Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 953 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 531 — The Mathematician
Na, hajrá Kim, Lee, Son - küldjétek haza Álissont és Ricsárliszont!
Igor
előbb utóbb kell egy meglepetés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, hajrá Kim, Lee, Son - küldjétek haza Álissont és Ricsárliszont!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Hopp egy dzsizel a lelátón
eaglesmcnabb
Éreztem, hogy volt valaki, akit fel kellett volna ismernem.

Brady akkor most Koreának szurkol?
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Henrik ugyanazt mondja Neymarról amit én, hiába na, a tények embere ő is.
eaglesmcnabb
Csak neked, csak most

 tipper.io/hu/bowl-hu-xflttgdt/27786

Bár túlzottan jól állsz 😆
warr_b
Nekem nem kellett, én mar beirtam elore.


Hopp egy dzsizel a lelátón

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Rágózás közben énekelni a himnuszt = felbecsülhetetlen
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
choker japánok, jöhet a tömeges harakiri
NB2
de előtte egy kis takarítás
sajnálom amúgy őket, nagyon szimpatikusak

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 684 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Henrik ugyanazt mondja Neymarról amit én, hiába na, a tények embere ő is.
eaglesmcnabb
Csak neked, csak most

 tipper.io/hu/bowl-hu-xflttgdt/27786

Bár túlzottan jól állsz 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fel lett függesztve a tippverseny, hogy eltűnt a link?
Stoki
nem én voltam


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Henrik ugyanazt mondja Neymarról amit én, hiába na, a tények embere ő is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem ilyen névvel veszélyes ilyen témájú videókat linkelni... 😉
Igor
Erre gondolsz?

 youtu.be/aKZAfZdPRb8
r.baggio
Bocs, túl magas labda volt...

Mondjuk ha lett volna egy kis gógyija a kapusoknak, egy 30-50 centivel tolódnak a bal sarok/kapus szemponból jobb sarok felé.
Lőtt valaha a másik sarokra? 😊

PS: na megszámoltam, 23-7, az nem is annyira tragikus arány, az 75/25 kb

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 953 — no es importante
Szerintem ilyen névvel veszélyes ilyen témájú videókat linkelni... 😉
Igor
Erre gondolsz?

 youtu.be/aKZAfZdPRb8


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
 youtube.com/watch?v=3EiE7eLWI_M&feature=share szemelyes kedvenc, a hogyan rugjunk tizit mufajaban. 😊
Zsellértelkes Vrij
lényegében be is mutatja ugyanazt, minden német büntető erőből és/vagy sarokra.
nem is hagytak ki egyet se.
Kampman
Igen. Azt is jo nezni, hogy honnan futnak neki. Es az angolok is jol rugtak.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 587 — Lucas Scott
 youtube.com/watch?v=3EiE7eLWI_M&feature=share szemelyes kedvenc, a hogyan rugjunk tizit mufajaban. 😊
Zsellértelkes Vrij
lényegében be is mutatja ugyanazt, minden német büntető erőből és/vagy sarokra.
nem is hagytak ki egyet se.
Kampman
Az angolok is milyen jól rúgtak amúgy …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
 youtube.com/watch?v=3EiE7eLWI_M&feature=share szemelyes kedvenc, a hogyan rugjunk tizit mufajaban. 😊
Zsellértelkes Vrij
lényegében be is mutatja ugyanazt, minden német büntető erőből és/vagy sarokra.
nem is hagytak ki egyet se.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tényleg nem értem mit akar az, aki nem erősen rúgja és még csak nem is helyezi.
Kampman
hát ezaz, bale sem helyezte tökéletesen az amcsik ellen, de legalább úgy seggberúgta a lasztit hogy bevitte a kapus kezét.

Már nem tudom hogy hívták azt az angol csávót, aki belőtt vagy huszonX tizit egymás után, idősebb korára leigazolta a pool. Kérdezték hogy mi a titka, azt mondta hogy mindig elhatározta előre hogy melyik sarkot fogja célozni és meglőtte izomból. Nem agysebészet.
eaglesmcnabb
Stam is elhatározta, hogy meglövi izomból a tizenegyest az olaszok ellen, ki is kötött a holdon
deyell
kristálytisztán emlékszem ahogy nagybátyám mondta: "na ez úgy nekifut hogy tuti fölé lövi".
Mondjuk Bosvelt még szarabbul lőtte, ő amikor letette a labdát már akkor látszott a fején hogy be van fosva. Pedig milyen szimpatikus csapat volt az a 2000-es, akkor még a hollandoknak szurkoltam, nem lehetett másnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Tényleg nem értem mit akar az, aki nem erősen rúgja és még csak nem is helyezi.
Kampman
hát ezaz, bale sem helyezte tökéletesen az amcsik ellen, de legalább úgy seggberúgta a lasztit hogy bevitte a kapus kezét.

Már nem tudom hogy hívták azt az angol csávót, aki belőtt vagy huszonX tizit egymás után, idősebb korára leigazolta a pool. Kérdezték hogy mi a titka, azt mondta hogy mindig elhatározta előre hogy melyik sarkot fogja célozni és meglőtte izomból. Nem agysebészet.
eaglesmcnabb
Stam is elhatározta, hogy meglövi izomból a tizenegyest az olaszok ellen, ki is kötött a holdon
deyell
De nekem az ilyen ezerszer megbocsáthatóbb, mint az, amit a japánok különösen az első két rúgásnál előadtak.

Szerkesztette: Kampman
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Berakok majd mindjárt egy videót, mert baromi érdekes lesz.
Kampman
Szóval valahogy így kell büntetőket rúgni


Kampman
Így meg nem

 youtu.be/tlKeAHGuwfg
r.baggio
hát ja, Bölöni jó szarul lőtte, de Lacatusét tanítani kéne 😀
Duckadamnak meg fixen megvolt, hogy melyik oldalra fog vetődni, első három mind a belsője oldalára lőtte (mint az amatőrök), a negyediknél meg úgy gondolta hogy szerinte már oldalt váltanak, be is jött neki 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 655
Tényleg nem értem mit akar az, aki nem erősen rúgja és még csak nem is helyezi.
Kampman
hát ezaz, bale sem helyezte tökéletesen az amcsik ellen, de legalább úgy seggberúgta a lasztit hogy bevitte a kapus kezét.

Már nem tudom hogy hívták azt az angol csávót, aki belőtt vagy huszonX tizit egymás után, idősebb korára leigazolta a pool. Kérdezték hogy mi a titka, azt mondta hogy mindig elhatározta előre hogy melyik sarkot fogja célozni és meglőtte izomból. Nem agysebészet.
eaglesmcnabb
Stam is elhatározta, hogy meglövi izomból a tizenegyest az olaszok ellen, ki is kötött a holdon

choose life
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Fel lett függesztve a tippverseny, hogy eltűnt a link?
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 587 — Lucas Scott
Na egy szimpatikus csapattal kevesebb

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
 youtube.com/watch?v=3EiE7eLWI_M&feature=share szemelyes kedvenc, a hogyan rugjunk tizit mufajaban. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Berakok majd mindjárt egy videót, mert baromi érdekes lesz.
Kampman
Szóval valahogy így kell büntetőket rúgni


Kampman
Így meg nem

 youtu.be/tlKeAHGuwfg
r.baggio
Szerintem ilyen névvel veszélyes ilyen témájú videókat linkelni... 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 953 — no es importante
Berakok majd mindjárt egy videót, mert baromi érdekes lesz.
Kampman
Szóval valahogy így kell büntetőket rúgni


Kampman
Így meg nem



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tényleg nem értem mit akar az, aki nem erősen rúgja és még csak nem is helyezi.
Kampman
hát ezaz, bale sem helyezte tökéletesen az amcsik ellen, de legalább úgy seggberúgta a lasztit hogy bevitte a kapus kezét.

Már nem tudom hogy hívták azt az angol csávót, aki belőtt vagy huszonX tizit egymás után, idősebb korára leigazolta a pool. Kérdezték hogy mi a titka, azt mondta hogy mindig elhatározta előre hogy melyik sarkot fogja célozni és meglőtte izomból. Nem agysebészet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Berakok majd mindjárt egy videót, mert baromi érdekes lesz.
Kampman
Szóval valahogy így kell büntetőket rúgni