Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Melyik oldalon toljátok a fogadást?ThundersNFL
csak a tippmixpró 😀😀 bet365 amúgyDexxter Tailor
Mi a baj egyébként a tippmixpróval? Én se használtam eddig előítéleteim miatt, de jók voltak a VB-s ajánlataik, így regisztráltam, hátha összejön, de én elégedett vagyok vele ráadásul csak mínusz 100 Ft-ban vagyok, ami egy ilyen VB-n nem is rossz. 😀Jughead
az alacsonyabb odds még elmegy, de egy bet365-höz képest sehol nincs a kínálat és olyan bugos az egész oldal, h nem egy élő fogadásom ment el rajta 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 246 — Cowboys fan
Melyik oldalon toljátok a fogadást?ThundersNFL
csak a tippmixpró 😀😀 bet365 amúgyDexxter Tailor
Mi a baj egyébként a tippmixpróval? Én se használtam eddig előítéleteim miatt, de jók voltak a VB-s ajánlataik, így regisztráltam, hátha összejön, de én elégedett vagyok vele ráadásul csak mínusz 100 Ft-ban vagyok, ami egy ilyen VB-n nem is rossz. 😀Jughead
hát elvileg alacsonyabb odds, kisebb választék (NCAA-t például ne is keress benne).
az egyetlen előnye, hogy a NAV soha nem fog miatta elővenni, mert a nyereményadót ugye eleve levontnak tekintik (gondolom részben ezért is alacsonyabb az odds).
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 715
:cool:

(a tegnapi meccsek nincsenek benne)

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 715
Az uruguayi csatár halhatatlan lett, alig egy nap telt el vb-harapása óta, már a híres Pac Man-játék átíratát is neki dedikálták. Suáreznek csak falni kell, miközben piros lapot mutató bírók elől menekül. Ha elkapják, olyan szájkosarat kap, mint Hannibal Lecter.:  bitemangame.com/ (Cardinalis: 5070 pont :cool: )
(ha esetleg még nem futottatok volna belé:  sportgeza.hu/futball/2014/vb/cikkek/pp/ )

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 924
Melyik oldalon toljátok a fogadást?ThundersNFL
csak a tippmixpró 😀😀 bet365 amúgyDexxter Tailor
Mi a baj egyébként a tippmixpróval? Én se használtam eddig előítéleteim miatt, de jók voltak a VB-s ajánlataik, így regisztráltam, hátha összejön, de én elégedett vagyok vele ráadásul csak mínusz 100 Ft-ban vagyok, ami egy ilyen VB-n nem is rossz. 😀
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Úgy tele lett a faszom ezekkel az elmúlt három napokban bekövetkezett oltári kamu eredményekkel hogy toltam egy all-int holnap a belgákra. Yolo.Hanni
Lókaka majd xarban hagy, de az Eredeti kihúz belőleThundersNFL
Csak le kell szaroznom, és lő egyet megint nyugi 😉
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Melyik oldalon toljátok a fogadást?ThundersNFL
csak a tippmixpró 😀😀 bet365 amúgy


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
De hogy ezek a pöcs franciák ma direkt basztak el mindent az tuti...Hanni
Meg van kit utálok innentől a legjobban 😀Toca
Pogbát? 😀

franciák most egy az egybe brazil-mexikót toltak, 4 méterről vagy 3-szor telibefejelték a kapust.eaglesmcnabb
Azok is pont a 8k -s szelvényem kúrták el 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Úgy tele lett a faszom ezekkel az elmúlt három napokban bekövetkezett oltári kamu eredményekkel hogy toltam egy all-int holnap a belgákra. Yolo.Hanni
Lókaka majd xarban hagy, de az Eredeti kihúz belőleThundersNFL
ha játszanak egyáltalán.

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 503 — !SuPeR6BoWL!
Melyik oldalon toljátok a fogadást?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 503 — !SuPeR6BoWL!
De hogy ezek a pöcs franciák ma direkt basztak el mindent az tuti...Hanni
Meg van kit utálok innentől a legjobban 😀Toca
Pogbát? 😀

franciák most egy az egybe brazil-mexikót toltak, 4 méterről vagy 3-szor telibefejelték a kapust.eaglesmcnabb
Rasszista állatok 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 366 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De hogy ezek a pöcs franciák ma direkt basztak el mindent az tuti...Hanni
Meg van kit utálok innentől a legjobban 😀Toca
Pogbát? 😀

franciák most egy az egybe brazil-mexikót toltak, 4 méterről vagy 3-szor telibefejelték a kapust.
Benzemát nem szidnám, adott vagy 3 gólpaszt, abból kettőt pogbának de ma a létező összes ecuadorit telibelőtte aki csak blokkolni akart. Reggelig játszottak volna se lőttek volna gólt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 503 — !SuPeR6BoWL!
Úgy tele lett a faszom ezekkel az elmúlt három napokban bekövetkezett oltári kamu eredményekkel hogy toltam egy all-int holnap a belgákra. Yolo.Hanni
Lókaka majd xarban hagy, de az Eredeti kihúz belőle

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Sejtettem én hogy Valbuena itt a mágus a középpályán, ma azért látszott is rendesen.
Nem jó ám annyi fekát szabadjára ereszteni a középpályán, Schneiderlin meg egyelőre még nem tényező ilyen szinten.
Elég alibi meccs volt.eaglesmcnabb
Benzema meg tavalyi formát hozta.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
Úgy tele lett a faszom ezekkel az elmúlt három napokban bekövetkezett oltári kamu eredményekkel hogy toltam egy all-int holnap a belgákra. Yolo.Hanni
Hajrá, én ma toltam Svájcra az jött 😀 Persze egy régebbi szelvény a Franciákkal azért még leszopatott
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 366 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sejtettem én hogy Valbuena itt a mágus a középpályán, ma azért látszott is rendesen.
Nem jó ám annyi fekát szabadjára ereszteni a középpályán, Schneiderlin meg egyelőre még nem tényező ilyen szinten.
Elég alibi meccs volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Úgy tele lett a faszom ezekkel az elmúlt három napokban bekövetkezett oltári kamu eredményekkel hogy toltam egy all-int holnap a belgákra. Yolo.
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 503 — !SuPeR6BoWL!
De hogy ezek a pöcs franciák ma direkt basztak el mindent az tuti...Hanni
A következő meccsre underdog szerepre készülnek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
De hogy ezek a pöcs franciák ma direkt basztak el mindent az tuti...Hanni
Meg van kit utálok innentől a legjobban 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Elismerem, hogy túlzó volt a kiállítás, de Ecuador kikapott Svájctól és az első félidőben sem tudott gólt lőni, pedig akkor láthatóan motiválatlanok voltak a franciák.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jó meccs volt ez fantasy szempontból: Shaqiri 20 pont, Lichtsteiner 15, kár hogy a gyökér csigazabálók lemészárolták Von Bergent, ő is hozott volna vagy 10-et.
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
De hogy ezek a pöcs franciák ma direkt basztak el mindent az tuti...
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
ez igen, jó későn fújta le a meccset a spori


több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2002-ben volt utáljára két mesterhármas a vébén

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
Ja akkor tényleg Benzema gólján múlik
Meg volt azért még egy könyökös is, így kell ezt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal