Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van aki tudja amúgy a hiteles Böde sztorit? Nekem is lehetnek teóriáim, de simán lehet, hogy egy normális válás volt és egy új kapcsolat Daninál.
NB2
Ha az hitelesnek számít, amit a madocsai kocsmában beszéltek: felesége terhes volt a 3. gyerkőccel, eközben Böde összejött a kézilabdázó Blankával, majd a szülés után pár héttel lepattintotta az asszonyt. Aki mehetett vissza a szüleihez, gyerekestől. Röviden ennyi.
Jan
igazi gentleman. megvarta a szulest.
csebi
Az. Nekem is volt haverom aki a 8 hónapos terhes feleségét hagyta ott csak úgy. De előtte még a fogsormegcsináltatását kifizettette anyósáékkal meg nem tudom már milyen értékben vásároltatott magának ruhákat Parndorfban vagy a Shopping Center Südben 😀😀
Azóta a második feleségétől is elvált (ott legalább nem lett gyerek), most egy kétgyerekes nővel él együtt...
warr_b
Jó, de az ilyen nem ember.

Az meg h Bödééknél mi volt...lehet h Böde a hibás, lehet az asszony, lehet mindkettő.
A kérdés az, hogy Böde fog-e normálisan foglalkozni a gyerekekkel és segíteni a volt asszonynak vagy sem.
Lúdas Solymi
Nem is tartom már vele a kapcsolatot...
Amúgy totál alkesz is lett 😀

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Van aki tudja amúgy a hiteles Böde sztorit? Nekem is lehetnek teóriáim, de simán lehet, hogy egy normális válás volt és egy új kapcsolat Daninál.
NB2
Ha az hitelesnek számít, amit a madocsai kocsmában beszéltek: felesége terhes volt a 3. gyerkőccel, eközben Böde összejött a kézilabdázó Blankával, majd a szülés után pár héttel lepattintotta az asszonyt. Aki mehetett vissza a szüleihez, gyerekestől. Röviden ennyi.
Jan
igazi gentleman. megvarta a szulest.
csebi
Az. Nekem is volt haverom aki a 8 hónapos terhes feleségét hagyta ott csak úgy. De előtte még a fogsormegcsináltatását kifizettette anyósáékkal meg nem tudom már milyen értékben vásároltatott magának ruhákat Parndorfban vagy a Shopping Center Südben 😀😀
Azóta a második feleségétől is elvált (ott legalább nem lett gyerek), most egy kétgyerekes nővel él együtt...
warr_b
Jó, de az ilyen nem ember.

Az meg h Bödééknél mi volt...lehet h Böde a hibás, lehet az asszony, lehet mindkettő.
A kérdés az, hogy Böde fog-e normálisan foglalkozni a gyerekekkel és segíteni a volt asszonynak vagy sem.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van aki tudja amúgy a hiteles Böde sztorit? Nekem is lehetnek teóriáim, de simán lehet, hogy egy normális válás volt és egy új kapcsolat Daninál.
NB2
Ha az hitelesnek számít, amit a madocsai kocsmában beszéltek: felesége terhes volt a 3. gyerkőccel, eközben Böde összejött a kézilabdázó Blankával, majd a szülés után pár héttel lepattintotta az asszonyt. Aki mehetett vissza a szüleihez, gyerekestől. Röviden ennyi.
Jan
igazi gentleman. megvarta a szulest.
csebi
Az. Nekem is volt haverom aki a 8 hónapos terhes feleségét hagyta ott csak úgy. De előtte még a fogsormegcsináltatását kifizettette anyósáékkal meg nem tudom már milyen értékben vásároltatott magának ruhákat Parndorfban vagy a Shopping Center Südben 😀😀
Azóta a második feleségétől is elvált (ott legalább nem lett gyerek), most egy kétgyerekes nővel él együtt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Van aki tudja amúgy a hiteles Böde sztorit? Nekem is lehetnek teóriáim, de simán lehet, hogy egy normális válás volt és egy új kapcsolat Daninál.
NB2
Ha az hitelesnek számít, amit a madocsai kocsmában beszéltek: felesége terhes volt a 3. gyerkőccel, eközben Böde összejött a kézilabdázó Blankával, majd a szülés után pár héttel lepattintotta az asszonyt. Aki mehetett vissza a szüleihez, gyerekestől. Röviden ennyi.
Jan
igazi gentleman. megvarta a szulest.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Van aki tudja amúgy a hiteles Böde sztorit? Nekem is lehetnek teóriáim, de simán lehet, hogy egy normális válás volt és egy új kapcsolat Daninál.
NB2
Ha az hitelesnek számít, amit a madocsai kocsmában beszéltek: felesége terhes volt a 3. gyerkőccel, eközben Böde összejött a kézilabdázó Blankával, majd a szülés után pár héttel lepattintotta az asszonyt. Aki mehetett vissza a szüleihez, gyerekestől. Röviden ennyi.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Van aki tudja amúgy a hiteles Böde sztorit? Nekem is lehetnek teóriáim, de simán lehet, hogy egy normális válás volt és egy új kapcsolat Daninál.
NB2
a hőskeresztyény konzervdobozok már eldöntötték hogy fasz szal fasz 😀
Negritis, a vajda
vannak értékek, amiket egy magadfajta siheder nem biztos, hogy megért 😛
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Az ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)

De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellett
Amadeus von Dollárbaloldal
tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣
peach
26 éves haverom 3 év után vált el a feleségétől, mert az megcsalta.
Fel év múlva összejött egy szinten 26 éves nővel, akinek volt 3 gyereke.
3 hónap múlva elváltak
😃
JC6 - a ruszki
Biztos nem szeretné, ha 27 éves nője lenne.
vpi
Mint DiCaprio, 25 évesen dobja a nőit


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Az ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)

De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellett
Amadeus von Dollárbaloldal
tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣
peach
26 éves haverom 3 év után vált el a feleségétől, mert az megcsalta.
Fel év múlva összejött egy szinten 26 éves nővel, akinek volt 3 gyereke.
3 hónap múlva elváltak
😃
JC6 - a ruszki
Biztos nem szeretné, ha 27 éves nője lenne.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 3 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Az ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)

De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellett
Amadeus von Dollárbaloldal
tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣
peach
26 éves haverom 3 év után vált el a feleségétől, mert az megcsalta.
Fel év múlva összejött egy szinten 26 éves nővel, akinek volt 3 gyereke.
3 hónap múlva elváltak
😃
több mint 3 éve
Nomac New England Patriots 4 555 — balazs.t85@gmail.com
Van aki tudja amúgy a hiteles Böde sztorit? Nekem is lehetnek teóriáim, de simán lehet, hogy egy normális válás volt és egy új kapcsolat Daninál.
NB2
a hőskeresztyény konzervdobozok már eldöntötték hogy fasz szal fasz 😀
Negritis, a vajda
 www.blikk.hu/sport/magyar-foci/bode-daniel-hazassag-valas-szakitas-harmadik-fel/l4dns5d

Igaz hogy Blikk, de szerintem nem kell túlsokat belelátni. Böde nem az eszéről híres...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Van aki tudja amúgy a hiteles Böde sztorit? Nekem is lehetnek teóriáim, de simán lehet, hogy egy normális válás volt és egy új kapcsolat Daninál.
NB2
tudomasom szerint nem ilyen sorrend volt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Van aki tudja amúgy a hiteles Böde sztorit? Nekem is lehetnek teóriáim, de simán lehet, hogy egy normális válás volt és egy új kapcsolat Daninál.
NB2
a hőskeresztyény konzervdobozok már eldöntötték hogy fasz szal fasz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 29 070 — nabege2@yahoo.com
Van aki tudja amúgy a hiteles Böde sztorit? Nekem is lehetnek teóriáim, de simán lehet, hogy egy normális válás volt és egy új kapcsolat Daninál.
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Meg az is barom állat aki kétszer nősül szerintem...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 975 — a new hope (again)
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Az ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)

De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellett
Amadeus von Dollárbaloldal
tudom fokozni. a faluban az egyik faszi lelépett és ott hagyta az asszonyt három gyerekkel ( a legkisebb karon ülő ) egy olyan nőért, akinek szintén van három gyereke. ilyen balfasz szerintem nincs még egy 🤣

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 21 729
Minek ment oda = minek szült 3 gyereket egy ilyennek. Ésatöbbi
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
mondjuk itt alapvetoen nem a 3. felet kell hibaztatni. inkabb Danielt.
csebi
Igen, azért ez mindig kettőn áll...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
mondjuk itt alapvetoen nem a 3. felet kell hibaztatni. inkabb Danielt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Az ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)

De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellett
Amadeus von Dollárbaloldal
SZAR



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 3 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Az ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)

De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
milyen ember az, aki egy nőért elhagyja a felesègét 3 gyerek mellett
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Jatényleg, akkor visszaveszem. Rohadjon le a fasza.
több mint 3 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
Átlagos?
Hanni
Jah, manapság sajnos semmi extra nincs ebben.
warr_b
Szomorú..
Bár ahogy tudom innen sokaknak szép családjuk van és hűségesek. Ez azért jó hír
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
Átlagos?
Hanni
Jah, manapság sajnos semmi extra nincs ebben.
warr_b
régen se volt, csak mivel nem volt válás így marad az ásó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 433 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
Átlagos?
Hanni
Jah, manapság sajnos semmi extra nincs ebben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
JC6 - a ruszki
Átlagos?