

Van jó bor idehaza, az Apátság Pannonhalmán, Ráspi, a Dominium pincészet stb., mondjuk 80-100 értékelhető borászat van. De ezek mindegyikére 100 ihatatlan lőrét gyártó jut 😊 és sajnos ők vannak a boltok javarészében.
MC12
Jaja, biztos így van, bár mifelénk az onnan való bort hordómosásra használják.....😊
csi77
Mondjuk ez három különböző borrégió, de biztos igazad van 😊 és jobban is tudod.
MC12
sexárdiakkal nem vitatkozol borról
stimt??!!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 560
Nem mellesleg warr-nak igaza van, ha jó lenne a magyar bor - fogyna. Csak nem jó - sőt, kritikán aluli (az átlagos minőség).
MC12
es elkepesztoen tul van arazva. Edesapam szakmabeli, es egyik legfontosabb, allandoan visszatero mondasa, hogy rengeteg helyi szinten draga bor (mondjuk az 5000+ FT feletti/ palack) semmivel sem tud tobbet, mint egy ezer-2ezer Ft kozott mozgo bor. Csak epp az nem 'sztarborasz' meg kiemelt pince nevevel jon.

Arrol meg ne is beszeljunk, hogy a magyar boraszatok 90% piaci alapon mar minimum ketszer csodbe ment, csak mindig kimentettek oket. azok meg nem tanulnak ebbol, mert mindig kimentik oket, ezert mindent ugyanugy csinalnak.
csebi
A mukaerőt, tárgyi költségeket (üveg stb.), ilyesmit figyelembevéve nem feltétlenül van túlárazva. Azért érzik az emberek - már a többsége, én is - hogy a magyar bor túl van árazva, mert nagyon rossz az ár/érték arány. Az, hogy egy random leemelt 3-4 ezer forintos magyar bor jóeséllyel egyszerűen nem lesz jó (nincs karakter, ha vörös - túl tanninos, szét van hordózva, ha fehér - savanykás, ízetlen, jegyeiben nem/alig felismerhető a fajtajelleg, ha rose - mindent leural a tuttifrutti - , míg 4-7 ezer forint között már bőven ott lesz egy osztrák zöldveltelíni, egy új zélandi s. blanc, hogy csak a két legnépszerűbb és elérhetőbb fajtát mondjam, ahol egyértelmű, hogy mit iszok, az túlnymó többségében jó/kiváló minőségű lesz - tud hozni egy állandóságot. Egy traisental-i ZV az aközött ingadozik, hogy elképesztően jó vagy simán fasza lett, nem 5-10 évente fut ki egy jó évjárat.

Van jó bor idehaza, az Apátság Pannonhalmán, Ráspi, a Dominium pincészet stb., mondjuk 80-100 értékelhető borászat van. De ezek mindegyikére 100 ihatatlan lőrét gyártó jut 😊 és sajnos ők vannak a boltok javarészében.
MC12
Jaja, biztos így van, bár mifelénk az onnan való bort hordómosásra használják.....😊
csi77
Mondjuk ez három különböző borrégió, de biztos igazad van 😊 és jobban is tudod.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 035 — The Mathematician
Szegény bortermelőknek csökkent a forgalmuk, nyilván azzal kell növelni hogy megengeded a sok gyökérnek hogy igyon mielőtt autóba ül.
Mikey
dehogy
a kretének vadászat előtt/után nem ihatnak egy pálinkát
Negritis, a vajda
Ami cikkben olvastam a hírt, ott konkrétan a bortermelőket említették hogy szegényeknek mekkora kiesés az hogy nem lehet egy pohár bort meginni mielőtt autóba ül az ember.
Mikey
Monnyuk először iható bort kéne csinálniuk, lehet meg is vennék az emberek.
warr_b
Van, csak körül kell nézni. Mondjuk a sör, kevert, unicum szemüvege mgül kilátva.....
csi77
Hehh, hát az unikumnál meg a kevertnél kevés undorítóbb piát tudnék mondani 😂
Mondjuk tény, hogy én alapvetően sörös vagyok.
warr_b
borsmentaszesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!