Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
matyi ryan az auszik kapusa 😀Dexxter Tailor
Sók TDt eredményező passzra számítok tőle.iktriad
te mint főjinxelő, vondd ezt vissza, mert az igazinak aztán majd miattad nem megy a játék 😀berger90
Majd a 4. premeccs után feloldozom minden átok alól.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
matyi ryan az auszik kapusa 😀Dexxter Tailor
Sók TDt eredményező passzra számítok tőle.iktriad
te mint főjinxelő, vondd ezt vissza, mert az igazinak aztán majd miattad nem megy a játék 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
matyi ryan az auszik kapusa 😀Dexxter Tailor
Sók TDt eredményező passzra számítok tőle.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
elefántcsontparti - burundi bírói hármas 😀gabokocka
Minden rendben lesz a bíráskodással, mint eddigi mindig. .
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 716 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
matyi ryan az auszik kapusa 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 825 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem meg mindennek ez az oka 😛

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 214 — Keep pounding
elefántcsontparti - burundi bírói hármas 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Milyen jól hangzana a chileiektől, hogy HAAAARMINCAN VAGYTOK 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 214 — Keep pounding
De Gea véleményem szerint nagyon messze van még Casillas szintjétől.
Semmit nem ért el, nemzetközi rutinja kb. a nullával egyenlő, idén a terített betlit futó MU kapuját őrizte, neki mitől lenne nagyobb önbizalma, mint a BL-t (azért idézzük fel a BVB elleni elődöntőt, ahol masszívan hozzátett a továbbjutáshoz, amikor a visszavágón totál homály volt az egész Real) és kupát nyerő Casillasnak.

Kíváncsi leszek erre az auszi csapatra, Cahillt jó rég láttam játszani 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mezei D lesz a kommentátor?! Akinek van inszomniás ismerőse, szóljon, hogy kapcsoljon az M1re. Ha most nem alszik el, akkor soha. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rájöttem mi Chile esélye.
2049ben lesz legközelebb telihold és péntek tizenharmadika legközelebb, mint ma. Éjfélkor kezdődik a meccs, egy jó sámánnal bármi lehetséges.ulpianus
Mészölyt kellett volna kinevezniük akkor kapitánynak.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Komolyan érdekelne, hogy mi alapján védetnétek ti inkább de Geát? Írjátok már le legyetek szívesek.eaglesmcnabb
Egy ilyen meccs után komolyan gondolod ezt a kérdést?Schleck
Szted ezen a meccsen az döntött ki áll a spanyol kapuban? Ha mind a három nevezett kapus véd egyszerre akkor is öt a vége, max nem elbaszta volna Casillas a hazaadást, hanem bebasszák az egyik kihagyott ziccert.
A kapus bizalmi poszt, van egy 150szeres válogatott csapatkapitány kapusod, aki a csapat alapembere 10 éve, megnyert ezzel csapattal mindent, nem veszed ki ha csak már nem tud járni, vagy bemelegítés közben nekimegy a kapufának.gabokocka
Nem ez döntött, mert a védelem is rettenetes volt. De ha a védelem jó, ám ő bepotyázza a kettőt, akkor is ugyanúgy kikapnak a spanyolok, szóval amennyire a Ramos és Pique, majdnem annyira ő is benne volt a vereségben szerintem.
És én nem hiszek ebben, hogy ha van egy vele legalább egy szintű kapusod, akkor védesd a szezonban keveset védő, láthatóan öregedő, klubjában erősen bizalmat vesztett legendát, aki hiába nyert BL-t most, a döntő után az önbizalma sem lehetett az egekben valószínűleg. De felőlem védhet végül is Casillas, úgy sem szeretem a spanyolokat.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
Rájöttem mi Chile esélye.
2049ben lesz legközelebb telihold és péntek tizenharmadika legközelebb, mint ma. Éjfélkor kezdődik a meccs, egy jó sámánnal bármi lehetséges.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 214 — Keep pounding
Komolyan érdekelne, hogy mi alapján védetnétek ti inkább de Geát? Írjátok már le legyetek szívesek.eaglesmcnabb
Egy ilyen meccs után komolyan gondolod ezt a kérdést?Schleck
Szted ezen a meccsen az döntött ki áll a spanyol kapuban? Ha mind a három nevezett kapus véd egyszerre akkor is öt a vége, max nem elbaszta volna Casillas a hazaadást, hanem bebasszák az egyik kihagyott ziccert.
A kapus bizalmi poszt, van egy 150szeres válogatott csapatkapitány kapusod, aki a csapat alapembere 10 éve, megnyert ezzel csapattal mindent, nem veszed ki ha csak már nem tud járni, vagy bemelegítés közben nekimegy a kapufának.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Komolyan érdekelne, hogy mi alapján védetnétek ti inkább de Geát? Írjátok már le legyetek szívesek.eaglesmcnabb
Egy ilyen meccs után komolyan gondolod ezt a kérdést?Schleck
Egész szezonban 1 potyát kapott, a BL döntőben. Erről arra kellett volna következtetnem, hogy kap ma 2 potyát? A bajnokságban nem védett, de amikor kellett akkor ezen 1 gól kivételével nem volt rá panasz. De geát meg szinte minden MU fan ismerősöm szidja, a bajnokságban is remekelt ahogy elnézem a tabellát, a BLben meg láttam pár meccsen ott minden volt csak nem volt jobb mint Iker.
Érdekes ha van Casillas előtt egy normális belsővédő, akire lehet számítani hogy nem forgatják be 1 v 1-be akkor nem kap potyákat. (Igen amikor a BL potyát kapta nem játszott Pepe)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 903
Mondjuk Casillasnak volt egy potyája 3-1-nél, mikor végig támadtak a hollandok bizisten ezen az egyen ment el, ha az nincs 8-3 a spanyoloknak, Casillas az antihős többé pályára ne kerüljön.
Egyébként ma, amit lehetett védte, volt benne bravúr is, szóval nem tudom mi ez a nagy utálat felé, de eléggé meglepőnek tartom... 😊

Amúgy nem bírom a spanyolokat egy 1-0 jobb lett volna, sajnos ez pont akkora pofon, ami nagy eséllyel felébreszti őket, abból meg baj lehet... :-/
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 716 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Bookmaker @paddypower said 10 bettors had bet on Holland beating Spain 5-1 at 500/1. Max bet was $3.40, each won $1,695"


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Komolyan érdekelne, hogy mi alapján védetnétek ti inkább de Geát? Írjátok már le legyetek szívesek.eaglesmcnabb
Egy ilyen meccs után komolyan gondolod ezt a kérdést?

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 825 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Iker némileg szerintem az első gólban is benne volt, de ez nemcsak rajta múlott, mindenkinek van egy-két ilyen meccse. Az a szerencséje ez még bőven javítható, és fogja is javítani. Pedro meg annyival jobb Cazorlánál, hogy más a posztjuk 😉 legalábbis ha jól emlékszem és tudom.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kar érte.de teszem fel a kérdést hogy védhet Casillas ugy hogy az előző szezonban védett kb 15meccsen?
Kenny
Gondolom azért véd mert megnyert mindent ahol indult. Csak hát ott van védelem is 😊 Megnyert MINDENt. Az Atleti elleni 2 kupameccsen még gólt se kapott. 1 potyája volt egész szezonban, azon kívül hibátlan. Komolyan érdekelne, hogy mi alapján védetnétek ti inkább de Geát? Írjátok már le legyetek szívesek. A Diego Lopez, Victor Valdes szintű emberekkel meg ne nevettessetek már. Láttuk idén mind a kettőt. (Jó utóbbi sérült alapból nem jöhetett szóba)
Ma a 2 potyája nélkül is kikaptak volna a spanyolok.

A Xavi-Iniesta-Alonso triót nem tudom mikor felejtik már el végre. Ennél a triónál szerintem kevés lassabb középpálya van a VB-n. Itt elsősorban Xavira és Alonsora gondolok. A bajnoki hajrában rendre úgy nyerte a barca a meccseit, hogy vesztes állásnál jött a Xavi-Fabré csere. Alonso meg csak lassította a Real játékát egész szezonban ez egyértelmű. A Piqué-Ramos duó meg vicc. A legtúlértékeltebb duó. Ramosnak volt 3 jó meccse szezon végén, aztán annyi, védekezésben annyit tud hogy felrúgja az ellent ha baj van, jobb esetbe nem kap érte pirosat. Piqué meg...
Carvajalt meg Iscot véletlen se válogassa be a sporttárs, lehet még színt is tudnának vinni a csapatba. Pedro meg mivel jobb mint Cazorla vagy Koke az is érdekelne.(bár nem rajta múlt most, de fel nem foghatom a semmit nem nyerő Barcából hogy lehet 7 ember a keretben, míg a BL győztes Realból pont a 2 legszarabb játszik, a Bajnok Atletiből meg 1 ember...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
Amúgy a spanyolok hiába verik Chilét és az auszikat, a hollandok simán kipottyanthatják őket egy Chile elleni vereséggel..
Mondjuk én most a két győzelmet is megkérdőjelezem, csak zárójelben jegyzem meg a fentieketgabokocka
akkor is ha a spanyolok javítanak a gólarányon?yooker
Ha nem verik öttel Chilét, nem lesz a saját kezükben a sorsuk.gabokocka
ja-ja!ez azért így tényleg necces!!
nem tudom hogy a hollandok meghúzzák-e azért...
nem feltétlen nyerő ez a "kiengedős" taktika, de valóban benne van a pakliban...
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
ezt nem teljesen értem azért...
milyen nagy lehetőség?yooker
Bevetik a tolódást és mindenkit sokkolnak, főleg magukat.ulpianus
gyönyörűen tolódnak majd fel a hazatartó gépre... 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 214 — Keep pounding
Amúgy a spanyolok hiába verik Chilét és az auszikat, a hollandok simán kipottyanthatják őket egy Chile elleni vereséggel..
Mondjuk én most a két győzelmet is megkérdőjelezem, csak zárójelben jegyzem meg a fentieketgabokocka
akkor is ha a spanyolok javítanak a gólarányon?yooker
Ha nem verik öttel Chilét, nem lesz a saját kezükben a sorsuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 825 — Így remélem megfelelek nektek.....
Del Bosque-t tartom olyan kaliberű edzőnek, hogy összekapja őket. Ő az a Real edző akit nagyon tiszteltem és becsültem és még az ő idejében majdnem jobban drukkoltam a Realnak mint a Barcának 😛 (mondjuk nem volt úgy nehéz, hogy egy általam nagyon nem szeretett bizonyos Van Gaal nevű egyén ült a padon) Úgyhogy kicsit miatta is bízom benne összekapják magukat. S még abban, hogy nem jönnek elő mindenféle idióta Barca-Real ellentétek.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Na most még kíváncsibb lettem, mit tud Chile, remélem - bár szinte elképzelhetlennek tartom - nem fossák össze magukat a nagy lehetőségtőlbaggio
ezt nem teljesen értem azért...
milyen nagy lehetőség?yooker
Hogy a spanyolok abszolút verhetőek, kérdés, ehhez képest passzív vagy agresszív taktikával állnak fel ellenükbaggio
sztem ez az óriási égés felrázza azért őket!
amúgy mit ír a könyv ? mi lenne a nyerő taktika chilének?😉yooker
A bemutatott edzők közül Bielsa életútja és felfogása tetszett a legjobban, a chilei mester az ő hű követője, szóval nem aggódom 😊 a spanyolokat jól fel kell az elején húzni (nem nehéz feladat amúgy sem), aztán a többi már megy magától


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal