NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Az age of empires elso resze, legalisan ingyen elerheto valahonnan?😀
ZoliMP
csak egy sörért, de ha beugrasz, akkor megvan a collector's edition (1+exp+2+exp) originalban. az egynek nem álltam neki, mert én a kettőn szocializálódtam, és onnan nézve az egy nagyon nyögvenyelősnek, de legalább kevésbé jól megtervezettnek tűnt.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
AOE1-ben azt szerettem, hogy tök sokáig el lehetett vele játszani. AOE3 hiába volt gyönyörű, ha hamar lehetett a pályákkal végezni. Jó nem mondom mikor múltkor elővettem és toltam egy picit, azért enyhén volt idegesítő mikor a legelső korban totyogtak az emberek csigatempóban 😊 De aztán megszoktam... De szerintem nehézségre az 1 volt a legnehezebb.
Sőt érdekes volt, hogy még a AOE1-ben mennyire fontos volt a hajóhad, sok campaignt azzal simán megnyerhettél ez a későbbi kiadásokban mennyire háttérbe szorult.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Az age of empires elso resze, legalisan ingyen elerheto valahonnan?😀
ZoliMP
 abandonwaregames.net/game/age-of-empires

?
warr_b
Yo Isten, mekkora durranás volt ez anno...! Kérek még egy korsó nosztalgiát!
gyeek
Wolfenstein 3D, Dune 2, Civ 😊
warr_b
Nekem Dune és Civ offszki, nem kötöttek nagyon le, de Centurionben tán a mai napig vágom melyik néppel hogy kell dumálni hogy harc nélkül szövetségesek legyenek, emperor szinten újratöltés nélkül sikerült végig vinnem (plusz levarrtam Cleopatrát), Retaliatorban meg kétszer eljutottam az európai hadszíntér utolsó küldetéséig. Ott másodjára sikerült teljesítenem a küldetést, de az üzemanyagom elfolyt és egy hangyafasznyira kellett katapultálnom ellenséges vonalak mögött -> MIA :[

Wolfeinsteinhez még hülye voltam amikor kézbe vettem, a bossok rendre gerincre vágtak, Doom2-ben már jobban ment a buli.
gyeek
jön ugye a doom eternal és kedvem lett a heretic-hexen gamekhez is 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Az age of empires elso resze, legalisan ingyen elerheto valahonnan?😀
ZoliMP
 abandonwaregames.net/game/age-of-empires

?
warr_b
Yo Isten, mekkora durranás volt ez anno...! Kérek még egy korsó nosztalgiát!
gyeek
Wolfenstein 3D, Dune 2, Civ 😊
warr_b
Nekem Dune és Civ offszki, nem kötöttek nagyon le, de Centurionben tán a mai napig vágom melyik néppel hogy kell dumálni hogy harc nélkül szövetségesek legyenek, emperor szinten újratöltés nélkül sikerült végig vinnem (plusz levarrtam Cleopatrát), Retaliatorban meg kétszer eljutottam az európai hadszíntér utolsó küldetéséig. Ott másodjára sikerült teljesítenem a küldetést, de az üzemanyagom elfolyt és egy hangyafasznyira kellett katapultálnom ellenséges vonalak mögött -> MIA :[

Wolfeinsteinhez még hülye voltam amikor kézbe vettem, a bossok rendre gerincre vágtak, Doom2-ben már jobban ment a buli.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az age of empires elso resze, legalisan ingyen elerheto valahonnan?😀
ZoliMP
 abandonwaregames.net/game/age-of-empires

?
warr_b
Yo Isten, mekkora durranás volt ez anno...! Kérek még egy korsó nosztalgiát!
gyeek
Wolfenstein 3D, Dune 2, Civ 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Az age of empires elso resze, legalisan ingyen elerheto valahonnan?😀
ZoliMP
 abandonwaregames.net/game/age-of-empires

?
warr_b
Yo Isten, mekkora durranás volt ez anno...! Kérek még egy korsó nosztalgiát!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 461
Az age of empires elso resze, legalisan ingyen elerheto valahonnan?😀
ZoliMP
 abandonwaregames.net/game/age-of-empires

?
warr_b
Jonak tunik.majd kiprobalom
Koszi😀
ZoliMP
Hajrá 😊

Csíptem anno én is...
Degecisokidőmvoltrégenbasszameg 😊
warr_b
Ugye-ugye😀
Anno a noveremeknel jatszottam vele eloszor.El kellett menniuk vmi buliba ahova nem mehettem es mondtak ha akarok jatszak ezzel mert jo jatek.sztem vmi easy beallitast adtak nekem de.....
Konkretan addig toltam mig haza nem ertek 6-8 ora voltca timeline szerint🤣
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az age of empires elso resze, legalisan ingyen elerheto valahonnan?😀
ZoliMP
 abandonwaregames.net/game/age-of-empires

?
warr_b
Jonak tunik.majd kiprobalom
Koszi😀
ZoliMP
Hajrá 😊

Csíptem anno én is...
Degecisokidőmvoltrégenbasszameg 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 461
Az age of empires elso resze, legalisan ingyen elerheto valahonnan?😀
ZoliMP
 abandonwaregames.net/game/age-of-empires

?
warr_b
Jonak tunik.majd kiprobalom
Koszi😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én azt hiszem megint előveszem a Heroes of Might & Magic 3-at. 😊 😊 😊
iktriad
1) complete edition-öd van-e?
2) tudunk-e multizni?
JSanyo
1. Asszem nem - Még anno PC Gurus játékmellékletben lett meg a progi és az Armaggedon's Blade is. LOL
2. Szintén nem hiszem - Pedig jó lenne.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Én azt hiszem megint előveszem a Heroes of Might & Magic 3-at. 😊 😊 😊
iktriad
1) complete edition-öd van-e?
2) tudunk-e multizni?
JSanyo
gog-s verzióval lehet multizni?
ott jelenleg 3$ 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 664 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az age of empires elso resze, legalisan ingyen elerheto valahonnan?😀
ZoliMP
 abandonwaregames.net/game/age-of-empires

?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Én azt hiszem megint előveszem a Heroes of Might & Magic 3-at. 😊 😊 😊
iktriad
1) complete edition-öd van-e?
2) tudunk-e multizni?

több mint 4 éve
YoungZeeZee 8 461
Az age of empires elso resze, legalisan ingyen elerheto valahonnan?😀
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Telóról kodozó munkatársaimat megkérdeztem tudják-e egyáltalán mi az a tea-bag? Hát nem! Itt egy 14 éves örökzöld montázs hiteles Steve Irwin-utánzással (akkor még élt).

 www.youtube.com/watch?v=A7ljZ5HYxJA&ab_channel=Wisemo

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=aDGnigR6uQo&feature=emb_title

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Kis segítség kellene ha van itt hozzáértő esetleg: van egy ps4 1TB használt konzolom. Hozzá Gta 5, madden nfl 19, nhl17, red dead redemption 2 ultimate edition játékok. Keveset használt a konzol, karcmentes. Mennyit érhet így ez az összeállítás körülbelül jelenleg?
pfefe8
60-70ezer Ft kb, sztem.
Pep71
Kis segítség kellene ha van itt hozzáértő esetleg: van egy ps4 1TB használt konzolom. Hozzá Gta 5, madden nfl 19, nhl17, red dead redemption 2 ultimate edition játékok. Keveset használt a konzol, karcmentes. Mennyit érhet így ez az összeállítás körülbelül jelenleg?
pfefe8
konzolvilág, platinumshop, ... elvileg hajlandó lehet megvenni
valamint érdemes szétnéni hardverapró-vatera-jofogáson
Negritis
Köszi a segítséget.
pfefe8
Engem érdekelne ez a szett (ha más nem, áprilisra kölcsönvenném egy 10-esért) 😊
r.baggio
Ha nem kell az érdeklődőnek még sem, akkor beszélhetünk róla(nem a kölcsönadásról😊 ).

Steelers fan
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Kis segítség kellene ha van itt hozzáértő esetleg: van egy ps4 1TB használt konzolom. Hozzá Gta 5, madden nfl 19, nhl17, red dead redemption 2 ultimate edition játékok. Keveset használt a konzol, karcmentes. Mennyit érhet így ez az összeállítás körülbelül jelenleg?
pfefe8
FAT? Slim? Pro?
Nagyon nem mindegy ár szempontjából.
Bálesz
Fat

Steelers fan
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kis segítség kellene ha van itt hozzáértő esetleg: van egy ps4 1TB használt konzolom. Hozzá Gta 5, madden nfl 19, nhl17, red dead redemption 2 ultimate edition játékok. Keveset használt a konzol, karcmentes. Mennyit érhet így ez az összeállítás körülbelül jelenleg?
pfefe8
60-70ezer Ft kb, sztem.
Pep71
Kis segítség kellene ha van itt hozzáértő esetleg: van egy ps4 1TB használt konzolom. Hozzá Gta 5, madden nfl 19, nhl17, red dead redemption 2 ultimate edition játékok. Keveset használt a konzol, karcmentes. Mennyit érhet így ez az összeállítás körülbelül jelenleg?
pfefe8
konzolvilág, platinumshop, ... elvileg hajlandó lehet megvenni
valamint érdemes szétnéni hardverapró-vatera-jofogáson
Negritis
Köszi a segítséget.
pfefe8
Engem érdekelne ez a szett (ha más nem, áprilisra kölcsönvenném egy 10-esért) 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Kis segítség kellene ha van itt hozzáértő esetleg: van egy ps4 1TB használt konzolom. Hozzá Gta 5, madden nfl 19, nhl17, red dead redemption 2 ultimate edition játékok. Keveset használt a konzol, karcmentes. Mennyit érhet így ez az összeállítás körülbelül jelenleg?
pfefe8
FAT? Slim? Pro?
Nagyon nem mindegy ár szempontjából.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Én azt hiszem megint előveszem a Heroes of Might & Magic 3-at. 😊 😊 😊
iktriad
poe delyrium mechanika sajnos nem jött be
de legalább lesz időm gyúrni Safi-ra 😀
úgyis csak 2 hét és jön a bannerlord early access 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én azt hiszem megint előveszem a Heroes of Might & Magic 3-at. 😊 😊 😊
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Megvan esetleg valakinek az NCAA football 14 xbox 360ra?
Vagy tudtok olyan helyet BP-n, ahol be lehet szerezni? (ahol kiírják pl, nem feltétlenül kell eredeti)
Borbinho
online store-ba nincs?
Negritis
Mire gondolsz? Flashelt a boxom, így net nincs rajta. Egy 09et találtam eddig használtan egy webshopban (+14et de azt PS-re)
Borbinho
GamesTorrents-n fent van, ha RGH-s a geped egy FTP kabellel at tudod masolni.
Hendrix
Nem RGH-s szerintem (6 éve lett flashelve kb, mindig DVD-n írattuk ki hozzá a játékokat), és 10k-t nem is ér meg nekem h megcsinálják olyanra.
Lehet akkor simán megveszem a használt eredeti 09-es játékot 😀 úgy is a dinasty mód miatt kellene, soha nem játszottam még vele, csak YouTubeon nagyon bírom a Not The Expert videóit.

Go UGF Pandas + DVSU Dingos! 😀
Borbinho
PC-n amugy vannak PS/Xbox emulatorok, azzal nem probalkoztal? Ne kerdezed hogy mukodik, iMacen eselytelen, szoval konkret tapasztalatom nincs.

 www.youtube.com/watch?v=YemVbCG7MZU
Hendrix
Nagyon köszi a tippet! Még gimiben próbálkoztam ps2 emulátorral, de nem igazán működött, vagy csak én voltam balfasz, vagy az akkori gépem volt tré 😀

Most úgy csináltam ahogy a videóban van.
Elsőre eléggé szaggatott, utána átállítottam vulcanra (elsőre elfelejtettem, a leírásban is úgy van h azon ajánlott). Utána szépen futott, majd meg kell néznem h lehet e pl rostereket exportalni, meg h lehet új csapatot létrehozni.
Mindenesetre indítottam egy dinastyt az old dominionnal (Zach Pascal <3 ), első meccsen full fekete volt a palys és csak a sárga vonalból lehetett latni h mennyi kell. De második meccsen már normális volt. Elég szép a grafika, a hang néha szaggat, a gép elég érdekesen játszik (első 2 drive csak futójáték, persze mindkettő TD-ig, utána meccs végéig csak passzplay. Pedig nem blitzeltem v tömtem a boxot. Meg 4&26ra előnyben fake punt saját 40esükről).
Első 2 meccs hosszabbításos vereség volt, és mivel xboxhoz vagyok szokva, csomószor elbaszom a gombokat (ps4 kontrollerel tolom), csak ilyenből van v 5 pickem 2 meccs alatt 😀.
Marha fun a játék, tök jó h lehet fejleszteni az edzőket, scoutingot, meg h picit kihívás h gyengébb a keret.
Első 3 héten kb csak olyanokra basztam el a recruit pontjaim akikre semmi esélyem 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Kis segítség kellene ha van itt hozzáértő esetleg: van egy ps4 1TB használt konzolom. Hozzá Gta 5, madden nfl 19, nhl17, red dead redemption 2 ultimate edition játékok. Keveset használt a konzol, karcmentes. Mennyit érhet így ez az összeállítás körülbelül jelenleg?
pfefe8
konzolvilág, platinumshop, ... elvileg hajlandó lehet megvenni
valamint érdemes szétnéni hardverapró-vatera-jofogáson
Negritis
Azok adnak neked jo esetben 25-30 ezret a gepet, felhaboritoan lehuznak. Jobban megeri meghirdetni neten, vateran, jofogason, stb. Bar szerintem egyebkent ott is 50-60 korul mar hozzad vagjak ezeket. Persze nyilvan azert szepen le vannak mar hasznalva.
Stez
Vágom egyébként amit írsz. igazából már van rá érdeklődő csak egy tisztességes árat akarok érte, őt sem akarom lehúzni és áron alul sem akarom adni.

Steelers fan
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
Kis segítség kellene ha van itt hozzáértő esetleg: van egy ps4 1TB használt konzolom. Hozzá Gta 5, madden nfl 19, nhl17, red dead redemption 2 ultimate edition játékok. Keveset használt a konzol, karcmentes. Mennyit érhet így ez az összeállítás körülbelül jelenleg?
pfefe8
konzolvilág, platinumshop, ... elvileg hajlandó lehet megvenni
valamint érdemes szétnéni hardverapró-vatera-jofogáson
Negritis
Azok adnak neked jo esetben 25-30 ezret a gepet, felhaboritoan lehuznak. Jobban megeri meghirdetni neten, vateran, jofogason, stb. Bar szerintem egyebkent ott is 50-60 korul mar hozzad vagjak ezeket. Persze nyilvan azert szepen le vannak mar hasznalva.
Stez
nem azt modntam hogy oda adja el, csak írni nekik valami emailt hogy nah mennyi az annyi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!