Darts

19 feliratkozó

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A PDC után a BDO világbajnokságot nézni kicsit olyan, mint amikor a foci VB döntő után 3 nappal valamelyik mennyei csapat az EL 0. selejtezőkörében birkózik egy san marinói társaság ellen.
Kampman
mondjuk warrennek 1 nyílon múlt a 9-es valamelyik meccsen.

De volt egy 3 db tripla egyes köre is, na olyat én még életemben nem láttam 😀
eaglesmcnabb
Mert még nem dartsoztál velem 😀
peach
Mi amikor játszunk társasággal nem a 180 az üvöltős hanem a 26 😀
Heisman Trophy
Azt mi Klasszikusnak hívjuk 😅😀
Ettemlevest
Amikor sikerül egy minőségi 7et dobnom 3 nyílból, de volt már 4 is. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
A PDC után a BDO világbajnokságot nézni kicsit olyan, mint amikor a foci VB döntő után 3 nappal valamelyik mennyei csapat az EL 0. selejtezőkörében birkózik egy san marinói társaság ellen.
Kampman
mondjuk warrennek 1 nyílon múlt a 9-es valamelyik meccsen.

De volt egy 3 db tripla egyes köre is, na olyat én még életemben nem láttam 😀
eaglesmcnabb
Mert még nem dartsoztál velem 😀
peach
Mi amikor játszunk társasággal nem a 180 az üvöltős hanem a 26 😀
Heisman Trophy
Azt mi Klasszikusnak hívjuk 😅😀

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A PDC után a BDO világbajnokságot nézni kicsit olyan, mint amikor a foci VB döntő után 3 nappal valamelyik mennyei csapat az EL 0. selejtezőkörében birkózik egy san marinói társaság ellen.
Kampman
mondjuk warrennek 1 nyílon múlt a 9-es valamelyik meccsen.

De volt egy 3 db tripla egyes köre is, na olyat én még életemben nem láttam 😀
eaglesmcnabb
Mert még nem dartsoztál velem 😀
peach
Mi amikor játszunk társasággal nem a 180 az üvöltős hanem a 26 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
A PDC után a BDO világbajnokságot nézni kicsit olyan, mint amikor a foci VB döntő után 3 nappal valamelyik mennyei csapat az EL 0. selejtezőkörében birkózik egy san marinói társaság ellen.
Kampman
mondjuk warrennek 1 nyílon múlt a 9-es valamelyik meccsen.

De volt egy 3 db tripla egyes köre is, na olyat én még életemben nem láttam 😀
eaglesmcnabb
Mert még nem dartsoztál velem 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A PDC után a BDO világbajnokságot nézni kicsit olyan, mint amikor a foci VB döntő után 3 nappal valamelyik mennyei csapat az EL 0. selejtezőkörében birkózik egy san marinói társaság ellen.
Kampman
mondjuk warrennek 1 nyílon múlt a 9-es valamelyik meccsen.

De volt egy 3 db tripla egyes köre is, na olyat én még életemben nem láttam 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 104 — Így remélem megfelelek nektek.....
De miért? Nem érdemesebb azon izgulni, hogy eltalálja-e a szimpla 10st mint lazán dobálja a tripla 20sokat? 😛 😊
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A PDC után a BDO világbajnokságot nézni kicsit olyan, mint amikor a foci VB döntő után 3 nappal valamelyik mennyei csapat az EL 0. selejtezőkörében birkózik egy san marinói társaság ellen.
Kampman
ezt elképesztően tökéletesen megfogalmaztad

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
A PDC után a BDO világbajnokságot nézni kicsit olyan, mint amikor a foci VB döntő után 3 nappal valamelyik mennyei csapat az EL 0. selejtezőkörében birkózik egy san marinói társaság ellen.

Szerkesztette: Kampman
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Ezzel a hajjal ez veentra nevű csóka vmi zseniális 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
A contenderek listája mostmár teljes a premier league-ben:

John Henderson
Fallon Sherrock
Jonny Clayton
William O'Connor
Luke Humphries
Stephen Bunting
Chris Dobey
Jeffrey de Zwaan
Jermaine Wattimena

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Van Gerwen 😊

 twitter.com/ModusDarts180/status/1213577923162230784?s=20

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Most olvastam hogy 8 éve használja ugyanazt a 3 nyilat azért néznek már ki ilyen gyatrán, én a hegyeket láttam mintha ilyen homokszórt lett volna.
Most kap újakat megint a winmau-tól (mert hogy az eredeti se xqmax....)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 879 — Illegális gyakorló
MvG a Winmau-nál.
Végre kidobhatja a 10 éves nyilakat 😀
Eazzy
Adhatná nekem, mert az uccsó meccsein pont azon gondolkodtam, hogy szívesen kipróbálnám őket 😀 Ránézésre elég smirglis a felület, az meg Wright egyik korábbi nyilánál (volt belőlük egy pár, így nemtom, mikor játszott ilyenekkel) is nagyon bejött.

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
MvG a Winmau-nál.
Végre kidobhatja a 10 éves nyilakat 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
szóval akkor hogy van az, hogy Wright túl sokat törődik a külsőségekkel, és ezért nem lesz soha világbajnok?

vagy ez jinx lett volna?
slowmotion
Imádom, hogy az ilyen pillanatokban mindig megdől Sobri aktuális elmélete 😁
Mint a Denver - Seattle döntőn, mikor az volt, hogy üzleti érdekekbol előre el van döntve, hogy Manning nyerje 😎
Most meg hogy Wright túl sokat "hajazik" és ezért nem lesz vb
Persze semmi bajom Sobrival, ezek inkább viccesek
Chargers LT
Nem igaz, hogy erre a sztorira senki sem emlékszik pontosan.

Saandor | (Sobri alteregója) | azon a döntőn azt fejtette ki, hogy a NASA, a Wall Street és a Microsoft fejesei megegyeztek, hogy a Sehawks-Broncos döntőt a Seattle nyeri, cserébe a következőt a Denver fogja. Erre a meetingre kapott meghívást Saandor nyíregyházi kocsmatulajdonos ismerőse, így szereztünk tudomást az esetről mi is.
Kampman
Azaz, és egy férfi toalettben volt megbeszélve a fejesek között az egész, ha jól emlékszem 😂
Chargers LT
Dehát nem emlékszel, mint kiderült. 😉
Sobri Jóska
Az eredeti hozzászólás:
"nahh most jött el az a pillanat amit én nem akartam elhinni mikor hallottam a főcsoport döntő után...Seges barátom bróker kint amerikában és mondanom se kell NY drukker...a főcsoport döntő után a munkahelyén hallotta az egyik igazgatójától hogy seatle-ben volt és ott egy benfentes emberke mondta neki hogy tegye meg a superbowlt nyugodtan seatlle győzelemre mert nyerni fognak...mire visszakérdezett hogy azért az nem tuti...mire azt a választ kapta hogy köttetett egy háttéralku a denver és bill gates és a baráti köre között akik tulajdonolják a hawks-ot...az összeg nem nyilvános de azt kapta hogy 300 milláról van szó,és arról az opcióról miszerint ha jövőre bejutnak a szuperbowlba akkor mind1 ki lesz az ellenfél megoldják hogy meg is nyerjék a broncoc! cserébe most viszont el kell balfaszoskodniuk a meccset nem feltünően...nem viccelek..mielőtt összeültünk volna nézni a maccset itt ezt közöltem mindenkivel hogy ha olyan dolgokat fognak látni amiket soha nem láttak korában manningtől akkor ez a meccs el lett adva...én is azt mondtam hogy nem hiszem el hogy ezt meg lehet csinálni de kezdem elhinni....amit idáig láttam az kezd gyanus lenni.....jahh és csak hogy átérezze mindenki hogy mennyire hittek ott benne a brókerkörökben az iroda 4 tagja fogadotta seatllre összesen 1 millió dollárral! min.14+ ra!
SaaNDooR"

😀

Szerkesztette: xrace77
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 061 — #NoStress
szóval akkor hogy van az, hogy Wright túl sokat törődik a külsőségekkel, és ezért nem lesz soha világbajnok?

vagy ez jinx lett volna?
slowmotion
Imádom, hogy az ilyen pillanatokban mindig megdől Sobri aktuális elmélete 😁
Mint a Denver - Seattle döntőn, mikor az volt, hogy üzleti érdekekbol előre el van döntve, hogy Manning nyerje 😎
Most meg hogy Wright túl sokat "hajazik" és ezért nem lesz vb
Persze semmi bajom Sobrival, ezek inkább viccesek
Chargers LT
Nem igaz, hogy erre a sztorira senki sem emlékszik pontosan.

Saandor | (Sobri alteregója) | azon a döntőn azt fejtette ki, hogy a NASA, a Wall Street és a Microsoft fejesei megegyeztek, hogy a Sehawks-Broncos döntőt a Seattle nyeri, cserébe a következőt a Denver fogja. Erre a meetingre kapott meghívást Saandor nyíregyházi kocsmatulajdonos ismerőse, így szereztünk tudomást az esetről mi is.
Kampman
Azaz, és egy férfi toalettben volt megbeszélve a fejesek között az egész, ha jól emlékszem 😂
Chargers LT
Dehát nem emlékszel, mint kiderült. 😉

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hú de megérdemelte Wright.

Egy fityinget nem adtam volna az első 3 meccse után..
Végre nem izgulta el. Nagyon komolyat tolt a darts paradicsommadara 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/81781079_832588697570723_6643526739518790214_n.jpg?stp=c214.0.642.642a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=G4dUTghZdngQ7kNvgH11TGs&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCg-137bPcZrT5fux2RWmy7LZYFerFOj1fo7OiKrv3vxQ&oe=6706BC5D
Live Darts on Instagram: "The World Championship final is almost upon us 🏆 Here's the tale of tape 🔢"
548 likes, 7 comments - livedarts on January 1, 2020: "The World Championship final is almost upon us 🏆 Here's the tale of tape 🔢".

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Premier League :
ASP
M.Smith
WC Wright
Gary
MvG
Gerwyn
Cross
SWEEEET CAROLINE
Duzza

+contenderek később
Heisman Trophy
Most magyarul is légyszíves.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
szóval akkor hogy van az, hogy Wright túl sokat törődik a külsőségekkel, és ezért nem lesz soha világbajnok?

vagy ez jinx lett volna?
slowmotion
Imádom, hogy az ilyen pillanatokban mindig megdől Sobri aktuális elmélete 😁
Mint a Denver - Seattle döntőn, mikor az volt, hogy üzleti érdekekbol előre el van döntve, hogy Manning nyerje 😎
Most meg hogy Wright túl sokat "hajazik" és ezért nem lesz vb
Persze semmi bajom Sobrival, ezek inkább viccesek
Chargers LT
Nem igaz, hogy erre a sztorira senki sem emlékszik pontosan.

Saandor | (Sobri alteregója) | azon a döntőn azt fejtette ki, hogy a NASA, a Wall Street és a Microsoft fejesei megegyeztek, hogy a Sehawks-Broncos döntőt a Seattle nyeri, cserébe a következőt a Denver fogja. Erre a meetingre kapott meghívást Saandor nyíregyházi kocsmatulajdonos ismerőse, így szereztünk tudomást az esetről mi is.
Kampman
Azaz, és egy férfi toalettben volt megbeszélve a fejesek között az egész, ha jól emlékszem 😂

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Vegul csak sikerult Wrightnak a nyero szerkot osszehozni!😉
Azert "mellekesen" nagyon kellett az is hogy egesz mashogy tolta mint korabban!tokeletes koncentracio....Nagyon nagyon orulok neki!
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 879 — Illegális gyakorló
Ő volt a a játékos a dartsban, mint az az NFL playa, aki legenda, de még nincs gyűrűje, pedig kijár neki.
De már nem az 😊
Chargers LT
Én emiatt nem értettem egyet Taylorral, aki azt mondta, hogy Wade a legjobb játékos azok közül, akik még nem nyertek VB-t. Nálam a mai napig Wright volt az, szerencsére kiszállt ebből a klubból.
Bár nálam ezután sem Wade a legjobb "korona nélküli", sőt.

Nem hittem volna, hogy Wright ilyen szinten ott lesz fejben végig, a 2. szett utáni MvG turbót kivéve kb végig kontrollálta a meccset. Nyilván kellett hozzá Gerwen visszafogottabb teljesítménye is (ami inkább a kiszállóban mutatkozott meg, mert amúgy mindezek ellenére 102 felett végzett), de emiatt ne Wright szabadkozzon.

Nagyon drukkoltam neki, borzasztóan megérdemelte.
Malicdem ellen a pokol legszéléről táncolt vissza, ott egy lyukas garast nem tettem volna a maira 😊

több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 879 — Illegális gyakorló
Premier League :
ASP
M.Smith
WC Wright
Gary
MvG
Gerwyn
Cross
SWEEEET CAROLINE
Duzza

+contenderek később
Heisman Trophy
2 beugró már van:
Sherrock és Hendo 😊

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Premier League :
ASP
M.Smith
WC Wright
Gary
MvG
Gerwyn
Cross
SWEEEET CAROLINE
Duzza

+contenderek később

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 681 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szééép volt, nagyon kijárt már neki 😊🎆✨


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta