Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 688 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ebbe mi A PIROS?eaglesmcnabb
Szabálytalanság, könyöklés, féregkedés, fejelés. Válassz kettőt belőlük, egyenként sárga mind a 4.JasW
az nagy könyöklés volt. odament szólni hogy ne dobálja amgát, odaért a feje, nagy fejelés, remélem nem kapott agyrázkódást
elfogult vagyok, oké, de ez piros? vicceaglesmcnabb
Gólhelyzetben kilépő ember, kintlévő könyök, sima sárga. Elszálló aggyal pofázás megint. Akárhogy csavarod, kontakt is volt, az is sárga. Értem, hogy elfogult vagy, de ennél kevesebbért is jár a piros.JasW
a tenyerével ért hozzá nem a könyökével, fedezte a területet, Müller meg dobta magát, sárga műesésért és mehetett volna tovább.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenki nyugodjon le a végére Ronaldo is kirinyál majd egyet magának 😛dande
kár hogy ez nem a bohócliga, itt nem fújják be ha eldobja magát (kivéve ha brazil 😀)Negritis
Már mint arra gondoltam, hogy ő is kap egy pirosat
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
ebbe mi A PIROS?eaglesmcnabb
Nezd mar meg elfogulatlanul, latszott az utesnel, hogy full szandekos volt, majd utana majdnem nekiment Mullernek.Stez
Stez pls

Mindig jövőre
több mint 10 éve
JasW New Orleans Saints 53
ebbe mi A PIROS?eaglesmcnabb
Szabálytalanság, könyöklés, féregkedés, fejelés. Válassz kettőt belőlük, egyenként sárga mind a 4.JasW
az nagy könyöklés volt. odament szólni hogy ne dobálja amgát, odaért a feje, nagy fejelés, remélem nem kapott agyrázkódást
elfogult vagyok, oké, de ez piros? vicceaglesmcnabb
Gólhelyzetben kilépő ember, kintlévő könyök, sima sárga. Elszálló aggyal pofázás megint. Akárhogy csavarod, kontakt is volt, az is sárga. Értem, hogy elfogult vagy, de ennél kevesebbért is jár a piros.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
én hülye miért fogadtam X-re 😀😀Dexxter Tailor
ne is mondd, 2-2, baszod 😀 lehet lesz négy gól, csak egy irányba 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
ebbe mi A PIROS?eaglesmcnabb
Nezd mar meg elfogulatlanul, latszott az utesnel, hogy full szandekos volt, majd utana majdnem nekiment Mullernek.

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
Mindenki nyugodjon le a végére Ronaldo is kirinyál majd egyet magának 😛dande
kár hogy ez nem a bohócliga, itt nem fújják be ha eldobja magát (kivéve ha brazil 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Na azért Müller is kaphatott volna valamit. Egyébként is jobbak a németek nem értem miért kell még nekik is fújni. Teljesen máshogy ítéli meg a két oldalon a dolgokat.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ebbe mi A PIROS?eaglesmcnabb
Akkora paraszt, hogy már elkezdett lejteni a pálya. 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenki nyugodjon le a végére Ronaldo is kirinyál majd egyet magának 😛
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
jó, h Neuer nem lépte át azt a labdát

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 401 — nabege2@yahoo.com
Most csak annyi volt, hogy beleüvöltött a képébe?
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én hülye miért fogadtam X-re 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ebbe mi A PIROS?eaglesmcnabb
Szabálytalanság, könyöklés, féregkedés, fejelés. Válassz kettőt belőlük, egyenként sárga mind a 4.JasW
az nagy könyöklés volt. odament szólni hogy ne dobálja amgát, odaért a feje, nagy fejelés, remélem nem kapott agyrázkódást
elfogult vagyok, oké, de ez piros? vicc

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kevés lesz a 3-1-es fogadásom. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy mar az elso gol utan mondani akartqm, hogy Pepe agya elborul, mar akkor is vagdalkozott

több mint 10 éve
JasW New Orleans Saints 53
ebbe mi A PIROS?eaglesmcnabb
Szabálytalanság, könyöklés, féregkedés, fejelés. Válassz kettőt belőlük, egyenként sárga mind a 4.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
ebbe mi A PIROS?eaglesmcnabb
az bazmeg hogy "fekvő" embert nem fejelünk meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 451
Mezei kicsit eljinxelte azt hogy Pepe lenyugodott. 😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ebbe mi A PIROS?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 117 — The Mathematician
jóva Pepe ugyanaz a cigány akire emlékeztem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pepe being Pepe. 😀😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondtam én 😀 Nincs a jó pedagógus Anchelotti
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pepe gratulálok.
Mást nem is vártam tőle.
Büdös paraszt. Nincs rá jobb szó.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
😀😀😀DD


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!