OFF topik
31 feliratkozó
több mint 2 éve
Egyenlőség, testvériség!Nehogy már az egyiknek több legyen jeligére 😆breaking news!tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellettAz ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮
jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Jan
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)
De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
Amadeus von Dollárbaloldal
peach
rosszul mondtam, az ember nem három hanem négy gyerekkel hagyta ott az asszonyt az új aráért. de emberünk nem tétlenkedett, nem elég a három lízingelt gyerek, teherbe rakta az új asszonyt 🤣
peach
Matthew99

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Nehogy már az egyiknek több legyen jeligére 😆breaking news!tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellettAz ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮
jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Jan
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)
De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
Amadeus von Dollárbaloldal
peach
rosszul mondtam, az ember nem három hanem négy gyerekkel hagyta ott az asszonyt az új aráért. de emberünk nem tétlenkedett, nem elég a három lízingelt gyerek, teherbe rakta az új asszonyt 🤣
peach

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
😅 nem. amúgy ezek nem ilyen putris cigányok, hanem jól szituált normális körülmények között élő emberek.Nem Krómárti Antalnak hívják véletlenül?breaking news!tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellettAz ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮
jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Jan
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)
De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
Amadeus von Dollárbaloldal
peach
rosszul mondtam, az ember nem három hanem négy gyerekkel hagyta ott az asszonyt az új aráért. de emberünk nem tétlenkedett, nem elég a három lízingelt gyerek, teherbe rakta az új asszonyt 🤣
peach
Henderson
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Nem Krómárti Antalnak hívják véletlenül?breaking news!tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellettAz ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮
jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Jan
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)
De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
Amadeus von Dollárbaloldal
peach
rosszul mondtam, az ember nem három hanem négy gyerekkel hagyta ott az asszonyt az új aráért. de emberünk nem tétlenkedett, nem elég a három lízingelt gyerek, teherbe rakta az új asszonyt 🤣
peach
"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
breaking news!tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellettAz ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮
jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Jan
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)
De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
Amadeus von Dollárbaloldal
peach
rosszul mondtam, az ember nem három hanem négy gyerekkel hagyta ott az asszonyt az új aráért. de emberünk nem tétlenkedett, nem elég a három lízingelt gyerek, teherbe rakta az új asszonyt 🤣
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
na még egyszer a témához:dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet semVagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.OkéTovábbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
slowmotion
törölt kristof
slowmotion
MC12
slowmotion
(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
Fontos_Vidra
telex.hu/szepkilatas/2023/06/27/szentjanosbogar-rajzas-igazi-vadallat-fenytancol-bogarmester-arboretum-vacratot
több mint 3 éve
Zöld topik nélkül ide illik leginkább: index.hu/techtud/2023/06/28/megujulo-energia-eromu-fem-egetes-hollandia-vas-por-vasoxid-hidrogen-zold/
Érdekes elképzelés, bár nem vagyok benne biztos, hogy minden problémát taglalnak a cikkben...
több mint 3 éve
Mondom, minden olyan kivétellel ezt, hogy megcsalás, ütés-vágás (tettek/szavak) esetén nem kérdés...Hát ezt a szürke zónát ne tapasztald meg soha akkor...
Eazzy

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
örülök neki, hogy jól kijött.Meg az is barom állat aki kétszer nősül szerintem...Életem legjobb döntése volt a második házasságom! 15 éve együtt, két gyönyörű gyermekkel ajándékozott meg, nem kívánhatnék Nála jobb társat...
Eazzy
U.i.: Az első házasságom egy óriási tévedés volt, ott akkor mondtam hogy elég, amikor erőltetni kezdte a gyerek kerdést, mert azzal se lett volna jobb semmi, uh elváltam. Utólag derült ki, hogy DoubleDice függő volt a Drágám, még a szülő házukat is eljátszott az Anyja feje felől azóta...
nagir
én ebben a kérdéskörben maradi vagyok biztosan, de ha házasságban élek, ahol megfogadtam, és felelős döntést hoztam, akkor még ha gond van is először a megoldást közösen keresem, nem pedig a meguntam hogy sarokba dobod a zokni, cső viszlát...szóval a házasság biztonsága, hogy valaki csak úgy ne gondolja má meg magát (aki 3-4-szer is nősül azt főként nem értem) pár hónap, vagy 1-2 év után...
nyilvánvaló kivételek persze mindig vannak, amikor pl bántalmazás meg ilyenek, de ott eleve nem hiszem hogy a házasság valóban felelős döntés volt...bár gyanítom többet nem az, mint az, illetve legtöbbször nem vállalják ezt a felelősséget, mint ahogy manapság nagyon megy ez a döntesz valamit, aztán nem kell ám vállalni később, nyugodtan huzz a picsába...na én ha elválok egyszer, tuti mégegyszer nem fogom magam kitenni annak, hogy a másik fél nem vállalja tovább a felelősséget.
Mondom, minden olyan kivétellel ezt, hogy megcsalás, ütés-vágás (tettek/szavak) esetén nem kérdés...
Eazzy

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
telex.hu/belfold/2023/06/26/hat-halalos-motorbaleset-egy-het-alatt-egy-budapesti-oktato-felfuggeszti-a-motoros-tanfolyamokat-ot-kerdeztuk-az-okokrolSemmi visszatartó erő, zero felelősségérzet. Retardáltak mindenhol.
Amadeus von Dollárbaloldal
Aki nem tankban vagy sok tonnás kasztniban dübörög az nem sok jóra számíthat.
több mint 3 éve
Kimentünk a HD120 fesztiválra 😀mi lesz igy a fel eves bonusszal?Alcsútdobozi arborétum. Mi tegnap mentünk volna csak lefújták a viharjelzès miatt 😕dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet semVagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.OkéTovábbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
slowmotion
törölt kristof
slowmotion
MC12
slowmotion
(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
Fontos_Vidra
MC12
csebi
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
mi lesz igy a fel eves bonusszal?Alcsútdobozi arborétum. Mi tegnap mentünk volna csak lefújták a viharjelzès miatt 😕dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet semVagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.OkéTovábbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
slowmotion
törölt kristof
slowmotion
MC12
slowmotion
(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
Fontos_Vidra
MC12
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
a bogarmester.hu-n érdemes nézelődni. Alcsútdobozon még egy hétig megy a dolog, és az nem korlátos, minden máshol viszont regisztrálni kell, és létszámkorlát van.dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet semVagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.OkéTovábbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
slowmotion
törölt kristof
slowmotion
MC12
slowmotion
(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
Fontos_Vidra
több mint 3 éve
Nekünk ma megvolt. Hát... elég ambivalens dolog. Egyfelől tényleg fantasztikus, hogy ott röpködnek előtted, esetenként körülötted ezek a kis izék, miközben luciferin, oxigén és ATP reakciójából fotonok szabadulnak fel. Másfelől meg hiába ismétlik meg százszor, hogy ne világíts bazmeg, ne térj le az ösvényről bazmeg, ne gyere villogós cipőben bazmeg, ezeket így sorrendben pont leszarja az emberek nem elhanyagolható része. Az már csak a hab a tortán, hogy a legnagyobb tömegben elkezdi magát befújni a szukuval, a mögötte álló tömeg meg tüdőzheti le.Alcsútdobozi arborétum. Mi tegnap mentünk volna csak lefújták a viharjelzès miatt 😕dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet semVagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.OkéTovábbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
slowmotion
törölt kristof
slowmotion
MC12
slowmotion
(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
Fontos_Vidra
MC12
több mint 3 éve
Alcsútdobozi arborétum. Mi tegnap mentünk volna csak lefújták a viharjelzès miatt 😕dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet semVagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.OkéTovábbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
slowmotion
törölt kristof
slowmotion
MC12
slowmotion
(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
Fontos_Vidra
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet semVagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.OkéTovábbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
slowmotion
törölt kristof
slowmotion
MC12
slowmotion
(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
több mint 3 éve
Vagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.OkéTovábbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
slowmotion
törölt kristof
slowmotion
MC12
slowmotion
(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
több mint 3 éve
Azt remélem tudjátok, hogy átok kerül mindenki fejére aki a madocsai szent Bödét szapulja...😀Nem véletlenül nem is szólaltam meg eddig.
Matthew99
több mint 3 éve
örülök neki, hogy jól kijött.Meg az is barom állat aki kétszer nősül szerintem...Életem legjobb döntése volt a második házasságom! 15 éve együtt, két gyönyörű gyermekkel ajándékozott meg, nem kívánhatnék Nála jobb társat...
Eazzy
U.i.: Az első házasságom egy óriási tévedés volt, ott akkor mondtam hogy elég, amikor erőltetni kezdte a gyerek kerdést, mert azzal se lett volna jobb semmi, uh elváltam. Utólag derült ki, hogy DoubleDice függő volt a Drágám, még a szülő házukat is eljátszott az Anyja feje felől azóta...
nagir
én ebben a kérdéskörben maradi vagyok biztosan, de ha házasságban élek, ahol megfogadtam, és felelős döntést hoztam, akkor még ha gond van is először a megoldást közösen keresem, nem pedig a meguntam hogy sarokba dobod a zokni, cső viszlát...szóval a házasság biztonsága, hogy valaki csak úgy ne gondolja má meg magát (aki 3-4-szer is nősül azt főként nem értem) pár hónap, vagy 1-2 év után...
nyilvánvaló kivételek persze mindig vannak, amikor pl bántalmazás meg ilyenek, de ott eleve nem hiszem hogy a házasság valóban felelős döntés volt...bár gyanítom többet nem az, mint az, illetve legtöbbször nem vállalják ezt a felelősséget, mint ahogy manapság nagyon megy ez a döntesz valamit, aztán nem kell ám vállalni később, nyugodtan huzz a picsába...na én ha elválok egyszer, tuti mégegyszer nem fogom magam kitenni annak, hogy a másik fél nem vállalja tovább a felelősséget.
Mondom, minden olyan kivétellel ezt, hogy megcsalás, ütés-vágás (tettek/szavak) esetén nem kérdés...
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Azt remélem tudjátok, hogy átok kerül mindenki fejére aki a madocsai szent Bödét szapulja...😀

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.OkéTovábbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
slowmotion
törölt kristof
slowmotion
MC12
slowmotion
(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.OkéTovábbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
slowmotion
törölt kristof
slowmotion
MC12
több mint 3 éve
Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.OkéTovábbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
slowmotion
törölt kristof
slowmotion
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
OkéTovábbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
slowmotion
törölt kristof