Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Az ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)

De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellett
Amadeus von Dollárbaloldal
tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣

peach
breaking news!
rosszul mondtam, az ember nem három hanem négy gyerekkel hagyta ott az asszonyt az új aráért. de emberünk nem tétlenkedett, nem elég a három lízingelt gyerek, teherbe rakta az új asszonyt 🤣
peach
Nehogy már az egyiknek több legyen jeligére 😆
Matthew99
Egyenlőség, testvériség!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Az ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)

De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellett
Amadeus von Dollárbaloldal
tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣

peach
breaking news!
rosszul mondtam, az ember nem három hanem négy gyerekkel hagyta ott az asszonyt az új aráért. de emberünk nem tétlenkedett, nem elég a három lízingelt gyerek, teherbe rakta az új asszonyt 🤣
peach
Nehogy már az egyiknek több legyen jeligére 😆


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 975 — a new hope (again)
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Az ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)

De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellett
Amadeus von Dollárbaloldal
tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣

peach
breaking news!
rosszul mondtam, az ember nem három hanem négy gyerekkel hagyta ott az asszonyt az új aráért. de emberünk nem tétlenkedett, nem elég a három lízingelt gyerek, teherbe rakta az új asszonyt 🤣
peach
Nem Krómárti Antalnak hívják véletlenül?
Henderson
😅 nem. amúgy ezek nem ilyen putris cigányok, hanem jól szituált normális körülmények között élő emberek.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Henderson New York Giants 1 079
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Az ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)

De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellett
Amadeus von Dollárbaloldal
tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣

peach
breaking news!
rosszul mondtam, az ember nem három hanem négy gyerekkel hagyta ott az asszonyt az új aráért. de emberünk nem tétlenkedett, nem elég a három lízingelt gyerek, teherbe rakta az új asszonyt 🤣
peach
Nem Krómárti Antalnak hívják véletlenül?

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 975 — a new hope (again)
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Az ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)

De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellett
Amadeus von Dollárbaloldal
tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣

peach
breaking news!
rosszul mondtam, az ember nem három hanem négy gyerekkel hagyta ott az asszonyt az új aráért. de emberünk nem tétlenkedett, nem elég a három lízingelt gyerek, teherbe rakta az új asszonyt 🤣



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Továbbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.
slowmotion
pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
törölt kristof
Oké
slowmotion
Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.
MC12
És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?
slowmotion
Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.

(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Vagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet sem
Fontos_Vidra
na még egyszer a témához:
 telex.hu/szepkilatas/2023/06/27/szentjanosbogar-rajzas-igazi-vadallat-fenytancol-bogarmester-arboretum-vacratot
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Zöld topik nélkül ide illik leginkább:

 index.hu/techtud/2023/06/28/megujulo-energia-eromu-fem-egetes-hollandia-vas-por-vasoxid-hidrogen-zold/

Érdekes elképzelés, bár nem vagyok benne biztos, hogy minden problémát taglalnak a cikkben...

több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Mondom, minden olyan kivétellel ezt, hogy megcsalás, ütés-vágás (tettek/szavak) esetén nem kérdés...
Eazzy
Hát ezt a szürke zónát ne tapasztald meg soha akkor...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Meg az is barom állat aki kétszer nősül szerintem...
Eazzy
Életem legjobb döntése volt a második házasságom! 15 éve együtt, két gyönyörű gyermekkel ajándékozott meg, nem kívánhatnék Nála jobb társat...
U.i.: Az első házasságom egy óriási tévedés volt, ott akkor mondtam hogy elég, amikor erőltetni kezdte a gyerek kerdést, mert azzal se lett volna jobb semmi, uh elváltam. Utólag derült ki, hogy DoubleDice függő volt a Drágám, még a szülő házukat is eljátszott az Anyja feje felől azóta...
nagir
örülök neki, hogy jól kijött.
én ebben a kérdéskörben maradi vagyok biztosan, de ha házasságban élek, ahol megfogadtam, és felelős döntést hoztam, akkor még ha gond van is először a megoldást közösen keresem, nem pedig a meguntam hogy sarokba dobod a zokni, cső viszlát...szóval a házasság biztonsága, hogy valaki csak úgy ne gondolja má meg magát (aki 3-4-szer is nősül azt főként nem értem) pár hónap, vagy 1-2 év után...
nyilvánvaló kivételek persze mindig vannak, amikor pl bántalmazás meg ilyenek, de ott eleve nem hiszem hogy a házasság valóban felelős döntés volt...bár gyanítom többet nem az, mint az, illetve legtöbbször nem vállalják ezt a felelősséget, mint ahogy manapság nagyon megy ez a döntesz valamit, aztán nem kell ám vállalni később, nyugodtan huzz a picsába...na én ha elválok egyszer, tuti mégegyszer nem fogom magam kitenni annak, hogy a másik fél nem vállalja tovább a felelősséget.
Mondom, minden olyan kivétellel ezt, hogy megcsalás, ütés-vágás (tettek/szavak) esetén nem kérdés...
Eazzy


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 telex.hu/belfold/2023/06/26/hat-halalos-motorbaleset-egy-het-alatt-egy-budapesti-oktato-felfuggeszti-a-motoros-tanfolyamokat-ot-kerdeztuk-az-okokrol
Amadeus von Dollárbaloldal
Semmi visszatartó erő, zero felelősségérzet. Retardáltak mindenhol.
Aki nem tankban vagy sok tonnás kasztniban dübörög az nem sok jóra számíthat.

több mint 3 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 telex.hu/belfold/2023/06/26/hat-halalos-motorbaleset-egy-het-alatt-egy-budapesti-oktato-felfuggeszti-a-motoros-tanfolyamokat-ot-kerdeztuk-az-okokrol
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 562
Továbbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.
slowmotion
pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
törölt kristof
Oké
slowmotion
Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.
MC12
És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?
slowmotion
Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.

(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Vagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet sem
Fontos_Vidra
Alcsútdobozi arborétum. Mi tegnap mentünk volna csak lefújták a viharjelzès miatt 😕
MC12
mi lesz igy a fel eves bonusszal?
csebi
Kimentünk a HD120 fesztiválra 😀

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Továbbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.
slowmotion
pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
törölt kristof
Oké
slowmotion
Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.
MC12
És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?
slowmotion
Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.

(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Vagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet sem
Fontos_Vidra
Alcsútdobozi arborétum. Mi tegnap mentünk volna csak lefújták a viharjelzès miatt 😕
MC12
mi lesz igy a fel eves bonusszal?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Továbbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.
slowmotion
pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
törölt kristof
Oké
slowmotion
Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.
MC12
És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?
slowmotion
Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.

(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Vagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet sem
Fontos_Vidra
a bogarmester.hu-n érdemes nézelődni. Alcsútdobozon még egy hétig megy a dolog, és az nem korlátos, minden máshol viszont regisztrálni kell, és létszámkorlát van.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Továbbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.
slowmotion
pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
törölt kristof
Oké
slowmotion
Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.
MC12
És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?
slowmotion
Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.

(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Vagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet sem
Fontos_Vidra
Alcsútdobozi arborétum. Mi tegnap mentünk volna csak lefújták a viharjelzès miatt 😕
MC12
Nekünk ma megvolt. Hát... elég ambivalens dolog. Egyfelől tényleg fantasztikus, hogy ott röpködnek előtted, esetenként körülötted ezek a kis izék, miközben luciferin, oxigén és ATP reakciójából fotonok szabadulnak fel. Másfelől meg hiába ismétlik meg százszor, hogy ne világíts bazmeg, ne térj le az ösvényről bazmeg, ne gyere villogós cipőben bazmeg, ezeket így sorrendben pont leszarja az emberek nem elhanyagolható része. Az már csak a hab a tortán, hogy a legnagyobb tömegben elkezdi magát befújni a szukuval, a mögötte álló tömeg meg tüdőzheti le.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 562
Továbbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.
slowmotion
pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
törölt kristof
Oké
slowmotion
Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.
MC12
És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?
slowmotion
Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.

(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Vagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet sem
Fontos_Vidra
Alcsútdobozi arborétum. Mi tegnap mentünk volna csak lefújták a viharjelzès miatt 😕

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Továbbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.
slowmotion
pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
törölt kristof
Oké
slowmotion
Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.
MC12
És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?
slowmotion
Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.

(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Vagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
slowmotion
dejó, olyat hol lehet manapság? ezer éve nem láttam egyet sem
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Továbbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.
slowmotion
pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
törölt kristof
Oké
slowmotion
Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.
MC12
És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?
slowmotion
Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.

(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )
MC12
Vagyis egzisztenciális megfontolásokból marad.
Na azt azért kétlem, hogy a jelen esetben ez gondot okozott volna.
Mindegy, többet erre a témára nem áldozok az időmből, különben is megyünk szentjánosbogarat vizslatni más dolgok mellett.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 547
Azt remélem tudjátok, hogy átok kerül mindenki fejére aki a madocsai szent Bödét szapulja...😀
Matthew99
Nem véletlenül nem is szólaltam meg eddig.
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Meg az is barom állat aki kétszer nősül szerintem...
Eazzy
Életem legjobb döntése volt a második házasságom! 15 éve együtt, két gyönyörű gyermekkel ajándékozott meg, nem kívánhatnék Nála jobb társat...
U.i.: Az első házasságom egy óriási tévedés volt, ott akkor mondtam hogy elég, amikor erőltetni kezdte a gyerek kerdést, mert azzal se lett volna jobb semmi, uh elváltam. Utólag derült ki, hogy DoubleDice függő volt a Drágám, még a szülő házukat is eljátszott az Anyja feje felől azóta...
nagir
örülök neki, hogy jól kijött.
én ebben a kérdéskörben maradi vagyok biztosan, de ha házasságban élek, ahol megfogadtam, és felelős döntést hoztam, akkor még ha gond van is először a megoldást közösen keresem, nem pedig a meguntam hogy sarokba dobod a zokni, cső viszlát...szóval a házasság biztonsága, hogy valaki csak úgy ne gondolja má meg magát (aki 3-4-szer is nősül azt főként nem értem) pár hónap, vagy 1-2 év után...
nyilvánvaló kivételek persze mindig vannak, amikor pl bántalmazás meg ilyenek, de ott eleve nem hiszem hogy a házasság valóban felelős döntés volt...bár gyanítom többet nem az, mint az, illetve legtöbbször nem vállalják ezt a felelősséget, mint ahogy manapság nagyon megy ez a döntesz valamit, aztán nem kell ám vállalni később, nyugodtan huzz a picsába...na én ha elválok egyszer, tuti mégegyszer nem fogom magam kitenni annak, hogy a másik fél nem vállalja tovább a felelősséget.
Mondom, minden olyan kivétellel ezt, hogy megcsalás, ütés-vágás (tettek/szavak) esetén nem kérdés...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 489 — Invisible man
Azt remélem tudjátok, hogy átok kerül mindenki fejére aki a madocsai szent Bödét szapulja...😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 562
Továbbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.
slowmotion
pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
törölt kristof
Oké
slowmotion
Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.
MC12
És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?
slowmotion
Te azt írtad, hogy életszerűtlen, hogy a csaj vegzálja Bödét, én meg annyit, hogy egyáltalán nem az. Hány házasság van, ahonnan nem lép ki az egyik fél az 1-2-3-4. gyerek után sem, a másiktól való félelme, függése stb. Miatt? Rengeteg. Nem állítom, hogy itt bármi ilyesmi lenne, csak azt, hogy elképzelni egyáltalán nem elképzelhetetlen.

(Dehogy csináltam, futottam amerre láttam 😊 )

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Továbbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.
slowmotion
pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
törölt kristof
Oké
slowmotion
Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.
MC12
És csináltál neki három gyereket? Van olyan dolog, ami nem derül ki minimum négy évvel és két gyerekkel korábban?
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 562
Továbbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.
slowmotion
pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
törölt kristof
Oké
slowmotion
Nekem volt 25 centivel és 47 kilóval kisebb csajom, aki akkora pszichopata volt mint a ház, olyan toxikus kapcsolatban se előtte se utána nem voltam, tiszta szerencse hogy hamar véget ért. A kinézetnek nincs sok köze ahhoz, hogy valaki mennyire tudja abuzálni a másikat.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Továbbra is mondom, hogy az, hogy a százkilencven centis Böde "százkilóvagyokvazze" Dánielt vegzálja egy százhatvan centis, ötven kilós nő... az elég életszerűtlen.
slowmotion
pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen.
törölt kristof
Oké