Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Olimpia

25 feliratkozó

2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pèninek meg Peklernek megint nem megy ahogy nèzem.....😔
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 570 — The Mathematician
Mai napi program nekünk:

 telex.hu/sport/2024/07/31/parizsi-olimpia-2024-szerdai-program-uszas-milak-kristof-kezilabda-vivas-asztalitenisz-evezes
dande2
Sajna ma kb mindenről lemaradók
De evvan 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 305 — Keep pounding
Igazából teljesen tét nélküli ez a norvég meccs, a franciákat kell megverni a továbbjutásért....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 593 — nabege2@yahoo.com
nem merem nézni a kézit, mert tuti elkúrják 😕
triatlonos csaj meg futásban nagyon leszakadt
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 671 — Kinek mit intézett a kormánya
Kollegám mondja nekem a kézit, de jelenleg ez elég forró futásnak hangzik
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
Jó lenne ennyi ziccert nem rontani...


2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 671 — Kinek mit intézett a kormánya
Zsanett nem tudom milyen futó de első 10-ben lehet ha nem fárad el nagyon.
dande2
A tokiói 12. helye is történelmi volt, jó lenne az a top10
2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Olvasom vissza ezt a sok károgást ami volt a vízilabda miatt. Nem most kellett felpörögni mert vért inni.. Dini és higgadt maradt az időkérésnél, pedig üvölteni szokott szinte mindenért. Továbbjutás meglesz, szerintem a legjobb 4 is, a döntőben meg visszavágunk a spanyoloknak. Az a buzi kapus hogy örült, kiabált meg mutogatott a magyaroknak. Mondtam is neki a tv előtt hogy majd a végén, köcsög!
Ne siránkozzatok már, edzőmeccs volt, jók leszünk, van potenciál a csapatban.
- JC6
Szerintem most pont nem volt károgás (rèszemről biztos nem, nem annak szántam kivètelesen 😛) inkább annak a tènyszerű leírása, megállapítása amit tegnap láttunk. De az is le lett írva, hogy javulhatunk ès persze nem ezen a meccsen múlt bármi. Reméljük így is lesz 😊 Ennyi ès nem több 🙋
dande2
Nem voltunk jók, de egy magyar kaliberű csapatnak az egyenes kiesésre kell hegyezni a csúcsformát, nem a csoportmeccsekre, a továbbjutás ígyis úgyis fix. A másik csoport btw sokkal erősebb, így kb. mind1 hanyadik helyen végzünk, kemény lesz a negyeddöntő.
A negyeddöntőig meg van még 1 hét, addig bőven lehet javulni, kell is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zsanett nem tudom milyen futó de első 10-ben lehet ha nem fárad el nagyon.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
Esnek kelnek olyan vizes az út
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Bermudai vezetés női triatlonban, Kuttor-Bragmayer Zsanett a 6. eddig
zacknorb
Már nem szaros a Szajna, hirtelen kitisztult? 😀
warr_b
Tiszta az, még Macron is belement:


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 733 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bermudai vezetés női triatlonban, Kuttor-Bragmayer Zsanett a 6. eddig
zacknorb
Már nem szaros a Szajna, hirtelen kitisztult? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 671 — Kinek mit intézett a kormánya
Bermudai vezetés női triatlonban, Kuttor-Bragmayer Zsanett a 6. eddig
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 671 — Kinek mit intézett a kormánya
Tóth Krisztián judoban ma egy román ellen kezd
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 671 — Kinek mit intézett a kormánya
Bogi fog úszni végül? Volt valami, hogy megbetegedett.

| Ugyanitt Thunder még mindig keresi a fotóit |
warr_b
Elvileg igen.
dande2
Ez egy remek alkalom a képek megosztására, ami kb 10 éve létezik, de bizonyítékot még senki sem mutatott.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bogi fog úszni végül? Volt valami, hogy megbetegedett.

| Ugyanitt Thunder még mindig keresi a fotóit |
warr_b
Elvileg igen.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 733 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bogi fog úszni végül? Volt valami, hogy megbetegedett.

| Ugyanitt Thunder még mindig keresi a fotóit |


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 686 — !SuPeR6BoWL!
Az a buzi kapus hogy örült, kiabált meg mutogatott a magyaroknak. Mondtam is neki a tv előtt hogy majd a végén, köcsög!
- JC6
Hetero a spanyol kapus.
szaba
Honnan tudod biztosan?😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
Olvasom vissza ezt a sok károgást ami volt a vízilabda miatt. Nem most kellett felpörögni mert vért inni.. Dini és higgadt maradt az időkérésnél, pedig üvölteni szokott szinte mindenért. Továbbjutás meglesz, szerintem a legjobb 4 is, a döntőben meg visszavágunk a spanyoloknak. Az a buzi kapus hogy örült, kiabált meg mutogatott a magyaroknak. Mondtam is neki a tv előtt hogy majd a végén, köcsög!
Ne siránkozzatok már, edzőmeccs volt, jók leszünk, van potenciál a csapatban.
- JC6
Szerintem most pont nem volt károgás (rèszemről biztos nem, nem annak szántam kivètelesen 😛) inkább annak a tènyszerű leírása, megállapítása amit tegnap láttunk. De az is le lett írva, hogy javulhatunk ès persze nem ezen a meccsen múlt bármi. Reméljük így is lesz 😊 Ennyi ès nem több 🙋
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mai napi program nekünk:

 telex.hu/sport/2024/07/31/parizsi-olimpia-2024-szerdai-program-uszas-milak-kristof-kezilabda-vivas-asztalitenisz-evezes
2 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 10 483
Az a buzi kapus hogy örült, kiabált meg mutogatott a magyaroknak. Mondtam is neki a tv előtt hogy majd a végén, köcsög!
- JC6
Hetero a spanyol kapus.
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 808
Olvasom vissza ezt a sok károgást ami volt a vízilabda miatt. Nem most kellett felpörögni mert vért inni.. Dini és higgadt maradt az időkérésnél, pedig üvölteni szokott szinte mindenért. Továbbjutás meglesz, szerintem a legjobb 4 is, a döntőben meg visszavágunk a spanyoloknak. Az a buzi kapus hogy örült, kiabált meg mutogatott a magyaroknak. Mondtam is neki a tv előtt hogy majd a végén, köcsög!
Ne siránkozzatok már, edzőmeccs volt, jók leszünk, van potenciál a csapatban.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 160 — Így remélem megfelelek nektek.....
szerintem meg eddig összességében a legjobb játékosunk
eaglesmcnabb
Ki, Soma? Hát akkor az elèg rèmisztő ha ezzel a két meccsel mondjuk ő a legjobb....igaz nincs magasan a léc, szóval mèg lehet is 😏
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem meg eddig összességében a legjobb játékosunk

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 367 — Do Your Job
Demoralizáló volt ez a meccs. A spanyolok leiskoláztak minket.
nagylaza, főpohárnok
Inkább megverettük magunkat
zemanla
Akkor maradjunk abban, hogy szarok voltunk.
nagylaza, főpohárnok
Az egèsz meccsnek ilyen edzőmeccs feelingje volt össze vissza úszkáltunk (látásra) a spanyolok jobban koncentráltak aztán ès így ez lett a vége...Soma is madárkodott, az a baj hogy egyre többször látom ezt nála. Nagy bravúrokra meg a büntetőmágiára egyre több potya jut....de persze mèg javulhatunk 😊
dande2
Lehet, hogy kiváltom magam ellen a népharagot, de én nem tartom kiemelkedően jó kapusnak.
nagylaza, főpohárnok
Pedig!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞