Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 853 — Omar's Coming Yo!
Gyere Miro,kell a rekord.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Neuer labdaérintései az első félidőben.

No comment.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
az algérok elkezdtek beállni és előre sem akarnak merészkedni 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nauer ráfog erre a mezőnyjátékos is vagyok dologra...peach
Én is ettől félek.iktriad
te mindentől félsz (ami a kedvenc csapataiddal kapcsolatos)Dexxter Tailor
mindenét felrakta a német teamre, ha kiszopnak jönnek a ruszkik és eltörik triád házinyulának a füleitbriareos
Én a szingapuri vonalon mozgok, mint B. István és K Zoltán. 😀
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
Nauer ráfog erre a mezőnyjátékos is vagyok dologra...peach
Én is ettől félek.iktriad
te mindentől félsz (ami a kedvenc csapataiddal kapcsolatos)Dexxter Tailor
mindenét felrakta a német teamre, ha kiszopnak jönnek a ruszkik és eltörik triád házinyulának a füleit

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 775 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nauer ráfog erre a mezőnyjátékos is vagyok dologra...peach
Én is ettől félek.iktriad
te mindentől félsz (ami a kedvenc csapataiddal kapcsolatos)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
Gundi szerint Götze lesen volt. 😀eaglesmcnabb
ja lesi h mi történik a pályán

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nauer ráfog erre a mezőnyjátékos is vagyok dologra...peach
Én is ettől félek.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Götze lesen... ami érdekes, lehet az inkább Özil volt 😊

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gundi szerint Götze lesen volt. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
nagy védések

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Nauer ráfog erre a mezőnyjátékos is vagyok dologra...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hú Bazzeg özil de gyenge

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon hiányzik elől Klose (és Reus).iktriad
Jürgen kell vissza egy jó Oliverral.Stez
Utóbbi most is ott van a stadionban. 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon hiányzik elől Klose (és Reus).iktriad
Jürgen kell vissza egy jó Oliverral.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon hiányzik elől Klose (és Reus).
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Neuer majdnem assistStez
a fumble rec. viszont megvolt

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
LOL, az algir védő 5 méteren 10-et vert Schürrlére 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Neuer majdnem assist

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ááááááá, fenébe már.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Erről beszélek, akkor mikor azt mondom, hogy a H csoport volt a legnehezebb, és ezért érzem azt, hogy ez a belga 9 pont egy nagyon jó és bíztató teljesítmény. 😉 Holnap majd az USA ellen láthatjuk, hogy milyen az, amikor nem a védekező csapatok legjobbjaival (Capello Oroszországa és Algéria) kell játszaniuk, szerintem ott derül majd ki az igazi erejük (ami szerintem igen csak nagy) 😉Jughead
Szemét önös érdekek miatt nagyon tudnék örülni, ha az amerikaiak belefutnának egy kijózanító pofonba és végre elkezdenének a fociszezonra fókuszálni 😊baggio
Te már most jobban képben vagy mindennel, mint az itt jelenlévők 85-90%a.iktriad
Ne told be annyira a nyelved. 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Erről beszélek, akkor mikor azt mondom, hogy a H csoport volt a legnehezebb, és ezért érzem azt, hogy ez a belga 9 pont egy nagyon jó és bíztató teljesítmény. 😉 Holnap majd az USA ellen láthatjuk, hogy milyen az, amikor nem a védekező csapatok legjobbjaival (Capello Oroszországa és Algéria) kell játszaniuk, szerintem ott derül majd ki az igazi erejük (ami szerintem igen csak nagy) 😉Jughead
Szemét önös érdekek miatt nagyon tudnék örülni, ha az amerikaiak belefutnának egy kijózanító pofonba és végre elkezdenének a fociszezonra fókuszálni 😊baggio
Te már most jobban képben vagy mindennel, mint az itt jelenlévők 85-90%a.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schürrle....nem ő kell, hanem Klose, aki anno 3 gólt fejelt Szaúd-Arábiának...meg egyet rúgott asszem 😊Chargers LT
Nem, 2002ben nem szerzett egy gólt se lábbal.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Erről beszélek, akkor mikor azt mondom, hogy a H csoport volt a legnehezebb, és ezért érzem azt, hogy ez a belga 9 pont egy nagyon jó és bíztató teljesítmény. 😉 Holnap majd az USA ellen láthatjuk, hogy milyen az, amikor nem a védekező csapatok legjobbjaival (Capello Oroszországa és Algéria) kell játszaniuk, szerintem ott derül majd ki az igazi erejük (ami szerintem igen csak nagy) 😉Jughead
Szemét önös érdekek miatt nagyon tudnék örülni, ha az amerikaiak belefutnának egy kijózanító pofonba és végre elkezdenének a fociszezonra fókuszálni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gundi szerint Schweinsteiger nem számít kreatív játékosnak. Most megrendült a bizalmam benne.iktriad
Már kiben?ulpianus
Gundiban.