Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
mi persze bocsánatot kérünk mindenkitől...abban jók vagyunk 😉
Klaci79
Ez már szinte viccek topic, hogy van a repülőtér, ahol a nem BUD-os dolgozó - tehát az összes handling céges és légitársasági alkalmazott - kb megtűrt személy, ugye már a parkolónkat is kirakták kb Vecsésre, a főportára meg behajtásit én már nem is kérek, mert állandóan csak szivattak vele

Ha tehetnék már most lecserélnék automatára az összes agentet, persze az kevésbé zavarja őket, hogy nincs olyan beszállításom, ahol ne lenne valami technikai malőr, a nyomtatók is már annyira elavultak, hogy minden harmadiknál nem olvasható a beszkártyán a barcode, és akkor ez még csak a jéghegy csúcsa
r.baggio
Inkább áthozom ezt ide, mert végképp nem politika.
A BUD azért van ebben a helyzetben, mert mi is folyamatosan baszogatva vagyunk és minden lépést kétszer meggondol a cég. Ezért inkább egyből elnézést kérünk mindenért, de nyilván a határőrség létszám és informatikai rendszer problémáiról sem nagyon tehetünk.
Amúgy ezek a technikai hibák is olyanok, hogy most álltunk át win10-re egy csomó helyen, csak a SITA meg nem követte le megfelelően és ezért van egy rakás probléma.
Meg persze a spórolás, aminek az a vége, hogy később szívunk mindennel.
Most adták épp vissza az A4-es kaput. A javítás után 2!!! perccel már elromlott...szerinted LH képviselő (Mancika) mit duruzsolt a fülembe utána?
Hát a parkolásról meg inkább ne beszéljünk...rég lenne normális parkolóház, ha nem ez a helyzet van, amit ismerünk...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
nem nagyon szoktunk nyaralásról hazacipelni semmit, max hűtőmágnest, de amikor megláttuk hogy az olaszoknál ennyi a barilla, azért kimaxoltuk a 20kg-os bőröndöt...
Henderson
Apámék idén harmadjára mennek direkt kocsival nyaralni Olaszországba. Leadtam én is 10 kilo tésztára és 5 liter olive oilra a rendelést...
Hanni
Én is mondtam, hogy csak a legszükségesebbeket visszük magunkkal, kell a hely visszafelé a bevásárlásnak
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
nem nagyon szoktunk nyaralásról hazacipelni semmit, max hűtőmágnest, de amikor megláttuk hogy az olaszoknál ennyi a barilla, azért kimaxoltuk a 20kg-os bőröndöt...
Henderson
Apámék idén harmadjára mennek direkt kocsival nyaralni Olaszországba. Leadtam én is 10 kilo tésztára és 5 liter olive oilra a rendelést...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Anyám...
warr_b
"Először nem nagyon értette, hogy miről van szó, ..."

És bazmeg ilyenek között közlekedsz nap-mint-nap, félelmetes belegondolni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 727
Ha mar nyugaton jartam gondoltam vasarolok megint a szomszedban.
Banan 90cent, gorogdinnye 64cent, teszta 99cent, 0.5kg turo 1 eur, halpastetom 2eur ami itthon 1700🤣.
Nem hiszem h a 2x 3x arak megoldodnak hip-hop.
YoungZeeZee
nem nagyon szoktunk nyaralásról hazacipelni semmit, max hűtőmágnest, de amikor megláttuk hogy az olaszoknál ennyi a barilla, azért kimaxoltuk a 20kg-os bőröndöt...
Henderson
A benzinkúton is olcsóbb az olívaolaj mint itt a nagykerben😉
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 079
Ha mar nyugaton jartam gondoltam vasarolok megint a szomszedban.
Banan 90cent, gorogdinnye 64cent, teszta 99cent, 0.5kg turo 1 eur, halpastetom 2eur ami itthon 1700🤣.
Nem hiszem h a 2x 3x arak megoldodnak hip-hop.
YoungZeeZee
nem nagyon szoktunk nyaralásról hazacipelni semmit, max hűtőmágnest, de amikor megláttuk hogy az olaszoknál ennyi a barilla, azért kimaxoltuk a 20kg-os bőröndöt...

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Ha mar nyugaton jartam gondoltam vasarolok megint a szomszedban.
Banan 90cent, gorogdinnye 64cent, teszta 99cent, 0.5kg turo 1 eur, halpastetom 2eur ami itthon 1700🤣.
Nem hiszem h a 2x 3x arak megoldodnak hip-hop.
YoungZeeZee
🌽👋 - megmondta, lehet menni napszamba kukoricat torni - akarja mondani inflációt torni.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Tegnap már megint ment a verseny a Szentendrein...
Nomac
Nyugi mostmár vezényelhetnek át rá tanárokat, hogy a rendőrök nyugodtan alhassanak!
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Tegnap már megint ment a verseny a Szentendrein...
több mint 2 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Ha mar nyugaton jartam gondoltam vasarolok megint a szomszedban.
Banan 90cent, gorogdinnye 64cent, teszta 99cent, 0.5kg turo 1 eur, halpastetom 2eur ami itthon 1700🤣.
Nem hiszem h a 2x 3x arak megoldodnak hip-hop.
YoungZeeZee
ÁLÁVJÚ VIKTOR
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 847
Ha mar nyugaton jartam gondoltam vasarolok megint a szomszedban.
Banan 90cent, gorogdinnye 64cent, teszta 99cent, 0.5kg turo 1 eur, halpastetom 2eur ami itthon 1700🤣.
Nem hiszem h a 2x 3x arak megoldodnak hip-hop.
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
...
empty taxi
szerintem fel kellene a lehajtósávókba festeni olyasmi nyilat, mint ami pl az M7-esen van, Polgárdi és a világosi lehajtó között, csak ott a követési távolságot jelöli.
ilyesmire gondolok:
 goo.gl/maps/TQVHtbfLX2BsfMKf6

bár ha belegondolunk abba, hogy a lehajtóknál minimum a macisajt, de néha a "STOP" felirat is fel van festve, és mégis sikerül a mutatvány... akkor igazából mindegy, kb valami fizikai akadályt kellene létesíteni
slowmotion
Vagy szenilis faszkalapoknak nem adni jogosítványt? Esetleg a jogosítványhosszabítás ne csak az 5000 Ft befizetéséről szóljon?
Pl ha arra a háziorvosra, aki ennek az elmebetegnek kiadta az eü papírját mondjuk ugyanazt a büntit kéne fizetnie, mint a bácsinak, lehet a következőnél valóban megvizsgálná a tata állapotát.
vpi
Amúgy ilyen esetben mi a várható büntetés?
dugo93
minek kellene lennie? milyen bírság tanítaná meg rá szerencsétlen kisnyugdíjast a 20 éves corsájával, hogy legközelebb jobban figyeljen oda?
peach
Fogalmam sincs, ezért kérdezem. Gondolom valamit fog kapni.

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
...
empty taxi
szerintem fel kellene a lehajtósávókba festeni olyasmi nyilat, mint ami pl az M7-esen van, Polgárdi és a világosi lehajtó között, csak ott a követési távolságot jelöli.
ilyesmire gondolok:
 goo.gl/maps/TQVHtbfLX2BsfMKf6

bár ha belegondolunk abba, hogy a lehajtóknál minimum a macisajt, de néha a "STOP" felirat is fel van festve, és mégis sikerül a mutatvány... akkor igazából mindegy, kb valami fizikai akadályt kellene létesíteni
slowmotion
Vagy szenilis faszkalapoknak nem adni jogosítványt? Esetleg a jogosítványhosszabítás ne csak az 5000 Ft befizetéséről szóljon?
Pl ha arra a háziorvosra, aki ennek az elmebetegnek kiadta az eü papírját mondjuk ugyanazt a büntit kéne fizetnie, mint a bácsinak, lehet a következőnél valóban megvizsgálná a tata állapotát.
vpi
Amúgy ilyen esetben mi a várható büntetés?
dugo93
minek kellene lennie? milyen bírság tanítaná meg rá szerencsétlen kisnyugdíjast a 20 éves corsájával, hogy legközelebb jobban figyeljen oda?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
...
empty taxi
szerintem fel kellene a lehajtósávókba festeni olyasmi nyilat, mint ami pl az M7-esen van, Polgárdi és a világosi lehajtó között, csak ott a követési távolságot jelöli.
ilyesmire gondolok:
 goo.gl/maps/TQVHtbfLX2BsfMKf6

bár ha belegondolunk abba, hogy a lehajtóknál minimum a macisajt, de néha a "STOP" felirat is fel van festve, és mégis sikerül a mutatvány... akkor igazából mindegy, kb valami fizikai akadályt kellene létesíteni
slowmotion
Vagy szenilis faszkalapoknak nem adni jogosítványt? Esetleg a jogosítványhosszabítás ne csak az 5000 Ft befizetéséről szóljon?
Pl ha arra a háziorvosra, aki ennek az elmebetegnek kiadta az eü papírját mondjuk ugyanazt a büntit kéne fizetnie, mint a bácsinak, lehet a következőnél valóban megvizsgálná a tata állapotát.
vpi
Amúgy ilyen esetben mi a várható büntetés?

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
tegnap akartam már hozni, enyhén lettem ideges tőle
hülye barom nemhogy maradt volna a szélsőben még neki állt cikázni is
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
...
empty taxi
szerintem fel kellene a lehajtósávókba festeni olyasmi nyilat, mint ami pl az M7-esen van, Polgárdi és a világosi lehajtó között, csak ott a követési távolságot jelöli.
ilyesmire gondolok:
 goo.gl/maps/TQVHtbfLX2BsfMKf6

bár ha belegondolunk abba, hogy a lehajtóknál minimum a macisajt, de néha a "STOP" felirat is fel van festve, és mégis sikerül a mutatvány... akkor igazából mindegy, kb valami fizikai akadályt kellene létesíteni
slowmotion
Vagy szenilis faszkalapoknak nem adni jogosítványt? Esetleg a jogosítványhosszabítás ne csak az 5000 Ft befizetéséről szóljon?
Pl ha arra a háziorvosra, aki ennek az elmebetegnek kiadta az eü papírját mondjuk ugyanazt a büntit kéne fizetnie, mint a bácsinak, lehet a következőnél valóban megvizsgálná a tata állapotát.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
...
empty taxi
szerintem fel kellene a lehajtósávókba festeni olyasmi nyilat, mint ami pl az M7-esen van, Polgárdi és a világosi lehajtó között, csak ott a követési távolságot jelöli.
ilyesmire gondolok:
 goo.gl/maps/TQVHtbfLX2BsfMKf6

bár ha belegondolunk abba, hogy a lehajtóknál minimum a macisajt, de néha a "STOP" felirat is fel van festve, és mégis sikerül a mutatvány... akkor igazából mindegy, kb valami fizikai akadályt kellene létesíteni
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Anyám...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A júli4-es nagy hotdogevő versenynek már vége?
Ha még élőben van, linkje van valakinek?
zacknorb
Már vége, Joey Chestnut megnyerte a 16. bajnoki címét, de kurvagyenge volt, csak 62-t evett meg.
shawnka
Az már komoly mennyiség. Több virsli ment belé mint egy komolyabb dubajozáson a látszat celeb "csak hostess voltam" modellekbe

több mint 2 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
A júli4-es nagy hotdogevő versenynek már vége?
Ha még élőben van, linkje van valakinek?
zacknorb
Már vége, Joey Chestnut megnyerte a 16. bajnoki címét, de kurvagyenge volt, csak 62-t evett meg.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 674 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
A júli4-es nagy hotdogevő versenynek már vége?
Ha még élőben van, linkje van valakinek?
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Egy-két évtized és rengeteg magyar rendszám is lehet ilyen 😊 én akkor veszek majd új autót mikor az NC AA - nál járunk
r.baggio
Rosszhír, szerintem sosem jutunk el odáig. A régi 3 betü-3 szám eltartott kb 30 évig.
Most elékerült egy A betü... úgy tudom, a második betűt évente kettesével veszik, meg mondjuk több autót adnak el .. tehát 30 év helyett mondjuk 10 év alatt jutunk el a B betüig. NC ebben a tempóban nem ebben a században lesz 😕
vpi
Tavaly kezdtek az AA-val, idén AE, jövőre AI.
Akkor is váltanak évente, ha nem fogy el. Viszont ebből nekem az jön le, hogy az első két betű csak magánhangzó lesz, úgy még sose lesz ncaa, maximum egyedi pénzért...
warr_b
azt találták ki menet közben (ezek a nagyon okosok), hogy cserélik, ahogy warr_b mondja, de az AU után jön a B, de ott nem BA a kezdés, hanem BB, mert mindig vagy két magánhangzó vagy két mássalhangzó lesz
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 429 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egy-két évtized és rengeteg magyar rendszám is lehet ilyen 😊 én akkor veszek majd új autót mikor az NC AA - nál járunk
r.baggio
Rosszhír, szerintem sosem jutunk el odáig. A régi 3 betü-3 szám eltartott kb 30 évig.
Most elékerült egy A betü... úgy tudom, a második betűt évente kettesével veszik, meg mondjuk több autót adnak el .. tehát 30 év helyett mondjuk 10 év alatt jutunk el a B betüig. NC ebben a tempóban nem ebben a században lesz 😕
vpi
Tavaly kezdtek az AA-val, idén AE, jövőre AI.
Akkor is váltanak évente, ha nem fogy el. Viszont ebből nekem az jön le, hogy az első két betű csak magánhangzó lesz, úgy még sose lesz ncaa, maximum egyedi pénzért...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Egy-két évtized és rengeteg magyar rendszám is lehet ilyen 😊 én akkor veszek majd új autót mikor az NC AA - nál járunk
r.baggio
Rosszhír, szerintem sosem jutunk el odáig. A régi 3 betü-3 szám eltartott kb 30 évig.
Most elékerült egy A betü... úgy tudom, a második betűt évente kettesével veszik, meg mondjuk több autót adnak el .. tehát 30 év helyett mondjuk 10 év alatt jutunk el a B betüig. NC ebben a tempóban nem ebben a században lesz 😕
vpi
Akkor nem mostanában lesz Mazda Mx5-ösöm 😕


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal