OFF topik
31 feliratkozó
több mint 2 éve
A legkárosabb mondások egyike, ez az “apám bedobott a vízbe én meg kiúsztam és megtanultam úszni” hát gratulálok, ezzel annyit állítasz hogy apád egy kapitális barom. (Nem a kommentelőké)Régen minden jobb volt...nem, régen szegényebbek voltunk és muszáj volt megtanulni ezeket, hogy ne adjál rá ki pénzt. Az átkozott Nyugaton szerintem az emberek nagy része már ekkor se foglalkozott ilyenekkel, hanem szépen kifizette a pénzt a megfelelő embernek, mert telt rá.Vagy régen sem volt jobb az arány, csak kisebb volt a tempó, kevesebb a szekér, vagyis nagyobb a hibahatár.Ez mind igaz, de manapság ez már nem így megy. Tízből nyolcan nem tudnak kutyát sem sétáltatni (és tartani) megfelelően. Ugyanígy vezetni sem tudnak sokan, biciklizni sem, stb. Iszonyatosan balfaszok és tehetségtelenek az emberek manapság.Az rendben. Aki ert a kutyakhoz, keressen is vele penzt, ha akar. En kutya+macska ugyekben sok embernek segitettem mar. Megnevelni, egy rossz szokast eltunteni, vizelesi gondok mitol vannak, miert nem eszik, miert ugral fel stb.Kaptam ertesitest, egy fantasztikus uj kepzettsegrol, ami csak 25 fontba kerulne. Szerezhetek egy "Pet sitting and Dog walking diplomat". Kutyasetaltatasi vegzettseg. Nem mintha kerestem volna allast, de mindegy is.Majd utána azt is nézd meg, hogy még itthon is mennyi egy átlagos kutyasétáltató órabére...
Minden heten rajovok, az emberiseg megerett a pusztulasra.
ulpianus
r.baggio
Nem bonyolult. Multkor kaptam e-mialt, "mikepp vasaroljunk boltban?".
Igazad van az en hibam is. Nem igy nottem fel, mint akiknek ez szol. Az oke, hogy megtanitottam mondjuk kest elezni sok embert, mert manapsag mar nincs kitol tanulni ha faterod nem olyan. Vagy melyik szerszam mire valo, villnyszerels, festes alapjai, stb.
De anno mikor en voltam 18, ezek mentek mindenkinek. Nekem ez a fura. Nem volt bicikli tanfolyam. Vettel egy Rometet, es megtanultal motorozni. Bementel a toba, es megtanultal uszni, pofozkodtatok a haverokkal, es megtanultal verekedni. Vettel egy szar kocsit, es megtanultal olajat cserelni, stb. Es igen, szereztel egy kutyat, vagy szuleid, es megtanultad setaltatni.
ulpianus
Mikey
Meg hát minden is elérhető. A húgom tavaly Tolnából szerzett tenyésztőtől kutyát, harminc évvel ezelőtt ez azért kicsit nehezebb lett volna, mert maximum kutyás szaklapokban találhtta volna meg őket (ha egyáltalán). Meg hát így eggyel több embernek van kutyája, aki nem ért hozzá.
slowmotion
Persze, az jó, ha alap dolgokat mondjuk tud az ember, de nem létfontosságú.
Az meg h anno te csak úgy megtanultál motorozni, úszni, verekedni, stb. egyedi eset, örülj, hogy nem történt komolyabb baj. Mások meg baleseteznek, belefulladnak a vízbe vagy komolyabb sérülést okoznak a másiknak.
Autószerelés dettó. Azért csináltad, mert hozzá tudtál nyúlni és nem kellett pénzt fizetned a szerelőnek.
A mostaniakhoz meg már hozzá se nyúlhatsz, nem véletlenül.
A fordítottja meg az, hogy amikor emberek mondogatják, hogy bezzeg az én koromban, azok nem tudnak számítógépet, telefont, internetet kezelni, pénzt kezelni, adóbevallást kitölteni, akár egy hivatalos levelet értelmezni vagy megírni, stb.
Azt kellene látni, hogy már más készségek szükségesek.
Ebben a papírban sem az a lényeg, hogy nem tud az ember kutyát sétáltatni, hanem valaki kitalálta, hogy ebből bizniszt lehet csinálni, hisz ha van vmiről papírod, akkor már értesz is hozzá, igaz?
Na, a sok ember akinek meg kutyát kell sétáltatni, az meg ilyen papírt fog kérni, plusz referenciákat.
Lúdas Solymi
Hasonlóan a “felültem a motorra és mentem”, hát itt is gratulálok. De ha a “menés” közben okozol egy balesetet amiben meghal valaki akkor már nem olyan menő ugye? Régen elhiszem, hogy vidéken egy tanyán ez még elment, de manapság már vidéken is akkora a forgalom, hogy életveszély minden ilyen mutatvány. Szépen takarodjon be mindenki (motoros, autós) egy tanpályára és legyen kedves megtanulni az adott járművet vezetni mielőtt veszélyeztet másokat.
A kutyasétáltatáshoz meg annyit, hogy az utcánkban egy kb. 40 kilós lány próbál minden este egy kb. másfélszer ilyen nehéz kutyát sétáltatni, ami annyiból áll, hogy rángatja el kerítéstől kerítésig - a kutya a lányt, miközben szétugatják az utcát. Talán megérné fizetni valakit aki elbír a kutyával, de ez csak tipp.
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 2 éve
S akkor most havonta jönnek leolvasni illetve havonta számlázzak? Vagy èn diktáljam be a többletet is???Anukátok az.....
telex.hu/gazdasag/2023/08/27/napelem-napenergia-szaldo-elszamolas-lantos-csaba-tranzit-fesztival
több mint 2 éve
Régen minden jobb volt...nem, régen szegényebbek voltunk és muszáj volt megtanulni ezeket, hogy ne adjál rá ki pénzt. Az átkozott Nyugaton szerintem az emberek nagy része már ekkor se foglalkozott ilyenekkel, hanem szépen kifizette a pénzt a megfelelő embernek, mert telt rá.Vagy régen sem volt jobb az arány, csak kisebb volt a tempó, kevesebb a szekér, vagyis nagyobb a hibahatár.Ez mind igaz, de manapság ez már nem így megy. Tízből nyolcan nem tudnak kutyát sem sétáltatni (és tartani) megfelelően. Ugyanígy vezetni sem tudnak sokan, biciklizni sem, stb. Iszonyatosan balfaszok és tehetségtelenek az emberek manapság.Az rendben. Aki ert a kutyakhoz, keressen is vele penzt, ha akar. En kutya+macska ugyekben sok embernek segitettem mar. Megnevelni, egy rossz szokast eltunteni, vizelesi gondok mitol vannak, miert nem eszik, miert ugral fel stb.Kaptam ertesitest, egy fantasztikus uj kepzettsegrol, ami csak 25 fontba kerulne. Szerezhetek egy "Pet sitting and Dog walking diplomat". Kutyasetaltatasi vegzettseg. Nem mintha kerestem volna allast, de mindegy is.Majd utána azt is nézd meg, hogy még itthon is mennyi egy átlagos kutyasétáltató órabére...
Minden heten rajovok, az emberiseg megerett a pusztulasra.
ulpianus
r.baggio
Nem bonyolult. Multkor kaptam e-mialt, "mikepp vasaroljunk boltban?".
Igazad van az en hibam is. Nem igy nottem fel, mint akiknek ez szol. Az oke, hogy megtanitottam mondjuk kest elezni sok embert, mert manapsag mar nincs kitol tanulni ha faterod nem olyan. Vagy melyik szerszam mire valo, villnyszerels, festes alapjai, stb.
De anno mikor en voltam 18, ezek mentek mindenkinek. Nekem ez a fura. Nem volt bicikli tanfolyam. Vettel egy Rometet, es megtanultal motorozni. Bementel a toba, es megtanultal uszni, pofozkodtatok a haverokkal, es megtanultal verekedni. Vettel egy szar kocsit, es megtanultal olajat cserelni, stb. Es igen, szereztel egy kutyat, vagy szuleid, es megtanultad setaltatni.
ulpianus
Mikey
Meg hát minden is elérhető. A húgom tavaly Tolnából szerzett tenyésztőtől kutyát, harminc évvel ezelőtt ez azért kicsit nehezebb lett volna, mert maximum kutyás szaklapokban találhtta volna meg őket (ha egyáltalán). Meg hát így eggyel több embernek van kutyája, aki nem ért hozzá.
slowmotion
Persze, az jó, ha alap dolgokat mondjuk tud az ember, de nem létfontosságú.
Az meg h anno te csak úgy megtanultál motorozni, úszni, verekedni, stb. egyedi eset, örülj, hogy nem történt komolyabb baj. Mások meg baleseteznek, belefulladnak a vízbe vagy komolyabb sérülést okoznak a másiknak.
Autószerelés dettó. Azért csináltad, mert hozzá tudtál nyúlni és nem kellett pénzt fizetned a szerelőnek.
A mostaniakhoz meg már hozzá se nyúlhatsz, nem véletlenül.
A fordítottja meg az, hogy amikor emberek mondogatják, hogy bezzeg az én koromban, azok nem tudnak számítógépet, telefont, internetet kezelni, pénzt kezelni, adóbevallást kitölteni, akár egy hivatalos levelet értelmezni vagy megírni, stb.
Azt kellene látni, hogy már más készségek szükségesek.
Ebben a papírban sem az a lényeg, hogy nem tud az ember kutyát sétáltatni, hanem valaki kitalálta, hogy ebből bizniszt lehet csinálni, hisz ha van vmiről papírod, akkor már értesz is hozzá, igaz?
Na, a sok ember akinek meg kutyát kell sétáltatni, az meg ilyen papírt fog kérni, plusz referenciákat.
több mint 2 éve
Vagy régen sem volt jobb az arány, csak kisebb volt a tempó, kevesebb a szekér, vagyis nagyobb a hibahatár.Ez mind igaz, de manapság ez már nem így megy. Tízből nyolcan nem tudnak kutyát sem sétáltatni (és tartani) megfelelően. Ugyanígy vezetni sem tudnak sokan, biciklizni sem, stb. Iszonyatosan balfaszok és tehetségtelenek az emberek manapság.Az rendben. Aki ert a kutyakhoz, keressen is vele penzt, ha akar. En kutya+macska ugyekben sok embernek segitettem mar. Megnevelni, egy rossz szokast eltunteni, vizelesi gondok mitol vannak, miert nem eszik, miert ugral fel stb.Kaptam ertesitest, egy fantasztikus uj kepzettsegrol, ami csak 25 fontba kerulne. Szerezhetek egy "Pet sitting and Dog walking diplomat". Kutyasetaltatasi vegzettseg. Nem mintha kerestem volna allast, de mindegy is.Majd utána azt is nézd meg, hogy még itthon is mennyi egy átlagos kutyasétáltató órabére...
Minden heten rajovok, az emberiseg megerett a pusztulasra.
ulpianus
r.baggio
Nem bonyolult. Multkor kaptam e-mialt, "mikepp vasaroljunk boltban?".
Igazad van az en hibam is. Nem igy nottem fel, mint akiknek ez szol. Az oke, hogy megtanitottam mondjuk kest elezni sok embert, mert manapsag mar nincs kitol tanulni ha faterod nem olyan. Vagy melyik szerszam mire valo, villnyszerels, festes alapjai, stb.
De anno mikor en voltam 18, ezek mentek mindenkinek. Nekem ez a fura. Nem volt bicikli tanfolyam. Vettel egy Rometet, es megtanultal motorozni. Bementel a toba, es megtanultal uszni, pofozkodtatok a haverokkal, es megtanultal verekedni. Vettel egy szar kocsit, es megtanultal olajat cserelni, stb. Es igen, szereztel egy kutyat, vagy szuleid, es megtanultad setaltatni.
ulpianus
Mikey
Meg hát minden is elérhető. A húgom tavaly Tolnából szerzett tenyésztőtől kutyát, harminc évvel ezelőtt ez azért kicsit nehezebb lett volna, mert maximum kutyás szaklapokban találhtta volna meg őket (ha egyáltalán). Meg hát így eggyel több embernek van kutyája, aki nem ért hozzá.
több mint 2 éve
Ez mind igaz, de manapság ez már nem így megy. Tízből nyolcan nem tudnak kutyát sem sétáltatni (és tartani) megfelelően. Ugyanígy vezetni sem tudnak sokan, biciklizni sem, stb. Iszonyatosan balfaszok és tehetségtelenek az emberek manapság.Az rendben. Aki ert a kutyakhoz, keressen is vele penzt, ha akar. En kutya+macska ugyekben sok embernek segitettem mar. Megnevelni, egy rossz szokast eltunteni, vizelesi gondok mitol vannak, miert nem eszik, miert ugral fel stb.Kaptam ertesitest, egy fantasztikus uj kepzettsegrol, ami csak 25 fontba kerulne. Szerezhetek egy "Pet sitting and Dog walking diplomat". Kutyasetaltatasi vegzettseg. Nem mintha kerestem volna allast, de mindegy is.Majd utána azt is nézd meg, hogy még itthon is mennyi egy átlagos kutyasétáltató órabére...
Minden heten rajovok, az emberiseg megerett a pusztulasra.
ulpianus
r.baggio
Nem bonyolult. Multkor kaptam e-mialt, "mikepp vasaroljunk boltban?".
Igazad van az en hibam is. Nem igy nottem fel, mint akiknek ez szol. Az oke, hogy megtanitottam mondjuk kest elezni sok embert, mert manapsag mar nincs kitol tanulni ha faterod nem olyan. Vagy melyik szerszam mire valo, villnyszerels, festes alapjai, stb.
De anno mikor en voltam 18, ezek mentek mindenkinek. Nekem ez a fura. Nem volt bicikli tanfolyam. Vettel egy Rometet, es megtanultal motorozni. Bementel a toba, es megtanultal uszni, pofozkodtatok a haverokkal, es megtanultal verekedni. Vettel egy szar kocsit, es megtanultal olajat cserelni, stb. Es igen, szereztel egy kutyat, vagy szuleid, es megtanultad setaltatni.
ulpianus
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Köszönöm szépen Chiefs!
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Kicsit talán késő megkerdezni, de nem megy valaki a Familyparkba oda Sopron fölé?
több mint 2 éve
De nem kell hozza licence. Itt UKben biztos nem kell. Nyitsz vallakozast, ha akarsz de nem kell igazolni semmit. Aki ert hozza, az lathato. A kutya figyelni fog ra, es koveti. Nem bonyolult dolog. Ereztetni kell a kutyaval, te vagy a fonok. Ha lattal ilyen embert, erted mirol beszelek. Sajat felelosseg van, ha a kutyanak baja lesz, fizetsz. Ha csak nem megfelelo a szolgaltatas nem hivnak vissza.Es igen, szereztel egy kutyat, vagy szuleid, es megtanultad setaltatni.de itt nem csak az van hogy az ember nem tudja hogyan sétáltassa
ulpianus
hanem hogy lusta sétáltatni így kell valaki akinek van róla papírja hogy alkalmas rá és elvégezze helyette
Negritis, a vajda
Modjuk ettermet nem vezethetsz ,ha nincs vegzett szakacsod. De langosost vagy hot dog kocsit nyithatsz. Ez nem art, ha eheto a dolog. De ellenorizni csak azt fogjak, betartod-e az egessegugyi szabalyokat. Ahogy takarito cegnel se kell tanfolyam, megse tud mindenki jol takaritani. Ez arrol sozl, hogy valakitol megtanulhatod, es keresel vele penzt, vagy csak ugy magadnak hasznalod. De mindegy, felolem legyen biztonsagos cipofuzesi tanfolyam is, ha van aki kifizeti. Csak nekem fura, hogy itt van baratom aki azt mondta, szendvicset nem tud kesziteni, ezert boltban veszi. Szendvicset.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Es igen, szereztel egy kutyat, vagy szuleid, es megtanultad setaltatni.de itt nem csak az van hogy az ember nem tudja hogyan sétáltassa
ulpianus
hanem hogy lusta sétáltatni így kell valaki akinek van róla papírja hogy alkalmas rá és elvégezze helyette
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Az rendben. Aki ert a kutyakhoz, keressen is vele penzt, ha akar. En kutya+macska ugyekben sok embernek segitettem mar. Megnevelni, egy rossz szokast eltunteni, vizelesi gondok mitol vannak, miert nem eszik, miert ugral fel stb.Kaptam ertesitest, egy fantasztikus uj kepzettsegrol, ami csak 25 fontba kerulne. Szerezhetek egy "Pet sitting and Dog walking diplomat". Kutyasetaltatasi vegzettseg. Nem mintha kerestem volna allast, de mindegy is.Majd utána azt is nézd meg, hogy még itthon is mennyi egy átlagos kutyasétáltató órabére...
Minden heten rajovok, az emberiseg megerett a pusztulasra.
ulpianus
r.baggio
Nem bonyolult. Multkor kaptam e-mialt, "mikepp vasaroljunk boltban?".
Igazad van az en hibam is. Nem igy nottem fel, mint akiknek ez szol. Az oke, hogy megtanitottam mondjuk kest elezni sok embert, mert manapsag mar nincs kitol tanulni ha faterod nem olyan. Vagy melyik szerszam mire valo, villnyszerels, festes alapjai, stb.
De anno mikor en voltam 18, ezek mentek mindenkinek. Nekem ez a fura. Nem volt bicikli tanfolyam. Vettel egy Rometet, es megtanultal motorozni. Bementel a toba, es megtanultal uszni, pofozkodtatok a haverokkal, es megtanultal verekedni. Vettel egy szar kocsit, es megtanultal olajat cserelni, stb. Es igen, szereztel egy kutyat, vagy szuleid, es megtanultad setaltatni.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Kaptam ertesitest, egy fantasztikus uj kepzettsegrol, ami csak 25 fontba kerulne. Szerezhetek egy "Pet sitting and Dog walking diplomat". Kutyasetaltatasi vegzettseg. Nem mintha kerestem volna allast, de mindegy is.Majd utána azt is nézd meg, hogy még itthon is mennyi egy átlagos kutyasétáltató órabére...
Minden heten rajovok, az emberiseg megerett a pusztulasra.
ulpianus

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Kaptam ertesitest, egy fantasztikus uj kepzettsegrol, ami csak 25 fontba kerulne. Szerezhetek egy "Pet sitting and Dog walking diplomat". Kutyasetaltatasi vegzettseg. Nem mintha kerestem volna allast, de mindegy is.Minden heten rajovok, az emberiseg megerett a pusztulasra.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Csitt! Gyúrok Vágó Pistával a Legyen Ön is milliomosra Limbóban. Nem akarok elbukni a 100'000-es kérdés alatt!Wikipédián egész jókat lehet derülni olykor, kiemelten a magyar cikkekre. Az angol írásokhoz képest gyakran érezhető benne nem kevés szakmai felsőbbrendűségi érzés, az "alkotó" nem bírja megállni az ész osztást, ha kell beletrollkodnak más cikkébe is, hogy megörvendeztessenek minket géniuszuk egy szilánkjával. Ma belefutottam a csehszlovák farkaskutya cikkbe... így zárul:hát baszki, ha ijjet szemléznek, hogy: "új kutyarevü"
Az Avesta, a szent szövegek gyűjteménye szerint Zarathustra ezt mondta: "Aki a kutyát farkassal párosítja, az vétkez a kutya ellen." A figyelmeztetés ellenére "megszületett" ez a csodálatos kutyafajta.
Szinte tapintható a lenéző megvetés! 😀
hu.wikipedia.org/wiki/Csehszlov%C3%A1k_farkaskutya
gyeek
akkor nem csodáxom ijeneken
jó hogynem a Burdából...
Gróf de sutianap
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Az biztos hogy tovább tartana mert emlékezetből nem tudnám lerajzolni. 😀Nem vagyok zászlókészítő, de ránézésre összetettebb.A székely zászló drágább mint a magyar? Hmmm.Vagy rendeljen, akkor 3-5 nap alatt elkészítik.Fessen egyet magának nem? 😀Az létezik, hogy egy kétmilliós városban, nincs egyetlen normális zászlóbolt, ahol lehet (ritkább) külföldi országok zászlóit vásárolni? (vagy csak nem tudok guglizni)Nem igazán éri meg akár csak egy darabot is raktáron tartani.
Igor
De azért lehet több oldalt is találni, ahonnan pár nap alatt beszerezhető.
Őszentsége Sobri Jóska
Hanni
zaszlomester.hu/bahamaszigetek_zaszlo
www.zaszlokeszites.hu/arlista.html
www.mecsek-zaszlomuhely.hu/termekek.php?id=56
Csak készen, raktáron nem éri meg tartani, évek eltelhetnek mire eladják, azalatt csak begyűrődik, kifakul, romlik a minősége, áll benne a pénz, stb.
Őszentsége Sobri Jóska
Mikey
Próbáld meg lerajzolni, a székely biztos tovább fog tartani.
Őszentsége Sobri Jóska
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Nem vagyok zászlókészítő, de ránézésre összetettebb.A székely zászló drágább mint a magyar? Hmmm.Vagy rendeljen, akkor 3-5 nap alatt elkészítik.Fessen egyet magának nem? 😀Az létezik, hogy egy kétmilliós városban, nincs egyetlen normális zászlóbolt, ahol lehet (ritkább) külföldi országok zászlóit vásárolni? (vagy csak nem tudok guglizni)Nem igazán éri meg akár csak egy darabot is raktáron tartani.
Igor
De azért lehet több oldalt is találni, ahonnan pár nap alatt beszerezhető.
Őszentsége Sobri Jóska
Hanni
zaszlomester.hu/bahamaszigetek_zaszlo
www.zaszlokeszites.hu/arlista.html
www.mecsek-zaszlomuhely.hu/termekek.php?id=56
Csak készen, raktáron nem éri meg tartani, évek eltelhetnek mire eladják, azalatt csak begyűrődik, kifakul, romlik a minősége, áll benne a pénz, stb.
Őszentsége Sobri Jóska
Mikey
Próbáld meg lerajzolni, a székely biztos tovább fog tartani.
több mint 2 éve
Wikipédián egész jókat lehet derülni olykor, kiemelten a magyar cikkekre. Az angol írásokhoz képest gyakran érezhető benne nem kevés szakmai felsőbbrendűségi érzés, az "alkotó" nem bírja megállni az ész osztást, ha kell beletrollkodnak más cikkébe is, hogy megörvendeztessenek minket géniuszuk egy szilánkjával. Ma belefutottam a csehszlovák farkaskutya cikkbe... így zárul:hát baszki, ha ijjet szemléznek, hogy: "új kutyarevü"
Az Avesta, a szent szövegek gyűjteménye szerint Zarathustra ezt mondta: "Aki a kutyát farkassal párosítja, az vétkez a kutya ellen." A figyelmeztetés ellenére "megszületett" ez a csodálatos kutyafajta.
Szinte tapintható a lenéző megvetés! 😀
hu.wikipedia.org/wiki/Csehszlov%C3%A1k_farkaskutya
gyeek
akkor nem csodáxom ijeneken
jó hogynem a Burdából...

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
A székely zászló drágább mint a magyar? Hmmm.Vagy rendeljen, akkor 3-5 nap alatt elkészítik.Fessen egyet magának nem? 😀Az létezik, hogy egy kétmilliós városban, nincs egyetlen normális zászlóbolt, ahol lehet (ritkább) külföldi országok zászlóit vásárolni? (vagy csak nem tudok guglizni)Nem igazán éri meg akár csak egy darabot is raktáron tartani.
Igor
De azért lehet több oldalt is találni, ahonnan pár nap alatt beszerezhető.
Őszentsége Sobri Jóska
Hanni
zaszlomester.hu/bahamaszigetek_zaszlo
www.zaszlokeszites.hu/arlista.html
www.mecsek-zaszlomuhely.hu/termekek.php?id=56
Csak készen, raktáron nem éri meg tartani, évek eltelhetnek mire eladják, azalatt csak begyűrődik, kifakul, romlik a minősége, áll benne a pénz, stb.
Őszentsége Sobri Jóska
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Wikipédián egész jókat lehet derülni olykor, kiemelten a magyar cikkekre. Az angol írásokhoz képest gyakran érezhető benne nem kevés szakmai felsőbbrendűségi érzés, az "alkotó" nem bírja megállni az ész osztást, ha kell beletrollkodnak más cikkébe is, hogy megörvendeztessenek minket géniuszuk egy szilánkjával. Ma belefutottam a csehszlovák farkaskutya cikkbe... így zárul: Az Avesta, a szent szövegek gyűjteménye szerint Zarathustra ezt mondta: "Aki a kutyát farkassal párosítja, az vétkez a kutya ellen." A figyelmeztetés ellenére "megszületett" ez a csodálatos kutyafajta.
Szinte tapintható a lenéző megvetés! 😀
hu.wikipedia.org/wiki/Csehszlov%C3%A1k_farkaskutya
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Vagy rendeljen, akkor 3-5 nap alatt elkészítik.Fessen egyet magának nem? 😀Az létezik, hogy egy kétmilliós városban, nincs egyetlen normális zászlóbolt, ahol lehet (ritkább) külföldi országok zászlóit vásárolni? (vagy csak nem tudok guglizni)Nem igazán éri meg akár csak egy darabot is raktáron tartani.
Igor
De azért lehet több oldalt is találni, ahonnan pár nap alatt beszerezhető.
Őszentsége Sobri Jóska
Hanni
zaszlomester.hu/bahamaszigetek_zaszlo
www.zaszlokeszites.hu/arlista.html
www.mecsek-zaszlomuhely.hu/termekek.php?id=56
Csak készen, raktáron nem éri meg tartani, évek eltelhetnek mire eladják, azalatt csak begyűrődik, kifakul, romlik a minősége, áll benne a pénz, stb.
több mint 2 éve
Fessen egyet magának nem? 😀Az létezik, hogy egy kétmilliós városban, nincs egyetlen normális zászlóbolt, ahol lehet (ritkább) külföldi országok zászlóit vásárolni? (vagy csak nem tudok guglizni)Nem igazán éri meg akár csak egy darabot is raktáron tartani.
Igor
De azért lehet több oldalt is találni, ahonnan pár nap alatt beszerezhető.
Őszentsége Sobri Jóska
több mint 2 éve
Az létezik, hogy egy kétmilliós városban, nincs egyetlen normális zászlóbolt, ahol lehet (ritkább) külföldi országok zászlóit vásárolni? (vagy csak nem tudok guglizni)Nem igazán éri meg akár csak egy darabot is raktáron tartani.
Igor
De azért lehet több oldalt is találni, ahonnan pár nap alatt beszerezhető.
több mint 2 éve
Köszönöm, mint írtam eggyel lejjebb, csak hirtelen jött ötlet volt... valszeg hamarabb kellett volna eszmélnem (igaz, nem volt garancia h ki tudok menni a héten)Az létezik, hogy egy kétmilliós városban, nincs egyetlen normális zászlóbolt, ahol lehet (ritkább) külföldi országok zászlóit vásárolni? (vagy csak nem tudok guglizni)Sajnos nincs 😕 ha valami ritkább kell, akkor Balogh Lászlót - Laci bácsi - érdemes megkeresni, ő volt a Zászlómúzeum alapítója és egyetlen dolgozója 😊 több ezer zászlót gyűjtött össze, van kontaktja kb. minden országhoz. Nagyon készségesen segített amikor anno segítséget kértem.
Zermatt amúgy meg évtizedek óta ilyen, én 98-ban vagy 99-ben voltam, amikor még elektromos kocsik se voltak... na az volt az igazán szép. De nyilván 5 ezres várossal nem nagy kunszt a dolog.
Igor
MC12
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Nézegettem, hogy poén lenne atlétika vb-re kimenni valami ritkábbal (tény, hogy túl sok időt nem szántam rá/lehetett volna online rendelni egy hónapja) - a Brit Virgin-szigetek lenne a legkirályabb McMaster miatt 😀 de azért ezen már meglepődtem volna én is.Az létezik, hogy egy kétmilliós városban, nincs egyetlen normális zászlóbolt, ahol lehet (ritkább) külföldi országok zászlóit vásárolni? (vagy csak nem tudok guglizni)nem mintha tudnék segíteni.
Zermatt amúgy meg évtizedek óta ilyen, én 98-ban vagy 99-ben voltam, amikor még elektromos kocsik se voltak... na az volt az igazán szép. De nyilván 5 ezres várossal nem nagy kunszt a dolog.
Igor
csak kiváncsi vagyok milyet keresel
Fontos_Vidra
Egy bahamai lenne a reálisabb igény / szerintem ilyet azért kellene egy ekkora városban találnom (pláne h Kanadában és Németeknél néhányszázezres városban találtam olyan zászlót, ahol minden ország mellett, csomó tartományi meg történelmi zászlók is voltak) - de kb csak katonai/fociszurkolói boltokat találtam, és Bahama ezek közül egyikben sem erős sajnos.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
Az létezik, hogy egy kétmilliós városban, nincs egyetlen normális zászlóbolt, ahol lehet (ritkább) külföldi országok zászlóit vásárolni? (vagy csak nem tudok guglizni)nem mintha tudnék segíteni.
Zermatt amúgy meg évtizedek óta ilyen, én 98-ban vagy 99-ben voltam, amikor még elektromos kocsik se voltak... na az volt az igazán szép. De nyilván 5 ezres várossal nem nagy kunszt a dolog.
Igor
csak kiváncsi vagyok milyet keresel
több mint 2 éve
Az létezik, hogy egy kétmilliós városban, nincs egyetlen normális zászlóbolt, ahol lehet (ritkább) külföldi országok zászlóit vásárolni? (vagy csak nem tudok guglizni)Sajnos nincs 😕 ha valami ritkább kell, akkor Balogh Lászlót - Laci bácsi - érdemes megkeresni, ő volt a Zászlómúzeum alapítója és egyetlen dolgozója 😊 több ezer zászlót gyűjtött össze, van kontaktja kb. minden országhoz. Nagyon készségesen segített amikor anno segítséget kértem.
Zermatt amúgy meg évtizedek óta ilyen, én 98-ban vagy 99-ben voltam, amikor még elektromos kocsik se voltak... na az volt az igazán szép. De nyilván 5 ezres várossal nem nagy kunszt a dolog.
Igor
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
