Darts

19 feliratkozó

több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Szerintem Lewis eljut a 4-ig, viszont Taylorban nem vagyok biztos (bár szurkolok neki)
Az én tippem a győztesre MvG (nem örülnék neki)

Szerkesztette: Farky

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát nagyon kíváncsi vagyok, MvG idén is szarrá nyerte magát egész évben, mint tavaly, aztán viszonylag hamar kizúgott, idén szerintem elődöntőig simán eljut. Lewis korán ki fog esni, nagyon nem ment neki idén, Taylor - MvG lesz az egyik elődöntő, Wade - Klaasen a másik #boldprediction


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Senki se felejtse el, hogy ma indul a móka:

Darts VB
December 15. 20:00 Sport1

Jamie Caven (29) v Kevin Painter
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan
Gary Anderson (2) v Mark Frost
Michael Smith (11) v Ricky Evans

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Aki szeret dartsozni,de nincs kivel annak ajánlom ezt az oldalt.Nagyon ötletes,gyakorlásnak jó,pláne annál,hogy az ember egyedül vagy a gép ellen dobáljon.
JoeyPorter
csak a link maradt le 😊
Löfli
bowl.one 😛
Bruschi85
Sorry:  www.webcamdarts.com/

több mint 7 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Aki szeret dartsozni,de nincs kivel annak ajánlom ezt az oldalt.Nagyon ötletes,gyakorlásnak jó,pláne annál,hogy az ember egyedül vagy a gép ellen dobáljon.
JoeyPorter
csak a link maradt le 😊
Löfli
bowl.one 😛



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Aki szeret dartsozni,de nincs kivel annak ajánlom ezt az oldalt.Nagyon ötletes,gyakorlásnak jó,pláne annál,hogy az ember egyedül vagy a gép ellen dobáljon.
JoeyPorter
csak a link maradt le 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Aki szeret dartsozni,de nincs kivel annak ajánlom ezt az oldalt.Nagyon ötletes,gyakorlásnak jó,pláne annál,hogy az ember egyedül vagy a gép ellen dobáljon.

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ma 15:30-tól Négy Nemzet döntő az Anfield Road-on.
Ausztrália vs. Új-Zéland.
Jónak ígérkezik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Végső János kvalifikálta magát a PDC European Tour 10. állomására, Raymond van Barneveldet 6-3-ra legyőzve 😊 Ez azért már elég ütős 😊

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Köszi a kimerítő és részletes választ!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Amúgy egy ilyen versenyen a közép mezőny milyen átlagot dob kb?
peach
sajna nem tudhatod hogy középmezőnybeli ellenfelet kapsz-e, mert semmilyen kiemelés nincs, bárki kaphat bárkit. pont emiatt viszont kedvező sorsolással egész messzire is el lehet jutni azzal a "közepes" játékkal 😊
egyébként hogy érdemben is válaszoljak a kérdésre, egy 60-70-es átlaggal azért már bőven jó vagy (sőt), igazából stabil 50-essel is érdemes elindulni (ez lehet kb a közepe), mert versenytapasztalatot úgyis csak és kizárólag versenyen tudsz gyűjteni. amiket láttunk, az alapján bőven voltak még ez alatt is, akik ki akarták próbálni magukat ilyen körülmények közt is, és ez jól is van így, mert teljesen más az egész, ha otthon jön 3-4 naponta a 180, akkor is dobhatsz versenyen 26-ot 😊 ezért tökmindegy hogy mit dobálsz otthon egyedül a saját szobádban, muszáj versenyekre járni hogy reális képet kapj magadról. nem kell parázni, NAGYON közvetlen a magyar dartsos közösség, sokkal hamarabb fogsz segítséget kapni a melletted lévőtől mint hogy kinevessen valaki vagy bármi ilyesmi.
ami nagyon fontos az országos amatőr versenyen, hogy sima kiszállóval és csak 2 nyert legig megy az elődöntőig, azt meg gondolom már a bowl-os versenyekről is tudjátok hogy 2 legben BÁRKI verhető. főleg ugye sima kiszállónál, ha behúzol mondjuk két 100+ dobást, onnantól gyakorlatilag nyerted a meccset ha nem bambulod el a kiszállót (persze az izgulás miatt úgyis vannak hibák ott is).
felrakták youtube-ra már a centerpályás meccseket, érdemes megnézni akár a döntőt is ha önbizalomhiányod van, a vigaszágas döntősnek nem is ment annyira, simán verhető játékot dobott. a főágas már más tészta, ő valószínűleg hozta amit tud 😊
mi Egerben most állunk a klubalapítás előtt, és minden vasárnap van versenyünk is (jöjjön aki a közelben lakik!), de még így is voltak (voltunk...) többen is akiknek megremegett a keze Soroksáron, és nem tudta azt dobni, amire amúgy képes.
röviden: télen jöjjön mindenki, mert érdemes! 😊

ja és szerencsére csak feleannyian voltunk mint az előző országoson, így sokkal rövidebb volt a várakozás két meccs között. egyébként az általános tapasztalatunk alapján érezhetően erősödött is a mezőny a fél évvel ezelőttihez képest, látható a fejlődés a magyar dartsmezőnyön folyamatosan 😊 szóval ne maradjatok le, gyertek ti is!
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Amúgy egy ilyen versenyen a közép mezőny milyen átlagot dob kb?
peach
erre én is kíváncsi lennék

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Amúgy egy ilyen versenyen a közép mezőny milyen átlagot dob kb?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Volt valaki tegnap az amatőr darts versenyen Soroksáron?Láttam Patriots és Dolphins full capeket feltűnni.Én végül 17. lettem.
JoeyPorter
én írtam a meccsedet amin kiejtett haverom 😛 #agriadragons
kaszo
Most már tudom.Miért nem szóltál,hogy te vagy az?Jó kis meccs volt az,már készültem az 54-re,mikor a srác belehibázott a 3-as kezdéssel,de aztán szép D20-al megoldotta a végén 😊 Te hogy zártál?
JoeyPorter
nem tudtam mennyire gyakori a neved 😀
amúgy elbénáztam sajna, a múltkori 25. hely után most csak egy csövi 129. jött össze... csalódás.
több mint 8 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Volt valaki tegnap az amatőr darts versenyen Soroksáron?Láttam Patriots és Dolphins full capeket feltűnni.Én végül 17. lettem.
JoeyPorter
én írtam a meccsedet amin kiejtett haverom 😛 #agriadragons
kaszo
Most már tudom.Miért nem szóltál,hogy te vagy az?Jó kis meccs volt az,már készültem az 54-re,mikor a srác belehibázott a 3-as kezdéssel,de aztán szép D20-al megoldotta a végén 😊 Te hogy zártál?

több mint 8 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Volt valaki tegnap az amatőr darts versenyen Soroksáron?Láttam Patriots és Dolphins full capeket feltűnni.Én végül 17. lettem.
JoeyPorter
én írtam a meccsedet amin kiejtett haverom 😛 #agriadragons
több mint 8 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Volt valaki tegnap az amatőr darts versenyen Soroksáron?Láttam Patriots és Dolphins full capeket feltűnni.Én végül 17. lettem.

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lin Dan móka 5 percben. 😊
 www.youtube.com/watch?v=E76HygBnOgA&feature=em-subs_digest

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Bikarodeó már nem lesz a Sport tévében?
Pedig Jared Allen bikái idén belehomorítottak.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Vmi olyasmi volt h MvG feleségének testvéréről (aki egyébként ha jól tudom fogyatékos) küldött Klaasen Gerwennek képet vmi gúnyos megjegyzést hozzáfűzve.
empty taxi
Hű, ez olyan, mint gyerekként az a játék, hogy egy kiinduló sztorit egymásnak megsúgva kellett továbbadni és mire körbeért, totál más volt a történet, mert mindenki csak egy kicsit módosított rajta 😀

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
+ugye volt egy MVG vs Klaasen .sztori is ( ráhajtott a csajára vagy ilyesmi)...
ezért lett Barney a párja!szóval pezseg az élet ahogy egy rendes kocsma sporthoz illik! 😊
yooker
MvG és Klaasen már régóta utálja egymást, valami más ügy miatt.

Löfli
Vmi olyasmi volt h MvG feleségének testvéréről (aki egyébként ha jól tudom fogyatékos) küldött Klaasen Gerwennek képet vmi gúnyos megjegyzést hozzáfűzve.
empty taxi
Gerwen nejének a huga 15 éves volt mikor történt az incidens. Ráadásul tényleg fogyatékos és kisegítő iskolába járt. Klaasen meg bebaszva és besütizve sexuális tartalmú képeket küldözgetett magáról a lánynak és arra buzdította, hogy hasonló képeket küldjön vissza neki. Én így tudom...
peach
na ez nem semmi... elég beteges "humora" van!
yooker
Ki nem csinált már too much orbitális f*szságot atom bebasszíva?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
+ugye volt egy MVG vs Klaasen .sztori is ( ráhajtott a csajára vagy ilyesmi)...
ezért lett Barney a párja!szóval pezseg az élet ahogy egy rendes kocsma sporthoz illik! 😊
yooker
MvG és Klaasen már régóta utálja egymást, valami más ügy miatt.

Löfli
Vmi olyasmi volt h MvG feleségének testvéréről (aki egyébként ha jól tudom fogyatékos) küldött Klaasen Gerwennek képet vmi gúnyos megjegyzést hozzáfűzve.
empty taxi
Gerwen nejének a huga 15 éves volt mikor történt az incidens. Ráadásul tényleg fogyatékos és kisegítő iskolába járt. Klaasen meg bebaszva és besütizve sexuális tartalmú képeket küldözgetett magáról a lánynak és arra buzdította, hogy hasonló képeket küldjön vissza neki. Én így tudom...
peach
na ez nem semmi... elég beteges "humora" van!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
+ugye volt egy MVG vs Klaasen .sztori is ( ráhajtott a csajára vagy ilyesmi)...
ezért lett Barney a párja!szóval pezseg az élet ahogy egy rendes kocsma sporthoz illik! 😊
yooker
MvG és Klaasen már régóta utálja egymást, valami más ügy miatt.

Löfli
Vmi olyasmi volt h MvG feleségének testvéréről (aki egyébként ha jól tudom fogyatékos) küldött Klaasen Gerwennek képet vmi gúnyos megjegyzést hozzáfűzve.
empty taxi
Gerwen nejének a huga 15 éves volt mikor történt az incidens. Ráadásul tényleg fogyatékos és kisegítő iskolába járt. Klaasen meg bebaszva és besütizve sexuális tartalmú képeket küldözgetett magáról a lánynak és arra buzdította, hogy hasonló képeket küldjön vissza neki. Én így tudom...

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
+ugye volt egy MVG vs Klaasen .sztori is ( ráhajtott a csajára vagy ilyesmi)...
ezért lett Barney a párja!szóval pezseg az élet ahogy egy rendes kocsma sporthoz illik! 😊
yooker
MvG és Klaasen már régóta utálja egymást, valami más ügy miatt.

Löfli
Vmi olyasmi volt h MvG feleségének testvéréről (aki egyébként ha jól tudom fogyatékos) küldött Klaasen Gerwennek képet vmi gúnyos megjegyzést hozzáfűzve.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
+ugye volt egy MVG vs Klaasen .sztori is ( ráhajtott a csajára vagy ilyesmi)...
ezért lett Barney a párja!szóval pezseg az élet ahogy egy rendes kocsma sporthoz illik! 😊
yooker
MvG és Klaasen már régóta utálja egymást, valami más ügy miatt.

most a papagáj (Wright) csaja szólt be Andersonnak, hogy a PL-ben nem tett bele mindent, hogy megverje Lewist, amivel Wright jutott volna a rájátszásba


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!