Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak halkan jegyzem meg itt a nagy foci VB láz árnyékában, hogy a Kajak-Kenu EB-t 8 arany 5 ezüsttel zártuk és férfi Öttusázóink is csapatban aranyérmesek!!! Gratulálunk 😀 (csak sajna egyik sem, lesz címlapon).
több mint 10 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
a lelátói "felállás" már meg vangamerkr
Na de hol van Brady?Hanni
Ő a +1 fő
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Kezdők a kicker szerint:
Lőw nem változtat Braziliához képest:
Neuer - Lahm , J. Boateng , Hummels , Höwedes - Schweinsteiger - Khedira , T. Kroos - T. Müller , Özil - Klose

Az argentinoknál nem lesz Di Maria.
Romero - Zabaleta , Demichelis , Garay , Rojo - Mascherano , Biglia - Perez , Lavezzi - Messi - Higuainiktriad
ez a hivatalos a fifánál is
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdők a kicker szerint:
Lőw nem változtat Braziliához képest:
Neuer - Lahm , J. Boateng , Hummels , Höwedes - Schweinsteiger - Khedira , T. Kroos - T. Müller , Özil - Klose

Az argentinoknál nem lesz Di Maria.
Romero - Zabaleta , Demichelis , Garay , Rojo - Mascherano , Biglia - Perez , Lavezzi - Messi - Higuain
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 676
Amúgy nézi ezt majd valaki a német és az argentin fanokon kívül? 😀Shilkor
Nem Superbowl ismétlést fog nézni mindenki más. 😊iktriad
A Baltimore–San Francisco NFL-döntőt 108,4 millióan követték a képernyők előtt. 2013,,,,,,2010. júl. 13. - Világszerte körülbelül 700 millióan figyelték a futball-világbajnokság döntőjét, de így sem sikerült a nézettségi rekord. ..
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy nézi ezt majd valaki a német és az argentin fanokon kívül? 😀Shilkor
Nem Superbowl ismétlést fog nézni mindenki más. 😊
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Amúgy nézi ezt majd valaki a német és az argentin fanokon kívül? 😀
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 676
a lelátói "felállás" már meg van
gamerkr
Csak nehogy legyen megint valami action Putyin és OV között. 😀😀iktriad
a vezííír max "értünk" szopik, (mi pedig miatta)...😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyira a németeknek áll ez a meccs, hogy muszáj nyernünk:😛 3-2 ide 😀dande
Mivel Lothar azt mondta, hogy az Aranycsapat óta nem volt ekkora esélyes, mint ma Lahmék, még meg is történhet... | de ha lehet inkább jöjjön be a papírforma(?) |
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annyira a németeknek áll ez a meccs, hogy muszáj nyernünk:😛 3-2 ide 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a lelátói "felállás" már meg van
gamerkr
Csak nehogy legyen megint valami action Putyin és OV között. 😀😀
több mint 10 éve
djrock New England Patriots 61
Ez után szemernyi kétség sem lehet, hogy ki nyer. 😕)


xrace77
Csakis a Foss vagyis a Hoff
Emiatt a a videó miaatt fognak a Német csak 1-0 ra nyerni

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Ez után szemernyi kétség sem lehet, hogy ki nyer. 😕)


több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
LOL
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Már rendesen parázok az estétől....brr.

kb esélytelenek nyugalma egyik percben,2 perc múlva meg megfogjuk a Klose,Müller,Özil,Kedira négyest.és valahogy behúzzuk/behúzzák!

áááh.

mi lesz este? 😊ZoliZoltán
Csúnya meccsen 1-0-ás argentin siker.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Angelito on the field 😉 jàccni fogsutianap
EZ TUTI ???ZoliZoltán
Tutti, Palacsótól van 😉
@PalacioOfficial: Estamos por desayunar. Angelito Di María me acaba de confirmar que su cuenta oficial es @DiMariaAF es la única. Saludos.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
Valali tud adni egy linket ehhez a pápás videóhoz?
Feliratoshoz!
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
a lelátói "felállás" már meg vangamerkr
Na de hol van Brady?
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
a lelátói "felállás" már meg van

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
Angelito on the field 😉 jàccni fogsutianap
EZ TUTI ???
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Angelito on the field 😉 jàccni fog


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 898
Egy nem annyira überfasza ivászaton voltam tegnap este, szerencsére a meccs megmentette a hangulatot. Egy darab brazildrukker volt, valami csaj, aki kb annyira értett hozzá, mint én a lóversenyhez. Oltottuk is böcsülettel.

Azt azért remélem, a döntő cserébe nem lesz egy izgalmas 0-0.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pocsék meccs volt és ez egy pocsék argentin csapat, pedig azt hittem, hogy a Messi, Agüero, di Maria, Higuain négyes nagyot fog alakítani a VB-n. Ehhez képest 1:0, 1:0 , 0:0 az egyenes kieséses szakaszban... Szánalom.

Függetlenül attól, hogy a németeknek szurkolok, ha most nem Németország a világbajnok, akkor nincs igazság! 😊 Most ők játszották a focit.Burkus
A csoportmeccseken a kis geci színészpalánta, antifocista Müller elbömbizte magát és kiállíttatta a bíró bácsival az amúgy nem túl szimpatikus Pepét, majd hengereltek. csi77
Ezt kurvára kikérem magamnak.Vrijbloed
A stílus valóban durvára sikeredett, ezt elismerem, de a többit tartom. Mondtam már neked, hogy a vb alatt ne foglalkozz velem, ahogy én sem veled, mert nem értünk egyet, főleg hogy mindkét csapat döntőbe jutott. Majd július közepétől/végétől én is visszatérek a normális idegállapotba (off - amúgy éppen költözés előtt állunk, ez sem segít könnyedén feldolgozni az eseményeket) 😊csi77
Tudom, de nehéz. Jól van, elhiszem, emiatt én se vagyok normális.

Mindössze annyi volt a problémám, hogy én a kedvenc csapatod egyetlen egy játékosát sem kezdtem ócsárolni, mert tisztelem őket. Sosem szerettem az argentin csapatot, de tisztelem őket. Most meg főleg, hogy kiharcolták a döntőbe jutást. Győzzön a jobb.

Ígérem: ha nyerünk, egyetlen egy fennhéjázó, troll mondatot sem fogok ide írni, mert tudom, milyen érzés, amikor a kedvencek vb döntőt buknak.Vrijbloed
ok- ok megegyeztünk, trollkodni én sem fogok, ha veszítetetk, ezt megígérem, na de ha nyertek....... 😊

Amúgy tényleg durván írogattam a németekről, de csak az indulat dolgozott bennem.....csi77
Ha nyerünk, ígérem max annyit írok be, hogy "végre, megvan a 4. vb arany, de kijárt ez már ennek a csapatnak", stb.

Ha vesztünk, kb 2-3 napig nem jövök fel ide, meg nem is fogok hsz-okat olvasni, nehogy valami hülyeséget írjak be. 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1