OFF topik
31 feliratkozó
több mint 2 éve
Holnaptól új gyógyszert kapok a Crohn-betegségemre. Kicsit utánaolvastam.Hörcsöggé változol...
Az adalimumab egy rekombináns humán monoklonális antitest, melyet kínai hörcsög petefészek sejtekben állítanak elő.
Azanyámat.
Mikey



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
Holnaptól új gyógyszert kapok a Crohn-betegségemre. Kicsit utánaolvastam.Az adalimumab egy rekombináns humán monoklonális antitest, melyet kínai hörcsög petefészek sejtekben állítanak elő.
Azanyámat.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Ez már az aljas rágalom kategória, Sziszka nem csak disznóban utazik, a gasztronómiai művészete sokkal árnyaltabb, de tény, hogy halálos fenyegetés a koleszterinre!Ha én csepeli lennék, már biztos kezdeményeztem volna, hogy Németh Sziszi arcmásával díszített fedőket osztogassanak disznóvágásokra. 😀Tényleg az, valódi hungarikum!24.hu/belfold/2023/09/01/lecsavaroztak-a-60-as-tablat-mert-hetvegen-disznotor-volt-es-kellett-az-ustre-fedonek/Most akartam berakni, csak a viccekbe, zseniális sztori 😄
empty taxi
warr_b
Dzsokijuing
somoskovig
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
Ha én csepeli lennék, már biztos kezdeményeztem volna, hogy Németh Sziszi arcmásával díszített fedőket osztogassanak disznóvágásokra. 😀Tényleg az, valódi hungarikum!24.hu/belfold/2023/09/01/lecsavaroztak-a-60-as-tablat-mert-hetvegen-disznotor-volt-es-kellett-az-ustre-fedonek/Most akartam berakni, csak a viccekbe, zseniális sztori 😄
empty taxi
warr_b
Dzsokijuing
több mint 2 éve
Tényleg az, valódi hungarikum!24.hu/belfold/2023/09/01/lecsavaroztak-a-60-as-tablat-mert-hetvegen-disznotor-volt-es-kellett-az-ustre-fedonek/Most akartam berakni, csak a viccekbe, zseniális sztori 😄
empty taxi
warr_b
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
24.hu/belfold/2023/09/01/lecsavaroztak-a-60-as-tablat-mert-hetvegen-disznotor-volt-es-kellett-az-ustre-fedonek/Most akartam berakni, csak a viccekbe, zseniális sztori 😄
empty taxi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
24.hu/belfold/2023/09/01/lecsavaroztak-a-60-as-tablat-mert-hetvegen-disznotor-volt-es-kellett-az-ustre-fedonek/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Gratulálok, egészséget, sok boldogságot!21:00 Király utca, Wunderbar. A város titok. 😛 Kicsit félek a holnaptól, nekem kellene nejemet beiratni az egyetemre... Fos készen leszek. 😕Első gyermekes vajúdási idő xp van? Mennyi volt? Két ujjnál járunk, 10 cm a cél.Hova/hányra (jó ez a te kérdésed után nem megválaszolható 😀) kell menni tejet fakasztani?
gyeek
dugo93
gyeek
Állítólag ilyenkor az apukák szimpátiát éreznek az anyukákkal, másnaposan érkeznek az ötperces tolóhányások......... 😀 | (ezt már többször ellőttem itt a fórumon is, bocs 😊 ) |
Erre vigyázz!
Szerkesztette: csi77
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
most telefonált a tejfakasztó helyszíne. sok boldogságot, és mielőbbi újabb gyermekáldást kívánnak 😮Ilyen tempóban sehova... este 6kor eszméltem fel és még mindig készen vagyok... Holnap reggel 9 óra, aztán utána jön haza sz új család. F'yeah! 😀Reméljük, hogy nem a Fudanra megy majd miattad!21:00 Király utca, Wunderbar. A város titok. 😛 Kicsit félek a holnaptól, nekem kellene nejemet beiratni az egyetemre... Fos készen leszek. 😕Első gyermekes vajúdási idő xp van? Mennyi volt? Két ujjnál járunk, 10 cm a cél.Hova/hányra (jó ez a te kérdésed után nem megválaszolható 😀) kell menni tejet fakasztani?
gyeek
dugo93
gyeek
Willie Parker
gyeek
több mint 2 éve
Ilyen tempóban sehova... este 6kor eszméltem fel és még mindig készen vagyok... Holnap reggel 9 óra, aztán utána jön haza sz új család. F'yeah! 😀Reméljük, hogy nem a Fudanra megy majd miattad!21:00 Király utca, Wunderbar. A város titok. 😛 Kicsit félek a holnaptól, nekem kellene nejemet beiratni az egyetemre... Fos készen leszek. 😕Első gyermekes vajúdási idő xp van? Mennyi volt? Két ujjnál járunk, 10 cm a cél.Hova/hányra (jó ez a te kérdésed után nem megválaszolható 😀) kell menni tejet fakasztani?
gyeek
dugo93
gyeek
Willie Parker
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
www.darkart.hu/hu/team/66-gergoBtw kösz a tippet @Kúrfürst briareos, október 4-én tudok menni a dark art tattoo-hoz, már a minta is kész!sok örömet vele, kihez mész tőlük?
r.baggio
Kúrfürst briareos

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Btw kösz a tippet @Kúrfürst briareos, október 4-én tudok menni a dark art tattoo-hoz, már a minta is kész!sok örömet vele, kihez mész tőlük?
r.baggio
több mint 2 éve
Btw kösz a tippet @Kúrfürst briareos, október 4-én tudok menni a dark art tattoo-hoz, már a minta is kész!

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Ide is beteszem, talán minden sportszeretőt érdekel egy ilyen hírhát a női röplabda tényleg jól néz ki, a megfelelő szögből szemlélve 😮
www.espn.com/college-sports/story/_/id/38294591/nebraska-volleyball-sets-world-record-attendance-women-sporting-event?platform=amp
r.baggio
több mint 2 éve
Ide is beteszem, talán minden sportszeretőt érdekel egy ilyen hírwww.espn.com/college-sports/story/_/id/38294591/nebraska-volleyball-sets-world-record-attendance-women-sporting-event?platform=amp

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 847
annyit tudok tenni hogy az autora a casco es a kgfb most jar le, szoval felmondtam 😀mondjuk nem fognak ehen halni miattam.Mégis vannak veszteséges biztosítók, sőt, párévente csődbe is megy 1-1 😀A kaszinó is veszteséges a vendéglátós részen az ingyen pia vagy a sztárfellépő gázsija miatt.Ha a biztosítók korrektül fizetnének, akkor nem lenne profitjuk, és nem lennének biztosítók.Kivéve ha tudod hogy 1-1 biztosító melyik ágazatban veszteséges. | 2. helyen dolgozom, mindkét helyen volt ilyen, a fradisoknal a gfb-n nagyon nem a ház nyer, a kék bankosoknál meg a casco ilyen. |
Olyanok, mint a kaszinó.
Egyszer-egyszer ki tudsz szedni valamennyit, de hosszútávon csak fizetsz, fizetsz, fizetsz. Mindig a ház nyer. Mert ha nem így lenne, akkor nem lenne ház.
Őszentsége Sobri Jóska
Szívesen😀
eaglesmcnabb
De egyben kell nézni, és úgy mindig a ház nyer.
Szívesen. 😊
Őszentsége Sobri Jóska
Kellően szar árazással simán össze lehet hozni, hogy ne mindig a ház nyerjen.
Na de részemről túl van tárgyalva 😊
eaglesmcnabb
a lakasbiztit is viszem majd amint tudom
több mint 2 éve
Reméljük, hogy nem a Fudanra megy majd miattad!21:00 Király utca, Wunderbar. A város titok. 😛 Kicsit félek a holnaptól, nekem kellene nejemet beiratni az egyetemre... Fos készen leszek. 😕Első gyermekes vajúdási idő xp van? Mennyi volt? Két ujjnál járunk, 10 cm a cél.Hova/hányra (jó ez a te kérdésed után nem megválaszolható 😀) kell menni tejet fakasztani?
gyeek
dugo93
gyeek
több mint 2 éve
21:00 Király utca, Wunderbar. A város titok. 😛 Kicsit félek a holnaptól, nekem kellene nejemet beiratni az egyetemre... Fos készen leszek. 😕Első gyermekes vajúdási idő xp van? Mennyi volt? Két ujjnál járunk, 10 cm a cél.Hova/hányra (jó ez a te kérdésed után nem megválaszolható 😀) kell menni tejet fakasztani?
gyeek
dugo93
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
"Pears grown in Argentina, packed in Thailand and then sold in the United States."
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Mégis vannak veszteséges biztosítók, sőt, párévente csődbe is megy 1-1 😀A kaszinó is veszteséges a vendéglátós részen az ingyen pia vagy a sztárfellépő gázsija miatt.Ha a biztosítók korrektül fizetnének, akkor nem lenne profitjuk, és nem lennének biztosítók.Kivéve ha tudod hogy 1-1 biztosító melyik ágazatban veszteséges. | 2. helyen dolgozom, mindkét helyen volt ilyen, a fradisoknal a gfb-n nagyon nem a ház nyer, a kék bankosoknál meg a casco ilyen. |
Olyanok, mint a kaszinó.
Egyszer-egyszer ki tudsz szedni valamennyit, de hosszútávon csak fizetsz, fizetsz, fizetsz. Mindig a ház nyer. Mert ha nem így lenne, akkor nem lenne ház.
Őszentsége Sobri Jóska
Szívesen😀
eaglesmcnabb
De egyben kell nézni, és úgy mindig a ház nyer.
Szívesen. 😊
Őszentsége Sobri Jóska
Kellően szar árazással simán össze lehet hozni, hogy ne mindig a ház nyerjen.
Na de részemről túl van tárgyalva 😊
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
11:30kor kezdődött, 20:15kor született. Fiú, jólvan, ügyesek voltunkmind. Megyek bebaszni. Köszi mindenkinek a támogatást!Gratulálok, és minden jót nektek!
gyeek
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 2 éve
11:30kor kezdődött, 20:15kor született. Fiú, jólvan, ügyesek voltunkmind. Megyek bebaszni. Köszi mindenkinek a támogatást!Isten éltessen titeket!!! 😊
gyeek
több mint 2 éve
11:30kor kezdődött, 20:15kor született. Fiú, jólvan, ügyesek voltunkmind. Megyek bebaszni. Köszi mindenkinek a támogatást!Szívből gratulálok!
gyeek
több mint 2 éve
11:30kor kezdődött, 20:15kor született. Fiú, jólvan, ügyesek voltunkmind. Megyek bebaszni. Köszi mindenkinek a támogatást!
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Amikor nem megy a tágulás, akkor fel szoktak helyezni egy tapaszt. Lehet, hogy nem oxitocin, de szerintem inkább az. Eddig túlélte az emberiség.Vagy kérjetek oxitocint. Nálunk is próbálkoztak vele, mondjuk sok foganatja nem volt, de elvileg gyorsítja a tágulást.Nem vagyok suti, de azért annak én utánaolvasnék, eléggé megoszlóak már a vélemények az oxitocin használatról
slowmotion
r.baggio