Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀
dugo93
én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
JC6 - a ruszki
tényleg, ménem esztek gumicukrot vagy húslevest mint ijen szart - hamá zselatinhiányotok van...
Gróf de sutianap
Húsleves ku.va sok csirkelábból!!!
nagir
Körömpörkölt.
warr_b
Ko
tSo
nYa

pssz

tiszta
élő
zselé
.........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀
dugo93
én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
JC6 - a ruszki
tényleg, ménem esztek gumicukrot vagy húslevest mint ijen szart - hamá zselatinhiányotok van...
Gróf de sutianap
Húsleves ku.va sok csirkelábból!!!
nagir
Körömpörkölt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀
dugo93
én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
JC6 - a ruszki
tényleg, ménem esztek gumicukrot vagy húslevest mint ijen szart - hamá zselatinhiányotok van...
Gróf de sutianap
Húsleves ku.va sok csirkelábból!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Na miután ezen túlvagytok, elszedtetek egy rakás fájdalomcsillapítót és a Donát is kúraszerűen kétszer, bicegjetek el szépen a dokihoz és kúrjátok bele a térdetekbe a hialuronsav injekciót 70-ért és két nap múlva élvezzétek a fájdalommentes életet.
Szokol
Az a baj ezekkel az injekciókkal, hogy a tünetet enyhíti ugyan, de a fájdalmat nem szünteti meg. Csak átmenetileg nem érzed. Aztán pár hónap és beszarsz..
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ha nem ennyire durva akkor cartinorm…3 hónapig, napi két kapszula, meg sok folyadék. Igaz havi adag 10-13 között van már, de tényleg megéri. Ha nem segít tényleg a szuri jön…vagy a műtéti procedúra…
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Na miután ezen túlvagytok, elszedtetek egy rakás fájdalomcsillapítót és a Donát is kúraszerűen kétszer, bicegjetek el szépen a dokihoz és kúrjátok bele a térdetekbe a hialuronsav injekciót 70-ért és két nap múlva élvezzétek a fájdalommentes életet.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Múltkor valaki írta a fórumon, hogy izület fájdalmai miatt zselatint szokott enni és, hogy van egy bevált típusa recepttel. (fórum kereső nem segített )
Valaki tudja esetleg, hogy ki írta és hogy mit ? 😀
Bébé
Ez sem rossz:
 shopbuilder.hu/izuleti-tamogatas/nutrend-flexit-drink-400-gr-p10183
Bár csodát egyik sem fog tenni szerintem, enyhíteni lehet
🤘 gaben 🤘
izlandizuzmó!
(csakviccvót, apámnak a porckopásra mondták anno, és lehet, hogy nem is zuzmó volt, hanem moszat. és hát a nulla porcot nem lehet erősíteni.)
slowmotion
mera zuzmo köptető, pontosabban nyákkoldó...
Gróf de sutianap
mittomén mi a szart mondtak. lehet valami kagylóizé volt. meg béres porcerő, de az se ért szart se.
semmi porc nem volt már kb a jobb csipőjében, úgyhogy az orvos megkérdezte, akar-e kis részben terminátor lenni? apám meg úgy volt vele, hogy ugyan ő már kimaradt a Svarcenegger-korszakból, de inkább az, mint hogy úgy járjon, mint egy pingvin, és összaszarja magát a fájdalomtól minden egyes lépésnél.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀
dugo93
én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
JC6 - a ruszki
Gyuri bácsi, a bükki füvesember is ajánlotta, külsőleg is. Be kell áztatni valamit a folyékony zselatinba, és rátekerni a térdre. Közben mehet belsőleg is.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
azbazmegmajóhogyepatkoltavénhüje


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀
dugo93
én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
JC6 - a ruszki
tényleg, ménem esztek gumicukrot vagy húslevest mint ijen szart - hamá zselatinhiányotok van...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Múltkor valaki írta a fórumon, hogy izület fájdalmai miatt zselatint szokott enni és, hogy van egy bevált típusa recepttel. (fórum kereső nem segített )
Valaki tudja esetleg, hogy ki írta és hogy mit ? 😀
Bébé
Ez sem rossz:
 shopbuilder.hu/izuleti-tamogatas/nutrend-flexit-drink-400-gr-p10183
Bár csodát egyik sem fog tenni szerintem, enyhíteni lehet
🤘 gaben 🤘
izlandizuzmó!
(csakviccvót, apámnak a porckopásra mondták anno, és lehet, hogy nem is zuzmó volt, hanem moszat. és hát a nulla porcot nem lehet erősíteni.)
slowmotion
mera zuzmo köptető, pontosabban nyákkoldó...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀
dugo93
én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
JC6 - a ruszki
Gyuri bácsi, a bükki füvesember is ajánlotta, külsőleg is. Be kell áztatni valamit a folyékony zselatinba, és rátekerni a térdre. Közben mehet belsőleg is.

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nálunk ilyen időjárás-jelentés mikor lesz?
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Múltkor valaki írta a fórumon, hogy izület fájdalmai miatt zselatint szokott enni és, hogy van egy bevált típusa recepttel. (fórum kereső nem segített )
Valaki tudja esetleg, hogy ki írta és hogy mit ? 😀
Bébé
Ez sem rossz:
 shopbuilder.hu/izuleti-tamogatas/nutrend-flexit-drink-400-gr-p10183
Bár csodát egyik sem fog tenni szerintem, enyhíteni lehet
🤘 gaben 🤘
izlandizuzmó!
(csakviccvót, apámnak a porckopásra mondták anno, és lehet, hogy nem is zuzmó volt, hanem moszat. és hát a nulla porcot nem lehet erősíteni.)
slowmotion
WD40 és/vagy duct tape!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀
dugo93
én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Múltkor valaki írta a fórumon, hogy izület fájdalmai miatt zselatint szokott enni és, hogy van egy bevált típusa recepttel. (fórum kereső nem segített )
Valaki tudja esetleg, hogy ki írta és hogy mit ? 😀
Bébé
Ez sem rossz:
 shopbuilder.hu/izuleti-tamogatas/nutrend-flexit-drink-400-gr-p10183
Bár csodát egyik sem fog tenni szerintem, enyhíteni lehet
🤘 gaben 🤘
izlandizuzmó!
(csakviccvót, apámnak a porckopásra mondták anno, és lehet, hogy nem is zuzmó volt, hanem moszat. és hát a nulla porcot nem lehet erősíteni.)
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Múltkor valaki írta a fórumon, hogy izület fájdalmai miatt zselatint szokott enni és, hogy van egy bevált típusa recepttel. (fórum kereső nem segített )
Valaki tudja esetleg, hogy ki írta és hogy mit ? 😀
Bébé
Ez sem rossz:
 shopbuilder.hu/izuleti-tamogatas/nutrend-flexit-drink-400-gr-p10183
Bár csodát egyik sem fog tenni szerintem, enyhíteni lehet

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Megoldás: csak az igazán gazdagoknak lesz pénze saját önvezető autóra, a többiek közösségi használat segítségével jutnak majd el A-ból B-be.

Ez megoldja majd a dugókat, a parkolási- és garázs problémákat.
Szokol
ja, ehhez az autógyártók meg elismerően bólogatnak persze....
peach
Az autógyártók majd nem az értékesítésből és a szervizelésből élnek meg, hanem az üzemeltetésből. Gyakorlatilag mindenki taxizni fog.
Szokol
soha nem fog erre sor kerülni az általunk jelenleg ismert világban



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Megoldás: csak az igazán gazdagoknak lesz pénze saját önvezető autóra, a többiek közösségi használat segítségével jutnak majd el A-ból B-be.

Ez megoldja majd a dugókat, a parkolási- és garázs problémákat.
Szokol
ja, ehhez az autógyártók meg elismerően bólogatnak persze....
peach
Az autógyártók majd nem az értékesítésből és a szervizelésből élnek meg, hanem az üzemeltetésből. Gyakorlatilag mindenki taxizni fog.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Megoldás: csak az igazán gazdagoknak lesz pénze saját önvezető autóra, a többiek közösségi használat segítségével jutnak majd el A-ból B-be.

Ez megoldja majd a dugókat, a parkolási- és garázs problémákat.
Szokol
ja, ehhez az autógyártók meg elismerően bólogatnak persze....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀

több mint 2 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
Múltkor valaki írta a fórumon, hogy izület fájdalmai miatt zselatint szokott enni és, hogy van egy bevált típusa recepttel. (fórum kereső nem segített )
Valaki tudja esetleg, hogy ki írta és hogy mit ? 😀
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
Megoldás: csak az igazán gazdagoknak lesz pénze saját önvezető autóra, a többiek közösségi használat segítségével jutnak majd el A-ból B-be.

Ez megoldja majd a dugókat, a parkolási- és garázs problémákat.
Szokol
Az igazán gazdagoknak (és hozzáértőknek) lesz majd normális veterán autója (mint most is).
Amúgy persze kérdéses a pénzügyi és üzleti része is; de ami szánalmas és számomra morálisan kérdéses is az önvezetés. De ennek az egészben is lesz pozitív hozadéka; mint az elektromos rollernek, crocs-nak, hasi tasinak, csoportos szelfizésnek, suzuki ignis-nek. Már kellő távolságból látszik, hogy hülyével van dolgod.
Bankot vagy autógyártót meg akkor fogok sajnálni, ha piros hó esik.
🤘 gaben 🤘
Szerintem meg az önvezetés, megfelelően kialakított, szabályozott keretek között egy tök jó dolog lehet.
A hasi tasi meg egy kifejezetten hasznos és jó dolog, ha turistáskodsz, mert nem oldal vagy farzsebben hordod a cuccot, ahonnan könnyen ellophatják.
Lúdas Solymi
Akkor mar a vekonyabb kivitel aminek nem jut eszembe a neve.nem money bag hanem vmi ilyesmi.na az kb eszrevetlen vekony pont befer a kartya es a zse meg az utlevel.siman befuzod a az oved melle.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 727
Mondjuk Kőműves brigádok mai napig használják a negyedszázados’ modelleket is sikerrel. Előbb rohad szét a kasznija, mint a motor benne,😉
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Mi a baj az Ignis-el?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Eszembe jut egy ősi jenki vicc: mi a hasonló egy T-Modellben és egy fürdőkádban? Egyikben se szeretné az ember hogy meglássák. Kinek hogy... Gaben lilstájából nekem az Ignis nem gáz, a többi vagy gyűlölöm vagy mélyen megvetem.
gyeek
rokonom szokta mondani, hogy az első autó, amit a Suzuki itthon gyártott, az az SX4 volt. előtte is szerelgettek ezt-azt, de azokra nem mondaná, hogy autó.
anyósnak* volt Ignise, esküvő előtti este nála aludtak a gyerekek. na kb egyáltalán nem érdekelt, hogy mi lesz, ha valami esetleg nem sikerül úgy, ahogy terveztük, pont leszartam - csak a gyerekek érjenek át egy darabban a taligában.
aztán szerencsére ellopták az autóját a Soroksári úti OBI parkolójából, a lányáék vettek neki normális kisautót (Fiestát)

* nem jog szerinti, csak az apósom élettársa volt, asszonynak lényegében 13 éves korától a nevelőanyja
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Mi a baj az Ignis-el?
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Eszembe jut egy ősi jenki vicc: mi a hasonló egy T-Modellben és egy fürdőkádban? Egyikben se szeretné az ember hogy meglássák. Kinek hogy... Gaben lilstájából nekem az Ignis nem gáz, a többi vagy gyűlölöm vagy mélyen megvetem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass