Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Nahát nem gondoltam volna, hogy a muszlim országok közül Marokkó, Anglia és Franciaország is negyeddöntős lesz.
Peszinter Ferenc
És este még csatlakozhat Svájc is!
warr_b
Migráncsok, migráncsok mindenhol!!! 😀😀😀
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nahát nem gondoltam volna, hogy a muszlim országok közül Marokkó, Anglia és Franciaország is negyeddöntős lesz.
Peszinter Ferenc
És este még csatlakozhat Svájc is!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
Nahát nem gondoltam volna, hogy a muszlim országok közül Marokkó, Anglia és Franciaország is negyeddöntős lesz.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 682 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És akkor megint, ha valaki tegnap nem látta volna: ez egy valódi büntetőpárbaj

 www.youtube.com/watch?v=3EiE7eLWI_M
Kampman
Ezt imádtam. Hazfelujitas miatt annó ezt a konyhaban aludva néztük. Sose felejtem el.
Bazsinho
Gareth Southgate, the whole of England is with you... OH ITS SAAAAVED, SAAVED
Heisman nádor
Wunderschön 😁

Ha csak Seaman mezét látná az ember, akkor is halálbiztos lenne, hogy 90-es évek közepe 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Én valamikor nagyon szerettem ezt a spanyol focit. Egy igazi újítás volt, ráadásul eredményes és látványos is. De mára se eredmény, se látvány, csak a görcsös akarás, hogy mi ezt játszuk tűzön-vízen át.
Xavi, Inesta mindig tudott valami extrát, a fiatal Busquets mellett nem mentek el, ha pedig baj volt, akkor jött egy Fabregas, vagy Xabi Alonso. Torresnek, Villának be lehetett passzolni, miközben Morata nem az a szint. Ha pedig nem ment játékból, akkor jöttek a jól fejelő védők, például Ramos. Látni kellene, hogy nem alkalmas ez a keret, a Barcánál is végre belátták.
Így már igazából jobb is, ha kapnak néhány pofont, hátha összejön a megújulás.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Amúgy tetszik nekem ez a sztori. Napjaink egyik legfelkapottabb youtube streamere, ishowspeed egy hatalmas nagy CR7 fan (annak ellenére, hogy messi tetkója van a csuklóján). Amerikában lakik, korábban nem láthatta a portugált. Idén elment egy PL meccsre, hogy élőben láthassa kedvencét, de hát azon a meccsen Cristiano nem lépett pályára, végig a kispadon ült. Most eljött, hogy akkor majd a Portugál válogatott színeiben megnézze, már több videó is volt róla, ahogy brazil tv-s kamerák elé bement trollkodni. Erre megint beszopta, mert kedvence ma sem fog játszani 😀

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
deyell 0-0t tippelt, shámán !!!

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 106 — Így remélem megfelelek nektek.....
És akkor megint, ha valaki tegnap nem látta volna: ez egy valódi büntetőpárbaj

 www.youtube.com/watch?v=3EiE7eLWI_M
Kampman
Ezt imádtam. Hazfelujitas miatt annó ezt a konyhaban aludva néztük. Sose felejtem el.
Bazsinho
Na erre mondom, hogy számomra az egyik legjobb meccs evör. Ahogy Anderton 5 mèterről kapufára rúgta, máig hallom a csattanást, ahogy Sanyi befújta a lökèst stb stb őrült meccs volt. Pedig azóta láttam párat.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 347 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
És akkor megint, ha valaki tegnap nem látta volna: ez egy valódi büntetőpárbaj

 www.youtube.com/watch?v=3EiE7eLWI_M
Kampman
Ezt imádtam. Hazfelujitas miatt annó ezt a konyhaban aludva néztük. Sose felejtem el.
Bazsinho
Gareth Southgate, the whole of England is with you... OH ITS SAAAAVED, SAAVED

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Bazsinho Buffalo Bills 962
És akkor megint, ha valaki tegnap nem látta volna: ez egy valódi büntetőpárbaj

 www.youtube.com/watch?v=3EiE7eLWI_M
Kampman
Ezt imádtam. Hazfelujitas miatt annó ezt a konyhaban aludva néztük. Sose felejtem el.
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
És akkor megint, ha valaki tegnap nem látta volna: ez egy valódi büntetőpárbaj

 www.youtube.com/watch?v=3EiE7eLWI_M
Kampman
Megeloztel, de vegulis tegnap en linkeltem, ma te. Egyszeruen felelmetes a kulonbseg.
Zsellértelkes Vrij
Hát ez epik volt, életemben először drukkoltam az angoloknak. És utoljára 😀 nem ilyen bumzi tizik voltak.

több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Mivel ezt a meccset pont nem tudom nézni, mindenkit biztatok h nézze... tuti 5-4-es, izgalmas, gólban és lapokban gazdag, tankosromantikus meccs lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez van,a tizit nem lehet elpasszolni, nekik meg csak arra van taktikájuk ziccerben.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
És még így nincs bent Rafael Leao ...

több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 347 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
alig várom Luis Enrique streamjét erről az utolsó 2 borzalmas meccsről

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Kirakhatják a 7 góljukat Costa-Rica ellen

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
BÁL VAN !!!!

Sixo
Igazából csak a portugál nép akarat teljesült!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Szerintem a Portugálok sokkal jobbak, ebben a spanyol válogatottban senki nincs, aki direkt tudna játszani. Lényegében ezekkel a passzokkal, csak hagytak pihenőidőt nekik.
Az mondjuk nem tudom, miért meglepő ez a 21.században egy afrikai csapattól, de erre kiváló szakkommentátoraink vannak…🤣
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Marokkó 22. a FIFA-világranglistán. Nem is tudtam.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Franconak ez nem frankó.
Egy nemzet zokog.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
És akkor megint, ha valaki tegnap nem látta volna: ez egy valódi büntetőpárbaj

 www.youtube.com/watch?v=3EiE7eLWI_M
Kampman
Megeloztel, de vegulis tegnap en linkeltem, ma te. Egyszeruen felelmetes a kulonbseg.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 329 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Guardiolát h dobálják 😄
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 106 — Így remélem megfelelek nektek.....
Őszintén...tudom nem feltétlenül ide illik ès nagyon sajnáltam LEt a kislánya halála miatt, de ahogy utána (innen nèzve) kitúrta azt, aki tartotta a frontot amíg kellett vagy legalábbis nem volt szèp a váltás, akivel egyáltalán nem voltak rosszabbak, szóval azután...
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
BÁL VAN !!!!