Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nagyon elhitte am Brazília a konfödkupa után h a VBt is nyerik. de ott kiket is utasítottak maguk mögé? spanyol, olasz, uru, japán, nigéria, stb csapatokat. ugye ezek a VBn is tökjók voltak.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
Már rendesen parázok az estétől....brr.

kb esélytelenek nyugalma egyik percben,2 perc múlva meg megfogjuk a Klose,Müller,Özil,Kedira négyest.és valahogy behúzzuk/behúzzák!

áááh.

mi lesz este? 😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
Egy hónapja csak lestem,hogy egy brazil válogatottban kik ezek a nevek?o_o
A brazil válogatott csatára pedig Fred!Hogy lehet?Szégyen....meg is érdemelték.
Rúgott kapura egyáltalán?
meg az összes többi...Neymaron kívül hulladék volt a csapat.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Életemben nem láttam ilyen elfogult kommentálást mint amit Menczer tegnap bemutatott. A végén már nekem volt kellemetlen, hogy minden brazil helyzetnél sikítozott.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a Brazil válogatott nem volt méltó a nevéhez. Scolari olyan ostobán rakta össze, ahogy illik.Toca
Erről az ismert ügyvédes vicc jutott eszembe.

- Milyen az az ügyvéd akinek egyetlen ügye sincs?
- Ügyetlen.
- És milyen az, ha végül mégis kap egy ügyet, próba-szerencse alapon?
- Együgyű.
- És milyen az, ha azt az egy ügyet is elrontja, és elveszik tőle?
- Ügyefogyott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Ez a Brazil válogatott nem volt méltó a nevéhez. Scolari olyan ostobán rakta össze, ahogy illik.
Neymarra lehet építeni, de rutinos embereket igenis el kellett volna hozni. Kaka-Ronaldinho-Pato legalább nem fossa össze magát a közönség előtt vagy ha már 1nél többel vezet az ellenfél.
Scolari idehozott egy olyan keretet amiben nincs normális támadó és végig tolta amit ő elképzelt és leszarta, hogy a németek és a hollandok úgy futják körbe őket ahogy akarják.
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Szerintem az elődöntőben nem a görcs miatt helyezkedtek olyan remekül az első 30 percben, mint kb. Devencseriék a hollandok ellen Amszterdamban...iktriad
Szerintem meg volt benne része nem is kevés, így a két vezér hiányában. 😉
Jughead
láthattuk ma is.Amadeus91
Örülök, hogy egyet értessz, én is így gondolom. 😉
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Oscar előbb ugrott, mint kellett volna, ezt látta a bíró, de attól még Blind belépője nagyon késői voltJakehomer
nah igen ezt akartam pont mondani, hogy nagyon rájátszott Oscar, nálam ez nem tizi, de nem is sárgaNB2
Ne haragudj, de ez nagyon nagy hülyeség.Schleck
Nem szeretem ha a játékos első szándékból nem a labdát akarja megjátszani. Ha visszanézed, jött a holland védő lába, de Oscar már rakta is össze a két lábát és esett is előre.NB2
Pedig ez a világon kb 2000 játékosra igaz (osztálytól, színvonaltól függetlenül).... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Szerintem az elődöntőben nem a görcs miatt helyezkedtek olyan remekül az első 30 percben, mint kb. Devencseriék a hollandok ellen Amszterdamban...iktriad
Szerintem meg volt benne része nem is kevés, így a két vezér hiányában. 😉

Jughead
láthattuk ma is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Szerintem az elődöntőben nem a görcs miatt helyezkedtek olyan remekül az első 30 percben, mint kb. Devencseriék a hollandok ellen Amszterdamban...iktriad
Szerintem meg volt benne része nem is kevés, így a két vezér hiányában. 😉

"Az volt a szerencséjük a braziloknak, hogy csak a 4 között futottak össze Németország meg Hollandia szintű csapatokkal"

Szóval Kolumbia meg Chile szar csapatok voltak. Jó van, Menczer, ülj le fiam egyes.iktriad
Ezt meg nem Menczer mondta. 😉
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval fantasy csapatomban van egy Blind meg egy Wijnaldum teljesen véletlen? Egész jó vagyok 😀

Most a szakértők coming outja mekkora poén már? A hollandok meg a támadóiskola magasiskoláját játszották? Aha rengeteg gólt lőttek a negyeddöntőben meg az elődöntőben is. 😀Jughead
Szanyó összekeveri a látottakat a Vasas edzéseivel.
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Szóval fantasy csapatomban van egy Blind meg egy Wijnaldum teljesen véletlen? Egész jó vagyok 😀

Most a szakértők coming outja mekkora poén már? A hollandok meg a támadóiskola magasiskoláját játszották? Aha rengeteg gólt lőttek a negyeddöntőben meg az elődöntőben is. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elismerem, hogy Brazília toronymagasan kilógott lefelé a 4 csapatból.
DE! Kevés olyan hely van a világon, ahol ekkora az elvárás az otthoni csapattal szemben és emiatt túl is görcsölték. Talán Észak-Korea lenne az a hely, ahol eléggé görcsösen tolnák a srácok, de hogy hazai rendezésű ÉK-i focivb legyen nem sok esélyt látok 😀NB2
Szerintem az elődöntőben nem a görcs miatt helyezkedtek olyan remekül az első 30 percben, mint kb. Devencseriék a hollandok ellen Amszterdamban...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Az volt a szerencséjük a braziloknak, hogy csak a 4 között futottak össze Németország meg Hollandia szintű csapatokkal"

Szóval Kolumbia meg Chile szar csapatok voltak. iktriad
Szarok, mert kikaptak ezektől a braziloktól. Chilénél inkább csak elfogyott az erő, a kolumbiaiak meg belementek a rugdosódásba, de mindkettőnél sajnos teli volt a gatya, talán tanulnak majd belőlebaggio
Mondjuk Chilénél pl ha Pinilla kicsit lejjebb célozz a 119. percben már nem lennének itt Oscarék. Kolumbiát meg sajnálom, mert a torna legjobb csapatának tűntek a brazil meccsig.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 469 — nabege2@yahoo.com
Elismerem, hogy Brazília toronymagasan kilógott lefelé a 4 csapatból.
DE! Kevés olyan hely van a világon, ahol ekkora az elvárás az otthoni csapattal szemben és emiatt túl is görcsölték. Talán Észak-Korea lenne az a hely, ahol eléggé görcsösen tolnák a srácok, de hogy hazai rendezésű ÉK-i focivb legyen nem sok esélyt látok 😀
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
fogadásokban jártas emberektől, 3:0-ás holland W-re mennyit adtak ?gamerkr
ha a pontos eredményre gondolsz, tuti volt 15-20-as odds rádavemayer
köszi!

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
"Az volt a szerencséjük a braziloknak, hogy csak a 4 között futottak össze Németország meg Hollandia szintű csapatokkal"

Szóval Kolumbia meg Chile szar csapatok voltak. iktriad
Szarok, mert kikaptak ezektől a braziloktól. Chilénél inkább csak elfogyott az erő, a kolumbiaiak meg belementek a rugdosódásba, de mindkettőnél sajnos teli volt a gatya, talán tanulnak majd belőle


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
fogadásokban jártas emberektől, 3:0-ás holland W-re mennyit adtak ?gamerkr
ha a pontos eredményre gondolsz, tuti volt 15-20-as odds rá

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 469 — nabege2@yahoo.com
Oscar előbb ugrott, mint kellett volna, ezt látta a bíró, de attól még Blind belépője nagyon késői voltJakehomer
nah igen ezt akartam pont mondani, hogy nagyon rájátszott Oscar, nálam ez nem tizi, de nem is sárgaNB2
Ne haragudj, de ez nagyon nagy hülyeség.Schleck
Nem szeretem ha a játékos első szándékból nem a labdát akarja megjátszani. Ha visszanézed, jött a holland védő lába, de Oscar már rakta is össze a két lábát és esett is előre.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
fogadásokban jártas emberektől, 3:0-ás holland W-re mennyit adtak ?

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
na, csilingel a kasszaslowmotion
nálam is 😊davemayer
még szerencse, hogy nem élőben akartam rá fogadni, mert kb azonnal csak rosszabb odds mellett lehetett volna tenni a hollandokra 😊slowmotion
ln megtettem még a második gól után h a 3.at is a hollandok lövik - cinkesen, de végül jött 😊

meccs előtt én sima V-et meg holland 3. helyet tippeltem, a hendis győzelmet végül nem mertem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 757 — LIGHTS OUT!
Ha rúg még 4et a hollandok akkor az argentinok lesznek a döntő esélyesei ? 😀

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 281 — Cowboys fan
na, csilingel a kasszaslowmotion
nálam is 😊davemayer
még szerencse, hogy nem élőben akartam rá fogadni, mert kb azonnal csak rosszabb odds mellett lehetett volna tenni a hollandokra 😊
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 469 — nabege2@yahoo.com
Nagy plusz Van Gaalnak ezért a cseréért. MIND A 23 játékosa játszott a vb-n!
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Csak én éreztem ezt a lövést védhetőnek?Sixo67
pl de Gea ezt simán kirúgja, de sztem Bogdán is

BEARS BABY!

Sir Alex immortal