Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 829
Kollégám sültkrumlival vagy paprikával mártogatja a dobozos fagyit 😁
kapitnono
Kolléganőmmel mi is sültkrumplit eszünk a fagyi mellé, amikor kirándulásaink közben megállunk enni. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Kollégám sültkrumlival vagy paprikával mártogatja a dobozos fagyit 😁
kapitnono
a kollégád egy pszichopata tartsd rajta a szemed és ha azt mondja h holnap menj betegszabira hallgass rá

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Kezd gusztustalanba átmenni ez a topic 😀
Nomac
arról nem beszélve, hogy van Gasztrokultúra topic 😊
NB2
mondjuk ez minden csak nem kultúra 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Kezd gusztustalanba átmenni ez a topic 😀
Nomac
arról nem beszélve, hogy van Gasztrokultúra topic 😊
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Kezd gusztustalanba átmenni ez a topic 😀
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 362 — WHO DAT!!!!
Kollégám sültkrumlival vagy paprikával mártogatja a dobozos fagyit 😁


több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
van aki majonézzel eszi a bundás kenyeret 😀
Fontos_Vidra
fiam pl.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
van aki majonézzel eszi a bundás kenyeret 😀
Fontos_Vidra
Komám a pacalt eszi majonézzel 😀

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Mondjuk a túrós tésztát meg sült szalonnával ÉS porcukorral eszem, ettől valahogy a legtöbben hidegrázást kapnak 😀
warr_b
A legjobb, mondjuk én is kapom hogy nem vagyok normális.
Matthew99
Mármint egyszerre? 😀 A szalonnás fajtát most fogom nyomni ebédre. Azt nagyon bírom.
dugo93
Persze. Mert nekem a túrós tészta édes, viszont a sült szalonnát meg ki nem hagynám. Aki meg kitalálta, hogy lehet sósan is meg édesen is enni az magára vessen 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Én Tabasco szószt javaslok a lekváros palacsintához, az helyre tudja hozni.
gyeek
nincs jobb minta mákoslecsó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Én Tabasco szószt javaslok a lekváros palacsintához, az helyre tudja hozni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
van aki majonézzel eszi a bundás kenyeret 😀
Fontos_Vidra
meg porcukorral.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
van aki majonézzel eszi a bundás kenyeret 😀
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
A nyers paradicsom csodálatos dolog, viszont aki megsózza annak egy különleges helye van a pokolban szerintem. Meg úgy általában a nyers zöldség sózást sosem értettem (kivéve salátában, öntettel, egyebekkel együtt).
Sebii
Én egy picit megsózom néha, sőt van hogy még borsot is őrölök rá 😊

Mondjuk a túrós tésztát meg sült szalonnával ÉS porcukorral eszem, ettől valahogy a legtöbben hidegrázást kapnak 😀
warr_b
Így...szinte bármilyen nyers zöldség jó ha kicsit meg van fűszerezve.

Szalonnás túrós tésztát nem nagyon ettem még porcukorral csak rendessel, dehát ízlések és pofonok.

Van aki lekvárral eszi a kolbászt...
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Mondjuk a túrós tésztát meg sült szalonnával ÉS porcukorral eszem, ettől valahogy a legtöbben hidegrázást kapnak 😀
warr_b
A legjobb, mondjuk én is kapom hogy nem vagyok normális.
Matthew99
Mármint egyszerre? 😀 A szalonnás fajtát most fogom nyomni ebédre. Azt nagyon bírom.

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
A nyers paradicsom csodálatos dolog, viszont aki megsózza annak egy különleges helye van a pokolban szerintem.
Sebii
Van még hely bőven! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Mondjuk a túrós tésztát meg sült szalonnával ÉS porcukorral eszem, ettől valahogy a legtöbben hidegrázást kapnak 😀
warr_b
A legjobb, mondjuk én is kapom hogy nem vagyok normális.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A nyers paradicsom csodálatos dolog, viszont aki megsózza annak egy különleges helye van a pokolban szerintem. Meg úgy általában a nyers zöldség sózást sosem értettem (kivéve salátában, öntettel, egyebekkel együtt).
Sebii
Én egy picit megsózom néha, sőt van hogy még borsot is őrölök rá 😊

Mondjuk a túrós tésztát meg sült szalonnával ÉS porcukorral eszem, ettől valahogy a legtöbben hidegrázást kapnak 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 362 — WHO DAT!!!!
A nyers paradicsom csodálatos dolog, viszont aki megsózza annak egy különleges helye van a pokolban szerintem. Meg úgy általában a nyers zöldség sózást sosem értettem (kivéve salátában, öntettel, egyebekkel együtt).
Sebii
Akkor készülök a pokolba 😁
Én a nyers paradicsomot jobban szeretem sózva, viszont uborkát vagy paprikát pl nem szoktam.


több mint 2 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
A nyers paradicsom csodálatos dolog, viszont aki megsózza annak egy különleges helye van a pokolban szerintem. Meg úgy általában a nyers zöldség sózást sosem értettem (kivéve salátában, öntettel, egyebekkel együtt).
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
nyers paradicsom. halálos ellenségem kb születésem óta. a paradicsom leves meg a paradicsomos húsgombóc viszont a kedven kajáim között vannak. szoktak rám emiatt furán nézni, de nem értem mit nem értenek. teljesen más íze van ezeknek a kajáknak mint a sima paradicsomnak.

peach
teljesen olyan vagy, mint a kislanyom. kiszalad barhonnan, ha nyers paradicsomot akarunk adni neki, de imad bmien paradicsomos alapu kajat ...
csebi
én is különleges hülye vagyok. nekem a sajtok okoztak sokáig ilyen problémát.
nyersen le nem nyomták volna a torkomon, de pizzán, hamburgeren, rántva stb bárhogy nagyon jó volt. mostmár megeszem őket, sőt megszerettem a nagyrészüket. de lever a víz ha meg kell fogni bármelyiket 😀

Szerkesztette: Fontos_Vidra
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
nyers paradicsom. halálos ellenségem kb születésem óta. a paradicsom leves meg a paradicsomos húsgombóc viszont a kedven kajáim között vannak. szoktak rám emiatt furán nézni, de nem értem mit nem értenek. teljesen más íze van ezeknek a kajáknak mint a sima paradicsomnak.

peach
teljesen olyan vagy, mint a kislanyom. kiszalad barhonnan, ha nyers paradicsomot akarunk adni neki, de imad bmien paradicsomos alapu kajat ...
csebi
nálunk még a macska is megette a nyers paradicsomot 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
nyers paradicsom. halálos ellenségem kb születésem óta. a paradicsom leves meg a paradicsomos húsgombóc viszont a kedven kajáim között vannak. szoktak rám emiatt furán nézni, de nem értem mit nem értenek. teljesen más íze van ezeknek a kajáknak mint a sima paradicsomnak.

peach
teljesen olyan vagy, mint a kislanyom. kiszalad barhonnan, ha nyers paradicsomot akarunk adni neki, de imad bmien paradicsomos alapu kajat ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 24.hu/tudomany/2023/07/20/kokain-csempeszet-florida-capak-drog-discovery-sorozat/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
finomfőzelék
csi77
Nem értem hogy kaphatta ezt a nevet ez a förmedvény.
Henderson
szerinted ha szar is lenne, meg a neve is ezt reflektálná, akkor vajon mennyi gyerek kóstolna bele?