Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 774 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 892
Sosem gondoltam, hogy valaha szép kolumb focit fogok látni. További pozitívum, hogy a túlhájpolt házigazdáknak így kinéz egy komolyabb picsás 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hámész ha így folytatja, még a végén a VB felfedezettje lesz 😀😀

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 505 — !SuPeR6BoWL!
Brazília kezdjen fosni?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Hamesz 2. Ő a csk-m fantasyben :cool:
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hamesz hivatalosan is bejelentkezett a gólkirályi címért.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Góóóól és megint Hámesz 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 763 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
fuckyes!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
HÁMÉSZ!!Stez
Már ő vezeti a góllövőlistát 😀
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Azt hiszem, ez kész is

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
DZSÉÉÉÉMSZ!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
HÁMÉSZ!!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
p.fülöp szerint hámesz a semmiből tűnt fel a vb-n.... no comment 😀😀peach
Agyvérzést kapok ettől a kommentártól 😊
Hámesz Rodriguez és Hákszon Martinez 😀Montana
Pedig elméletileg ez a helyes.Bazzani
Istenem, Marcelo nevét sem Marszelunak ejtik, pedig úgy a helyes. A Thiago nevezetű brazil / portugál játékosokat sem nevezi senki Csiágunak, pedig úgy a helyes. Mascherano is Maszkeránó, nem pedig Máscseránó, attól függetlenül, hogy Argentínában így ejtik a nevét.

Az angol kiejtés kellene hogy legyen a kánon.mustaine
Egy szóval kifejezve, ez faszság.Schleck
Ricsit is kikezdték mikor a brazilokat autentikusan mondta, nincs új a nap alattHöri
Most eszembe juttattad Romáriut és Bebetut. Köszi.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Csak a magyarok foglalkoznak állandóan azzal, hogy mi "hangzik jól", vagy ez világméretű probléma? Most értettem meg végleg, miért esélytelen itthon elterjednie a magyar amfocis kifejezéseknekbaggio
Én úgy hallottam itthon érzékenyebbek az átlagnál

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
p.fülöp szerint hámesz a semmiből tűnt fel a vb-n.... no comment 😀😀peach
Agyvérzést kapok ettől a kommentártól 😊
Hámesz Rodriguez és Hákszon Martinez 😀Montana
Pedig elméletileg ez a helyes.Bazzani
Istenem, Marcelo nevét sem Marszelunak ejtik, pedig úgy a helyes. A Thiago nevezetű brazil / portugál játékosokat sem nevezi senki Csiágunak, pedig úgy a helyes. Mascherano is Maszkeránó, nem pedig Máscseránó, attól függetlenül, hogy Argentínában így ejtik a nevét.

Az angol kiejtés kellene hogy legyen a kánon.mustaine
Egy szóval kifejezve, ez faszság.Schleck
Lehet, de akkor döntsék el, hogy mindegyik játékos nevét úgy ejtik, ahogy a szülőföldjén, vagy egyikét sem. Erre próbáltam célozni, engem egyáltalán nem zavarna egyik sem.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 774 — 258. §
Csak a magyarok foglalkoznak állandóan azzal, hogy mi "hangzik jól", vagy ez világméretű probléma? Most értettem meg végleg, miért esélytelen itthon elterjednie a magyar amfocis kifejezéseknek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Dzsémsz Rodrigez miért jobb? Vagy Dzsekszon Martinez? Mint valami usa bevándorlók?JayB
Quad Radó meg magyar 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
p.fülöp szerint hámesz a semmiből tűnt fel a vb-n.... no comment 😀😀peach
Agyvérzést kapok ettől a kommentártól 😊
Hámesz Rodriguez és Hákszon Martinez 😀Montana
Pedig elméletileg ez a helyes.Bazzani
Istenem, Marcelo nevét sem Marszelunak ejtik, pedig úgy a helyes. A Thiago nevezetű brazil / portugál játékosokat sem nevezi senki Csiágunak, pedig úgy a helyes. Mascherano is Maszkeránó, nem pedig Máscseránó, attól függetlenül, hogy Argentínában így ejtik a nevét.

Az angol kiejtés kellene hogy legyen a kánon.mustaine
Egy szóval kifejezve, ez faszság.Schleck
Ricsit is kikezdték mikor a brazilokat autentikusan mondta, nincs új a nap alatt

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Dzsémsz Rodrigez miért jobb? Vagy Dzsekszon Martinez? Mint valami usa bevándorlók?JayB
Pont ezért szerintem,mert amerikai név elvileg.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Dzsémsz Rodrigez miért jobb? Vagy Dzsekszon Martinez? Mint valami usa bevándorlók?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
123 km/h. Atyaég.Schleck
Dzsudzsi is így szokott. Lamboval

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
p.fülöp szerint hámesz a semmiből tűnt fel a vb-n.... no comment 😀😀peach
Agyvérzést kapok ettől a kommentártól 😊
Hámesz Rodriguez és Hákszon Martinez 😀Montana
Pedig elméletileg ez a helyes.Bazzani
Istenem, Marcelo nevét sem Marszelunak ejtik, pedig úgy a helyes. A Thiago nevezetű brazil / portugál játékosokat sem nevezi senki Csiágunak, pedig úgy a helyes. Mascherano is Maszkeránó, nem pedig Máscseránó, attól függetlenül, hogy Argentínában így ejtik a nevét.

Az angol kiejtés kellene hogy legyen a kánon.mustaine
Egy szóval kifejezve, ez faszság.

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 505 — !SuPeR6BoWL!
123 km/h. Atyaég.Schleck
Nagy Bumm vót az hétszentség

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
123 km/h. Atyaég.

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
p.fülöp szerint hámesz a semmiből tűnt fel a vb-n.... no comment 😀😀peach
Agyvérzést kapok ettől a kommentártól 😊
Hámesz Rodriguez és Hákszon Martinez 😀Montana
Pedig elméletileg ez a helyes.Bazzani
Istenem, Marcelo nevét sem Marszelunak ejtik, pedig úgy a helyes. A Thiago nevezetű brazil / portugál játékosokat sem nevezi senki Csiágunak, pedig úgy a helyes. Mascherano is Maszkeránó, nem pedig Máscseránó, attól függetlenül, hogy Argentínában így ejtik a nevét.

Az angol kiejtés kellene hogy legyen a kánon.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Uruguay tudja, hogy hátrányban van?Schleck
Volt bármelyik meccsen olyan pillanat, ahol Uruguay ment előre és nem szartak az egészre? Kb. normális megmozdulásuk nem volt még eddig szerintem. De sunyiskodásban nagyon az élre mozognak.Stez
Hát speciel amikor megverték Angliát majd kiverték az Olaszokat elég normális volt 😊Toca
Akkor sem csináltak semmit sem. Az angolok ellen is két gólt kaptak ajándékba kb, amit Suárez ki is használt, de bármelyik csoportmeccset néztem, basztak előre menni, akár hátrányba voltak, akár előnybe. Folyamatosan rugdosódtak, sunyi szabálytalanságokat nyomnak, pofáznak végig, de játszani nem akaródzik nekik. Az elmúlt években kurva szimpatikusak voltak, de amit a VB-n tolnak eddig, az elég lehangoló. Suárez majomkodásától függetlenül mondom ezt, az igazából csak a hab a tortára.Stez
Nincs középpályájuk úgy nehéz, egy emberük volt aki mentette és menthette volna továbbra is a VBjüket, csak kutyául érezte magát 0-0nál az Olasz mecsen.
Engem sokkal jobban idegesít Cavani és Forlán emberkedése amikor lófaszt nem csinálnak egész VB-n.Toca
Forlán egy undorító féreg lett. Nem is értem miért, mert kibaszott nagy playa volt, de amikor kb. kiutálták a Madridból, onnantól kezdve undorító a csávó stílusa. Azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. Csak ami engem zavar, hogy pont azt látom, hogy az egész csapatuk is átvette ezt a stílust. Cavani sosem volt ilyen punci, most meg minden meccset átrinyál kb. és szarik mindenre, mint ha ő lenne a király. És ez nem Suárez miatt van, mert az első meccsen, nélküle is ugyanezt nyomták Costa Rica ellen. Suárez hülyesége más tészta, de kétlem, hogy emiatt váltak ilyen ellenszenvessé. És nem értem, hogy miért, mert ez a csapat tudást tekintve még Suárez nélkül is lazán erős. Egyszerűen baromira ellenszenves lett ez a csapat.