Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a nyomás nélküli játék tapasztalataim, emlékeim szerint ritkán szokott a játékban is megnyilvánulni, mert a "váratlan" továbbjutás miatt inkább görcsösebb szokott lenni a játék, és óvatosabb. DoM
Csoportmeccsekre értettem én is.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
Szerencsére a luxorsorsolásról sem kapcsoltam el, ahol csendben elsiklottak afelett, hogy a műsorvezető csaj szerint 27 ember van a pályán, 22 játekos és 4 bíró xDbaggio
Szarom le ha így néz ki. Tőlem 50et is mondhatott volna. 😍
Ki ez a bige amúgy?
(Nem mellesleg legalább tudta, hogy bíróból négy van játékosból meg 22.)Bazzani
 hu-hu.facebook.com/makkatavirag


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Áájjjj, nagy kár érte. Ezt a hulladék brazil csapatot már most ki lehetett volna ejteni. :/

Ilyen játékkal ha VB-t nyernek én elsírom magam. 😕Vrijbloed
Mivel látom, hogy te kinek drukkolsz és én nem nekik, ezért csak annyit írnék, lesz ez még jobb is a hazaiaktól....... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Még embertől nem hallottam azt hogy ők az atyaúristenek. Csak hogy nekik nyerni kell.JayB
Megragadtad a lényeget.Stez
Szerintem a túlzott elvárás nyomja agyon őket, tele van a gatya attól, hogy mi lesz ha kiesnek. Láttam őket jópár meccsen focizni a VB előtt (tudom csak edzőmeccs), ott azért ennél sokkal jobban tették a zsugát és teljesen nézhető volt a játék. Chile teljesen nyomás nélkül játszhatott mert senki egy rossz szót nem szólt volna rájuk ha kiesnek abból a csoportból.Bazzani
Különösen támadójátékban túl sok a középszerű, átlagos játékos a csapatban (ezt tetézi Egy Hulk vagy éppen Fred, akik még innen is kilógnak). Ami nem is lenne akkora baj, mert elsősorban kontrajátékra épül a stratégiájuk, oda meg papíron egy Oscar és Neymar is akár elég lehet. Azonban hiába stabil a védelem közepe Thiago Silvával és a két takarítóval a pályán (LG, Fernandinho), ha a szélső hátvédek nemzetközi szinten borzasztó felelőtlen, támadó fullbackek, akiknél minden pillanatban ott a betli lehetősége.

Ami a csapat megítélését és elvárásokat illeti: a nem brazil fanatikusok számára minden adott, hogy csípje a szemüket minden egyes aprócska siker, amit úgy ünnepelnek, mintha már a döntőt nyerték volna meg. Egyik ilyen a VB-t megelőző és kezdete óta jelenlévő óriási hype; a horvátok elleni bírói "segédlet", az állandó sírás, fetrengés, színészkedés és bíró lerohanása minden apró faultra a kispadtól kezdve. Nekem még brazil szurkolóként is unszimpatikus az állandó cirkusz és felháborodás, amit a pályán mutatnak.

Ez a nyomás nélküli játék tapasztalataim, emlékeim szerint ritkán szokott a játékban is megnyilvánulni, mert a "váratlan" továbbjutás miatt inkább görcsösebb szokott lenni a játék, és óvatosabb. A chilei harcmodor jobb esetben 90 percre volt kalibrálva. Amit összerohangáltak a pályán, azzal csoda, hogy a hosszabbítást kihúztak. Az már csak a hab a tortán, hogy nekik volt a legnagyobb helyzetük ott.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És kurvára irritál már, hogy sokadszorra ilyen kurva gyenge brazília, de ugyanúgy mindenki a picsájukba van, mert nincs mire. Stez
Ki?

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Még embertől nem hallottam azt hogy ők az atyaúristenek. Csak hogy nekik nyerni kell.JayB
Megragadtad a lényeget.Stez
Szerintem a túlzott elvárás nyomja agyon őket, tele van a gatya attól, hogy mi lesz ha kiesnek. Láttam őket jópár meccsen focizni a VB előtt (tudom csak edzőmeccs), ott azért ennél sokkal jobban tették a zsugát és teljesen nézhető volt a játék. Chile teljesen nyomás nélkül játszhatott mert senki egy rossz szót nem szólt volna rájuk ha kiesnek abból a csoportból.Bazzani
A nyomás sem segít rajtuk, de nem az a fő problémájuk. Ez a csapat erőnlétileg nem penge, ami nem ütközne ki akkor, hogy ha a kezdőben nem lenne legalább 4-5 léhűtő, akik kurva gyengék. Ez így együtt már túl sok, amit nem bírnak el.
Egyébként kísértetiesen nagy a hasonlóság a spanyolokkal, ahol Del Bosque ugyanazokat a hibákat követi el, mint Scolari, csak utóbbinak azért ha nehezen is, de megvannak eddig a meccsek és a továbbjutás. De ez hosszútávon halál lesz. Itt most nem arról van szó, hogy Fred helyett Damiao kellene, hanem arról, hogy ott van Hulk is, aki egy kalap szar, és nem most, hanem elég sok ideje, Luis Gustavo eddig szinte a brazil csapat legszarabbja és konstansan nem tudott még jó meccset lehozni. A védelem széleitől meg agyfasz kerülget, amikor a túlértékelt Dani Alvesen lepődik meg mindenki, hogy szar. Aki meg Marcelon meglepődik, sohasem látta játszani. Világ életében ezt tudta, hogy támadásokban besegít, folyamatosan felér, ott nincs is gond, de védekezni sohasem tudott.
És ezek a gondok nem barátságos meccseken fognak kitűnni, de még csak nem is selejtezőkön, mert ott azért sok esetben nincsen olyan színvonal, mint itt a VB-n.
És ezek a bibik együtt már elég komolyan visszavetik ezt a csapatot. És kurvára irritál már, hogy sokadszorra ilyen kurva gyenge brazília, de ugyanúgy mindenki a picsájukba van, mert nincs mire. A Konf kupát elkapták, de már akkor sejteni lehetett, hogy utána nekik koppanás lesz. Nem is elég jók, és még a hype is összeroppantja majd őket. Scolari meg rátesz egy lapáttal, hogy telenyomja a kezdőt a kedvenc szarjaival.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerencsére a luxorsorsolásról sem kapcsoltam el, ahol csendben elsiklottak afelett, hogy a műsorvezető csaj szerint 27 ember van a pályán, 22 játekos és 4 bíró xDbaggio
Szarom le ha így néz ki. Tőlem 50et is mondhatott volna. 😍
Ki ez a bige amúgy?
(Nem mellesleg legalább tudta, hogy bíróból négy van játékosból meg 22.)

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 843
Szerencsére a luxorsorsolásról sem kapcsoltam el, ahol csendben elsiklottak afelett, hogy a műsorvezető csaj szerint 27 ember van a pályán, 22 játekos és 4 bíró xDbaggio
A "szakértők" fognak még mondani ennél nagyobb hülyeségeket is
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
Szerencsére a luxorsorsolásról sem kapcsoltam el, ahol csendben elsiklottak afelett, hogy a műsorvezető csaj szerint 27 ember van a pályán, 22 játekos és 4 bíró xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 621
Neymar féle 11-es:

https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

choose life
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
Chile teljesen nyomás nélkül játszhatott mert senki egy rossz szót nem szólt volna rájuk ha kiesnek abból a csoportból.Bazzani
Ott a pont, épp ezért a célfutball is csak addig jó, míg eredményes 😊 bár a chileiek esetében szerintem most inkább egyszerűen erőnléti okai voltak a saját játékuk feladásának


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még embertől nem hallottam azt hogy ők az atyaúristenek. Csak hogy nekik nyerni kell.JayB
Megragadtad a lényeget.Stez
Szerintem a túlzott elvárás nyomja agyon őket, tele van a gatya attól, hogy mi lesz ha kiesnek. Láttam őket jópár meccsen focizni a VB előtt (tudom csak edzőmeccs), ott azért ennél sokkal jobban tették a zsugát és teljesen nézhető volt a játék. Chile teljesen nyomás nélkül játszhatott mert senki egy rossz szót nem szólt volna rájuk ha kiesnek abból a csoportból.

több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mindenki nyugodjon le a picsába, Sebők Viliék kevés gólt tippeltek. Etalon jó meccs lesz.JayB
Sebők Vili......Tx! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Mindenki nyugodjon le a picsába, Sebők Viliék kevés gólt tippeltek. Etalon jó meccs lesz gólparádéval.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
Volt ennél szarabb meccsük? Uhh, tényleg abba kellene hagynom a soccernézést, mert az már az a tartomány lehet, ami fizikai fájdalmat okozbaggio
De fogadjunk, hogy nem fogod abbahagyni? Legalábbis a vb-t szerintem végig követni fogod és minden meccs alatt bekommenteled, hogy milyen szar sport ez.Schleck
Így van, az internet mellett szerencsére nincs olyan meccs, ami ne lenne szórakoztató, és mindig van dolog, amiért érdemes követni az eseményeket, ha már a játék miatt nem is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
szégyen ez a brazil csapatStez
Bezzeg a chilei gecibrutál jó volt.Bazzani
igaz, akkor über volt brazília, már most adjuk oda nekik a serlegetStez
Ezt senki sem állította, de te 120 perce mocskolod folyamatosan a Brazilokat, ellenben az ugyanolyan szar Chile egy rossz szót sem kapott senkitől.Bazzani
Mert az egész VB-n bőven gyengén játszanak magukhoz képest. Mert az elmúlt meccseken minden egyes alkalommal a Hulk-Fred, Luis Gustavo trió a leggyengébb kb., de Scolari baszik bármit is kezdeni velük. És mert én nem ültem fel a Konf kupa utáni Brazil bandwagonra, amikor szentté lettek avatva és odaadta nekik a VB-t mindenki. És Chilét nem is fogom fikázni, hiába nem voltak jók, ők nem is királyként jöttek a VB-re. Ellenben a Brazilokkal.Stez
Szerintem nem a játékosok hibája ez a túlzott hype.
Ők örülnek ennek legkevésbé (persze a népszerűség nem rossz dolog). De tudják, hogy egy botlás és rájuk zúdul a népharag és óriási balhé lehet.
Én nem vagyok brazil drukker, de lassan elkezdek nekik szurkolni mert mindenhonnan azt hallom, hogy mekkora szégyenek meg nem méltóak a brazil mezre. Holott azért a korábbi brazil csapatok is szenvedtek rendesen és voltak még ennél is szarabb meccseik.Bazzani
A hype nem a játékosok hibája, de ha valaki szar, az viszont az ő hibája. Az meg megint más tészta, hogy ebben a brazil csapatban jó fél tucat szar játékos van, akik közül van, aki a padra sem kerülhetne be, de van, akinek ott azért lehetne helye. Ez Scolari hibája. De kapitányként ő is a csapat része. Mint ahogy Del Bosque sorozatos hibái miatt is égett le Spanyolország, a balhét viszont együtt kell elvinni.
És igen, ez a brazil csapat mélyen a tudása alatt teljesít, de ennek ellenére is csak ki van nyalva a picsájuk, amikor a horvát kamumeccs nélkül még az is lehet, hogy a csoportból sem mennek tovább. Mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nincs bajom a brazilokkal, sosem volt, de eléggé irritáló már, hogy halmozzák a fos meccseiket, de még mindig ők az atyaúristenek.
Lófaszt atyaúristenek ők. Ez egy rosszul összerakott csapat, ami rövidtávon nem ütközik ki, de hosszútávon már nem is bírják végig a tornát.Stez
Még embertől nem hallottam azt hogy ők az atyaúristenek. Csak hogy nekik nyerni kell.JayB
Megragadtad a lényeget.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Volt ennél szarabb meccsük? Uhh, tényleg abba kellene hagynom a soccernézést, mert az már az a tartomány lehet, ami fizikai fájdalmat okozbaggio
De fogadjunk, hogy nem fogod abbahagyni? Legalábbis a vb-t szerintem végig követni fogod és minden meccs alatt bekommenteled, hogy milyen szar sport ez.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
szégyen ez a brazil csapatStez
Bezzeg a chilei gecibrutál jó volt.Bazzani
igaz, akkor über volt brazília, már most adjuk oda nekik a serlegetStez
Ezt senki sem állította, de te 120 perce mocskolod folyamatosan a Brazilokat, ellenben az ugyanolyan szar Chile egy rossz szót sem kapott senkitől.Bazzani
Mert az egész VB-n bőven gyengén játszanak magukhoz képest. Mert az elmúlt meccseken minden egyes alkalommal a Hulk-Fred, Luis Gustavo trió a leggyengébb kb., de Scolari baszik bármit is kezdeni velük. És mert én nem ültem fel a Konf kupa utáni Brazil bandwagonra, amikor szentté lettek avatva és odaadta nekik a VB-t mindenki. És Chilét nem is fogom fikázni, hiába nem voltak jók, ők nem is királyként jöttek a VB-re. Ellenben a Brazilokkal.Stez
Szerintem nem a játékosok hibája ez a túlzott hype.
Ők örülnek ennek legkevésbé (persze a népszerűség nem rossz dolog). De tudják, hogy egy botlás és rájuk zúdul a népharag és óriási balhé lehet.
Én nem vagyok brazil drukker, de lassan elkezdek nekik szurkolni mert mindenhonnan azt hallom, hogy mekkora szégyenek meg nem méltóak a brazil mezre. Holott azért a korábbi brazil csapatok is szenvedtek rendesen és voltak még ennél is szarabb meccseik.Bazzani
A hype nem a játékosok hibája, de ha valaki szar, az viszont az ő hibája. Az meg megint más tészta, hogy ebben a brazil csapatban jó fél tucat szar játékos van, akik közül van, aki a padra sem kerülhetne be, de van, akinek ott azért lehetne helye. Ez Scolari hibája. De kapitányként ő is a csapat része. Mint ahogy Del Bosque sorozatos hibái miatt is égett le Spanyolország, a balhét viszont együtt kell elvinni.
És igen, ez a brazil csapat mélyen a tudása alatt teljesít, de ennek ellenére is csak ki van nyalva a picsájuk, amikor a horvát kamumeccs nélkül még az is lehet, hogy a csoportból sem mennek tovább. Mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nincs bajom a brazilokkal, sosem volt, de eléggé irritáló már, hogy halmozzák a fos meccseiket, de még mindig ők az atyaúristenek.
Lófaszt atyaúristenek ők. Ez egy rosszul összerakott csapat, ami rövidtávon nem ütközik ki, de hosszútávon már nem is bírják végig a tornát.Stez
Még embertől nem hallottam azt hogy ők az atyaúristenek. Csak hogy nekik nyerni kell.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 755 — LIGHTS OUT!
Volt ennél szarabb meccsük? Uhh, tényleg abba kellene hagynom a soccernézést, mert az már az a tartomány lehet, ami fizikai fájdalmat okozbaggio
Irán - Nigéria közel volt ehhez 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
szégyen ez a brazil csapatStez
Bezzeg a chilei gecibrutál jó volt.Bazzani
igaz, akkor über volt brazília, már most adjuk oda nekik a serlegetStez
Ezt senki sem állította, de te 120 perce mocskolod folyamatosan a Brazilokat, ellenben az ugyanolyan szar Chile egy rossz szót sem kapott senkitől.Bazzani
Mert az egész VB-n bőven gyengén játszanak magukhoz képest. Mert az elmúlt meccseken minden egyes alkalommal a Hulk-Fred, Luis Gustavo trió a leggyengébb kb., de Scolari baszik bármit is kezdeni velük. És mert én nem ültem fel a Konf kupa utáni Brazil bandwagonra, amikor szentté lettek avatva és odaadta nekik a VB-t mindenki. És Chilét nem is fogom fikázni, hiába nem voltak jók, ők nem is királyként jöttek a VB-re. Ellenben a Brazilokkal.Stez
Szerintem nem a játékosok hibája ez a túlzott hype.
Ők örülnek ennek legkevésbé (persze a népszerűség nem rossz dolog). De tudják, hogy egy botlás és rájuk zúdul a népharag és óriási balhé lehet.
Én nem vagyok brazil drukker, de lassan elkezdek nekik szurkolni mert mindenhonnan azt hallom, hogy mekkora szégyenek meg nem méltóak a brazil mezre. Holott azért a korábbi brazil csapatok is szenvedtek rendesen és voltak még ennél is szarabb meccseik.Bazzani
A hype nem a játékosok hibája, de ha valaki szar, az viszont az ő hibája. Az meg megint más tészta, hogy ebben a brazil csapatban jó fél tucat szar játékos van, akik közül van, aki a padra sem kerülhetne be, de van, akinek ott azért lehetne helye. Ez Scolari hibája. De kapitányként ő is a csapat része. Mint ahogy Del Bosque sorozatos hibái miatt is égett le Spanyolország, a balhét viszont együtt kell elvinni.
És igen, ez a brazil csapat mélyen a tudása alatt teljesít, de ennek ellenére is csak ki van nyalva a picsájuk, amikor a horvát kamumeccs nélkül még az is lehet, hogy a csoportból sem mennek tovább. Mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nincs bajom a brazilokkal, sosem volt, de eléggé irritáló már, hogy halmozzák a fos meccseiket, de még mindig ők az atyaúristenek.
Lófaszt atyaúristenek ők. Ez egy rosszul összerakott csapat, ami rövidtávon nem ütközik ki, de hosszútávon már nem is bírják végig a tornát.

több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Volt ennél szarabb meccsük? Uhh, tényleg abba kellene hagynom a soccernézést, mert az már az a tartomány lehet, ami fizikai fájdalmat okozbaggio
Pont ezt mondtam a kedvesemnek, amikor a fejemre olvasta, hogy "ahhoz képest szorgalmasan nézed"!!!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
Volt ennél szarabb meccsük? Uhh, tényleg abba kellene hagynom a soccernézést, mert az már az a tartomány lehet, ami fizikai fájdalmat okoz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
na jó, így azért tényleg túlzás😊 de el kell ismerni jobb volt Brazilia, megérdemelték a továbbjutástNB2
Ha Chile megy tovább a tizikkel, akkor meg ők érdemelték volna meg. Piszok nagy favágás ment az egész meccsen. Ha Webb az első perctől elkezdi szórni a sárgákat, akkor talán lehetett volna folyamatosabb, jobb játék. De így alacsony színvonalú meccs lett.

Arra meg nagyon kíváncsi vagyok, hogy melyik bíró lesz elég tökös, hogy újrarúgasson akár sorban tiziket, ha a kapus 2-3 méterre rohan előre a gólvonaltól.
több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
idióta Chile, a nehezét megcsinálta...
de azért a focit a brazilok játszották, így nem leszek ideges egy idő utánNB2
Mit csináltak?????😀zemanla
na jó, így azért tényleg túlzás😊 de el kell ismerni jobb volt Brazilia, megérdemelték a továbbjutástNB2
Khmmmm..... én azt sem bántam volna, ha ilyen játékkal mindketten kiesnek!😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Áájjjj, nagy kár érte. Ezt a hulladék brazil csapatot már most ki lehetett volna ejteni. :/

Ilyen játékkal ha VB-t nyernek én elsírom magam. 😕