Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
LOL itt bennük van még az amcsifoci, már a földön feküdt a portugál és még ő ráfeküdt, hogy el ne menjen 😀 😀
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Hogy a picsába írhatja ki a FIFA hivatalosan Jürgen Klinsmann nevét gyökér módon angolosítva...Juergen bazzeg, és ezt már az első meccsen is így írták ki. Bár az "angolosítva" sem igazán jó kifejezés, mert egyszerűen nem ez a neve, hanem Jürgen! Egy ember nevét nem lehet megmásítani, meg beletenni egy e betűt, mert az úgy jólesik valakinek.Chargers LT
Joachim Loew egyetért veled.iktriad
Tudtam én valami nem stimmel a Goetze-vel semHanni
Oezil és Mueller se piskóta. amúgy a csigazabálók az öt oenek, még az üt uenek írják.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez nagy assist volt.
És vége jöhet ismét a "Nani? NANE!" aranyköpés.

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 222 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hogy a picsába írhatja ki a FIFA hivatalosan Jürgen Klinsmann nevét gyökér módon angolosítva...Juergen bazzeg, és ezt már az első meccsen is így írták ki. Bár az "angolosítva" sem igazán jó kifejezés, mert egyszerűen nem ez a neve, hanem Jürgen! Egy ember nevét nem lehet megmásítani, meg beletenni egy e betűt, mert az úgy jólesik valakinek.Chargers LT
Joachim Loew egyetért veled.iktriad
Tudtam én valami nem stimmel a Goetze-vel sem
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Hogy a picsába írhatja ki a FIFA hivatalosan Jürgen Klinsmann nevét gyökér módon angolosítva...Juergen bazzeg, és ezt már az első meccsen is így írták ki. Bár az "angolosítva" sem igazán jó kifejezés, mert egyszerűen nem ez a neve, hanem Jürgen! Egy ember nevét nem lehet megmásítani, meg beletenni egy e betűt, mert az úgy jólesik valakinek.Chargers LT
Franciásan van az, azok tényleg gyökerek...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy a picsába írhatja ki a FIFA hivatalosan Jürgen Klinsmann nevét gyökér módon angolosítva...Juergen bazzeg, és ezt már az első meccsen is így írták ki. Bár az "angolosítva" sem igazán jó kifejezés, mert egyszerűen nem ez a neve, hanem Jürgen! Egy ember nevét nem lehet megmásítani, meg beletenni egy e betűt, mert az úgy jólesik valakinek.Chargers LT
Joachim Loew egyetért veled.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Portugália elkezdte a VBt.iktriad
A gól inkább USA érdeme volt.

több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
háááá elfeküdt a buzi

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 293 — Jedi Master
Hogy a picsába írhatja ki a FIFA hivatalosan Jürgen Klinsmann nevét gyökér módon angolosítva...Juergen bazzeg, és ezt már az első meccsen is így írták ki. Bár az "angolosítva" sem igazán jó kifejezés, mert egyszerűen nem ez a neve, hanem Jürgen! Egy ember nevét nem lehet megmásítani, meg beletenni egy e betűt, mert az úgy jólesik valakinek.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Micsoda gólpasszt adtak az amerikaiak 😀 (MDani mögött/mellett meg a Portugál riporter ül)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
HAJRÁÁÁ USA!!!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Portugália elkezdte a VBt.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
ez gyors volt, lehet feküdni 😊
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Altidore helyén nem Jóhannson hanem zusi kezd, szóval 4-6-0-t nyomnak Klinsmannék.

Jó nekik az X ma, utolsó körben meg bíznak a ghána-portugál döntetlenben.

több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Az, hogy Meirelest se tiltotta el utólag a fifa, tényleg mindennek a legaljabaggio
Amúgy vicc nélkül én sokáig nem tudtam eldönteni, melyik ujját mutatja
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én drukkolok egy Xnek, aztán majd Löw és Klinsi lezsírozza az USA- német meccset. 😀😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 358 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Beto véd! sima W

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Az, hogy Meirelest se tiltotta el utólag a fifa, tényleg mindennek a legalja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
tökre bírom ezt a portugál csapatot himnuszt 😊 amúgy 3-2 a jenkiknekDexxter Tailor
Én is 3-2t mondok, csak fordítva
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyes kinti Jagses ismerőseimből fura dolgokat hoz elő ez a soccer vb. 😀😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 761 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
tökre bírom ezt a portugál csapatot himnuszt 😊 amúgy 3-2 a jenkiknek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
MDani a kommentátor, vajon hányszor mondja Besic nevét? Majd írjátok meg légyszíves én már némítottam a tévét.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rex Ryan kint van az USA - POR meccsen.

Ha nem megy a tolódás az amcsiknak, a szünetben tarthat eligazítást a Dnek.iktriad
szerintem ez is a belga - orosz meccsen volt, manausban egyáltalán nem ilyen a tetőszerkezet, ez inkább a maracanáé.Dexxter Tailor
Akkor ő tényleg eltévedt. 😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 761 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Rex Ryan kint van az USA - POR meccsen.

Ha nem megy a tolódás az amcsiknak, a szünetben tarthat eligazítást a Dnek.iktriad
szerintem ez is a belga - orosz meccsen volt, manausban egyáltalán nem ilyen a tetőszerkezet, ez inkább a maracanáé.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Julio Jones meg a belga-orosz meccsen volt kinnbaggio
Eltévedt? 😀😀iktriad
Gondolom Rio többet nyomott a latba, mint a patriotizmus 😊 ja amúgy Roddy White is vele volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal