Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egy csapatra építeni a válogatottat, ami ráadásul sikertelen nem túl okos döntés. De nem tanulnak a spanyolok hibájából. Mondjuk ha kaput találnánk 16-oson belül nem lenne nagy hátrány...eaglesmcnabb
sikertelen?😊 a Pool?😊NB2
sikeres? mit nyert?
Arsenalból Wilshere vagy Oxi simán játszhatna, Milner se játszik de a Poolból szinte mindenki

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
egy csapatra építeni a válogatottat, ami ráadásul sikertelen nem túl okos döntés. De nem tanulnak a spanyolok hibájából. Mondjuk ha kaput találnánk 16-oson belül nem lenne nagy hátrány...eaglesmcnabb
Özilt, David Silvát, Hazard-t mégsem hívhatták be...

Sterling két év alatt fegyelmezetlen kisköcsögből olyan játékossá vált, akinek a szereplésétől a válogatott sorsa függ, ez a probléma, még akkor is, ha tud a csávó. Walcott meg Ramsey hiányában mondjuk még Disco Stu jöhetett volna 😀
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem vagyok hozzáértő, de Wellbecknek jó, ha 2-szer hallottam eddig a nevét...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Meglátjuk a második félidőt, én bízok Albion büszke népében, hátha rájönnek, hogy itt ki is lehet esni.
Egyébként meg a Pool a legnagyobb király, vita nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 226 — Cowboys fan
hát, a gól Gerrard és Jagielka sara fele-fele arányban.
Gerrardnak meg kellett volna állítania a támadást akár lap árán is, Jagielka meg nem tudom, mi a faszt futott be két méterre Cahill mögé, ha azt csinálja, amire gyerekkora óta tanítják, akkor ez sima les.
Rooney-t vissza kell hozni szervezőnek, de nem szabad engedni, hogy kapura rúgjon, vagy a szünetben el kell állítani a lábát. megint mindenki Sterlingtől várja az ötletet, csak neki ma nem megy, Rooney-nak megvolt az egy villanás, egy kulcspassz, abból nem lett gól, innentől szívó van.
Welbeck le, csak az a baj, hogy nincs aki minőségi váltás legyen.
sőt, én még Sztivi Dzsít is lekapnám, akár szentségtörés, akár nem.

ja, valakinek: Henderson nem villog, de ő az iparos a pálya közepén, ezért inkább neki kellene fent maradnia, mint Welbeck-nek.
Gundi meg kapja be a faszt. majd ha torkon basszák könyökkel, akkor legyen nagy fiú, ne a mikrofon mögül.
több mint 10 éve
dr0725 New England Patriots 474
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.Schleck
Amúgy szerintem is Welbeck a kerékkötő meg Henderson. Nagyon kilógnak ebből a csapatból.mustaine
Hendo elég szépen dolgozik, csak nem túl látványos
mondjuk neki nem ez a szerep állna jól hanem az ék mögöttiNegritis
1 szerelése volt összesen, ezen kívül csak 80%-kal passzol. Nem tudom, hogy ő most a destroyer-passer-creator hármasból melyik? Gondolom Rooney a creator, Gerrard a passer, de Henderson 1 szereléssel sehogy sem destroyer.mustaine
Henderson helyett Wilshere, vagy Barkley lenne jo, Welbeck meg tényleg nem kezdőbe való sajnos 😕
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.Schleck
Amúgy szerintem is Welbeck a kerékkötő meg Henderson. Nagyon kilógnak ebből a csapatból.mustaine
Hendo elég szépen dolgozik, csak nem túl látványos
mondjuk neki nem ez a szerep állna jól hanem az ék mögöttiNegritis
1 szerelése volt összesen, ezen kívül csak 80%-kal passzol. Nem tudom, hogy ő most a destroyer-passer-creator hármasból melyik? Gondolom Rooney a creator, Gerrard a passer, de Henderson 1 szereléssel sehogy sem destroyer.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
egy csapatra építeni a válogatottat, ami ráadásul sikertelen nem túl okos döntés. De nem tanulnak a spanyolok hibájából. Mondjuk ha kaput találnánk 16-oson belül nem lenne nagy hátrány...eaglesmcnabb
sikertelen?😊 a Pool?😊
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy én ezt az Uruguayt mennyire utálom. 😀 Első meccsen egy jelentősebb összeget buktam rajtuk, most angolokra 2,10-nél tettem egy kisebb összeget, erre lőnek egy gólt...Jughead
Pedig üdvözlendő a tendencia. Egyre kevesebbet buksz. 😀

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egy csapatra építeni a válogatottat, ami ráadásul sikertelen nem túl okos döntés. De nem tanulnak a spanyolok hibájából. Mondjuk ha kaput találnánk 16-oson belül nem lenne nagy hátrány...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.Schleck
Amúgy szerintem is Welbeck a kerékkötő meg Henderson. Nagyon kilógnak ebből a csapatból.mustaine
Hendo elég szépen dolgozik, csak nem túl látványos
mondjuk neki nem ez a szerep állna jól hanem az ék mögötti

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 911
Hogy én ezt az Uruguayt mennyire utálom. 😀 Első meccsen egy jelentősebb összeget buktam rajtuk, most angolokra 2,10-nél tettem egy kisebb összeget, erre lőnek egy gólt...
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.Schleck
nem értem hogy Welbeck mit csinál a kezdőben, mert ő nem hogy off, ő konkrétan szar

amúgy eleve az van hogy a jobb oldal az teljesen Poolos, sztem ez sem jó

apróságokon múlik az hogy nem volt még gól, de pont ez idegesít

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.Schleck
Amúgy szerintem is Welbeck a kerékkötő meg Henderson. Nagyon kilógnak ebből a csapatból.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.Schleck
Welbeck nem tudom mi okból játszik, ő a bajnokságban is szar volt nem?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Nekem olyan érzésem van, mintha klikkesedés lenne az angol csapaton belül. A liverpooliak egymással játszogatnak, Rooney Welbeckkel próbál összjátékot általában, stb. Mondjuk ha valaki rossz, az inkább Welbeck szerintem.

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapjánNegritis
Egy gólt kéne valahogy szereznie, onnantól szerintem jobb lenne már (mondjuk ha az a kapufa bemegy...)

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 164 — The Mathematician
Rooney nagyon off az eddigi 1,5 meccs alapján

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
nyugi lesz még X 😀
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 602
megszokásból néhány bebaszott Liverpool fan simán tombol most is...
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Amúgy kb. 12 éve nem láttam ilyen angol válogatottat, sokkal jobban játszanak, mint vártam. Az olaszoknál jobban tolták, most is kicsit fölényben voltak, erre lehet kiesnek 2 meccs után...
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Ez gyönyörű volt

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na bakker...

több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
faszom...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Suarez elkezdte a vébét.