Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként csak nekem van hiányérzetem arról h MT egy büdös szót nem szólt eddig arról h Jones és Johnson Németországban nevelkedett és utánpótlás-válogatott is volt (sőt Jones barátságos meccsen a német nagyválogatottban is szerepelt)?empty taxi
Igen.

Egyébként szimpatikus a játékvezetés, elég kevés fújás van.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Ghána gólt lőtt, de vezet Portugália😊NB2
Ez ilyen talalos kerdes ? 😀 Marcsak 4 + 1 nemet gol kell 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként csak nekem van hiányérzetem arról h MT egy büdös szót nem szólt eddig arról h Jones és Johnson Németországban nevelkedett és utánpótlás-válogatott is volt (sőt Jones barátságos meccsen a német nagyválogatottban is szerepelt)?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Ghána gólt lőtt, de vezet Portugália😊
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
ezt hogy akarta? ghánai öngól közben

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
na ezt a ghánai öngólt nézzétek meg, hatalmas 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szemüveget a bírónak! 😀Dexxter Tailor
Inkább védőfelszerelést Jonesnak.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
szemüveget a bírónak! 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jonest szépen szerelte a bíró. 😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyenek eddig a meccsek? Nem tudom most nezni.Toca
A németeknél van a labda általában, de meddő a mezőnyfölény. Veszélyes amcsi kontrák vannak. A másik meccsen nem tudom mi van.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem érzem az átütő erőt a németekben eddig legelől.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Milyenek eddig a meccsek? Nem tudom most nezni.
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Szerintem ma is piros lap.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
fura nem amcsi foci meccsen hallani az amcsi himnuszt 😀ano92
Inkább az a furcsa, hogy nincs gitárszóló vagy nem egy 10 éves kislány énekli. 😀iktriad
nekem az tűnt fel, hogy nem tartott 5 percig😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 246 — Cowboys fan
a szimpatikus ghánai válogatott:

- Muntari és Boateng hazaküldve csapaton belüli balhé miatt (vagy egymással vagy a stáb egyik tagjával verekedtek össze)
- 3 millió dollárt kellett készpénzben a szövetségnek tegnap elküldenie különgéppel (és autós konvojjal), mert a prémium elmaradása miatt a játékosok komolyan azzal fenyegetőztek, hogy nem lépnek pályára ma Portugália ellenbaggio
persze hogy kellett a pénzegyikük sem matekzseni, aztán nem sikerült kiszámolni a jótékonykodós akciót, elfogyott a koktélpénz.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hallo Jogi hier spricht Jürgen! Hallo was kann ich für dich tun? Ich hab nachgedacht. Heute 1-1, ohne Kraftverschwendung, ohne Verletzung, und wir sind beide durch! Na siehst du das ist aber eine gute Idee! Na dann tschüss bis dahin!

Sztem portugál titkosszolgálat kb ezt hallhatta volna, ha lehallgatja őket, de remélem nem lesz igazamdiverdoc
Ha ez meg is történt, az NSA tesz róla, hogy eltüntesse a nyomokat. 😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jó az idő, sima 0-0 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hallo Jogi hier spricht Jürgen! Hallo was kann ich für dich tun? Ich hab nachgedacht. Heute 1-1, ohne Kraftverschwendung, ohne Verletzung, und wir sind beide durch! Na siehst du das ist aber eine gute Idee! Na dann tschüss bis dahin!

Sztem portugál titkosszolgálat kb ezt hallhatta volna, ha lehallgatja őket, de remélem nem lesz igazam


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
fura nem amcsi foci meccsen hallani az amcsi himnuszt 😀ano92
Inkább az a furcsa, hogy nincs gitárszóló vagy nem egy 10 éves kislány énekli. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ilyen szempontból úgy is lehet nézni, hogy példamutató kohézió van a csapatban 😊
Jakehomer
így van, és épp az afrikai csapatok a legösszetartóbbak 😛

bekezdett a kommentátor: rövidpályás labdarúgás!baggio
Egy kispályástól mit vársz?
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
fura nem amcsi foci meccsen hallani az amcsi himnuszt 😀

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
ilyen szempontból úgy is lehet nézni, hogy példamutató kohézió van a csapatban 😊
Jakehomer
így van, és épp az afrikai csapatok a legösszetartóbbak 😛

bekezdett a kommentátor: rövidpályás labdarúgás!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
egy játékos majdnem összeveri az egyik csapatvezetőt, maga a csapat meg a sorsdöntő meccsen pályára se akar lépni (aztán lehet a szövetségre mutogatni, ettől az még simán az egész ország szembeköpése lett volna), mert nem kapják meg a sztárjátékosaik fizetéséhez képest aprópénznek számító bónuszukat, de őket ezért unszimpatikusnak titulálni MEREDEK, én kérek elnézést...baggio
És az összes pénzt a sztárjátékosaik kapják?
A harmadik számú kapus a ghánai bajnokságban véd, gondolom nagy pályafutás nem áll előtte, sztem neki jól fog jönni az a 30 millió forintnak megfelelő pénz, ami ott még többet ér. Mellette még hárman játszanak Afrikában.

A zsarolás pedig bejött, a meccssztrájk egy jó ütemű blöff volt, ennyi. Megkapták, ami járt nekik.
A két csetepatéról pedig nem tudunk semmit, nem kellene ítélkezni. Boateng mindenestre egy nagyképű arrogáns barom, ez eddig is köztudott volt.

De ha az a baj, h Ghána válogatott játékosai nem Svájcban, jólétbe született úrifiúkként viselkednek, akkor nem szóltam. Soha nem is fognak. Kicsit máshogy szocializálódnak.

Go Black Stars, érvényesíteni kell a papírformát és meg kell verni a harmatgyenge portugálokat!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Will Ferrell Brazíliában van, és ebben a videóban megígérte, hogy ha kell megharap minden német játékost. 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Gondolom Portugáliát és Uruguayt sem bélyegezzük meg Pepe, illetve Suarez miattNandito
már hogy a viharba ne bélyegeznénk meg őket, ahogy az olaszokat és a franciákat is

egy játékos majdnem összeveri az egyik csapatvezetőt, maga a csapat meg a sorsdöntő meccsen pályára se akar lépni (aztán lehet a szövetségre mutogatni, ettől az még simán az egész ország szembeköpése lett volna), mert nem kapják meg a sztárjátékosaik fizetéséhez képest aprópénznek számító bónuszukat, de őket ezért unszimpatikusnak titulálni MEREDEK, én kérek elnézést...baggio
Kizártnak tartom, hogy ne léptek volna pályára, de ezt már nem tudjuk meg soha. Az meg nem ide tartozik, hogy ki mennyit keres. Ha valamiért megdolgozol, de nem adják oda, azért te is, én is, valamint mindenki hőbörögni fog. Ez így működik.

A másik, hogy továbbra is két játékosról van szó, és a közösség nagyon helyesen eltávolította őket. Attól még nem kell ezzel egyetértened, ezt el is fogadom. De nyugodtan kérj csak elnézést, ha akarsz. 😊

Music City Miracle