NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 602
azt lehet tudni, hogy a pontpénzüket, a továbbjutásért, vagy csak a részvételért járó pénzüket emelték fel a sztrájkosoknak? ?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
sajnálom kamerunt, de ezeknek a horvátoknak tovább kell jutni!eaglesmcnabb
Hát azért ha nem is Camposnak de Ochoanak lesz hozzá egy-két szava illetve védése 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
két kisember nagy tudással

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kamerun végleg feladja mire elérünk a szünetig

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
sajnálom kamerunt, de ezeknek a horvátoknak tovább kell jutni!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 749 — LIGHTS OUT!
Mezei megint meccset nézi 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ez se lesz már 0-0.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Juhééé 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Ivica the Great

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
De rühellem Olicot. 😀

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem kifejezetten értem amúgy, hogy miért tették a horvátok be Pranjicot Vrsaljko helyére. Pranjic sokkal lassabb, nem a saját posztján játszik és Vrsaljko teljesen meggyőző volt a brazilok ellen is számomra.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ááááááááá én most még Kojak-t nézek az az igazi 😀dande
én ahhoz még kicsi vagyok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sammirre kíváncsi leszek, a Cobra11-ben elég agilisHöri
ha annyira érdekel kapcsolj át a sorozat +ra, ott többet mutatják! Pont most megy! Egyik kedvenc sorozatom. Egyébként a tegnapi részben csúnyán helybenhagyták!eaglesmcnabb
Ááááááááá én most még Kojak-t nézek az az igazi 😀dande
A magyar (fekete-fehér!) Kojak epizód meg pláne.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megy a 16-oson belül a rasszizmus

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sammirre kíváncsi leszek, a Cobra11-ben elég agilisHöri
ha annyira érdekel kapcsolj át a sorozat +ra, ott többet mutatják! Pont most megy! Egyik kedvenc sorozatom. Egyébként a tegnapi részben csúnyán helybenhagyták!eaglesmcnabb
Ááááááááá én most még Kojak-t nézek az az igazi 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sammirre kíváncsi leszek, a Cobra11-ben elég agilisHöri
ha annyira érdekel kapcsolj át a sorozat +ra, ott többet mutatják! Pont most megy! Egyik kedvenc sorozatom. Egyébként a tegnapi részben csúnyán helybenhagyták!eaglesmcnabb
mégis vállalja a játékot? riszpekt

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sammirre kíváncsi leszek, a Cobra11-ben elég agilisHöri
ha annyira érdekel kapcsolj át a sorozat +ra, ott többet mutatják! Pont most megy! Egyik kedvenc sorozatom. Egyébként a tegnapi részben csúnyán helybenhagyták!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Labdát ért egyértelműen." 😀

több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Sammirre kíváncsi leszek, a Cobra11-ben elég agilisHöri
Tempója halálos!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Csodás, nem láttam a spanyol meccset, egész nap az összefoglalókat nyomják, de most basznak leadni a kamerun meccs előtt.Stez
 ourmatch.net/videos/18-06-2014-spain-0-2-chile/Höri
Thx, megnéztem. Busquets hatalmas. 😀

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annyira tipikus: én dobom be Campos nevét és más kap rá 3 like-t. Legközelebb levédetem a hozzászólást 😉dande
Azért jól vagy? 😕Hanni
Most már, hogy kaptam én is 3-t jól 😀 nyilván nem gondoltam amúgy komolyan csak nem bírtam kihagyni, bocs ha zavartam volna vele valakit.

Most hajrá horvátok!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
gyerünk modrik.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sammirre kíváncsi leszek, a Cobra11-ben elég agilisHöri
Csodálom, hogy nem a németeknél játszik. 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sammirre kíváncsi leszek, a Cobra11-ben elég agilis

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Annyira tipikus: én dobom be Campos nevét és más kap rá 3 like-t. Legközelebb levédetem a hozzászólást 😉dande
mekkorákat repkedett, imádtampetey
mondjuk abban a mezben nem volt nehéz 😛