Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elvittem szerelőhöz a kocsit, mert zavart a hangja, megállapították hogy jobb első kerékcsapágy és kormánygömbfej csere. Adtak egy árajanlatot 124.500 forintról (gömbfej ~16e, cseréje 10e, csapágy ~56e (🤣), cseréje 24e, futómű állítás 18e). Megköszöntem, megrendeltem a szokásos helyről a két alkatrészt és elvittem másik szerelőhöz, minden együtt alkatrész, munkadíj, futóműállítás 56.600 Ft volt ☺️

Nagyon nem mindegy... Sajnos sok helyen nem hajlandók hozott anyaggal dolgozni, ezek alapján nyilván nem véletlenül...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 445 — #NoStress
Revolut használók! Ha nyitnék náluk egy számlát van bármi viszonylag egyszerű módja, hogy készpénzt fizetek be valahol a számlámra vagy ez csak onlány oldható meg?
gyeek
letöltöd az appot, abban nyitsz számlát, majd bankkártyás fizetéssel feltöltöd a számlád. ez elég egyszerűen és gyorsan megy.
deyell
Ezt a lépést kerültem volna meg valahogy, mert a bank miatt amitt megmentenék a vámon, bukom a réven.
gyeek
nem teljesen értem, a revolutos bankszámlára díjmentesen lehet pénzt feltölteni bankkártyával. vagy nincs bankkártyád?
deyell
De a bankba nem akar az ember pénzt betenni.
Hanem a pénzét közvtlenül a Revolut számlára fizetné.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 028 — The Mathematician
Revolut használók! Ha nyitnék náluk egy számlát van bármi viszonylag egyszerű módja, hogy készpénzt fizetek be valahol a számlámra vagy ez csak onlány oldható meg?
gyeek
letöltöd az appot, abban nyitsz számlát, majd bankkártyás fizetéssel feltöltöd a számlád. ez elég egyszerűen és gyorsan megy.
deyell
Ezt a lépést kerültem volna meg valahogy, mert a bank miatt amitt megmentenék a vámon, bukom a réven.
gyeek
nem teljesen értem, a revolutos bankszámlára díjmentesen lehet pénzt feltölteni bankkártyával. vagy nincs bankkártyád?
deyell
sztem az van hogy nincs bankkártyája 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Revolut használók! Ha nyitnék náluk egy számlát van bármi viszonylag egyszerű módja, hogy készpénzt fizetek be valahol a számlámra vagy ez csak onlány oldható meg?
gyeek
letöltöd az appot, abban nyitsz számlát, majd bankkártyás fizetéssel feltöltöd a számlád. ez elég egyszerűen és gyorsan megy.
deyell
Ezt a lépést kerültem volna meg valahogy, mert a bank miatt amitt megmentenék a vámon, bukom a réven.
gyeek
nem teljesen értem, a revolutos bankszámlára díjmentesen lehet pénzt feltölteni bankkártyával. vagy nincs bankkártyád?

Szerkesztette: deyell

built for this shit

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Revolut használók! Ha nyitnék náluk egy számlát van bármi viszonylag egyszerű módja, hogy készpénzt fizetek be valahol a számlámra vagy ez csak onlány oldható meg?
gyeek
én adok egyszámlaszámot, amire tuttibetonbiztos befizethec
érdekel?
Gróf de sutianap
Érdekelne, ha a megjegyzés rovatba rajzot is lehetne küldeni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Revolut használók! Ha nyitnék náluk egy számlát van bármi viszonylag egyszerű módja, hogy készpénzt fizetek be valahol a számlámra vagy ez csak onlány oldható meg?
gyeek
Ha nyitsz szólj pls, küldenék referrercode-ot.
empty taxi
Így környékezett meg az egyik leleményes futár, bocs.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Revolut használók! Ha nyitnék náluk egy számlát van bármi viszonylag egyszerű módja, hogy készpénzt fizetek be valahol a számlámra vagy ez csak onlány oldható meg?
gyeek
letöltöd az appot, abban nyitsz számlát, majd bankkártyás fizetéssel feltöltöd a számlád. ez elég egyszerűen és gyorsan megy.
deyell
Ezt a lépést kerültem volna meg valahogy, mert a bank miatt amitt megmentenék a vámon, bukom a réven.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Revolut használók! Ha nyitnék náluk egy számlát van bármi viszonylag egyszerű módja, hogy készpénzt fizetek be valahol a számlámra vagy ez csak onlány oldható meg?
gyeek
Ha nyitsz szólj pls, küldenék referrercode-ot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Revolut használók! Ha nyitnék náluk egy számlát van bármi viszonylag egyszerű módja, hogy készpénzt fizetek be valahol a számlámra vagy ez csak onlány oldható meg?
gyeek
én adok egyszámlaszámot, amire tuttibetonbiztos befizethec
érdekel?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Revolut használók! Ha nyitnék náluk egy számlát van bármi viszonylag egyszerű módja, hogy készpénzt fizetek be valahol a számlámra vagy ez csak onlány oldható meg?
gyeek
letöltöd az appot, abban nyitsz számlát, majd bankkártyás fizetéssel feltöltöd a számlád. ez elég egyszerűen és gyorsan megy.

built for this shit

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Revolut használók! Ha nyitnék náluk egy számlát van bármi viszonylag egyszerű módja, hogy készpénzt fizetek be valahol a számlámra vagy ez csak onlány oldható meg?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 727
Minek kell főszezonban nyaralni, ráadásul viharban.
| | Minden rendben lenne, csak Minek ment oda 😊 | |

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Egy dologra kell figyelni, a szlovén matrica csak 7 napos.
Vitézlő Titoknok tomz
kivéve, ha 32 ajróért veszed, mint mi, mert akkor kéthetes.
mondjuk pont tíz napra kellene a szlovén is, de hát ez van.
slowmotion
32 EUR-ért nem kéthetes van, hanem 1 havi.
Vitézlő Titoknok tomz
Jatényleg. Mindegy, olyan van.
Még néztem is, hogy tuti hónapos legyen, mert NN.HH.ÉÉÉÉ formátumban adták meg a határokat, nekem.meg munkahelyi ártalom a HH/NN/ÉÉÉÉ.
slowmotion
Ámerikai időszámítás? 😀
Hogy de nagyon nem szeressem amúgy, kellett vele dolgoznom nekem is.
Lúdas Solymi
kénytelen vagyok, ha a nagyon fontos embereknél hat órával kevesebb van. de már teljesen megszoktam, most már a brit verzió zavar.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Egy dologra kell figyelni, a szlovén matrica csak 7 napos.
Vitézlő Titoknok tomz
kivéve, ha 32 ajróért veszed, mint mi, mert akkor kéthetes.
mondjuk pont tíz napra kellene a szlovén is, de hát ez van.
slowmotion
32 EUR-ért nem kéthetes van, hanem 1 havi.
Vitézlő Titoknok tomz
Jatényleg. Mindegy, olyan van.
Még néztem is, hogy tuti hónapos legyen, mert NN.HH.ÉÉÉÉ formátumban adták meg a határokat, nekem.meg munkahelyi ártalom a HH/NN/ÉÉÉÉ.
slowmotion
Ámerikai időszámítás? 😀
Hogy de nagyon nem szeressem amúgy, kellett vele dolgoznom nekem is.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Klaci79


Ki lett a hibás a megsérült parkoló gépeknél? 😊
r.baggio
remélem nem én leszek az 😀...a többit majd a folyamatban lévő vizsgálat után...
amúgy szerintem ekkora viharnál nem kellene feltétlen hibást keresni...de persze a biztosító nem szívesen fogja azt az összeget kifizetni, amibe ez kerül
Klaci79
Brüsszel!
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Klaci79


Ki lett a hibás a megsérült parkoló gépeknél? 😊
r.baggio
remélem nem én leszek az 😀...a többit majd a folyamatban lévő vizsgálat után...
amúgy szerintem ekkora viharnál nem kellene feltétlen hibást keresni...de persze a biztosító nem szívesen fogja azt az összeget kifizetni, amibe ez kerül
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nagyon off, de kiírom magamból 😊
Anyukám volt munkatársának a férje, még életében nem repült és 70. születésnapjára kapott egy repülést. Először sétarepülést szerettek volna, de azt sokallták, így kitalálták, hogy úgy is mennek tengerre nyaralni, befizetik oda. Hát ez ma volt, a Budapest-Zadar repülőre sikerült jegyet venni. Hát nincs egyszerű útjuk 😊
Késett a gép 1.10 percet induláskor, Zadar előtt a hegyekben körözött kettőt, elment Splitig, majd onnan úgy néz ki Zágrábba. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ilyen késői járatra fizették be, kb nem látott semmit.
 www.flightradar24.com/RYR6521/3171fa56
NB2
Mivel folyamatban levő ügyről van szó, nem beszélhetek az éjszakáról. Annyit az egészről, hogy sírni tudtam volna a mai műszak után. Nyilván a zadari gép, ami végül Zágrábba tért ki, nem az én problémám volt. De ha éltetek meg rossz napot a munkahelyeteken….na ez az volt 🥲
Zadarban amúgy rossz idő miatt nem tudott leszállni a gép.
Klaci79
Gondoltam, bár aki ott volt, azt mondta, hogy nem volt vészes idő, esett és fújt a szél. De nem volt durva.
A késésnek amúgy publikus oka volt vagy vártak az idő miatt? Természetesen ha publikus!!!
NB2
Budapesten elképesztő állapotok voltak. Én már sok vihart megéltem 18 év alatt, de ez top 3 volt. A British megpróbált leszállni, de olyan szél volt, hogy lehetetlenné tette. 100km/h fölötti is időnként. A zadariról nyilván nincs infom, de bizonyos esetekben a szélnyírás is elég, nem kell nagyon nagy szél.
Klaci79
amugy nem tudom mi van mostanaban, de mi penteken egy orat vartunk boarding utan a repulon, mert zsufolt(?) volt a horvat legter.
csebi
Nagyon gáz helyzetek vannak, de többségében nagyjából pontosak azért, bár ez olyan dolog, hogy ha az ember gépe késik, akkor minden késik 😊
Pénteken délről jött egy durva front, 1 hete kb svájcot tarolta le egy másik.
Ilyen időjárásra nem emlékszem egyáltalán. Persze 1-1 vihar ilyenkor normális, de ez most brutális volt.
130km/h-s szél volt a reptéren. Kamerán nézem vissza, mert szerencsére én egy irodában ülök, de elképesztő állapotok voltak.
Klaci79
ez a pentek delutani-esti wizzair gep Maltara sztem junius ota nem indult idoben ...
csebi
esti wizzair gépek már annyi késést összeszednek, hogy meg is lepne ha pontosan tudnának indulni 😊
Általában reggel még jók, de ott is van 1-1 bibi...én egyébként ryan párti vagyok mostanság, nekik jobban van tartalékgépük
több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Klaci79


Ki lett a hibás a megsérült parkoló gépeknél? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Nagyon off, de kiírom magamból 😊
Anyukám volt munkatársának a férje, még életében nem repült és 70. születésnapjára kapott egy repülést. Először sétarepülést szerettek volna, de azt sokallták, így kitalálták, hogy úgy is mennek tengerre nyaralni, befizetik oda. Hát ez ma volt, a Budapest-Zadar repülőre sikerült jegyet venni. Hát nincs egyszerű útjuk 😊
Késett a gép 1.10 percet induláskor, Zadar előtt a hegyekben körözött kettőt, elment Splitig, majd onnan úgy néz ki Zágrábba. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ilyen késői járatra fizették be, kb nem látott semmit.
 www.flightradar24.com/RYR6521/3171fa56
NB2
Mivel folyamatban levő ügyről van szó, nem beszélhetek az éjszakáról. Annyit az egészről, hogy sírni tudtam volna a mai műszak után. Nyilván a zadari gép, ami végül Zágrábba tért ki, nem az én problémám volt. De ha éltetek meg rossz napot a munkahelyeteken….na ez az volt 🥲
Zadarban amúgy rossz idő miatt nem tudott leszállni a gép.
Klaci79
Gondoltam, bár aki ott volt, azt mondta, hogy nem volt vészes idő, esett és fújt a szél. De nem volt durva.
A késésnek amúgy publikus oka volt vagy vártak az idő miatt? Természetesen ha publikus!!!
NB2
Budapesten elképesztő állapotok voltak. Én már sok vihart megéltem 18 év alatt, de ez top 3 volt. A British megpróbált leszállni, de olyan szél volt, hogy lehetetlenné tette. 100km/h fölötti is időnként. A zadariról nyilván nincs infom, de bizonyos esetekben a szélnyírás is elég, nem kell nagyon nagy szél.
Klaci79
amugy nem tudom mi van mostanaban, de mi penteken egy orat vartunk boarding utan a repulon, mert zsufolt(?) volt a horvat legter.
csebi
Nagyon gáz helyzetek vannak, de többségében nagyjából pontosak azért, bár ez olyan dolog, hogy ha az ember gépe késik, akkor minden késik 😊
Pénteken délről jött egy durva front, 1 hete kb svájcot tarolta le egy másik.
Ilyen időjárásra nem emlékszem egyáltalán. Persze 1-1 vihar ilyenkor normális, de ez most brutális volt.
130km/h-s szél volt a reptéren. Kamerán nézem vissza, mert szerencsére én egy irodában ülök, de elképesztő állapotok voltak.
Klaci79
ez a pentek delutani-esti wizzair gep Maltara sztem junius ota nem indult idoben ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nagyon off, de kiírom magamból 😊
Anyukám volt munkatársának a férje, még életében nem repült és 70. születésnapjára kapott egy repülést. Először sétarepülést szerettek volna, de azt sokallták, így kitalálták, hogy úgy is mennek tengerre nyaralni, befizetik oda. Hát ez ma volt, a Budapest-Zadar repülőre sikerült jegyet venni. Hát nincs egyszerű útjuk 😊
Késett a gép 1.10 percet induláskor, Zadar előtt a hegyekben körözött kettőt, elment Splitig, majd onnan úgy néz ki Zágrábba. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ilyen késői járatra fizették be, kb nem látott semmit.
 www.flightradar24.com/RYR6521/3171fa56
NB2
Mivel folyamatban levő ügyről van szó, nem beszélhetek az éjszakáról. Annyit az egészről, hogy sírni tudtam volna a mai műszak után. Nyilván a zadari gép, ami végül Zágrábba tért ki, nem az én problémám volt. De ha éltetek meg rossz napot a munkahelyeteken….na ez az volt 🥲
Zadarban amúgy rossz idő miatt nem tudott leszállni a gép.
Klaci79
Gondoltam, bár aki ott volt, azt mondta, hogy nem volt vészes idő, esett és fújt a szél. De nem volt durva.
A késésnek amúgy publikus oka volt vagy vártak az idő miatt? Természetesen ha publikus!!!
NB2
Budapesten elképesztő állapotok voltak. Én már sok vihart megéltem 18 év alatt, de ez top 3 volt. A British megpróbált leszállni, de olyan szél volt, hogy lehetetlenné tette. 100km/h fölötti is időnként. A zadariról nyilván nincs infom, de bizonyos esetekben a szélnyírás is elég, nem kell nagyon nagy szél.
Klaci79
amugy nem tudom mi van mostanaban, de mi penteken egy orat vartunk boarding utan a repulon, mert zsufolt(?) volt a horvat legter.
csebi
Nagyon gáz helyzetek vannak, de többségében nagyjából pontosak azért, bár ez olyan dolog, hogy ha az ember gépe késik, akkor minden késik 😊
Pénteken délről jött egy durva front, 1 hete kb svájcot tarolta le egy másik.
Ilyen időjárásra nem emlékszem egyáltalán. Persze 1-1 vihar ilyenkor normális, de ez most brutális volt.
130km/h-s szél volt a reptéren. Kamerán nézem vissza, mert szerencsére én egy irodában ülök, de elképesztő állapotok voltak.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Nagyon off, de kiírom magamból 😊
Anyukám volt munkatársának a férje, még életében nem repült és 70. születésnapjára kapott egy repülést. Először sétarepülést szerettek volna, de azt sokallták, így kitalálták, hogy úgy is mennek tengerre nyaralni, befizetik oda. Hát ez ma volt, a Budapest-Zadar repülőre sikerült jegyet venni. Hát nincs egyszerű útjuk 😊
Késett a gép 1.10 percet induláskor, Zadar előtt a hegyekben körözött kettőt, elment Splitig, majd onnan úgy néz ki Zágrábba. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ilyen késői járatra fizették be, kb nem látott semmit.
 www.flightradar24.com/RYR6521/3171fa56
NB2
Mivel folyamatban levő ügyről van szó, nem beszélhetek az éjszakáról. Annyit az egészről, hogy sírni tudtam volna a mai műszak után. Nyilván a zadari gép, ami végül Zágrábba tért ki, nem az én problémám volt. De ha éltetek meg rossz napot a munkahelyeteken….na ez az volt 🥲
Zadarban amúgy rossz idő miatt nem tudott leszállni a gép.
Klaci79
Gondoltam, bár aki ott volt, azt mondta, hogy nem volt vészes idő, esett és fújt a szél. De nem volt durva.
A késésnek amúgy publikus oka volt vagy vártak az idő miatt? Természetesen ha publikus!!!
NB2
Budapesten elképesztő állapotok voltak. Én már sok vihart megéltem 18 év alatt, de ez top 3 volt. A British megpróbált leszállni, de olyan szél volt, hogy lehetetlenné tette. 100km/h fölötti is időnként. A zadariról nyilván nincs infom, de bizonyos esetekben a szélnyírás is elég, nem kell nagyon nagy szél.
Klaci79
amugy nem tudom mi van mostanaban, de mi penteken egy orat vartunk boarding utan a repulon, mert zsufolt(?) volt a horvat legter.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nagyon off, de kiírom magamból 😊
Anyukám volt munkatársának a férje, még életében nem repült és 70. születésnapjára kapott egy repülést. Először sétarepülést szerettek volna, de azt sokallták, így kitalálták, hogy úgy is mennek tengerre nyaralni, befizetik oda. Hát ez ma volt, a Budapest-Zadar repülőre sikerült jegyet venni. Hát nincs egyszerű útjuk 😊
Késett a gép 1.10 percet induláskor, Zadar előtt a hegyekben körözött kettőt, elment Splitig, majd onnan úgy néz ki Zágrábba. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ilyen késői járatra fizették be, kb nem látott semmit.
 www.flightradar24.com/RYR6521/3171fa56
NB2
Mivel folyamatban levő ügyről van szó, nem beszélhetek az éjszakáról. Annyit az egészről, hogy sírni tudtam volna a mai műszak után. Nyilván a zadari gép, ami végül Zágrábba tért ki, nem az én problémám volt. De ha éltetek meg rossz napot a munkahelyeteken….na ez az volt 🥲
Zadarban amúgy rossz idő miatt nem tudott leszállni a gép.
Klaci79
Gondoltam, bár aki ott volt, azt mondta, hogy nem volt vészes idő, esett és fújt a szél. De nem volt durva.
A késésnek amúgy publikus oka volt vagy vártak az idő miatt? Természetesen ha publikus!!!
NB2
Budapesten elképesztő állapotok voltak. Én már sok vihart megéltem 18 év alatt, de ez top 3 volt. A British megpróbált leszállni, de olyan szél volt, hogy lehetetlenné tette. 100km/h fölötti is időnként. A zadariról nyilván nincs infom, de bizonyos esetekben a szélnyírás is elég, nem kell nagyon nagy szél.
Klaci79
Flight radaron néztem szálltak fel a gépek, meg le is.
NB2
1:50-ig, aztán 6 után, közte zárva voltunk. Nem volt biztonságos a le-felszállás, mert kifújta a szél a konténereket, meg mindent a pályára.
Előtte a BA, AF és két Wizzair már nem tudott itt se leszállni.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Nagyon off, de kiírom magamból 😊
Anyukám volt munkatársának a férje, még életében nem repült és 70. születésnapjára kapott egy repülést. Először sétarepülést szerettek volna, de azt sokallták, így kitalálták, hogy úgy is mennek tengerre nyaralni, befizetik oda. Hát ez ma volt, a Budapest-Zadar repülőre sikerült jegyet venni. Hát nincs egyszerű útjuk 😊
Késett a gép 1.10 percet induláskor, Zadar előtt a hegyekben körözött kettőt, elment Splitig, majd onnan úgy néz ki Zágrábba. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ilyen késői járatra fizették be, kb nem látott semmit.
 www.flightradar24.com/RYR6521/3171fa56
NB2
Mivel folyamatban levő ügyről van szó, nem beszélhetek az éjszakáról. Annyit az egészről, hogy sírni tudtam volna a mai műszak után. Nyilván a zadari gép, ami végül Zágrábba tért ki, nem az én problémám volt. De ha éltetek meg rossz napot a munkahelyeteken….na ez az volt 🥲
Zadarban amúgy rossz idő miatt nem tudott leszállni a gép.
Klaci79
Gondoltam, bár aki ott volt, azt mondta, hogy nem volt vészes idő, esett és fújt a szél. De nem volt durva.
A késésnek amúgy publikus oka volt vagy vártak az idő miatt? Természetesen ha publikus!!!
NB2
Budapesten elképesztő állapotok voltak. Én már sok vihart megéltem 18 év alatt, de ez top 3 volt. A British megpróbált leszállni, de olyan szél volt, hogy lehetetlenné tette. 100km/h fölötti is időnként. A zadariról nyilván nincs infom, de bizonyos esetekben a szélnyírás is elég, nem kell nagyon nagy szél.
Klaci79
Flight radaron néztem szálltak fel a gépek, meg le is.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nagyon off, de kiírom magamból 😊
Anyukám volt munkatársának a férje, még életében nem repült és 70. születésnapjára kapott egy repülést. Először sétarepülést szerettek volna, de azt sokallták, így kitalálták, hogy úgy is mennek tengerre nyaralni, befizetik oda. Hát ez ma volt, a Budapest-Zadar repülőre sikerült jegyet venni. Hát nincs egyszerű útjuk 😊
Késett a gép 1.10 percet induláskor, Zadar előtt a hegyekben körözött kettőt, elment Splitig, majd onnan úgy néz ki Zágrábba. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ilyen késői járatra fizették be, kb nem látott semmit.
 www.flightradar24.com/RYR6521/3171fa56
NB2
Mivel folyamatban levő ügyről van szó, nem beszélhetek az éjszakáról. Annyit az egészről, hogy sírni tudtam volna a mai műszak után. Nyilván a zadari gép, ami végül Zágrábba tért ki, nem az én problémám volt. De ha éltetek meg rossz napot a munkahelyeteken….na ez az volt 🥲
Zadarban amúgy rossz idő miatt nem tudott leszállni a gép.
Klaci79
Gondoltam, bár aki ott volt, azt mondta, hogy nem volt vészes idő, esett és fújt a szél. De nem volt durva.
A késésnek amúgy publikus oka volt vagy vártak az idő miatt? Természetesen ha publikus!!!
NB2
Budapesten elképesztő állapotok voltak. Én már sok vihart megéltem 18 év alatt, de ez top 3 volt. A British megpróbált leszállni, de olyan szél volt, hogy lehetetlenné tette. 100km/h fölötti is időnként. A zadariról nyilván nincs infom, de bizonyos esetekben a szélnyírás is elég, nem kell nagyon nagy szél.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Nagyon off, de kiírom magamból 😊
Anyukám volt munkatársának a férje, még életében nem repült és 70. születésnapjára kapott egy repülést. Először sétarepülést szerettek volna, de azt sokallták, így kitalálták, hogy úgy is mennek tengerre nyaralni, befizetik oda. Hát ez ma volt, a Budapest-Zadar repülőre sikerült jegyet venni. Hát nincs egyszerű útjuk 😊
Késett a gép 1.10 percet induláskor, Zadar előtt a hegyekben körözött kettőt, elment Splitig, majd onnan úgy néz ki Zágrábba. Mondjuk azt nem értem, hogy miért ilyen késői járatra fizették be, kb nem látott semmit.
 www.flightradar24.com/RYR6521/3171fa56
NB2
Mivel folyamatban levő ügyről van szó, nem beszélhetek az éjszakáról. Annyit az egészről, hogy sírni tudtam volna a mai műszak után. Nyilván a zadari gép, ami végül Zágrábba tért ki, nem az én problémám volt. De ha éltetek meg rossz napot a munkahelyeteken….na ez az volt 🥲
Zadarban amúgy rossz idő miatt nem tudott leszállni a gép.
Klaci79
Gondoltam, bár aki ott volt, azt mondta, hogy nem volt vészes idő, esett és fújt a szél. De nem volt durva.
A késésnek amúgy publikus oka volt vagy vártak az idő miatt? Természetesen ha publikus!!!