PC és Konzol

28 feliratkozó

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ismerős valakinek ez a játék? 😊

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Dread Knight ha jól emlékszem egyedül a heroes 3-ban volt se előtte se utánaOrk
Pontosan ez a problémám. 😊 Legjobb egység volt.
A VI-ba akkor remélem a maradék vár a törpöké lesz, bár nem valószínű, hogy az V mindkét kiegjé is benne lesz.

90 (!) perces TOR gameplay: http://www.justin.tv/archive/archive_popout?id=285836649
Addig nézzétek még le nem tiltják. 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Dread Knight ha jól emlékszem egyedül a heroes 3-ban volt se előtte se utánaOrk
csak a barbárok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Dread Knight ha jól emlékszem egyedül a heroes 3-ban volt se előtte se utána
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
az ötöt is már full magyarul vettem meg, és a hat is rögtön magyar felirattal került a boltokba
úgy nekiállnék az egytől végigtolni megint a teljes sorozatot, csak örökélet kóddal, a pályákon végigrohanva is elmenne vele egy hónapom...JJ
Nem azon van a hangsúly, hanem hogy ott tart a magyar játékfejlesztés, hogy világméretű címeket fejleszthetünk. Igaz szerintem az Ubinak szerintem nagyobb szempont, hogy olcsón megcsinálja valaki. A BlackHole pedig már a Warhammerrel is odatette magát.

Attól én se félek, hogy szar lesz a VI, de elnézegetve a videókat és képeket nem sokat fejlődött az V-höz képest. Bár a Civ V-öt is leegyszersítették mégis ugyanolyan jól eljátszok vele "Még egy kört". Csak én necro fanként rosszul élem meg, hogy elvettek a Dred Knightot. 😛

Ahogy pedig Bálesz mondta, akinek bejön a Heroes az ne hagyja ki az elődjét, a King's Bountyt sem. Mostani résszel eléggé odatették magukat ismét.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
nem tudom, hogy volt-e már róla szó, de most kaptam meg az 576 nyári katalógusát, amiből megtudtam, hogy szeptemberben jön a Heroes 6 (!), és már elő is rendelhető

debut trailer még tavalyról, hidegrázós
http://www.youtube.com/watch?v=wEBGPcRBnQUJJ
Én is 576 katalógusban láttam. Biztos, hogy ki fogom próbálni, nosztalgiázni jó lesz.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 888 — Illegális gyakorló
Nekem a Kings Bounty sokkal jobban bejött, mint a Heroes, abból végigtoltam az alapot és az Armored Princess-t is, most a második kiegen a sor. 😊

több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Az hagyjám, hogy jön, de itt fejlesztik Magyarországon, az InfoParkban 😛tenorx
az ötöt is már full magyarul vettem meg, és a hat is rögtön magyar felirattal került a boltokba
úgy nekiállnék az egytől végigtolni megint a teljes sorozatot, csak örökélet kóddal, a pályákon végigrohanva is elmenne vele egy hónapom...JJ
Lehet több is. Én a 3 óta nyomom vele és várom már a legfrissebbet.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Az hagyjám, hogy jön, de itt fejlesztik Magyarországon, az InfoParkban 😛tenorx
az ötöt is már full magyarul vettem meg, és a hat is rögtön magyar felirattal került a boltokba
úgy nekiállnék az egytől végigtolni megint a teljes sorozatot, csak örökélet kóddal, a pályákon végigrohanva is elmenne vele egy hónapom...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
majd ha kijön a 11. a 2010et már letöröltem mert a unalmas volt. a második idényre sem változtak pl a nagy körversenyek útvonalaiharomt
tény,de mi nem 10éves careert akarunk játszani hanem egy két versenytJoci
ok de ezért töröltem le 😊 majd a 11-el nyomhatunk egy Girot 😛haromt
jó lesz 😊
eddig vagyunk akkor hárman


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na akkor már ketten vagyunk 😊

más?Joci
majd ha kijön a 11. a 2010et már letöröltem mert a unalmas volt. a második idényre sem változtak pl a nagy körversenyek útvonalaiharomt
tény,de mi nem 10éves careert akarunk játszani hanem egy két versenytJoci
ok de ezért töröltem le 😊 majd a 11-el nyomhatunk egy Girot 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az hagyjám, hogy jön, de itt fejlesztik Magyarországon, az InfoParkban 😛
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
nem tudom, hogy volt-e már róla szó, de most kaptam meg az 576 nyári katalógusát, amiből megtudtam, hogy szeptemberben jön a Heroes 6 (!), és már elő is rendelhető

debut trailer még tavalyról, hidegrázós
http://www.youtube.com/watch?v=wEBGPcRBnQUJJ
Nagy kedvenc, bár eddig a szörnyek nagyon nem fogtak meg. Főleg, hogy a kedvenc váramnak talán most vannak a leggagyibb egységei. :/ http://www.youtube.com/watch?v=K01JFZqpQlw
Elgondolkoztam a vételen is, zavvin egész baráti 7500-ért kapható, de inkább megvárom még leesik 5 alá. BlackHole miatt tuti vétel, csak azt sajnálom, hogy az Ubi ennyire megköti a kezüket.süti
én úgy vagyok vele, mint a filmekkel, semmi infora nem vagyok kíváncsi a megjelenés előtt 😊 nem aggódok, hogy nem lesz esetleg jó... a gépemet kellene tuningolnom végre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
nem tudom, hogy volt-e már róla szó, de most kaptam meg az 576 nyári katalógusát, amiből megtudtam, hogy szeptemberben jön a Heroes 6 (!), és már elő is rendelhető

debut trailer még tavalyról, hidegrázós
http://www.youtube.com/watch?v=wEBGPcRBnQUJJ
Nagy kedvenc, bár eddig a szörnyek nagyon nem fogtak meg. Főleg, hogy a kedvenc váramnak talán most vannak a leggagyibb egységei. :/ http://www.youtube.com/watch?v=K01JFZqpQlw
Elgondolkoztam a vételen is, zavvin egész baráti 7500-ért kapható, de inkább megvárom még leesik 5 alá. BlackHole miatt tuti vétel, csak azt sajnálom, hogy az Ubi ennyire megköti a kezüket.

WoT-be nagyon faszák lettek az új mappok, és a régiek is sokkal szebbek. Külön öröm, hogy a KV-vel mostmár tudok medium tankot is kifejleszteni. Új zenékkel sokkal hangulatosabb lett.
Viszont a balance-ot sikerült még jobban elbaszni... Tiger ellen berakot a csapatunkba egy Ltraktort... Meg engem egyre sűrűbben rak be 3, de talán 4 tierrel erősebb tankok közé is...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Én nem próbáltam még, de valaki megszervezné, én jönnék, bár elég béna vagyok benne.Schleck
na akkor már ketten vagyunk 😊

más?Joci
majd ha kijön a 11. a 2010et már letöröltem mert a unalmas volt. a második idényre sem változtak pl a nagy körversenyek útvonalaiharomt
tény,de mi nem 10éves careert akarunk játszani hanem egy két versenyt


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szokott valaki online PCM10-et játszani?Joci
Én nem próbáltam még, de valaki megszervezné, én jönnék, bár elég béna vagyok benne.Schleck
na akkor már ketten vagyunk 😊

más?Joci
majd ha kijön a 11. a 2010et már letöröltem mert a unalmas volt. a második idényre sem változtak pl a nagy körversenyek útvonalai
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szokott valaki online PCM10-et játszani?Joci
Én nem próbáltam még, de valaki megszervezné, én jönnék, bár elég béna vagyok benne.Schleck
na akkor már ketten vagyunk 😊

más?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szokott valaki online PCM10-et játszani?Joci
Én nem próbáltam még, de valaki megszervezné, én jönnék, bár elég béna vagyok benne.

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Sorry, és de az első ilyen eset...


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Egyébként tudjuk már, hogy milyen játékok közül lehet választani majd?Laki
Olvass már vissza bmeg,nem az első ilyened már... :rolleyes:

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kb. 10 hszt kellett volna visszaolvasni.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Egyébként tudjuk már, hogy milyen játékok közül lehet választani majd?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szokott valaki online PCM10-et játszani?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
ilyeneket nem nyertem még soha. A nagyon extrák közül csak azt nyertem amikor az uccsó töltényemmel öltem meg az ellenség utolsó emberét 😊
mivel nyomod?
Most éppen a SU85 with 107mm gun-t élvezem. Sajna a Hetzer 10,5cm-ese fosszar. Az M6-hoz meg kell még vagy 8000XP és persze pénz isharomt
Én Hetzerrel nyomtam eddig a legtöbbet, imádom azt a 105öst. Nem egy Schaffhausen, de keményen odalógatja ha betalál. Ha jó kategóriába kerülök úgy használom mint egy nehéz tankot, általában egy lövés az ellen. Az örökzöld a StuG maradt, a Halonen most azzal sikerült, előtte a Wittmann's meg a Jagdpanzerrel. Jagdpantherig meg sem állok (még 55k xp 😛), a többi csak sideproject egyelőre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
100 virtuális PlayStation Home cucc
ez amúgy mit jelent? 😀Habi
A PlayStation Home asszem valami virtuális baromkodás (mint a Second Life), szóval kb. olyasmit tudok elképzelni, hogy a virtuális lakásodba ingyen kapsz egy páfrányt meg hasonlók. 😊