Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

OFF topik

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
Még egy kis Suhajda:
A jog szerint Suhajda Szilárd még nem halott
 24.hu/belfold/2023/06/08/suhajda-szilard-csalad-tragedia-jog/
NB2
témába vág, de mehetne a gyűlölküdjünkbe is

 www.youtube.com/watch?v=EikbHrvjqac

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 telex.hu/belfold/2023/06/08/3-as-metro-felujitas-visszataplalas-meleg-megtakaritas


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 29 070 — nabege2@yahoo.com
Még egy kis Suhajda:
A jog szerint Suhajda Szilárd még nem halott
 24.hu/belfold/2023/06/08/suhajda-szilard-csalad-tragedia-jog/
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 21 729
Nem a turista szezonban kezdik őket basztatni azt gyanítom.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
nem követtem mostanában, mert nem szoktam használni, kreszbe belefoglalták már az elektromos rollereket?
slowmotion
 24.hu/belfold/2023/03/14/elektromos-roller-szabalyozas-kresz-kerekparok/
márciusi hír van még mindig
szóval sztem a korábbi teljesítmény alapú dolog van életben
Negritis, a vajda
kösz.
igazából az érdekelt volna, hogy le vannak-e tiltva a járdáról, vagy el nem választott gyalogos- és kerékpáros közlekedés esetén limitálva van-e a sebességük 5 km/h-ban.
csak azért kérdeztem, mert egyre több faszpörgettyú húzatja felénk a járdán, gondolom nulla kresz-ismerettel vagy betartási hajlandósággal, és hogy akkor lesz mire hivatkoznom feléjük, ha esetleg garázdaságra kerül a sor részemről.
slowmotion
Ma az úton rongyolt el keresztbe előttem egy nyomorult a rollerével. Nem tudom ő hogy érzett de én meglepődtem egy pillanatra.
Mikey
asszony azt mondta, hogy ma egy szabálytalanul kanyarodó autós és egy zebrán lendületből átszáguldó rolleres is majdnem párbajozott a ház előtti sarkon.
ezzel is az lesz majd a baj, mint a németből behozott, utólag tuningolt szekerekkel: nem az használja, akinek agya is van hozzá
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
nem követtem mostanában, mert nem szoktam használni, kreszbe belefoglalták már az elektromos rollereket?
slowmotion
 24.hu/belfold/2023/03/14/elektromos-roller-szabalyozas-kresz-kerekparok/
márciusi hír van még mindig
szóval sztem a korábbi teljesítmény alapú dolog van életben
Negritis, a vajda
kösz.
igazából az érdekelt volna, hogy le vannak-e tiltva a járdáról, vagy el nem választott gyalogos- és kerékpáros közlekedés esetén limitálva van-e a sebességük 5 km/h-ban.
csak azért kérdeztem, mert egyre több faszpörgettyú húzatja felénk a járdán, gondolom nulla kresz-ismerettel vagy betartási hajlandósággal, és hogy akkor lesz mire hivatkoznom feléjük, ha esetleg garázdaságra kerül a sor részemről.
slowmotion
Ma az úton rongyolt el keresztbe előttem egy nyomorult a rollerével. Nem tudom ő hogy érzett de én meglepődtem egy pillanatra.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
nem követtem mostanában, mert nem szoktam használni, kreszbe belefoglalták már az elektromos rollereket?
slowmotion
 24.hu/belfold/2023/03/14/elektromos-roller-szabalyozas-kresz-kerekparok/
márciusi hír van még mindig
szóval sztem a korábbi teljesítmény alapú dolog van életben
Negritis, a vajda
kösz.
igazából az érdekelt volna, hogy le vannak-e tiltva a járdáról, vagy el nem választott gyalogos- és kerékpáros közlekedés esetén limitálva van-e a sebességük 5 km/h-ban.
csak azért kérdeztem, mert egyre több faszpörgettyú húzatja felénk a járdán, gondolom nulla kresz-ismerettel vagy betartási hajlandósággal, és hogy akkor lesz mire hivatkoznom feléjük, ha esetleg garázdaságra kerül a sor részemről.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
nem követtem mostanában, mert nem szoktam használni, kreszbe belefoglalták már az elektromos rollereket?
slowmotion
 24.hu/belfold/2023/03/14/elektromos-roller-szabalyozas-kresz-kerekparok/
márciusi hír van még mindig
szóval sztem a korábbi teljesítmény alapú dolog van életben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
nem követtem mostanában, mert nem szoktam használni, kreszbe belefoglalták már az elektromos rollereket?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
De amig birkák vannak blog, vlog, tiktok meg a faszom tudja mi minden lesz.
Kenyér az viszont lehet nem, mert a munka az büdös!
🤘 gaben 🤘
az a baj hogy ha mindenki "rendes munkát" végezne akkor pillanatokon belül összeomlana a világgazdaság a túltermelés miatt
ugyanis a technológiai fejlődés miatt jóval kevesebb emberi munkaerőre van szükség
viszont mivel "meritokrácia" van, így mindnekinek dolgoznia kell valamit
marad a szolgáltató szektor, annak pedig ez része
Negritis, a vajda
Ezt te sem hiszed el ugye?
🤘 gaben 🤘
mit? hogy kurvára nincs szükség 8 milliárd földművesre?
Negritis, a vajda
Mert kismillió olyanra aki 0 értéket állit elő, szükség van?
🤘 gaben 🤘
mondod ezt egy fórumon ami 0 értéket állít elő
egy olyan sportot követve ami még kevesebbet
Negritis, a vajda
Van itt nem egy hozzászólás ami több értéket és befektetett energiát hordoz, mint a halott pasasról szóló cikkek 99%-a. Erre a fejem teszem látatlanban.
🤘 gaben 🤘
kinek mi
van akinek a sport faszság és nem hordoz értéket, viszont a tiktok/youtube/blogok igen
direkt úgy idéztelek hogy általánosságban lévő dologra utalok
és te is úgy válaszoltál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
De amig birkák vannak blog, vlog, tiktok meg a faszom tudja mi minden lesz.
Kenyér az viszont lehet nem, mert a munka az büdös!
🤘 gaben 🤘
az a baj hogy ha mindenki "rendes munkát" végezne akkor pillanatokon belül összeomlana a világgazdaság a túltermelés miatt
ugyanis a technológiai fejlődés miatt jóval kevesebb emberi munkaerőre van szükség
viszont mivel "meritokrácia" van, így mindnekinek dolgoznia kell valamit
marad a szolgáltató szektor, annak pedig ez része
Negritis, a vajda
Ezt te sem hiszed el ugye?
🤘 gaben 🤘
mit? hogy kurvára nincs szükség 8 milliárd földművesre?
Negritis, a vajda
Mert kismillió olyanra aki 0 értéket állit elő, szükség van?
🤘 gaben 🤘
mondod ezt egy fórumon ami 0 értéket állít elő
egy olyan sportot követve ami még kevesebbet
Negritis, a vajda
Van itt nem egy hozzászólás ami több értéket és befektetett energiát hordoz, mint a halott pasasról szóló cikkek 99%-a. Erre a fejem teszem látatlanban.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
De amig birkák vannak blog, vlog, tiktok meg a faszom tudja mi minden lesz.
Kenyér az viszont lehet nem, mert a munka az büdös!
🤘 gaben 🤘
az a baj hogy ha mindenki "rendes munkát" végezne akkor pillanatokon belül összeomlana a világgazdaság a túltermelés miatt
ugyanis a technológiai fejlődés miatt jóval kevesebb emberi munkaerőre van szükség
viszont mivel "meritokrácia" van, így mindnekinek dolgoznia kell valamit
marad a szolgáltató szektor, annak pedig ez része
Negritis, a vajda
Ezt te sem hiszed el ugye?
🤘 gaben 🤘
mit? hogy kurvára nincs szükség 8 milliárd földművesre?
Negritis, a vajda
Mert kismillió olyanra aki 0 értéket állit elő, szükség van?
🤘 gaben 🤘
mondod ezt egy fórumon ami 0 értéket állít elő
egy olyan sportot követve ami még kevesebbet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
De amig birkák vannak blog, vlog, tiktok meg a faszom tudja mi minden lesz.
Kenyér az viszont lehet nem, mert a munka az büdös!
🤘 gaben 🤘
az a baj hogy ha mindenki "rendes munkát" végezne akkor pillanatokon belül összeomlana a világgazdaság a túltermelés miatt
ugyanis a technológiai fejlődés miatt jóval kevesebb emberi munkaerőre van szükség
viszont mivel "meritokrácia" van, így mindnekinek dolgoznia kell valamit
marad a szolgáltató szektor, annak pedig ez része
Negritis, a vajda
Ezt te sem hiszed el ugye?
🤘 gaben 🤘
mit? hogy kurvára nincs szükség 8 milliárd földművesre?
Negritis, a vajda
Mert kismillió olyanra aki 0 értéket állit elő, szükség van?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
viszont mivel "meritokrácia" van, így mindnekinek dolgoznia kell valamit
Negritis
Adnám, de nincs.
gyeek
nem véletlen raktam "" közé

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
De amig birkák vannak blog, vlog, tiktok meg a faszom tudja mi minden lesz.
Kenyér az viszont lehet nem, mert a munka az büdös!
🤘 gaben 🤘
az a baj hogy ha mindenki "rendes munkát" végezne akkor pillanatokon belül összeomlana a világgazdaság a túltermelés miatt
ugyanis a technológiai fejlődés miatt jóval kevesebb emberi munkaerőre van szükség
viszont mivel "meritokrácia" van, így mindnekinek dolgoznia kell valamit
marad a szolgáltató szektor, annak pedig ez része
Negritis, a vajda
Ezt te sem hiszed el ugye?
🤘 gaben 🤘
mit? hogy kurvára nincs szükség 8 milliárd földművesre?

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
De amig birkák vannak blog, vlog, tiktok meg a faszom tudja mi minden lesz.
Kenyér az viszont lehet nem, mert a munka az büdös!
🤘 gaben 🤘
az a baj hogy ha mindenki "rendes munkát" végezne akkor pillanatokon belül összeomlana a világgazdaság a túltermelés miatt
ugyanis a technológiai fejlődés miatt jóval kevesebb emberi munkaerőre van szükség
viszont mivel "meritokrácia" van, így mindnekinek dolgoznia kell valamit
marad a szolgáltató szektor, annak pedig ez része
Negritis, a vajda
Adnám, de nincs.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
De amig birkák vannak blog, vlog, tiktok meg a faszom tudja mi minden lesz.
Kenyér az viszont lehet nem, mert a munka az büdös!
🤘 gaben 🤘
az a baj hogy ha mindenki "rendes munkát" végezne akkor pillanatokon belül összeomlana a világgazdaság a túltermelés miatt
ugyanis a technológiai fejlődés miatt jóval kevesebb emberi munkaerőre van szükség
viszont mivel "meritokrácia" van, így mindnekinek dolgoznia kell valamit
marad a szolgáltató szektor, annak pedig ez része
Negritis, a vajda
Ezt te sem hiszed el ugye?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 038 — The Mathematician
De amig birkák vannak blog, vlog, tiktok meg a faszom tudja mi minden lesz.
Kenyér az viszont lehet nem, mert a munka az büdös!
🤘 gaben 🤘
az a baj hogy ha mindenki "rendes munkát" végezne akkor pillanatokon belül összeomlana a világgazdaság a túltermelés miatt
ugyanis a technológiai fejlődés miatt jóval kevesebb emberi munkaerőre van szükség
viszont mivel "meritokrácia" van, így mindnekinek dolgoznia kell valamit
marad a szolgáltató szektor, annak pedig ez része

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 dex.hu/x.php?id=inxcl&url=https%3A%2F%2Findex.hu%2Fsport%2F2023%2F05%2F30%2Fhegymaszas-suhajda-szilard-mount-everest-pakisztan%2F

Ez a csávó viszont nem szarozik, látszik hol nőtt fel, ez is rengeteget számít.
Stoki
Az édesapja elég nagy név (volt) a szakmában, a fiáról én speciel még nem hallottam eleget/várjuk ki mi lesz, mert a 25 év az még borzasztó fiatal azért a szakmában... és igazából még ő is messze van akár azoktól a sherpáktól is, akik pl a metőakciót vitték. Nyilván van, aki K2/Nanga Parbat mellett nő fel és korrekt mászó lesz belőle, de azért darabszámra/"átlagteljesítményre" az Everest-völgyi serpák teljesen más szint.

És szerintem ez az interjú megint annak tökéletes példája, hogy kerestek valakit, csak h Suhajdáról tudjanak még egy cikket írni/még egy bőrt lehúzni....
Igor
Talán a legalja tegnap az a cikk volt, aminek azt a címet adták: “Sikerült az extrém-sportoló holttestét lehozni az Everestről” - nyilván nem Suhajda volt, de biztos vagyok benne, hogy sokszorosát hozta kattintásban, mint egyébként amennyit egyébként hozott volna.
MC12
Én ezért nem kárhoztatom a sajtót, ebből élnek. Ha ez hoz kattintás akkor ezt fogják tolni. Az ilyen hatásvadász címek önmagukban nem okoznak neked több kárt, mint hogy kénytelen vagy rákattintani és el olvasni a cikket, nem elég a címéből tájékozódni.
Ez pont olyan mint, hogy a boltokban a gyerekeknek van szemmagasságba téve a csoki.
Tarsi
Mint annyiszor itt is a nagy többség a hibás. Nem kellene ilyen 0 értékű semmit olvasni és szép csendben megszűnne. De amig birkák vannak blog, vlog, tiktok meg a faszom tudja mi minden lesz.
Kenyér az viszont lehet nem, mert a munka az büdös!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Nagyon remélem hogy kiengedik élete utolsó pár éveire!

 news.sky.com/story/charles-bronson-best-hostage-to-naked-rumble-15-things-britains-most-notorious-prisoner-revealed-at-parole-hearing-12827414

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
 dex.hu/x.php?id=inxcl&url=https%3A%2F%2Findex.hu%2Fsport%2F2023%2F05%2F30%2Fhegymaszas-suhajda-szilard-mount-everest-pakisztan%2F

Ez a csávó viszont nem szarozik, látszik hol nőtt fel, ez is rengeteget számít.
Stoki
Az édesapja elég nagy név (volt) a szakmában, a fiáról én speciel még nem hallottam eleget/várjuk ki mi lesz, mert a 25 év az még borzasztó fiatal azért a szakmában... és igazából még ő is messze van akár azoktól a sherpáktól is, akik pl a metőakciót vitték. Nyilván van, aki K2/Nanga Parbat mellett nő fel és korrekt mászó lesz belőle, de azért darabszámra/"átlagteljesítményre" az Everest-völgyi serpák teljesen más szint.

És szerintem ez az interjú megint annak tökéletes példája, hogy kerestek valakit, csak h Suhajdáról tudjanak még egy cikket írni/még egy bőrt lehúzni....
Igor
Talán a legalja tegnap az a cikk volt, aminek azt a címet adták: “Sikerült az extrém-sportoló holttestét lehozni az Everestről” - nyilván nem Suhajda volt, de biztos vagyok benne, hogy sokszorosát hozta kattintásban, mint egyébként amennyit egyébként hozott volna.
MC12
Én ezért nem kárhoztatom a sajtót, ebből élnek. Ha ez hoz kattintás akkor ezt fogják tolni. Az ilyen hatásvadász címek önmagukban nem okoznak neked több kárt, mint hogy kénytelen vagy rákattintani és el olvasni a cikket, nem elég a címéből tájékozódni.
Ez pont olyan mint, hogy a boltokban a gyerekeknek van szemmagasságba téve a csoki.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 562
 dex.hu/x.php?id=inxcl&url=https%3A%2F%2Findex.hu%2Fsport%2F2023%2F05%2F30%2Fhegymaszas-suhajda-szilard-mount-everest-pakisztan%2F

Ez a csávó viszont nem szarozik, látszik hol nőtt fel, ez is rengeteget számít.
Stoki
Az édesapja elég nagy név (volt) a szakmában, a fiáról én speciel még nem hallottam eleget/várjuk ki mi lesz, mert a 25 év az még borzasztó fiatal azért a szakmában... és igazából még ő is messze van akár azoktól a sherpáktól is, akik pl a metőakciót vitték. Nyilván van, aki K2/Nanga Parbat mellett nő fel és korrekt mászó lesz belőle, de azért darabszámra/"átlagteljesítményre" az Everest-völgyi serpák teljesen más szint.

És szerintem ez az interjú megint annak tökéletes példája, hogy kerestek valakit, csak h Suhajdáról tudjanak még egy cikket írni/még egy bőrt lehúzni....
Igor
Talán a legalja tegnap az a cikk volt, aminek azt a címet adták: “Sikerült az extrém-sportoló holttestét lehozni az Everestről” - nyilván nem Suhajda volt, de biztos vagyok benne, hogy sokszorosát hozta kattintásban, mint egyébként amennyit egyébként hozott volna.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 874 — Dr Kongó fan
 dex.hu/x.php?id=inxcl&url=https%3A%2F%2Findex.hu%2Fsport%2F2023%2F05%2F30%2Fhegymaszas-suhajda-szilard-mount-everest-pakisztan%2F

Ez a csávó viszont nem szarozik, látszik hol nőtt fel, ez is rengeteget számít.
Stoki
Az édesapja elég nagy név (volt) a szakmában, a fiáról én speciel még nem hallottam eleget/várjuk ki mi lesz, mert a 25 év az még borzasztó fiatal azért a szakmában... és igazából még ő is messze van akár azoktól a sherpáktól is, akik pl a metőakciót vitték. Nyilván van, aki K2/Nanga Parbat mellett nő fel és korrekt mászó lesz belőle, de azért darabszámra/"átlagteljesítményre" az Everest-völgyi serpák teljesen más szint.

És szerintem ez az interjú megint annak tökéletes példája, hogy kerestek valakit, csak h Suhajdáról tudjanak még egy cikket írni/még egy bőrt lehúzni....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Finowfurt június végi amerikai autós találkozóra megy valaki?
 www.racesixtyone.de/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
 dex.hu/x.php?id=inxcl&url=https%3A%2F%2Findex.hu%2Fsport%2F2023%2F05%2F30%2Fhegymaszas-suhajda-szilard-mount-everest-pakisztan%2F

Ez a csávó viszont nem szarozik, látszik hol nőtt fel, ez is rengeteget számít.