Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 857 — Dr Kongó fan
Az létezik, hogy egy kétmilliós városban, nincs egyetlen normális zászlóbolt, ahol lehet (ritkább) külföldi országok zászlóit vásárolni? (vagy csak nem tudok guglizni)

Zermatt amúgy meg évtizedek óta ilyen, én 98-ban vagy 99-ben voltam, amikor még elektromos kocsik se voltak... na az volt az igazán szép. De nyilván 5 ezres várossal nem nagy kunszt a dolog.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
autó muszáj témához

 www.youtube.com/watch?v=R2oD1ZHNMFE

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Lett egy extra 2.4 méteres trambulinom, amitől szabadulnék, nem érdekel valakit esetleg?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 857 — Dr Kongó fan
Na elvileg mostanra összegyűlt annyi csapat, hogy szinte biztosan meglesz tartva - szóval aki tud/szeretne jönni, az jöjjön nyugodtan, még van hely a csapatban!

hely/időpont: Rácskert, vas 1800 (igen, aug 20 - családos/tűzijátékos emberektől sry)
csapatnév: Dan Smith Fan Club 😊
Igor
Van aki atlétika VB-n lesz 😛
warr_b

Felvágós 😛 (lehet én is kijutok, de másik nap, de megértem a 20. erős nap/láttam az atlétika topicot is)
Igor
És milyen számban fogsz indulni? 😊
Sebii
(négyzetgyök 5 + 1) / 2 - legalábbis elég irracionális lenne, ha kijutnék...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Na elvileg mostanra összegyűlt annyi csapat, hogy szinte biztosan meglesz tartva - szóval aki tud/szeretne jönni, az jöjjön nyugodtan, még van hely a csapatban!

hely/időpont: Rácskert, vas 1800 (igen, aug 20 - családos/tűzijátékos emberektől sry)
csapatnév: Dan Smith Fan Club 😊
Igor
Van aki atlétika VB-n lesz 😛
warr_b

Felvágós 😛 (lehet én is kijutok, de másik nap, de megértem a 20. erős nap/láttam az atlétika topicot is)
Igor
És milyen számban fogsz indulni? 😊
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 411 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na elvileg mostanra összegyűlt annyi csapat, hogy szinte biztosan meglesz tartva - szóval aki tud/szeretne jönni, az jöjjön nyugodtan, még van hely a csapatban!

hely/időpont: Rácskert, vas 1800 (igen, aug 20 - családos/tűzijátékos emberektől sry)
csapatnév: Dan Smith Fan Club 😊
Igor
Van aki atlétika VB-n lesz 😛
warr_b

Felvágós 😛 (lehet én is kijutok, de másik nap, de megértem a 20. erős nap/láttam az atlétika topicot is)
Igor
Dehogy, meg fogok dögleni a hőségben 😕
De már valamikor januárban megvettük a bérletet...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 857 — Dr Kongó fan
Na elvileg mostanra összegyűlt annyi csapat, hogy szinte biztosan meglesz tartva - szóval aki tud/szeretne jönni, az jöjjön nyugodtan, még van hely a csapatban!

hely/időpont: Rácskert, vas 1800 (igen, aug 20 - családos/tűzijátékos emberektől sry)
csapatnév: Dan Smith Fan Club 😊
Igor
Van aki atlétika VB-n lesz 😛
warr_b

Felvágós 😛 (lehet én is kijutok, de másik nap, de megértem a 20. erős nap/láttam az atlétika topicot is)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 411 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
@empty taxi
@eaglesmcnabb
@r.baggio
+bárki másnak is szól természetesen

Van aki esetleg utálja a tűzijátékot, és vasárnap du benne lenne egy NFL kvízben?

Aug 20, vasárnap 1800 belváros (egyelőre nem garantált sajnos, érdeklődés viszonylag gyér, de ha odamegyünk 2-3 csapattal, akkor biztos meg lesz tartva 😊 - péntek/szombatra derül ki kb szerintem mi a helyzet)
Igor
Én benne vagyok. Bár szar az időpont, meg nem is a legerősebb témam, de simán megoldható, szóval ha lesz en megyek mindenképpen.
eaglesmcnabb
Na elvileg mostanra összegyűlt annyi csapat, hogy szinte biztosan meglesz tartva - szóval aki tud/szeretne jönni, az jöjjön nyugodtan, még van hely a csapatban!

hely/időpont: Rácskert, vas 1800 (igen, aug 20 - családos/tűzijátékos emberektől sry)
csapatnév: Dan Smith Fan Club 😊
Igor
Van aki atlétika VB-n lesz 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 857 — Dr Kongó fan
@empty taxi
@eaglesmcnabb
@r.baggio
+bárki másnak is szól természetesen

Van aki esetleg utálja a tűzijátékot, és vasárnap du benne lenne egy NFL kvízben?

Aug 20, vasárnap 1800 belváros (egyelőre nem garantált sajnos, érdeklődés viszonylag gyér, de ha odamegyünk 2-3 csapattal, akkor biztos meg lesz tartva 😊 - péntek/szombatra derül ki kb szerintem mi a helyzet)
Igor
Én benne vagyok. Bár szar az időpont, meg nem is a legerősebb témam, de simán megoldható, szóval ha lesz en megyek mindenképpen.
eaglesmcnabb
Na elvileg mostanra összegyűlt annyi csapat, hogy szinte biztosan meglesz tartva - szóval aki tud/szeretne jönni, az jöjjön nyugodtan, még van hely a csapatban!

hely/időpont: Rácskert, vas 1800 (igen, aug 20 - családos/tűzijátékos emberektől sry)
csapatnév: Dan Smith Fan Club 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
 www.youtube.com/watch?v=p0GMtXigOBY
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
@empty taxi
@eaglesmcnabb
@r.baggio
+bárki másnak is szól természetesen

Van aki esetleg utálja a tűzijátékot, és vasárnap du benne lenne egy NFL kvízben?

Aug 20, vasárnap 1800 belváros (egyelőre nem garantált sajnos, érdeklődés viszonylag gyér, de ha odamegyünk 2-3 csapattal, akkor biztos meg lesz tartva 😊 - péntek/szombatra derül ki kb szerintem mi a helyzet)
Igor
Én benne vagyok. Bár szar az időpont, meg nem is a legerősebb témam, de simán megoldható, szóval ha lesz en megyek mindenképpen.
eaglesmcnabb
Mi az erős témád akkor? 😊

Örülnék neki, ha egyszer lenne téli sport/síugrás/biatlon kvíz, arra is instant meghívót kapsz, de azért lássuk be, ez mind rétegsport... 😊

És nem kell erőltetni, nem erőszak az NFL kvíz! Csak gondoltam, ne legyen olyan gáz, hogy egyedül nyerek/egyedül kell meginnom 6 ingyen piát...
Igor
Ha egyszer lesz téli sportos cucc, arra én is mennék 😊

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
@empty taxi
@eaglesmcnabb
@r.baggio
+bárki másnak is szól természetesen

Van aki esetleg utálja a tűzijátékot, és vasárnap du benne lenne egy NFL kvízben?

Aug 20, vasárnap 1800 belváros (egyelőre nem garantált sajnos, érdeklődés viszonylag gyér, de ha odamegyünk 2-3 csapattal, akkor biztos meg lesz tartva 😊 - péntek/szombatra derül ki kb szerintem mi a helyzet)
Igor
Én benne vagyok. Bár szar az időpont, meg nem is a legerősebb témam, de simán megoldható, szóval ha lesz en megyek mindenképpen.
eaglesmcnabb
Mi az erős témád akkor? 😊

Örülnék neki, ha egyszer lenne téli sport/síugrás/biatlon kvíz, arra is instant meghívót kapsz, de azért lássuk be, ez mind rétegsport... 😊

És nem kell erőltetni, nem erőszak az NFL kvíz! Csak gondoltam, ne legyen olyan gáz, hogy egyedül nyerek/egyedül kell meginnom 6 ingyen piát...
Igor
"erősségem a történelem, gyengédségem a matematika" 😀

Viccet félretéve: semmi!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 857 — Dr Kongó fan
@empty taxi
@eaglesmcnabb
@r.baggio
+bárki másnak is szól természetesen

Van aki esetleg utálja a tűzijátékot, és vasárnap du benne lenne egy NFL kvízben?

Aug 20, vasárnap 1800 belváros (egyelőre nem garantált sajnos, érdeklődés viszonylag gyér, de ha odamegyünk 2-3 csapattal, akkor biztos meg lesz tartva 😊 - péntek/szombatra derül ki kb szerintem mi a helyzet)
Igor
Én benne vagyok. Bár szar az időpont, meg nem is a legerősebb témam, de simán megoldható, szóval ha lesz en megyek mindenképpen.
eaglesmcnabb
Mi az erős témád akkor? 😊

Örülnék neki, ha egyszer lenne téli sport/síugrás/biatlon kvíz, arra is instant meghívót kapsz, de azért lássuk be, ez mind rétegsport... 😊

És nem kell erőltetni, nem erőszak az NFL kvíz! Csak gondoltam, ne legyen olyan gáz, hogy egyedül nyerek/egyedül kell meginnom 6 ingyen piát...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
@empty taxi
@eaglesmcnabb
@r.baggio
+bárki másnak is szól természetesen

Van aki esetleg utálja a tűzijátékot, és vasárnap du benne lenne egy NFL kvízben?

Aug 20, vasárnap 1800 belváros (egyelőre nem garantált sajnos, érdeklődés viszonylag gyér, de ha odamegyünk 2-3 csapattal, akkor biztos meg lesz tartva 😊 - péntek/szombatra derül ki kb szerintem mi a helyzet)
Igor
Én benne vagyok. Bár szar az időpont, meg nem is a legerősebb témam, de simán megoldható, szóval ha lesz en megyek mindenképpen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Sajnos dolgozom aznap reggeltől estig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
@empty taxi
@eaglesmcnabb
@r.baggio
+bárki másnak is szól természetesen

Van aki esetleg utálja a tűzijátékot, és vasárnap du benne lenne egy NFL kvízben?

Aug 20, vasárnap 1800 belváros (egyelőre nem garantált sajnos, érdeklődés viszonylag gyér, de ha odamegyünk 2-3 csapattal, akkor biztos meg lesz tartva 😊 - péntek/szombatra derül ki kb szerintem mi a helyzet)
Igor
Jó lehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 857 — Dr Kongó fan
@empty taxi
@eaglesmcnabb
@r.baggio
+bárki másnak is szól természetesen

Van aki esetleg utálja a tűzijátékot, és vasárnap du benne lenne egy NFL kvízben?

Aug 20, vasárnap 1800 belváros (egyelőre nem garantált sajnos, érdeklődés viszonylag gyér, de ha odamegyünk 2-3 csapattal, akkor biztos meg lesz tartva 😊 - péntek/szombatra derül ki kb szerintem mi a helyzet)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Beindult a Sziget, nem szeretem a tömeget és a fesztiválokat sem, de testszik ahogy átalakul a környék arra az egy hétre itt Kaszásdűlőn. Tegnap pár órát sétáltam, és azt kell mondjam értem miért akarnak a taxisok beleállni a Boltba. A Szigetre az utasok 90% Boltal megy aki taxizik.
Ennyi rollert még életemben nem láttam mint ami tegnap este Filatori gátnál volt, és vicces volt látni ahogy 2km re a bejárattól próbálnak az emberek parkolóhelyet keresni, de már minden tele van, olyan helyeken is ahol nem szokott autó állni.
Rollerekkel kell kezdeni valamit, vagyis inkább azzal amit csinálnak. Kétszer majdnem elütöttek, mert nekik nem számít a nagy körúton a piros, mennek tovább...
Nem tudom mit csináltak idén a szervezők, de nem is hallani a Szigetet, amikor az előző években néha még a basszust is éreztem a lakásban. Piros pont nekik.
Nomac
 www.reddit.com/r/hungary/comments/15oth3w/geci_hangos_a_sziget_fesztiv%C3%A1l_hajnali_4_%C3%B3rakor/

😀
Negritis, a vajda
Pont ma beszéltem 13. ban lakó ismerősömmel, és ő is panaszkodik hogy nem tudnak aludni 😀 Vagy a fák ennyire felfogják Kaszás felé, vagy átkerült a nagyszínpad közelebb Pest felé. Sok nyugdíjas már nem fog sírni ezen az oldalon 😀
Nomac
sztem mozgatták a színpadot, mert mai napig emlékszem mikor anyósnál laktunk 2018 nyarán Kaszáson, hogy este tök kivehetően hallottuk Lana Del Reyt, kb együtt énekeltük az asszonnyal, tegnap meg kb semmit sem hallottunk, minimális alaphangot napközben.
csebi
Szélirány?
Mikey
Nem, más az elrendezés és a hangerő. Tegnap esti koncerteket nem is hallottam. Most pl olyan hangos hogy be kell csuknom az ablakot mert behallatszik meeting közben. Pl a szombat este is ilyen volt, David Guetta számait felismertem 😀
Nomac
Na de egyik napról a másikra átrendezik? Ez nekem új.
Mikey
Nem rendezik át, csak más a hangerő, ha itt így hallottam David Guetta-t szerinted a 13-ban mit érezhettek.
Ez mindig is így volt, péntek és szombat este kicsit bátrabban bánnak a hangerővel. Ezért is lepett meg hogy péntek este szinte csend volt nálam. Most hangosabb a zene mint este szokott lenni.
Nomac
Ja már azt hittem. Mondjuk hétvégére-estére más szabályozás van, olyankor halkabbnak kell lennie a hangerőnek.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Beindult a Sziget, nem szeretem a tömeget és a fesztiválokat sem, de testszik ahogy átalakul a környék arra az egy hétre itt Kaszásdűlőn. Tegnap pár órát sétáltam, és azt kell mondjam értem miért akarnak a taxisok beleállni a Boltba. A Szigetre az utasok 90% Boltal megy aki taxizik.
Ennyi rollert még életemben nem láttam mint ami tegnap este Filatori gátnál volt, és vicces volt látni ahogy 2km re a bejárattól próbálnak az emberek parkolóhelyet keresni, de már minden tele van, olyan helyeken is ahol nem szokott autó állni.
Rollerekkel kell kezdeni valamit, vagyis inkább azzal amit csinálnak. Kétszer majdnem elütöttek, mert nekik nem számít a nagy körúton a piros, mennek tovább...
Nem tudom mit csináltak idén a szervezők, de nem is hallani a Szigetet, amikor az előző években néha még a basszust is éreztem a lakásban. Piros pont nekik.
Nomac
 www.reddit.com/r/hungary/comments/15oth3w/geci_hangos_a_sziget_fesztiv%C3%A1l_hajnali_4_%C3%B3rakor/

😀
Negritis, a vajda
Pont ma beszéltem 13. ban lakó ismerősömmel, és ő is panaszkodik hogy nem tudnak aludni 😀 Vagy a fák ennyire felfogják Kaszás felé, vagy átkerült a nagyszínpad közelebb Pest felé. Sok nyugdíjas már nem fog sírni ezen az oldalon 😀
Nomac
sztem mozgatták a színpadot, mert mai napig emlékszem mikor anyósnál laktunk 2018 nyarán Kaszáson, hogy este tök kivehetően hallottuk Lana Del Reyt, kb együtt énekeltük az asszonnyal, tegnap meg kb semmit sem hallottunk, minimális alaphangot napközben.
csebi
Szélirány?
Mikey
Nem, más az elrendezés és a hangerő. Tegnap esti koncerteket nem is hallottam. Most pl olyan hangos hogy be kell csuknom az ablakot mert behallatszik meeting közben. Pl a szombat este is ilyen volt, David Guetta számait felismertem 😀
Nomac
Na de egyik napról a másikra átrendezik? Ez nekem új.
Mikey
Nem rendezik át, csak más a hangerő, ha itt így hallottam David Guetta-t szerinted a 13-ban mit érezhettek?
Ez mindig is így volt, pénteken és szombaton este kicsit bátrabban bánnak a hangerővel. Ezért is lepett meg hogy péntek este szinte csend volt nálam. Most hangosabb a zene mint este szokott lenni.

Szerkesztette: Nomac
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Beindult a Sziget, nem szeretem a tömeget és a fesztiválokat sem, de testszik ahogy átalakul a környék arra az egy hétre itt Kaszásdűlőn. Tegnap pár órát sétáltam, és azt kell mondjam értem miért akarnak a taxisok beleállni a Boltba. A Szigetre az utasok 90% Boltal megy aki taxizik.
Ennyi rollert még életemben nem láttam mint ami tegnap este Filatori gátnál volt, és vicces volt látni ahogy 2km re a bejárattól próbálnak az emberek parkolóhelyet keresni, de már minden tele van, olyan helyeken is ahol nem szokott autó állni.
Rollerekkel kell kezdeni valamit, vagyis inkább azzal amit csinálnak. Kétszer majdnem elütöttek, mert nekik nem számít a nagy körúton a piros, mennek tovább...
Nem tudom mit csináltak idén a szervezők, de nem is hallani a Szigetet, amikor az előző években néha még a basszust is éreztem a lakásban. Piros pont nekik.
Nomac
 www.reddit.com/r/hungary/comments/15oth3w/geci_hangos_a_sziget_fesztiv%C3%A1l_hajnali_4_%C3%B3rakor/

😀
Negritis, a vajda
Pont ma beszéltem 13. ban lakó ismerősömmel, és ő is panaszkodik hogy nem tudnak aludni 😀 Vagy a fák ennyire felfogják Kaszás felé, vagy átkerült a nagyszínpad közelebb Pest felé. Sok nyugdíjas már nem fog sírni ezen az oldalon 😀
Nomac
sztem mozgatták a színpadot, mert mai napig emlékszem mikor anyósnál laktunk 2018 nyarán Kaszáson, hogy este tök kivehetően hallottuk Lana Del Reyt, kb együtt énekeltük az asszonnyal, tegnap meg kb semmit sem hallottunk, minimális alaphangot napközben.
csebi
Szélirány?
Mikey
Nem, más az elrendezés és a hangerő. Tegnap esti koncerteket nem is hallottam. Most pl olyan hangos hogy be kell csuknom az ablakot mert behallatszik meeting közben. Pl a szombat este is ilyen volt, David Guetta számait felismertem 😀
Nomac
Na de egyik napról a másikra átrendezik? Ez nekem új.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Beindult a Sziget, nem szeretem a tömeget és a fesztiválokat sem, de testszik ahogy átalakul a környék arra az egy hétre itt Kaszásdűlőn. Tegnap pár órát sétáltam, és azt kell mondjam értem miért akarnak a taxisok beleállni a Boltba. A Szigetre az utasok 90% Boltal megy aki taxizik.
Ennyi rollert még életemben nem láttam mint ami tegnap este Filatori gátnál volt, és vicces volt látni ahogy 2km re a bejárattól próbálnak az emberek parkolóhelyet keresni, de már minden tele van, olyan helyeken is ahol nem szokott autó állni.
Rollerekkel kell kezdeni valamit, vagyis inkább azzal amit csinálnak. Kétszer majdnem elütöttek, mert nekik nem számít a nagy körúton a piros, mennek tovább...
Nem tudom mit csináltak idén a szervezők, de nem is hallani a Szigetet, amikor az előző években néha még a basszust is éreztem a lakásban. Piros pont nekik.
Nomac
 www.reddit.com/r/hungary/comments/15oth3w/geci_hangos_a_sziget_fesztiv%C3%A1l_hajnali_4_%C3%B3rakor/

😀
Negritis, a vajda
Pont ma beszéltem 13. ban lakó ismerősömmel, és ő is panaszkodik hogy nem tudnak aludni 😀 Vagy a fák ennyire felfogják Kaszás felé, vagy átkerült a nagyszínpad közelebb Pest felé. Sok nyugdíjas már nem fog sírni ezen az oldalon 😀
Nomac
sztem mozgatták a színpadot, mert mai napig emlékszem mikor anyósnál laktunk 2018 nyarán Kaszáson, hogy este tök kivehetően hallottuk Lana Del Reyt, kb együtt énekeltük az asszonnyal, tegnap meg kb semmit sem hallottunk, minimális alaphangot napközben.
csebi
Szélirány?
Mikey
Nem, más az elrendezés és a hangerő. Tegnap esti koncerteket nem is hallottam. Most pl olyan hangos hogy be kell csuknom az ablakot mert behallatszik meeting közben. Pl a szombat este is ilyen volt, David Guetta számait felismertem 😀

Most hogy a NER megkaparintotta a volt Vizo birodalmat, máris nem lehet használni a H hidat..a K meg elég ramagy állapotban van, és el lett kaszálva a felújítása is.
Nomac
meg is írta az origo:
 www.origo.hu/itthon/20230813-karacsony-gergely-demeter-szilard-k-hid-sziget-fesztival.html
Teljes káosz és életveszélyesen nagy tömeg a Sziget fesztiválon, Karácsony Gergelyék megint hibáztak
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Beindult a Sziget, nem szeretem a tömeget és a fesztiválokat sem, de testszik ahogy átalakul a környék arra az egy hétre itt Kaszásdűlőn. Tegnap pár órát sétáltam, és azt kell mondjam értem miért akarnak a taxisok beleállni a Boltba. A Szigetre az utasok 90% Boltal megy aki taxizik.
Ennyi rollert még életemben nem láttam mint ami tegnap este Filatori gátnál volt, és vicces volt látni ahogy 2km re a bejárattól próbálnak az emberek parkolóhelyet keresni, de már minden tele van, olyan helyeken is ahol nem szokott autó állni.
Rollerekkel kell kezdeni valamit, vagyis inkább azzal amit csinálnak. Kétszer majdnem elütöttek, mert nekik nem számít a nagy körúton a piros, mennek tovább...
Nem tudom mit csináltak idén a szervezők, de nem is hallani a Szigetet, amikor az előző években néha még a basszust is éreztem a lakásban. Piros pont nekik.
Nomac
 www.reddit.com/r/hungary/comments/15oth3w/geci_hangos_a_sziget_fesztiv%C3%A1l_hajnali_4_%C3%B3rakor/

😀
Negritis, a vajda
Pont ma beszéltem 13. ban lakó ismerősömmel, és ő is panaszkodik hogy nem tudnak aludni 😀 Vagy a fák ennyire felfogják Kaszás felé, vagy átkerült a nagyszínpad közelebb Pest felé. Sok nyugdíjas már nem fog sírni ezen az oldalon 😀
Nomac
sztem mozgatták a színpadot, mert mai napig emlékszem mikor anyósnál laktunk 2018 nyarán Kaszáson, hogy este tök kivehetően hallottuk Lana Del Reyt, kb együtt énekeltük az asszonnyal, tegnap meg kb semmit sem hallottunk, minimális alaphangot napközben.
csebi
Szélirány?
Mikey
Nem, más az elrendezés és a hangerő. Tegnap esti koncerteket nem is hallottam. Most pl olyan hangos hogy be kell csuknom az ablakot mert behallatszik meeting közben. Pl a szombat este is ilyen volt, David Guetta számait felismertem 😀

Most hogy a NER megkaparintotta a volt Vizo birodalmat, máris nem lehet használni a H hidat..a K meg elég ramagy állapotban van, és el lett kaszálva a felújítása is.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Beindult a Sziget, nem szeretem a tömeget és a fesztiválokat sem, de testszik ahogy átalakul a környék arra az egy hétre itt Kaszásdűlőn. Tegnap pár órát sétáltam, és azt kell mondjam értem miért akarnak a taxisok beleállni a Boltba. A Szigetre az utasok 90% Boltal megy aki taxizik.
Ennyi rollert még életemben nem láttam mint ami tegnap este Filatori gátnál volt, és vicces volt látni ahogy 2km re a bejárattól próbálnak az emberek parkolóhelyet keresni, de már minden tele van, olyan helyeken is ahol nem szokott autó állni.
Rollerekkel kell kezdeni valamit, vagyis inkább azzal amit csinálnak. Kétszer majdnem elütöttek, mert nekik nem számít a nagy körúton a piros, mennek tovább...
Nem tudom mit csináltak idén a szervezők, de nem is hallani a Szigetet, amikor az előző években néha még a basszust is éreztem a lakásban. Piros pont nekik.
Nomac
 www.reddit.com/r/hungary/comments/15oth3w/geci_hangos_a_sziget_fesztiv%C3%A1l_hajnali_4_%C3%B3rakor/

😀
Negritis, a vajda
Pont ma beszéltem 13. ban lakó ismerősömmel, és ő is panaszkodik hogy nem tudnak aludni 😀 Vagy a fák ennyire felfogják Kaszás felé, vagy átkerült a nagyszínpad közelebb Pest felé. Sok nyugdíjas már nem fog sírni ezen az oldalon 😀
Nomac
sztem mozgatták a színpadot, mert mai napig emlékszem mikor anyósnál laktunk 2018 nyarán Kaszáson, hogy este tök kivehetően hallottuk Lana Del Reyt, kb együtt énekeltük az asszonnyal, tegnap meg kb semmit sem hallottunk, minimális alaphangot napközben.
csebi
Szélirány?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Beindult a Sziget, nem szeretem a tömeget és a fesztiválokat sem, de testszik ahogy átalakul a környék arra az egy hétre itt Kaszásdűlőn. Tegnap pár órát sétáltam, és azt kell mondjam értem miért akarnak a taxisok beleállni a Boltba. A Szigetre az utasok 90% Boltal megy aki taxizik.
Ennyi rollert még életemben nem láttam mint ami tegnap este Filatori gátnál volt, és vicces volt látni ahogy 2km re a bejárattól próbálnak az emberek parkolóhelyet keresni, de már minden tele van, olyan helyeken is ahol nem szokott autó állni.
Rollerekkel kell kezdeni valamit, vagyis inkább azzal amit csinálnak. Kétszer majdnem elütöttek, mert nekik nem számít a nagy körúton a piros, mennek tovább...
Nem tudom mit csináltak idén a szervezők, de nem is hallani a Szigetet, amikor az előző években néha még a basszust is éreztem a lakásban. Piros pont nekik.
Nomac
 www.reddit.com/r/hungary/comments/15oth3w/geci_hangos_a_sziget_fesztiv%C3%A1l_hajnali_4_%C3%B3rakor/

😀
Negritis, a vajda
Pont ma beszéltem 13. ban lakó ismerősömmel, és ő is panaszkodik hogy nem tudnak aludni 😀 Vagy a fák ennyire felfogják Kaszás felé, vagy átkerült a nagyszínpad közelebb Pest felé. Sok nyugdíjas már nem fog sírni ezen az oldalon 😀
Nomac
sztem mozgatták a színpadot, mert mai napig emlékszem mikor anyósnál laktunk 2018 nyarán Kaszáson, hogy este tök kivehetően hallottuk Lana Del Reyt, kb együtt énekeltük az asszonnyal, tegnap meg kb semmit sem hallottunk, minimális alaphangot napközben.

amúgy nem véletlen a bolt sem: külföldiek nagy része is biztosan azt használja, ismeri, megbíz benne, miért váltana a hiénákra.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Beindult a Sziget, nem szeretem a tömeget és a fesztiválokat sem, de testszik ahogy átalakul a környék arra az egy hétre itt Kaszásdűlőn. Tegnap pár órát sétáltam, és azt kell mondjam értem miért akarnak a taxisok beleállni a Boltba. A Szigetre az utasok 90% Boltal megy aki taxizik.
Ennyi rollert még életemben nem láttam mint ami tegnap este Filatori gátnál volt, és vicces volt látni ahogy 2km re a bejárattól próbálnak az emberek parkolóhelyet keresni, de már minden tele van, olyan helyeken is ahol nem szokott autó állni.
Rollerekkel kell kezdeni valamit, vagyis inkább azzal amit csinálnak. Kétszer majdnem elütöttek, mert nekik nem számít a nagy körúton a piros, mennek tovább...
Nem tudom mit csináltak idén a szervezők, de nem is hallani a Szigetet, amikor az előző években néha még a basszust is éreztem a lakásban. Piros pont nekik.
Nomac
 www.reddit.com/r/hungary/comments/15oth3w/geci_hangos_a_sziget_fesztiv%C3%A1l_hajnali_4_%C3%B3rakor/

😀
Negritis, a vajda
Pont ma beszéltem 13. ban lakó ismerősömmel, és ő is panaszkodik hogy nem tudnak aludni 😀 Vagy a fák ennyire felfogják Kaszás felé, vagy átkerült a nagyszínpad közelebb Pest felé. Sok nyugdíjas már nem fog sírni ezen az oldalon 😀
Nomac
Legjobb komment:

"Azért valamennyít fizetetni kéne a környéken lakokkal, mert pofátlanság, hogy ingyen hallgatják amiért mások fizetnek. Legalább egy napijegyet kötelezővé tennék.



Upvote
227

Downvote

Reply
reply

Share
Share

AgressiveCapybara

10 hr. ago
Szerintem fizessek ki a teljes berletet."

😁