Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
p.fülöp szerint hámesz a semmiből tűnt fel a vb-n.... no comment 😀😀peach
Agyvérzést kapok ettől a kommentártól 😊
Hámesz Rodriguez és Hákszon Martinez 😀Montana
Pedig elméletileg ez a helyes.Bazzani
Akkor is bántja a fülemet,én nem így szoktam meg 😊Montana
Hákszon Martinez helyes? Miért?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
...mondjuk, most már azért is drukkolok kicsit, nehogy öngólt szerezzen valamelyik kolumbiai... (I.M. A. Escobar)ozibozi
Akinfejevet miért nem félti senki?baggio
Őt megvédi Capello.iktriad
Meg tulajdonképpen a milliárdos oroszokon kívül mindenki szarik bele 😀
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
p.fülöp szerint hámesz a semmiből tűnt fel a vb-n.... no comment 😀😀peach
Agyvérzést kapok ettől a kommentártól 😊
Hámesz Rodriguez és Hákszon Martinez 😀Montana
Pedig elméletileg ez a helyes.Bazzani
Akkor is bántja a fülemet,én nem így szoktam meg 😊
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
p.fülöp szerint hámesz a semmiből tűnt fel a vb-n.... no comment 😀😀peach
Agyvérzést kapok ettől a kommentártól 😊
Hámesz Rodriguez és Hákszon Martinez 😀Montana
Pedig elméletileg ez a helyes.Bazzani
Ez az egy amiért dicsérhető P. Fülöp, mindegyik meccsen kínosan ügyelt a helyes kiejtésre.
jah és a jó csajokat is kiszúrta a képen😊
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
...mondjuk, most már azért is drukkolok kicsit, nehogy öngólt szerezzen valamelyik kolumbiai... (I.M. A. Escobar)ozibozi
Akinfejevet miért nem félti senki?baggio
Őt megvédi Capello.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
p.fülöp szerint hámesz a semmiből tűnt fel a vb-n.... no comment 😀😀peach
Agyvérzést kapok ettől a kommentártól 😊
Hámesz Rodriguez és Hákszon Martinez 😀Montana
Pedig elméletileg ez a helyes.

több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
p.fülöp szerint hámesz a semmiből tűnt fel a vb-n.... no comment 😀😀peach
Agyvérzést kapok ettől a kommentártól 😊
Hámesz Rodriguez és Hákszon Martinez 😀
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 504 — !SuPeR6BoWL!
Engem sokkal jobban idegesít Cavani és Forlán emberkedése amikor lófaszt nem csinálnak egész VB-n.[/quote]Pontosan!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Forlan megtette már amit megkövetelt a haza. de Cavani jogos.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Uruguay tudja, hogy hátrányban van?Schleck
Volt bármelyik meccsen olyan pillanat, ahol Uruguay ment előre és nem szartak az egészre? Kb. normális megmozdulásuk nem volt még eddig szerintem. De sunyiskodásban nagyon az élre mozognak.Stez
Hát speciel amikor megverték Angliát majd kiverték az Olaszokat elég normális volt 😊Toca
Akkor sem csináltak semmit sem. Az angolok ellen is két gólt kaptak ajándékba kb, amit Suárez ki is használt, de bármelyik csoportmeccset néztem, basztak előre menni, akár hátrányba voltak, akár előnybe. Folyamatosan rugdosódtak, sunyi szabálytalanságokat nyomnak, pofáznak végig, de játszani nem akaródzik nekik. Az elmúlt években kurva szimpatikusak voltak, de amit a VB-n tolnak eddig, az elég lehangoló. Suárez majomkodásától függetlenül mondom ezt, az igazából csak a hab a tortára.Stez
Nincs középpályájuk úgy nehéz, egy emberük volt aki mentette és menthette volna továbbra is a VBjüket, csak kutyául érezte magát 0-0nál az Olasz mecsen.
Engem sokkal jobban idegesít Cavani és Forlán emberkedése amikor lófaszt nem csinálnak egész VB-n.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 892
...mondjuk, most már azért is drukkolok kicsit, nehogy öngólt szerezzen valamelyik kolumbiai... (I.M. A. Escobar)ozibozi
Akinfejevet miért nem félti senki?baggio
Nyilván jön Paksra atomot simogatni (védőkesztyű nélkül), szóval őt még láthatjuk is

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Uruguay tudja, hogy hátrányban van?Schleck
Volt bármelyik meccsen olyan pillanat, ahol Uruguay ment előre és nem szartak az egészre? Kb. normális megmozdulásuk nem volt még eddig szerintem. De sunyiskodásban nagyon az élre mozognak.Stez
Hát speciel amikor megverték Angliát majd kiverték az Olaszokat elég normális volt 😊Toca
Akkor sem csináltak semmit sem. Az angolok ellen is két gólt kaptak ajándékba kb, amit Suárez ki is használt, de bármelyik csoportmeccset néztem, basztak előre menni, akár hátrányba voltak, akár előnybe. Folyamatosan rugdosódtak, sunyi szabálytalanságokat nyomnak, pofáznak végig, de játszani nem akaródzik nekik. Az elmúlt években kurva szimpatikusak voltak, de amit a VB-n tolnak eddig, az elég lehangoló. Suárez majomkodásától függetlenül mondom ezt, az igazából csak a hab a tortára.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
...mondjuk, most már azért is drukkolok kicsit, nehogy öngólt szerezzen valamelyik kolumbiai... (I.M. A. Escobar)ozibozi
Akinfejevet miért nem félti senki?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Ó facom elnyomtam... mielőtt Kolumbia vezetett volna nyomtam, hogy Kolumbia nyeri az első félidőt, de most vettem észre, hogy 200-al raktam meg és nem 2000-rel én balfasz...ThundersNFL
Én nekem ma telefonon nem ment rá az 1000es 90 perc után hogy tizikkel nyer Brazilia úgy tűnik ilyen nap ez.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 892
...mondjuk, most már azért is drukkolok kicsit, nehogy öngólt szerezzen valamelyik kolumbiai... (I.M. A. Escobar)ozibozi
ha bejutnak a negyeddöntőbe, oly mindegy, ha lesz is öngól, nem fog úgy járni.berger90
úgy értettem, h ma,mostantól a meccs végéig? és amiatt nem jutnak be...ozibozi
ma már valamivel nyugodtabb az ország, mint akkor, egy évvel a GDP-jük szerzője, Escobar halála után

Mindig jövőre
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 504 — !SuPeR6BoWL!
Ó facom elnyomtam... mielőtt Kolumbia vezetett volna nyomtam, hogy Kolumbia nyeri az első félidőt, de most vettem észre, hogy 200-al raktam meg és nem 2000-rel én balfasz...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Uruguay tudja, hogy hátrányban van?Schleck
Volt bármelyik meccsen olyan pillanat, ahol Uruguay ment előre és nem szartak az egészre? Kb. normális megmozdulásuk nem volt még eddig szerintem. De sunyiskodásban nagyon az élre mozognak.Stez
Hát speciel amikor megverték Angliát majd kiverték az Olaszokat elég normális volt 😊
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Uruguay tudja, hogy hátrányban van?Schleck
Nem szólt nekik a gólbíró, hogy bent volt 😊 Az olaszok ellen kb ugyanezt csinálták a kiállításig, csak ott egy klasszissal gyengébb volt az ellenfél

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Uruguay tudja, hogy hátrányban van?Schleck
Volt bármelyik meccsen olyan pillanat, ahol Uruguay ment előre és nem szartak az egészre? Kb. normális megmozdulásuk nem volt még eddig szerintem. De sunyiskodásban nagyon az élre mozognak.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Ha harapna egy kolumbiai, kinek drukkolnanak az suarez utalok?Höri
Braziloknak 😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Uruguay tudja, hogy hátrányban van?

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 645
...mondjuk, most már azért is drukkolok kicsit, nehogy öngólt szerezzen valamelyik kolumbiai... (I.M. A. Escobar)ozibozi
ha bejutnak a negyeddöntőbe, oly mindegy, ha lesz is öngól, nem fog úgy járni.berger90
úgy értettem, h ma,mostantól a meccs végéig? és amiatt nem jutnak be...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha harapna egy kolumbiai, kinek drukkolnanak az suarez utalok?

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 504 — !SuPeR6BoWL!
Itt ma lesz bunyó szerintem.Stez
Csak ki ne engedjék a harci kutyátToca
Majd átugrik Uruguayból...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Itt ma lesz bunyó szerintem.Stez
Csak ki ne engedjék a harci kutyát