NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Na Go Barneveld 😊 Nagy király az öreg

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ennyi!

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
egy 4-0 tetszene

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Jol taktikazik Pipe. En is igy csinalnam a helyeben, akarmilyen gusztustalan.
Danny
ja csak ez nem taktika, szimplán egy retkes undorító húzás
Farky
Tudja o jol, hogy jatekban keves.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Jol taktikazik Pipe. En is igy csinalnam a helyeben, akarmilyen gusztustalan.
Danny
ja csak ez nem taktika, szimplán egy retkes undorító húzás

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez a csávó tényleg olyan, mint egy lajhár.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Gurney ezt jól elbaszta
Farky
Hianyozni fog a Sweet Caroline.
Bar egyebkent nem banom, hogy Cross nem vele jatszik a kovetkezo kanyarban.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Jol taktikazik Pipe. En is igy csinalnam a helyeben, akarmilyen gusztustalan.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Gyík Pipe mit kap 😀 De meg is érdemli a szarzsák

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ez a Pipe mekkora egy köcsög
Kampman
engem rohadtul idegesít a mozgása, a dobása és az egész ember ahogy van.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Ez a Pipe mekkora egy köcsög
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Gurney ezt jól elbaszta

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Henderson sportolókülsejét nem lehet nem szeretni. 😊

több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Nem az a baj, hogy ő egy gép. A baj, hogy egy gépnek kellene játszani ellene, hogy izgalmas meccset lássunk. :-/
H_Marko
Mindenkinek lehetősége lenne így megtanulni, így készülni, így játszani.
van Gerwen teszi fel rá az életét, az ő döntései, lemondásai, áldozatai - gondolom győzni akar, és szarik az izgalmas meccsre.
Ellened se játszottunk izgalmas meccseket, mivel te kb. hónapokkal többet gyakoroltál, játszottál addigi életedben - és te is szartál rá. Ne mondd, hogy lelkiismeretfurdalásod volt, hogy elrontottad a játékunkat az izgalommentes győzelmeiddel. 😊
Valamint ha pl. én rászántam volna 3 hónapon át heti 8-10 órát gyakorlásra, akkor elég izgalmas meccsünk lehetett volna. És nem is te nyertél volna. 😛
Szóval a lehetőség adott mindenkinek, nem tilos rákészülni, tessék felnőni van Gerwenhez.
Sobri Jóska
1) Nem tudom min vitatkozunkol. Én csak sajnálkoztam azon, hogy "nem nőtt fel" senki Gerwen-hez, mert nézőként szeretnék jó meccseket látni.

2) Sajnálom, hogy elrontottam a fekete párduc bulitokat, bár úgy emlékszem egyedül neked volt bajod a sima meccsekkel (és erőltetted a hendikepet), nekünk elég volt a játék öröme és egymás társasága. És ha nem is volt lelkifurdalásom, de azt sajnáltam, hogy vagy oda járok dartsozni ahol szoros meccseket nyomok (de leginkább kikapok), cserébe a társasággal igazán nincs közös témánk; vagy veletek játszok, ahol pár meccset leszámítva tényleg egyesélyes volt a küzdelem, viszont nagyon bírtam azt, hogy szinte bármilyen témáról tudtunk beszélgetni. (Például, hogy hogyan határozzuk meg egy nem konvex ország (alakzat) súlypontját 😀).
És nekem az utóbbi azaz a társaság minősége mindig is fontosabb volt és lesz.

több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ellened se játszottunk izgalmas meccseket, mivel te kb. hónapokkal többet gyakoroltál, játszottál addigi életedben - és te is szartál rá. Ne mondd, hogy lelkiismeretfurdalásod volt, hogy elrontottad a játékunkat az izgalommentes győzelmeiddel. 😊
Valamint ha pl. én rászántam volna 3 hónapon át heti 8-10 órát gyakorlásra, akkor elég izgalmas meccsünk lehetett volna. És nem is te nyertél volna. 😛
Szóval a lehetőség adott mindenkinek, nem tilos rákészülni, tessék felnőni van Gerwenhez.
Sobri Jóska
most bocsmá, de ez baromság. én igenis tudtam azon izgulni, hogyan játszik Markó, ő dobta a sajnos hamvába holt Bowl.hu PL egyetlen száznyolcvanát (jó lenne emlékezni, ki ellen, szerintem húgom volt a szerencsés nyertes)

Mindig jövőre
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Ez a büdös wattimena is azért hozta élete meccsét és verte ki szegény joe cullent, hogy itt simán 4-0 égéssel essen ki... 😣



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Nagyon sajnalom Michael Smith-et, csipem a jatekat.
tenorx
Csak sajnos nem az a nyerő típus...
🤔
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nagyon sajnalom Michael Smith-et, csipem a jatekat.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jól van bully boy hozta a kötelezőt, csak nem kéne lefagyni 2-3 szettekre...
eaglesmcnabb
kövi körben rob cross necces lesz
eaglesmcnabb
tudtam hogy ez lesz bazdmeg, világelit matéria a kopasz, második körben megkapni életveszély

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 946
Gyökér Pipeot nem zárták még ki? Még az angol kommentátor is "undorítónak" nevezte, amit csinált
Chargers LT
Mert mi volt?
Coolearie
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/video-feltunt-oriasi-balhe-lett-belole-a-darts-vb-n-2609779
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Gyökér Pipeot nem zárták még ki? Még az angol kommentátor is "undorítónak" nevezte, amit csinált
Chargers LT
Mert mi volt?
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Gyökér Pipeot nem zárták még ki? Még az angol kommentátor is "undorítónak" nevezte, amit csinált

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)

Farky
Nem az a baj, hogy ő egy gép. A baj, hogy egy gépnek kellene játszani ellene, hogy izgalmas meccset lássunk. :-/
H_Marko
Mindenkinek lehetősége lenne így megtanulni, így készülni, így játszani.
van Gerwen teszi fel rá az életét, az ő döntései, lemondásai, áldozatai - gondolom győzni akar, és szarik az izgalmas meccsre.
Ellened se játszottunk izgalmas meccseket, mivel te kb. hónapokkal többet gyakoroltál, játszottál addigi életedben - és te is szartál rá. Ne mondd, hogy lelkiismeretfurdalásod volt, hogy elrontottad a játékunkat az izgalommentes győzelmeiddel. 😊
Valamint ha pl. én rászántam volna 3 hónapon át heti 8-10 órát gyakorlásra, akkor elég izgalmas meccsünk lehetett volna. És nem is te nyertél volna. 😛
Szóval a lehetőség adott mindenkinek, nem tilos rákészülni, tessék felnőni van Gerwenhez.
Sobri Jóska
Demagóg, demagóg és demagóg...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress

Farky
Nem az a baj, hogy ő egy gép. A baj, hogy egy gépnek kellene játszani ellene, hogy izgalmas meccset lássunk. :-/
H_Marko
Mindenkinek lehetősége lenne így megtanulni, így készülni, így játszani.
van Gerwen teszi fel rá az életét, az ő döntései, lemondásai, áldozatai - gondolom győzni akar, és szarik az izgalmas meccsre.
Ellened se játszottunk izgalmas meccseket, mivel te kb. hónapokkal többet gyakoroltál, játszottál addigi életedben - és te is szartál rá. Ne mondd, hogy lelkiismeretfurdalásod volt, hogy elrontottad a játékunkat az izgalommentes győzelmeiddel. 😊
Valamint ha pl. én rászántam volna 3 hónapon át heti 8-10 órát gyakorlásra, akkor elég izgalmas meccsünk lehetett volna. És nem is te nyertél volna. 😛
Szóval a lehetőség adott mindenkinek, nem tilos rákészülni, tessék felnőni van Gerwenhez.

több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ

Farky
Nem az a baj, hogy ő egy gép. A baj, hogy egy gépnek kellene játszani ellene, hogy izgalmas meccset lássunk. :-/