Olimpia
22 feliratkozó
több mint 13 éve
nem tudom ki látta már de ez óriásiIsmét csak az jut eszembe, hogy ezt az embert kihagyták a csapatból? Ha már a jelenléte is ennyit jelent az angoloknak akkor mi lett volna mikor pályára lép? És "kimerül" a szerepe egy lánggyújtásban, meg ilyen reklámokban... Valakit ott nagyon seggbe kéne rúgni.
www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=g0OzSpzYe6Idavemayer

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
nem tudom ki látta már de ez óriásiNem láttam még. Király. A kis srác még el is sírta magát.
www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=g0OzSpzYe6Idavemayer
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
nem tudom ki látta már de ez óriásiwww.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=g0OzSpzYe6I
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Ma délelőtt lesz erről valami részletesebb tájékoztatás. De sajnos a tény az tény: egy olimpiai éremesélyesünk esik ki így a versenyből.De azt én sem hiszem el, hogy egy tavalyi ügy miatt pont most derült ki a dolog. Pont egy nappal az olimpia kezdése előtt.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
deee
290
Azért ez már több mint felháborító bezzeg a fehérorosz atlétákal azóta sincs semmi innentől kezdve vicc az egész olimpia nem is lehet komolyan venni..............................................................................
több mint 13 éve
www.nemzetisport.hu/london_2012/london-2012-kovago-zoltan-doppingvetseg-miatt-nem-indulhat-21523752011 augusztusa óta húzódik ez az ügy?????
bravó!gabtsi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
www.nemzetisport.hu/london_2012/london-2012-kovago-zoltan-doppingvetseg-miatt-nem-indulhat-2152375bravó!
ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
ez is nájsz, görög hármasugró twitterezett
www.awfulannouncing.com/2012-articles/july/greek-olympian-expelled-over-hateful-tweets.html
küldték is haza

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Angolok... Elvileg azért késik az észak-koreai meccs, mert a bemutatásnál sikerült a dél-koreai zászlót felvonnia a szervezőknek. És ezért a koreai csapatvezetők lezavarták a csapatot a pályáról.Ekkora bénákat. 😂
Ez is pikáns lesz:
eurosport.yahoo.com/news/olympic-draw-pitches-south-korea-against-north-190924626--spt.html
több mint 13 éve
svédek is bekezdtek, öt perc alatt már két kapufánál járnak 😊Már 3. 😀
szerk. tipikus, hogy ilyen góllal szereznek vezetést 😀kristof
Az észak-koreai meccsel vajon mi lehet?
több mint 13 éve
svédek is bekezdtek, öt perc alatt már két kapufánál járnak 😊szerk. tipikus, hogy ilyen góllal szereznek vezetést 😀
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
igazából az ízlés nem is lényeg. de valakit olyan szinten futtatni, amilyenen még elle macphersont sem kellett volna 1990-ben a majmok bolygóján, már vicces.én viszont nem értem solo-t mire fel hájpolják annyiralucy liuMert mondjuk iszonyat szép? Ízlésről nem szokás vitatkozni.Hanni
több mint 13 éve
Te kezdtél el vitatkozni. Lucy liu csak írta, hogy nem érti a hájpot körülötte. Egyébként én sem értem egyáltalán.én viszont nem értem solo-t mire fel hájpolják annyiralucy liuMert mondjuk iszonyat szép? Ízlésről nem szokás vitatkozni.Hanni
több mint 13 éve
én viszont nem értem solo-t mire fel hájpolják annyiralucy liuMert mondjuk iszonyat szép? Ízlésről nem szokás vitatkozni.
több mint 13 éve
C, mint cicija, akkor bocs, ha a férfit sem bírod.Nem véletlen írtam, hogy unalmas sport, mert a férfi soccer is az. Bár ez a Francia-USA meccs egész jó, meg hát Han Solo lánya is egész jó.JugheadA női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...könnyen lehet kritikákat megfogalmazni a női focival kapcsolatban, de pont azt, hogy unalmas? akkor a férfi micsoda?
Jughead
lucy liu
én viszont nem értem solo-t mire fel hájpolják annyiralucy liu

több mint 13 éve
Szépen vetődik. És sportoló.ja, akkor bocs, ha a férfit sem bírod.Nem véletlen írtam, hogy unalmas sport, mert a férfi soccer is az. Bár ez a Francia-USA meccs egész jó, meg hát Han Solo lánya is egész jó.JugheadA női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...könnyen lehet kritikákat megfogalmazni a női focival kapcsolatban, de pont azt, hogy unalmas? akkor a férfi micsoda?
Jughead
lucy liu
én viszont nem értem solo-t mire fel hájpolják annyiralucy liu
több mint 13 éve
ja, akkor bocs, ha a férfit sem bírod.Nem véletlen írtam, hogy unalmas sport, mert a férfi soccer is az. Bár ez a Francia-USA meccs egész jó, meg hát Han Solo lánya is egész jó.JugheadA női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...könnyen lehet kritikákat megfogalmazni a női focival kapcsolatban, de pont azt, hogy unalmas? akkor a férfi micsoda?
Jughead
lucy liu
én viszont nem értem solo-t mire fel hájpolják annyira
több mint 13 éve
Nem véletlen írtam, hogy unalmas sport, mert a férfi soccer is az. Bár ez a Francia-USA meccs egész jó, meg hát Han Solo lánya is egész jó.A női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...könnyen lehet kritikákat megfogalmazni a női focival kapcsolatban, de pont azt, hogy unalmas? akkor a férfi micsoda?
Jughead
lucy liu
több mint 13 éve
nem lett rossz az új Nike reklám
---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Áh, ez a francia kapus elég gyengécske...Schleckpedig a nemzetközi szinten is jónak számító Lyonban kezdő évek óta...
közben vezetnek a Japánok is, érthetetlen, hogy miért volt rájuk 1.6-os szorzó Kanada ellen 😀
szerk. félidő előtt már 2-0 nekik, miért csak ekkora téttel játszottam nem is értem
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
A női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...könnyen lehet kritikákat megfogalmazni a női focival kapcsolatban, de pont azt, hogy unalmas? akkor a férfi micsoda?
Jughead
látott már valaki olyan usa meccset, amelyiken wambach nem fejelt gólt? 😊
több mint 13 éve
A női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...a tavalyi VB óta én imádom a női focit 😀
De valakinek vmi magyarázata arra, hogy a 3 csoport miért E, F és G?Jughead
és azért E,F,G mert a férfiaké az A,B,C,D
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
A női tornával eközben elkezdődött az Olimpia. Unalmas sport még mindig...De valakinek vmi magyarázata arra, hogy a 3 csoport miért E, F és G?
