Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 3 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊
Jan
Az ország egyik legnagyobb szégyene volt az a történet, hogy ezt csak így simán, három kisgyerekkel meg lehetett tenni.
Szánalmas.
(Btw jöttek a kommentek már nem tudom melyik oldalon, hogy “Ne szülj Blanka, mert akkor ennyi volt..”)

De milyen ember az, mert Bödének nagyon szép családja volt, aki simán rárepül egy három gyermekes, házas emberre?
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Madocsán kicsit máshogy értékelték a szitut, amikor a feleségét és 3 gyerekét elhagyta a Blankáért. Nem pont az "álompár" volt a leggyakoribb jelző. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
slowmotion
Majd földhözcsapja, mint egy zsírosdeszkát, na!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
 rangado.24.hu/magyar_foci/2023/06/21/bode-daniel-biro-blanka-eskuvo-hazassag/?_gl=1*3w1y22*_gcl_au*MjAxNzUzNDU3NC4xNjg1MTk2NDI1

na az egy érdekes meccs lehet, ha a foglalkozási ártalmak bekúsznak a kapcsolatba. az egyik mindenáron gólt akar szerezni, a másik meg megakadályozni azt 😮

jk, sokbódogságot természetesen
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 431 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 airportal.hu/lezuhant-a-magyar-honvedseg-airbus-h145-os-helikoptere-horvatorszagban/

🙁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Oke, elnezest, nem akartak megserteni vele (habar a matematikus titulus szerintem eleg elismeresre melto).
undisputedly
elsőre aszittem rám célzol 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
 worldanimalfoundation.org/advocate/shark-attack-statistics/
volt valami olyan mondás hogy évente több embert ölnek meg kecskék mint cápák, mégse mek elektől félünk

kicsit olyan ez mint a vonat/repülő szerencsétlenségek hogy statisztikailag elhanyagolható az autóhoz képest
viszont ha baj van az nagyot szól
Negritis, a vajda
Mert nem ez a stat a lényeg. Nem a számosság hanem a %-os arány a lényeg.
Az a lényeg egy cápatámadásban vagy repülő szerencsétlenségben mennyi esélyed a halálra.
Mondjuk ha 10 cápa támadásból 5ben meghalsz és 4 jelentősen sérülsz 1 megmenekülsz a stat akkor nyilván jobb félsz tőle.
Minthogy volt 1000 kecske aggreszió amiből 6-an meghaltak 94-nek meg semmi baja nem lett.

Autó vs Repülő jobb példa lett volna, de ha már leírtam a kecske aggressziót nem volt szívem törölni 😀
Toca
Tessék lehet böngészgetni... még a legrosszabb helyen is 1:15000-hez (ami persze nem túl jó arány, ott én se biztos h búvárkodnék feltétlen, de vannak jobb/biztonságosabb helyek)
 en.wikipedia.org/wiki/Shark_attack

És ha már statisztikák, a 400+ cápafajból asszem 3 van amivel igazából vigyázni kell (nagy fehér, tigris, bika) - de pl a nagy fehér is gyakran csak tesztelésből/kíváncsiságból harap (a másik kettő pl agresszívabb) - csak a nagy fehér ugye eléggé nagytermetű sajnos... és elvérzik az ember, és nem az van, hogy felzabálja a cápa.

Szeretné hasonló statiszikákat medvékről, tigrisekről, orosz tundrai farkasokról, vízilovakról, etc..
Igor
Persze, statisztikailag kicsi az esely, de mint matematikus, szerinted ez az ev/tamadas a legjobb modja megfogni a dolgot? Mert ugy, hogy nem ertek a statisztikahoz, mint tudomanyhoz, en azt mondanam nem. A fentiek alapjan elenyeszo, de ha jol olvastam, pont ott tavaly is volt egy halalos tamadas.

Mennyivel masabb azt modnani, hogy tavaly is es iden is volt aki meghalt. Sokkal nagyobb veszelynek erzi az ember es az ilyen felelmek egy resze a percepcion mulik.
undisputedly
Még mindig nem vagyok matematikus 😊 közgáz/pénzügy/ökonometria szakot végeztem.Igor
Oke, elnezest, nem akartak megserteni vele (habar a matematikus titulus szerintem eleg elismeresre melto).

Ami miatt nekem ez "fáj", mert azt senki nem vitatja, hogy a Jaws sokkal-sokkal nagyobb károkat okozott a cápafajoknak, aminek azóta is minden évben több millió/tízmillió cápa issza meg a levét és legalább több évtized, ha nem évszázad(ok) kérdése lesz, hogy visszafordítsuk a felesleges öldöklést, amit az egész hisztéria okozott... és ehhez képest az hogy évi 10 vagy 30 halott van, már elnézést, de szerintem teljesen irreleváns.Igor
Erre mondjuk mondhatnank, hogy az ember a csucsragadozo, a capak bizonyos alfaja(fajai?) pedig igy jartak. Ez egy termeszetes folyamat, hogy a csucsragadozo eletteruletet von el maganak. (ami szerintem nem jo hozzaallas, de igazabol ez a dolgok bizonyos rendje, ahogyan az is az lenne, ha az ember tulszaporodasa kihalashoz vezetne stb.)


De nem akarok full cápavédő se lenni... lehet, hogy azért (is) több az áldozat, mert több a búvár/szörfös, és a cápák valóban rászoktak a "jóra"/odaszoktak a cápák a nyaralókhoz.
Igor
A kovetkezo HSZ-edben mar te is linkelted, de egy regebbi tanulmany szerint a jelentett capafogasok 50%-a kereskedelmi halaszat soran tortenik, plusz azsiaban nagy -habar hanyatlo- kulturaja van a capak fogyasztasanak. Nem hiszem, hogy a Jaw miatt olnek oket, a popkulturalis hatasa nyilvan tagadhatatlan, de szvsz ezek alapjan kb. kimutathatatlan lehet az a szazalek amit ebbol a plusz felelembol eredeztetnek.


En igazabol statisztikak nelkul ugy vagyok vele, hogy ahol volt tavaly is es iden is halalos capatamadas, oda nem szivesen mennek nyaralni.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 431 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csak mert megérdemlitek 😛
empty taxi
Naaah

 www.youtube.com/watch?v=WmcWZ2Bzoho


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Csak mert megérdemlitek 😛
 www.youtube.com/watch?v=XqZsoesa55w


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 975 — a new hope (again)
De nem akarok full cápavédő se lenni... lehet, hogy azért (is) több az áldozat, mert több a búvár/szörfös, és a cápák valóban rászoktak a "jóra"/odaszoktak a cápák a nyaralókhoz.
Igor
ez egyébként így van, egy barátom jár ki évente többször is búvárkodni a térségbe és mondta, hogy a mólókról etetik a cápákat, hogy jöjjenek ki a parthoz, hogy a turistáknak jó legyen. mellesleg a ruszki srác elvileg kb háromszor messzebb kiúszott a tengerbe mint amennyire javallott és a bólya jelzi....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 874 — Dr Kongó fan
Ami miatt nekem ez "fáj", mert azt senki nem vitatja, hogy a Jaws sokkal-sokkal nagyobb károkat okozott a cápafajoknak, aminek azóta is minden évben több millió/tízmillió cápa issza meg a levét és legalább több évtized, ha nem évszázad(ok) kérdése lesz, hogy visszafordítsuk a felesleges öldöklést, amit az egész hisztéria okozott... és ehhez képest az hogy évi 10 vagy 30 halott van, már elnézést, de szerintem teljesen irreleváns.

Igor
Ezt így elsőre furcsállom. A nagy fehér cápáról olvastam, hogy a teljes egyedszámuk 10-40ezer között mozog, most kétperces guglizással nem találtam számot az összes cápára, de szerintem minden cápafajt összevetve sincs 10 millió cápa, nemhogy ennyi pusztulna el per év.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát, leggyakrabban ezt a Marine Policy-ban megjelent cikket szokták idézgetni... nem vagyok szakértő, nem tudom megítélni, h mennyire pontos a becslés, de alapos munkának tűnik (persze nyilván lehet hogy tévednek - de más munkák is azt mutatják, h a cápapopuláció csökkenő trendet mutat, kb mindenhol)
 www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0308597X13000055

"Based on an analysis of average shark weights, this translates into a total annual mortality estimate of about 100 million sharks in 2000, and about 97 million sharks in 2010, with a total range of possible values between 63 and 273 million sharks per year."

"The resulting three independent estimates of the average exploitation rate ranged between 6.4% and 7.9% of sharks killed per year. This exceeds the average rebound rate for many shark populations, estimated from the life history information on 62 shark species (rebound rates averaged 4.9% per year)"

És tény, hogy ennek jelentős része amúgy az ázsiai halászat miatt van, amire nyilván nem hatott a könyv/a film - ezt is aláírom.
De a könyv/film szerepe leginkább azért negatív, mert az általuk gerjesztett pánik hátráltatta és késleltette a nyugati országokban a konzervációs erőfeszítéseket.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ami miatt nekem ez "fáj", mert azt senki nem vitatja, hogy a Jaws sokkal-sokkal nagyobb károkat okozott a cápafajoknak, aminek azóta is minden évben több millió/tízmillió cápa issza meg a levét és legalább több évtized, ha nem évszázad(ok) kérdése lesz, hogy visszafordítsuk a felesleges öldöklést, amit az egész hisztéria okozott... és ehhez képest az hogy évi 10 vagy 30 halott van, már elnézést, de szerintem teljesen irreleváns.

Igor
Ezt így elsőre furcsállom. A nagy fehér cápáról olvastam, hogy a teljes egyedszámuk 10-40ezer között mozog, most kétperces guglizással nem találtam számot az összes cápára, de szerintem minden cápafajt összevetve sincs 10 millió cápa, nemhogy ennyi pusztulna el per év.
Őszentsége Sobri Jóska
With all the different species, sizes, and habitats, it can be nearly impossible to know for sure. But with more than 480 known species of sharks worldwide and an estimated 100 million individuals swimming in the ocean depths each year.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Ami miatt nekem ez "fáj", mert azt senki nem vitatja, hogy a Jaws sokkal-sokkal nagyobb károkat okozott a cápafajoknak, aminek azóta is minden évben több millió/tízmillió cápa issza meg a levét és legalább több évtized, ha nem évszázad(ok) kérdése lesz, hogy visszafordítsuk a felesleges öldöklést, amit az egész hisztéria okozott... és ehhez képest az hogy évi 10 vagy 30 halott van, már elnézést, de szerintem teljesen irreleváns.

Igor
Ezt így elsőre furcsállom. A nagy fehér cápáról olvastam, hogy a teljes egyedszámuk 10-40ezer között mozog, most kétperces guglizással nem találtam számot az összes cápára, de szerintem minden cápafajt összevetve sincs 10 millió cápa, nemhogy ennyi pusztulna el per év.

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Ismerem valamennyire a Bibliát, de ma már a negyedik sáskával találkoztam. Aggódnunk kellene?
Gergőbácsi
ha imádkozó, akkor semmiképpen sem. de a macskát zárd el előbb.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 874 — Dr Kongó fan
 worldanimalfoundation.org/advocate/shark-attack-statistics/
volt valami olyan mondás hogy évente több embert ölnek meg kecskék mint cápák, mégse mek elektől félünk

kicsit olyan ez mint a vonat/repülő szerencsétlenségek hogy statisztikailag elhanyagolható az autóhoz képest
viszont ha baj van az nagyot szól
Negritis, a vajda
Mert nem ez a stat a lényeg. Nem a számosság hanem a %-os arány a lényeg.
Az a lényeg egy cápatámadásban vagy repülő szerencsétlenségben mennyi esélyed a halálra.
Mondjuk ha 10 cápa támadásból 5ben meghalsz és 4 jelentősen sérülsz 1 megmenekülsz a stat akkor nyilván jobb félsz tőle.
Minthogy volt 1000 kecske aggreszió amiből 6-an meghaltak 94-nek meg semmi baja nem lett.

Autó vs Repülő jobb példa lett volna, de ha már leírtam a kecske aggressziót nem volt szívem törölni 😀
Toca
Tessék lehet böngészgetni... még a legrosszabb helyen is 1:15000-hez (ami persze nem túl jó arány, ott én se biztos h búvárkodnék feltétlen, de vannak jobb/biztonságosabb helyek)
 en.wikipedia.org/wiki/Shark_attack

És ha már statisztikák, a 400+ cápafajból asszem 3 van amivel igazából vigyázni kell (nagy fehér, tigris, bika) - de pl a nagy fehér is gyakran csak tesztelésből/kíváncsiságból harap (a másik kettő pl agresszívabb) - csak a nagy fehér ugye eléggé nagytermetű sajnos... és elvérzik az ember, és nem az van, hogy felzabálja a cápa.

Szeretné hasonló statiszikákat medvékről, tigrisekről, orosz tundrai farkasokról, vízilovakról, etc..
Igor
Persze, statisztikailag kicsi az esely, de mint matematikus, szerinted ez az ev/tamadas a legjobb modja megfogni a dolgot? Mert ugy, hogy nem ertek a statisztikahoz, mint tudomanyhoz, en azt mondanam nem. A fentiek alapjan elenyeszo, de ha jol olvastam, pont ott tavaly is volt egy halalos tamadas.

Mennyivel masabb azt modnani, hogy tavaly is es iden is volt aki meghalt. Sokkal nagyobb veszelynek erzi az ember es az ilyen felelmek egy resze a percepcion mulik.
undisputedly
Még mindig nem vagyok matematikus 😊 közgáz/pénzügy/ökonometria szakot végeztem.

Őszintén szólva, nem tudom mi a legjobb módja megfogni a dolgot. Csak borzasztóan zavar ez a típusú parasztvakítás az ilyen cikkeknél, ez is az egyik vesszőparipám...

Azért nem szeretem, mert ez tengerbiológia/búvár körökben 15-20 éve is lerágott csont volt, sőt az Ausztrál partoknál sokkal régebb óta téma az egész... aztán most a Vörös-tenger menti támadások miatt megint felkapták. Ausztráliában évtizedek óta folyamatosan nőttek a számok, de ott senkit nem "zavar", megszokták már, és tudják h strandon ez benne van. (Mondjuk ez az az ország, akinek miniszterelnöke belefulladt a tengerbe úszás közben, szóval lehet nem róluk kell példát venni, ezt aláírom.. de az is egy zseniális sztori.)
Ők valahogy mégis tudják helyén kezelni a dolgot, lásd
 www.australiangeographic.com.au/news/2010/09/shark-attack-survivors-unite-to-save-sharks/

És nem tudom mennyien szörföztek 20 v 40 éve - de biztos vagyok, hogy annak is nőtt a népszerúsége... fel lehetne erre vs cápatámadásokra is húzni egy grafikont. Valószínúleg elég linerális lenne.

Ami miatt nekem ez "fáj", mert azt senki nem vitatja, hogy a Jaws sokkal-sokkal nagyobb károkat okozott a cápafajoknak, aminek azóta is minden évben több millió/tízmillió cápa issza meg a levét és legalább több évtized, ha nem évszázad(ok) kérdése lesz, hogy visszafordítsuk a felesleges öldöklést, amit az egész hisztéria okozott... és ehhez képest az hogy évi 10 vagy 30 halott van, már elnézést, de szerintem teljesen irreleváns.

Valszeg a Spielberg film sokkal többet ártott amúgy, mint egy random 2018-as Buzzfeed újságcikk - ezt én is aláírom.

De nem akarok full cápavédő se lenni... lehet, hogy azért (is) több az áldozat, mert több a búvár/szörfös, és a cápák valóban rászoktak a "jóra"/odaszoktak a cápák a nyaralókhoz.

De az eléggé meglepne, ha ennek evolúciós/etológiai oka lenne - mert az nem 30/50 év alatt történik meg.... inkább csak több a kaja (mármint a tengerbe dobált cucc)/az inger az ember által látogatottabb részeken, sztem.

Valszeg az az egy mázli az egészben, h ezt az egész sz@rt úgyse fogjuk megélni.. 50-100 évig még ellesznek a cápák, aztán kipusztul néhány faj 60 v 80 év múlva, és akkor majd megint átgondolják a nagyfejesek a dolgot. Vagy nem, és marad 150 faj a 400 helyett... mindegy, azt se éljük már meg úgyse, szóval.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Ismerem valamennyire a Bibliát, de ma már a negyedik sáskával találkoztam. Aggódnunk kellene?
Gergőbácsi
Majd ha három napig sötét lesz...
De no para, a folyók nem váltak vérré, se béka, se tetvek, és remélem fekélyeid sincsenek.
Őszentsége Sobri Jóska
lehet csak egy démon
Abaddon vagymiatök....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Ismerem valamennyire a Bibliát, de ma már a negyedik sáskával találkoztam. Aggódnunk kellene?
Gergőbácsi
Majd ha három napig sötét lesz...
De no para, a folyók nem váltak vérré, se béka, se tetvek, és remélem fekélyeid sincsenek.

több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Ismerem valamennyire a Bibliát, de ma már a negyedik sáskával találkoztam. Aggódnunk kellene?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
 worldanimalfoundation.org/advocate/shark-attack-statistics/
volt valami olyan mondás hogy évente több embert ölnek meg kecskék mint cápák, mégse mek elektől félünk

kicsit olyan ez mint a vonat/repülő szerencsétlenségek hogy statisztikailag elhanyagolható az autóhoz képest
viszont ha baj van az nagyot szól
Negritis, a vajda
Mert nem ez a stat a lényeg. Nem a számosság hanem a %-os arány a lényeg.
Az a lényeg egy cápatámadásban vagy repülő szerencsétlenségben mennyi esélyed a halálra.
Mondjuk ha 10 cápa támadásból 5ben meghalsz és 4 jelentősen sérülsz 1 megmenekülsz a stat akkor nyilván jobb félsz tőle.
Minthogy volt 1000 kecske aggreszió amiből 6-an meghaltak 94-nek meg semmi baja nem lett.

Autó vs Repülő jobb példa lett volna, de ha már leírtam a kecske aggressziót nem volt szívem törölni 😀
Toca
Tessék lehet böngészgetni... még a legrosszabb helyen is 1:15000-hez (ami persze nem túl jó arány, ott én se biztos h búvárkodnék feltétlen, de vannak jobb/biztonságosabb helyek)
 en.wikipedia.org/wiki/Shark_attack

És ha már statisztikák, a 400+ cápafajból asszem 3 van amivel igazából vigyázni kell (nagy fehér, tigris, bika) - de pl a nagy fehér is gyakran csak tesztelésből/kíváncsiságból harap (a másik kettő pl agresszívabb) - csak a nagy fehér ugye eléggé nagytermetű sajnos... és elvérzik az ember, és nem az van, hogy felzabálja a cápa.

Szeretné hasonló statiszikákat medvékről, tigrisekről, orosz tundrai farkasokról, vízilovakról, etc..
Igor
Persze, statisztikailag kicsi az esely, de mint matematikus, szerinted ez az ev/tamadas a legjobb modja megfogni a dolgot? Mert ugy, hogy nem ertek a statisztikahoz, mint tudomanyhoz, en azt mondanam nem. A fentiek alapjan elenyeszo, de ha jol olvastam, pont ott tavaly is volt egy halalos tamadas.

Mennyivel masabb azt modnani, hogy tavaly is es iden is volt aki meghalt. Sokkal nagyobb veszelynek erzi az ember es az ilyen felelmek egy resze a percepcion mulik.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Tank múzeumban (Dorset, Anglia) találtam egy sorozási plakátot:
 ibb.co/XZy6yjt

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Napi Darwin-díjas jószágok:  24.hu/belfold/2023/06/13/videon-ahogy-a-reszeg-bmw-s-beletolat-egy-kocsiba-majd-atadja-a-volant-az-ittas-batyjanak/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 678 — Bla, bla, bla
Eh

 index.hu/belfold/2023/06/11/ferihegy-kenyszerleszallas-turkish-airlines-repuloter/
warr_b
😞



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 431 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Eh

 index.hu/belfold/2023/06/11/ferihegy-kenyszerleszallas-turkish-airlines-repuloter/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Van arra valakinek otlete mit lehet kezdeni dohos butorral?
Egy raktárban volt tárolva kanapé és szekreny most kihoztuk, de elég dohos a szaguk. A szobába ahova raktuk ott nincs ilyen gond, de valahogy a butorbol ki kene ölni.
Gondoltam napra kiteszem majd az segít, de ezen kívül ha van valami ötlet szívesen fogadom.
Végső esetben el kell hogy menjen 😀
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Latta meg valakit a videot amin egy orosz turistat "elve felfal" egy capa Egyiptomban? Nem linkelem, nem tul kellemes, habar par tiz meterrol vettek fel. Neten sok helyen fent van. Brutalis, foleg amikor az elso tamadas utan meg van ereje segitsegert kialtani. KEsobb kifogtak elvileg a capat a vizbol, arrol is van video.
undisputedly
Egy jóbarátomnak a szülei pont ott vannak nyaralni, pár kilométerre van a szálloda onnan, ahol történt. Le lett mondva az összes hajókázós és tengeri program, szóval az egész szállodának maradt a medence...
Hanni
egy jó barátom az elmúlt egy évben már kétszer volt ott egy-egy hetet. szerintem most nem mennek
pedig a vizer pontokat el kellene lőni
Gergőbácsi
Nem tudom milyen gyakoriak ezek a tamadasok, lehet, hogy 1 a milliohoz az esely, de most Egyiptomot en is lehuztam a listamrol.

Van egy par perccel korabbi video is ami allitolag ott keszult es kozelebbrol mutatja a capat ahogy a molo korul uszkal.
undisputedly
Ha mész vagy (bárki s fórumról) szívesen adok tanácsot h hova érdemes menni 😉
csebi
dahab
Gróf de sutianap
Igen. Ha buvarkodni akarsz. De ha nem vagy búvár és élvezni akarod a vörös tengert de nem egyiptomi élményénkent (azaz minden centiméteren éled toppan vki egy Mini piramissal vagy tevegelessel stb) akkor el Gouna. Kedvenc nyaralóhelyem a világon.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.