Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Csakhogy teljesen mindegy, mekkora a fejelés, piros jár érte.Sebii
ilyen alapon ez is piros:
 www.youtube.com/watch?v=8Al9XjRXf4Y
 www.youtube.com/watch?v=7M_eRI0J1G4
 www.youtube.com/watch?v=5P-ihptRgGk

meg úgy diego costa minden 2. megmozdulása az volt idén a Real elleni meccseken. Amúgy aláírom hogy elfogult vagyok, csak hogy ilyenért pepén kívül kiállítani nem igen láttam embert. És ez a szánalmas. Mert lehet hogy "elméletben", ahogy Baggio is írja minden ilyenért piros lap jár, viszont "gyakorlatban" csak pepe kap ezért pirosat.

szerk.: Toca vágom hogy feleslegesen ment oda, és gyökér volt satöbbi... Nem értem miért kellett arcoskodni, főleg hogy a bírónak esze ágában sem volt észrevenni Müller műesését.
Csak könyörgöm: akkor küldjenek már ki mást is ilyenért. Kurvasok meccset láttam életemben de ilyenért rajta kívül még nem kapott senki pirosat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Csakhogy teljesen mindegy, mekkora a fejelés, piros jár érte.Sebii
Mért az benne van szó szerint a szabálykönyvbe, hogy nem lehet az ellenfelet vállon harapni? xDcsaba92
Erőszakos cselekedetben vétkes az a játékos, aki túlzott erőt vagy brutalitást alkalmaz ellenfelével szemben, úgy, hogy a labdát nem próbálja megszerezni. Az erőszakos cselekedetet mutató játékost ki kell állítani.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Csakhogy teljesen mindegy, mekkora a fejelés, piros jár érte.Sebii
Mért az benne van szó szerint a szabálykönyvbe, hogy nem lehet az ellenfelet vállon harapni? xDcsaba92
Igazából szerintem az sincsen benne, hogy nem lehet letolni a gatyád és a pöcsöd a szögletnél a kapus szájába betuszkolni, ettől függetlenül van egy olyan érzésem, hogy nem díjaznák.Stez
Lehetséges, ez is azt bizonyítja, hogy hiányos a szabálykönyv 😊
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Csakhogy teljesen mindegy, mekkora a fejelés, piros jár érte.Sebii
Mért az benne van szó szerint a szabálykönyvbe, hogy nem lehet az ellenfelet vállon harapni? xDcsaba92
Igazából szerintem az sincsen benne, hogy nem lehet letolni a gatyád és a pöcsöd a szögletnél a kapus szájába betuszkolni, ettől függetlenül van egy olyan érzésem, hogy nem díjaznák.

több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Csakhogy teljesen mindegy, mekkora a fejelés, piros jár érte.Sebii
Mért az benne van szó szerint a szabálykönyvbe, hogy nem lehet az ellenfelet vállon harapni? xD
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Csakhogy teljesen mindegy, mekkora a fejelés, piros jár érte.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
persze Pepét kiküldték a semmiért... szánalmas.

De legalább ahogy jósoltam kizúgtak az olaszok, a túlhypeolt Pirloval az élen. 😀 Ja nem, tényleg... kurvanagy ászok, én nem értek hozzá...eaglesmcnabb
Inkább az a szánalmas, hogy szerinted Pepe fejelése semmi volt. Amúgy meg mindkettőnek járt volna a piros itt.Sebii
Javítom magamat. Nyilván túlzás hogy semmi sem volt. Hanem kakaskodás, amiért jár a sárga. De ez nálam nem "megfejelés", ami pirosat ér. A Zidane-Materazzi esettel ami egyértelmű piros lapos fejelés, semmiképpen sem említhető egy lapon.

De csak ha a pepe és a Suarez esetet hasonlítjuk össze sem említhetőek SZERINTEM egy lapon. Pepét kiküldték, Suarez meg mit kapott érte? Ez a szánalmas 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
persze Pepét kiküldték a semmiért... szánalmas.

De legalább ahogy jósoltam kizúgtak az olaszok, a túlhypeolt Pirloval az élen. 😀 Ja nem, tényleg... kurvanagy ászok, én nem értek hozzá...eaglesmcnabb
Inkább az a szánalmas, hogy szerinted Pepe fejelése semmi volt. Amúgy meg mindkettőnek járt volna a piros itt.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
persze Pepét kiküldték a semmiért... szánalmas.

De legalább ahogy jósoltam kizúgtak az olaszok, a túlhypeolt Pirloval az élen. 😀 Ja nem, tényleg... kurvanagy ászok, én nem értek hozzá...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Imitheking New England Patriots 1 878
Szégyen focinak csúfolni, amit az olaszok előadnak/adtak, de szerencsére már jó helyen vannak.

Ezzel a rengeteg kamuval és időhúzással meg kezdeni kellene már valamit, mert nagyon pofátlan módon űzi mindenki...
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Milyen jót röhögnek Suárezen, kibasznám a VB-ről, mint macskát szarni.Stez
Nagyon bírtam az első meccsén, hatalmas góljai voltak. De az a tény, hogy sokadjára művel olyat, sehol sem lehet... én örökre eltiltanám, ilyet ne csináljon senki.vandeminek
Sőt még a fogait is verjük ki... Azért túlzásokba ne essünk 😊Toca
Nekem az akkor sem fér bele, most már szezononként beleharap valakibe...vandeminek
lehet adni kéne neki enni.Amadeus91
és még a mi fiainkra mondják, hogy harapós...
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 651
Milyen jót röhögnek Suárezen, kibasznám a VB-ről, mint macskát szarni.Stez
Nagyon bírtam az első meccsén, hatalmas góljai voltak. De az a tény, hogy sokadjára művel olyat, sehol sem lehet... én örökre eltiltanám, ilyet ne csináljon senki.vandeminek
Sőt még a fogait is verjük ki... Azért túlzásokba ne essünk 😊Toca
Nekem az akkor sem fér bele, most már szezononként beleharap valakibe...vandeminek
lehet adni kéne neki enni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Suárez fogon lett vállalva. Örüljenek a digók, hogy nem fújták be a jogos büntetőt.

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Milyen jót röhögnek Suárezen, kibasznám a VB-ről, mint macskát szarni.Stez
Nagyon bírtam az első meccsén, hatalmas góljai voltak. De az a tény, hogy sokadjára művel olyat, amit sehol sem lehet... én örökre eltiltanám, ilyet ne csináljon senki.vandeminek
Sőt még a fogait is verjük ki... Azért túlzásokba ne essünk 😊Toca
Nekem az akkor sem fér bele, most már szezononként beleharap valakibe...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante


a vb képe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Két játékost rühelltem eddig CR-t és Pepe-t, de ma Suarez is csatlakozott hozzájuk.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
6 európai továbbjutó lesz?Schleck
4 és 7 között: Hollandia, Belgium, Németország, Franciaország biztos. Attól függ, h a 3 csapatból, akiknek saját kezükben van a sorsuk (Görögország, Oroszország és Svájc) mennyi tud nyerni. Svájc és Oroszország szerintem behúzza, a görögöknek necces lesz, de ezt hamarosan megtudjuk.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Milyen jót röhögnek Suárezen, kibasznám a VB-ről, mint macskát szarni.Stez
Nagyon bírtam az első meccsén, hatalmas góljai voltak. De az a tény, hogy sokadjára művel olyat, amit sehol sem lehet... én örökre eltiltanám, ilyet ne csináljon senki.vandeminek
Sőt még a fogait is verjük ki... Azért túlzásokba ne essünk 😊Toca
Mondjuk zseniális lett volna, ha ezt Pepével csinálja meg, akkor már tényleg nem lennének fogai. 😀Stez
Remélem hamarabb megvesszük 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen jót röhögnek Suárezen, kibasznám a VB-ről, mint macskát szarni.Stez
Nagyon bírtam az első meccsén, hatalmas góljai voltak. De az a tény, hogy sokadjára művel olyat, amit sehol sem lehet... én örökre eltiltanám, ilyet ne csináljon senki.vandeminek
Sőt még a fogait is verjük ki... Azért túlzásokba ne essünk 😊Toca
Mondjuk zseniális lett volna, ha ezt Pepével csinálja meg, akkor már tényleg nem lennének fogai. 😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Milyen jót röhögnek Suárezen, kibasznám a VB-ről, mint macskát szarni.Stez
Nagyon bírtam az első meccsén, hatalmas góljai voltak. De az a tény, hogy sokadjára művel olyat, amit sehol sem lehet... én örökre eltiltanám, ilyet ne csináljon senki.vandeminek
Sőt még a fogait is verjük ki... Azért túlzásokba ne essünk 😊
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Milyen jót röhögnek Suárezen, kibasznám a VB-ről, mint macskát szarni.Stez
Ha eltiltják, ki se kéne állniuk Kolumbia ellen.Schleck
Ha nem tiltják el, az megint a Fifát minősíti. Eléggé leszerepelnek eddig.Stez
Szerintem a videó felvételek és Chiellini vállának felvétele után egyértelműnek kellene lennie a szituációnak. Nagyon nagy égés lenne, ha ez nem eltiltás.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
az a vicc, hogy ezt a sok idegesítő dolgot egyszerűen ki lehet irtani, de mégis inkább jó ez így, szép ez a játék...ghstzR
amíg a világ messze legnépszerűbb sportja a soccer, addig tulajdonképpen semmi nem indokolja a változtatásokat
az embereket kellene lecserélni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Milyen jót röhögnek Suárezen, kibasznám a VB-ről, mint macskát szarni.Stez
Nagyon bírtam az első meccsén, hatalmas góljai voltak. De az a tény, hogy sokadjára művel olyat, amit sehol sem lehet... én örökre eltiltanám, ilyet ne csináljon senki.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen jót röhögnek Suárezen, kibasznám a VB-ről, mint macskát szarni.Stez
Ha eltiltják, ki se kéne állniuk Kolumbia ellen.Schleck
Ha nem tiltják el, az megint a Fifát minősíti. Eléggé leszerepelnek eddig.

több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
az a vicc, hogy ezt a sok idegesítő dolgot egyszerűen ki lehet irtani, de mégis inkább jó ez így, szép ez a játék...