PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 721
Nem akarok fanyalgónak tűnni, továbbra is várom a játékot, ha nagyon nosztalgiázni akarok ott a Pillars esetleg a Tyranny, amiket nem játszottam még végig, de a BG szerintem nagyon sokat jelentett az én korosztályomnak, és kicst keveset kaptam belőle tegnap.
andree
Nekem már a körökre osztott harc adta, de nem ezért vagyok hype-olva: a BG sorozat nagy előnye az volt, hogy király volt a story, jók voltak az NPC-k, és ami még fontosabb, volt személyiségük. Az újabb játékokban egy-egy mellékszereplőt csinálnak meg közepesen, a többieket sehogy. A BG minden "játszható" NPC-t részletesen elénk tett, és nekem az jött le, hogy itt is követik ezt a metódust. A Pillars pont azért jó nosztalgia játék nekem, met ott is éreztem a törődést, de a Pillars2 pl. ebből a szempontból szerintem már gyengébb volt.
Nagyon bizakodó vagyok, és a Divinity motor is kevésbé zavar, mint vártam, bár nem állítom, hogy nem esett volna jobban egy klasszikushoz közelebbi nézet.
Gyurma Pappa
Igen, a Div erősen követte azt a hagyományt, hogy minden felvehető karakternek volt háttere, saját questlineja. Ebben a tekintetben én is bizakodó vagyok. Kíváncsi vagyok építenek-e a jellemekre. A Divinity menetébe nem nagyon fért bele, hogy a good vs evil dolgok bezavarjanak, míg BG-ben és Tormentben fontos volt milyen beállítottságú a csapatod.

Amúgy én a Jagged Alliance óta imádom a körökre osztott harcokat, szóval ez a része engem se zavar. Ilyen tekintetben a Divinity 2 az egyik legjobb játék amivel eddig játszottam. Az infinity játékok "megállítós harca" annyiból volt jó, hogy a random harcokat lepörgetted 20 sec alatt, míg DOS2-ben minden harc súllyal bír, és simán elhúzódhat. Utóbbi miatt totál másképp vannak felépítve a pályák és a történetvezetés, ami mindenképpen nagy váltás lesz.
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
RIP LEC döntő.
Kenny
nagyon szomorú vagyok, de érthető.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
RIP LEC döntő.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.
Stez
Ryu Ga Gotoku (=Yakuza) Kenzan / Isshin

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.
Stez
Baszónak tűnik nagyon az biztos. Kíváncsi vagyok.
Cowboykarcsi90
Sekiro? Nioh? 😀
tudom a Nioh instance-olt
én bármit ami Ubi-Bethesda félve várok
Negritis
Neztem oket, de tudtommal egyiksem open world. Nalam meg az lenyeges. Oke, God of war is kiraly, holott fel nyilt, de miutan a Tsushimarol eloszor hallottam, mar tukon ulve varom, hogy vilagban es temaban is olyan lesz, amire mar regota fentem a fogam.
Stez
az a bajom h Watchdogs, Far Cry, ... mind jól hangzik
de lényegében Assasins Creed
Negritis
Es? En ugy tudom, hogy a Sucker Punch csinalja ezt a jatekot, nem az ubi. A sucker Punch az infamous second sonnal nem volt azert rossz a maga idejeben.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.
Stez
Baszónak tűnik nagyon az biztos. Kíváncsi vagyok.
Cowboykarcsi90
Sekiro? Nioh? 😀
tudom a Nioh instance-olt
én bármit ami Ubi-Bethesda félve várok
Negritis
Neztem oket, de tudtommal egyiksem open world. Nalam meg az lenyeges. Oke, God of war is kiraly, holott fel nyilt, de miutan a Tsushimarol eloszor hallottam, mar tukon ulve varom, hogy vilagban es temaban is olyan lesz, amire mar regota fentem a fogam.
Stez
az a bajom h Watchdogs, Far Cry, ... mind jól hangzik
de lényegében Assasins Creed

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.
Stez
Baszónak tűnik nagyon az biztos. Kíváncsi vagyok.
Cowboykarcsi90
Sekiro? Nioh? 😀
tudom a Nioh instance-olt
én bármit ami Ubi-Bethesda félve várok
Negritis
Neztem oket, de tudtommal egyiksem open world. Nalam meg az lenyeges. Oke, God of war is kiraly, holott fel nyilt, de miutan a Tsushimarol eloszor hallottam, mar tukon ulve varom, hogy vilagban es temaban is olyan lesz, amire mar regota fentem a fogam.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.
Stez
Baszónak tűnik nagyon az biztos. Kíváncsi vagyok.
Cowboykarcsi90
Sekiro? Nioh? 😀
tudom a Nioh instance-olt
én bármit ami Ubi-Bethesda félve várok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.
Stez
Baszónak tűnik nagyon az biztos. Kíváncsi vagyok.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Vegre megvan a Ghost of Tsushima megjelenesi datuma. Varos lesz nagyon, nem is tudom, milyen regota varok szamurajos open world jatekra.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Nem akarok fanyalgónak tűnni, továbbra is várom a játékot, ha nagyon nosztalgiázni akarok ott a Pillars esetleg a Tyranny, amiket nem játszottam még végig, de a BG szerintem nagyon sokat jelentett az én korosztályomnak, és kicst keveset kaptam belőle tegnap.
andree
Nekem már a körökre osztott harc adta, de nem ezért vagyok hype-olva: a BG sorozat nagy előnye az volt, hogy király volt a story, jók voltak az NPC-k, és ami még fontosabb, volt személyiségük. Az újabb játékokban egy-egy mellékszereplőt csinálnak meg közepesen, a többieket sehogy. A BG minden "játszható" NPC-t részletesen elénk tett, és nekem az jött le, hogy itt is követik ezt a metódust. A Pillars pont azért jó nosztalgia játék nekem, met ott is éreztem a törődést, de a Pillars2 pl. ebből a szempontból szerintem már gyengébb volt.
Nagyon bizakodó vagyok, és a Divinity motor is kevésbé zavar, mint vártam, bár nem állítom, hogy nem esett volna jobban egy klasszikushoz közelebbi nézet.

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Hearts of Iron 4 milyen? Van bkinek tapasztalata?
csebi
Lehúzós. Nem tudom javasolni. 3at bagóért megkapod, kb ugyanaz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Hearts of Iron 4 milyen? Van bkinek tapasztalata?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Aki a koronavírusnak drukkol, annak tudom ajánlani a Plague Inc nevű játékot, könnye stratégiai emberiség-irtás, telón is megy. Jó szórakozást!
gyeek
 www.gamestar.hu/extralife/kronavirus-foldit-jatek-kutatok-275287.html
Negritis
Te az emberiséggel vagy? A Plague Inc-ben van Majmok Bolygója scenario is. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Aki a koronavírusnak drukkol, annak tudom ajánlani a Plague Inc nevű játékot, könnye stratégiai emberiség-irtás, telón is megy. Jó szórakozást!
gyeek
 www.gamestar.hu/extralife/kronavirus-foldit-jatek-kutatok-275287.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
 www.gamestar.hu/esport/shayene-shay-victorio-bunugy-275309.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Aki a koronavírusnak drukkol, annak tudom ajánlani a Plague Inc nevű játékot, könnye stratégiai emberiség-irtás, telón is megy. Jó szórakozást!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=wX26wyjNGPA

 www.youtube.com/watch?v=L0hR08vdDB8

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
iem katowice sc2 is jó
remélem Serral behúzza
Negritis
és nope, iem-n megint "összeomlott"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
iem katowice sc2 is jó
remélem Serral behúzza

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Kár ezért a IEM Katowice eventért (koronavírus miatt zárt kapuk mögött tartják), mert zseniális meccs volt az elmúlt 4 playoff párharc. A lengyelek biztosan megőrültek volna az arénában 😀 .
MarioAna
kicsit sajnáltam Borgot, hogy az üres arénában kellett hypeolnia a meccset 😀
shawnka
flusha eldobta a traint nagyon csúnyán,ha ő megfogja az egeret simán nyer a fnatic, a másik meccsen meg nem volt kérdés melyik a jobb formában lévő csapat. simple és elek kurvaerős.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Kár ezért a IEM Katowice eventért (koronavírus miatt zárt kapuk mögött tartják), mert zseniális meccs volt az elmúlt 4 playoff párharc. A lengyelek biztosan megőrültek volna az arénában 😀 .
MarioAna
kicsit sajnáltam Borgot, hogy az üres arénában kellett hypeolnia a meccset 😀
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Hogy lehet BÁRMIRE felesleges Baldur's Gate címkét aggatni, ha önmagában milliókat ér a húzás?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 721
Nyilván jó játék lesz ez is mint a DOS2, de azt nem nagyon értem miért kellett ráerőltetni a Baldur's Gate címkét. A marketing okokon kívül persze.
andree
mert a BG adja a világot és a rendszert
Negritis
Igazából a rendszer az adnd. BG2 DnD 2. kiadás ez meg asszem 5. A világ a forgotten realms, azon belül meg a helyszín a sword coast gondolom. Én pont magát a BG világát és néhány jellegzetességét hiányolom.

Nem akarok ostoba, vak nosztalgiába esni. Épp nézegetem vissza a régi BG2 multis videóinkat, és messze nem volt tökéletes játék, egyáltalán nem zavar ha bátran nyúlnak bele a dologba. A körökre osztott rendszerre való átállás se gond, mert egy komolyabb BG 2 csatában is úgy nyomogattad a space-t mint az end turnt. Ami nekem hiányzott az maga a hangulat. Baromira be volt zoomolva néha szinte tps szinten, pedig BG-ben pont a gyönyörű világban való kalandozás volt a lényeg(Főleg az egyben). Minimálisan se volt BG feelingem. Legalább említés szintjén bedobhattak volna valamit, ami az előző két részre utal. Egy szereplő nevét, történeti utalást, bármit. Az hogy ez egyáltalán nem fért bele a prezentációba, nekem intő jel, de persze ez változhat később.

Ez a 10 percig harcolok level 1 trash mobokkal, aztán reload után kitalálom, hogy cheeselem a fightot, halott mindenki, forgasd veszettül a kamerát, hogy ne missclickeld az actiont, stb. totál Divinity feeling. Utóbbi amúgy vákumban nézve egyáltalán nem rossz dolog. Biztos vagyok benne, hogy baromi jó játék lesz, nagyon sok minden tetszik, csak kicsit fölöslegesnek érzem a Baldur's Gate címkét ráaggatni.

Amitől kicsit félek, az az Original sin 2 soft capje, ahol kb lineárisan kell haladni, mert iszonyatosan megnehezedett a csata, ha 2-3 szintel alatta voltál a terepnek. A Bg-ben pont az volt a lényeg, hogy jártad össze-vissza a terepet, rádöntöttek 300 questet, amit össze-vissza csináltál, ahogy sikerült. Persze mivel a rendszer adott, valószínűleg ez se lesz gond.

Nem akarok fanyalgónak tűnni, továbbra is várom a játékot, ha nagyon nosztalgiázni akarok ott a Pillars esetleg a Tyranny, amiket nem játszottam még végig, de a BG szerintem nagyon sokat jelentett az én korosztályomnak, és kicst keveset kaptam belőle tegnap.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Jól láttam, hogy a W3 reforged kint egy hónapja?
kristóf17
jah, de fos
Negritis
Miért? Nem muszáj fél oldalban, de egy kis elemzést esetleg? Vagy már írtak róla értelmes kritikát? (Amíg nem játszottam vele, nem tudom melyik véleményhez állhatok közel, így nem árt ha többet látok, hallok)
kristóf17
 www.vpesports.com/opinion/news/blizzards-non-apology-on-warcraft-3-reforged-and-how-they-never-understood-the-game-at-all
 www.youtube.com/watch?v=yBYogsBDkE8
Negritis
Picsába... De utálok várni a semmire több, mint egy évig...

Szerkesztette: kristóf17