OFF topik
31 feliratkozó
több mint 2 éve
KoKörömpörkölt.Húsleves ku.va sok csirkelábból!!!tényleg, ménem esztek gumicukrot vagy húslevest mint ijen szart - hamá zselatinhiányotok van...JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
dugo93
JC6 - a ruszki
Gróf de sutianap
nagir
warr_b
tSo
nYa
pssz
tiszta
élő
zselé
.........

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Körömpörkölt.Húsleves ku.va sok csirkelábból!!!tényleg, ménem esztek gumicukrot vagy húslevest mint ijen szart - hamá zselatinhiányotok van...JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
dugo93
JC6 - a ruszki
Gróf de sutianap
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Húsleves ku.va sok csirkelábból!!!tényleg, ménem esztek gumicukrot vagy húslevest mint ijen szart - hamá zselatinhiányotok van...JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
dugo93
JC6 - a ruszki
Gróf de sutianap

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Na miután ezen túlvagytok, elszedtetek egy rakás fájdalomcsillapítót és a Donát is kúraszerűen kétszer, bicegjetek el szépen a dokihoz és kúrjátok bele a térdetekbe a hialuronsav injekciót 70-ért és két nap múlva élvezzétek a fájdalommentes életet.Az a baj ezekkel az injekciókkal, hogy a tünetet enyhíti ugyan, de a fájdalmat nem szünteti meg. Csak átmenetileg nem érzed. Aztán pár hónap és beszarsz..
Szokol
több mint 2 éve
Ha nem ennyire durva akkor cartinorm…3 hónapig, napi két kapszula, meg sok folyadék. Igaz havi adag 10-13 között van már, de tényleg megéri. Ha nem segít tényleg a szuri jön…vagy a műtéti procedúra…
több mint 2 éve
Na miután ezen túlvagytok, elszedtetek egy rakás fájdalomcsillapítót és a Donát is kúraszerűen kétszer, bicegjetek el szépen a dokihoz és kúrjátok bele a térdetekbe a hialuronsav injekciót 70-ért és két nap múlva élvezzétek a fájdalommentes életet.
több mint 2 éve
mittomén mi a szart mondtak. lehet valami kagylóizé volt. meg béres porcerő, de az se ért szart se.mera zuzmo köptető, pontosabban nyákkoldó...izlandizuzmó!Múltkor valaki írta a fórumon, hogy izület fájdalmai miatt zselatint szokott enni és, hogy van egy bevált típusa recepttel. (fórum kereső nem segített )Ez sem rossz:
Valaki tudja esetleg, hogy ki írta és hogy mit ? 😀
Bébé
shopbuilder.hu/izuleti-tamogatas/nutrend-flexit-drink-400-gr-p10183
Bár csodát egyik sem fog tenni szerintem, enyhíteni lehet
🤘 gaben 🤘
(csakviccvót, apámnak a porckopásra mondták anno, és lehet, hogy nem is zuzmó volt, hanem moszat. és hát a nulla porcot nem lehet erősíteni.)
slowmotion
Gróf de sutianap
semmi porc nem volt már kb a jobb csipőjében, úgyhogy az orvos megkérdezte, akar-e kis részben terminátor lenni? apám meg úgy volt vele, hogy ugyan ő már kimaradt a Svarcenegger-korszakból, de inkább az, mint hogy úgy járjon, mint egy pingvin, és összaszarja magát a fájdalomtól minden egyes lépésnél.
több mint 2 éve
azbazmegmajóhogyepatkoltavénhüjeGyuri bácsi, a bükki füvesember is ajánlotta, külsőleg is. Be kell áztatni valamit a folyékony zselatinba, és rátekerni a térdre. Közben mehet belsőleg is.JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
dugo93
JC6 - a ruszki
bcsarli, Udvari Főkóstoló

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
tényleg, ménem esztek gumicukrot vagy húslevest mint ijen szart - hamá zselatinhiányotok van...JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
dugo93
JC6 - a ruszki

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
mera zuzmo köptető, pontosabban nyákkoldó...izlandizuzmó!Múltkor valaki írta a fórumon, hogy izület fájdalmai miatt zselatint szokott enni és, hogy van egy bevált típusa recepttel. (fórum kereső nem segített )Ez sem rossz:
Valaki tudja esetleg, hogy ki írta és hogy mit ? 😀
Bébé
shopbuilder.hu/izuleti-tamogatas/nutrend-flexit-drink-400-gr-p10183
Bár csodát egyik sem fog tenni szerintem, enyhíteni lehet
🤘 gaben 🤘
(csakviccvót, apámnak a porckopásra mondták anno, és lehet, hogy nem is zuzmó volt, hanem moszat. és hát a nulla porcot nem lehet erősíteni.)
slowmotion

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Gyuri bácsi, a bükki füvesember is ajánlotta, külsőleg is. Be kell áztatni valamit a folyékony zselatinba, és rátekerni a térdre. Közben mehet belsőleg is.JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
dugo93
JC6 - a ruszki
Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló
több mint 2 éve
Nálunk ilyen időjárás-jelentés mikor lesz?The Meteorologist in Guadalajara, Mexico wants people to know it’s damn hot 🔥 🥵 🔥
— ✨Follow @ Threads: @JoeSteelerFan ✨ (@JoeSteelerFan) July 15, 2023
…. And that you should probably wear as little as possible😳
pic.twitter.com/9v2rkQBwKM
több mint 2 éve
WD40 és/vagy duct tape!izlandizuzmó!Múltkor valaki írta a fórumon, hogy izület fájdalmai miatt zselatint szokott enni és, hogy van egy bevált típusa recepttel. (fórum kereső nem segített )Ez sem rossz:
Valaki tudja esetleg, hogy ki írta és hogy mit ? 😀
Bébé
shopbuilder.hu/izuleti-tamogatas/nutrend-flexit-drink-400-gr-p10183
Bár csodát egyik sem fog tenni szerintem, enyhíteni lehet
🤘 gaben 🤘
(csakviccvót, apámnak a porckopásra mondták anno, és lehet, hogy nem is zuzmó volt, hanem moszat. és hát a nulla porcot nem lehet erősíteni.)
slowmotion

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀én se érzem, még... de NB1-ben is használják és állítólag 6-12 hó után jobb sokaknak.
dugo93
több mint 2 éve
izlandizuzmó!Múltkor valaki írta a fórumon, hogy izület fájdalmai miatt zselatint szokott enni és, hogy van egy bevált típusa recepttel. (fórum kereső nem segített )Ez sem rossz:
Valaki tudja esetleg, hogy ki írta és hogy mit ? 😀
Bébé
shopbuilder.hu/izuleti-tamogatas/nutrend-flexit-drink-400-gr-p10183
Bár csodát egyik sem fog tenni szerintem, enyhíteni lehet
🤘 gaben 🤘
(csakviccvót, apámnak a porckopásra mondták anno, és lehet, hogy nem is zuzmó volt, hanem moszat. és hát a nulla porcot nem lehet erősíteni.)
több mint 2 éve
Múltkor valaki írta a fórumon, hogy izület fájdalmai miatt zselatint szokott enni és, hogy van egy bevált típusa recepttel. (fórum kereső nem segített )Ez sem rossz:
Valaki tudja esetleg, hogy ki írta és hogy mit ? 😀
Bébé
shopbuilder.hu/izuleti-tamogatas/nutrend-flexit-drink-400-gr-p10183
Bár csodát egyik sem fog tenni szerintem, enyhíteni lehet
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
soha nem fog erre sor kerülni az általunk jelenleg ismert világbanAz autógyártók majd nem az értékesítésből és a szervizelésből élnek meg, hanem az üzemeltetésből. Gyakorlatilag mindenki taxizni fog.Megoldás: csak az igazán gazdagoknak lesz pénze saját önvezető autóra, a többiek közösségi használat segítségével jutnak majd el A-ból B-be.ja, ehhez az autógyártók meg elismerően bólogatnak persze....
Ez megoldja majd a dugókat, a parkolási- és garázs problémákat.
Szokol
peach
Szokol
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Az autógyártók majd nem az értékesítésből és a szervizelésből élnek meg, hanem az üzemeltetésből. Gyakorlatilag mindenki taxizni fog.Megoldás: csak az igazán gazdagoknak lesz pénze saját önvezető autóra, a többiek közösségi használat segítségével jutnak majd el A-ból B-be.ja, ehhez az autógyártók meg elismerően bólogatnak persze....
Ez megoldja majd a dugókat, a parkolási- és garázs problémákat.
Szokol
peach
több mint 2 éve
Megoldás: csak az igazán gazdagoknak lesz pénze saját önvezető autóra, a többiek közösségi használat segítségével jutnak majd el A-ból B-be.ja, ehhez az autógyártók meg elismerően bólogatnak persze....
Ez megoldja majd a dugókat, a parkolási- és garázs problémákat.
Szokol
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
JC6-től van a receptem. Étkezési zselatint kell elkészíteni, amit 2-3 naponta lehet befelé kanalazni. Én szoktam néha szörppel is csinálni. Bár nem éreztem igazából javulást, de az én térdemet valószínűleg műteni kell majd, ha eljutok addig 😀
több mint 2 éve
Múltkor valaki írta a fórumon, hogy izület fájdalmai miatt zselatint szokott enni és, hogy van egy bevált típusa recepttel. (fórum kereső nem segített ) Valaki tudja esetleg, hogy ki írta és hogy mit ? 😀
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 847
Akkor mar a vekonyabb kivitel aminek nem jut eszembe a neve.nem money bag hanem vmi ilyesmi.na az kb eszrevetlen vekony pont befer a kartya es a zse meg az utlevel.siman befuzod a az oved melle.Szerintem meg az önvezetés, megfelelően kialakított, szabályozott keretek között egy tök jó dolog lehet.Megoldás: csak az igazán gazdagoknak lesz pénze saját önvezető autóra, a többiek közösségi használat segítségével jutnak majd el A-ból B-be.Az igazán gazdagoknak (és hozzáértőknek) lesz majd normális veterán autója (mint most is).
Ez megoldja majd a dugókat, a parkolási- és garázs problémákat.
Szokol
Amúgy persze kérdéses a pénzügyi és üzleti része is; de ami szánalmas és számomra morálisan kérdéses is az önvezetés. De ennek az egészben is lesz pozitív hozadéka; mint az elektromos rollernek, crocs-nak, hasi tasinak, csoportos szelfizésnek, suzuki ignis-nek. Már kellő távolságból látszik, hogy hülyével van dolgod.
Bankot vagy autógyártót meg akkor fogok sajnálni, ha piros hó esik.
🤘 gaben 🤘
A hasi tasi meg egy kifejezetten hasznos és jó dolog, ha turistáskodsz, mert nem oldal vagy farzsebben hordod a cuccot, ahonnan könnyen ellophatják.
Lúdas Solymi
több mint 2 éve
Mondjuk Kőműves brigádok mai napig használják a negyedszázados’ modelleket is sikerrel. Előbb rohad szét a kasznija, mint a motor benne,😉
több mint 2 éve
rokonom szokta mondani, hogy az első autó, amit a Suzuki itthon gyártott, az az SX4 volt. előtte is szerelgettek ezt-azt, de azokra nem mondaná, hogy autó.Mi a baj az Ignis-el?Eszembe jut egy ősi jenki vicc: mi a hasonló egy T-Modellben és egy fürdőkádban? Egyikben se szeretné az ember hogy meglássák. Kinek hogy... Gaben lilstájából nekem az Ignis nem gáz, a többi vagy gyűlölöm vagy mélyen megvetem.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
gyeek
anyósnak* volt Ignise, esküvő előtti este nála aludtak a gyerekek. na kb egyáltalán nem érdekelt, hogy mi lesz, ha valami esetleg nem sikerül úgy, ahogy terveztük, pont leszartam - csak a gyerekek érjenek át egy darabban a taligában.
aztán szerencsére ellopták az autóját a Soroksári úti OBI parkolójából, a lányáék vettek neki normális kisautót (Fiestát)
* nem jog szerinti, csak az apósom élettársa volt, asszonynak lényegében 13 éves korától a nevelőanyja
több mint 2 éve
Mi a baj az Ignis-el?Eszembe jut egy ősi jenki vicc: mi a hasonló egy T-Modellben és egy fürdőkádban? Egyikben se szeretné az ember hogy meglássák. Kinek hogy... Gaben lilstájából nekem az Ignis nem gáz, a többi vagy gyűlölöm vagy mélyen megvetem.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass