Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 956 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sok csoki közt eszembe jut h Karambeut h bírtam!
steelwolf

Kampman
épp a Milka csoki gyárban van és eszébe jutott Karambeu, ez nem rasszizmus
NB2
Aha, itt van velem Bérgyilkos Barthez és Tünde Petit is! 😁
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
pedig megérdemelték volna lengyelek, a gyors kontra helyett nekiálltak visszapasszolni
k.anyját hol volt ez les?????
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Sok csoki közt eszembe jut h Karambeut h bírtam!
steelwolf

Kampman
A Dicks out for Karembe(u) is az?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Sok csoki közt eszembe jut h Karambeut h bírtam!
steelwolf

Kampman
épp a Milka csoki gyárban van és eszébe jutott Karambeu, ez nem rasszizmus
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Sok csoki közt eszembe jut h Karambeut h bírtam!
steelwolf
Én a feleségét

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Sok csoki közt eszembe jut h Karambeut h bírtam!
steelwolf
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sok csoki közt eszembe jut h Karambeut h bírtam!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan

Sixo
függetlenül attól, hogy ki mit akar belehallani, végülis abban igaza van az öregnek, hogy a kezdet nagyon fontos, és hogy egyébként tényleg a németek gyengébben játszottak, mint a többi nagycsapat, aki felvállalhatott volna politikai témát.

más kérdés, hogy 1, a németek előtte sem verték végig a világot finoman fogalmazva; 2, Japán azért keményebb dió, mint Irán, vagy Costa Rica
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
A papírforma szerint lesz 6 európai és a 2 nagy dél-amerikai válogatott a 8 között, kérdés, hogy a 2 ázsiai és 2 afrikai csapat közül valaki okoz-e szenzációt.
Zsellértelkes Vrij
Nem tudom a horvátok mit alkottak/miért ekkora favoritok... de nem baj, nekem az is jó, hogy underdogként menetelünk majd.
Igor
Nem mondtam, hogy lefutott meccs. Én ott számítok Japán továbbjutásra. Gondolom benne van hogy a legutóbbi vb ezüstérmeséről van szó.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
A papírforma szerint lesz 6 európai és a 2 nagy dél-amerikai válogatott a 8 között, kérdés, hogy a 2 ázsiai és 2 afrikai csapat közül valaki okoz-e szenzációt.
Zsellértelkes Vrij
Nem tudom a horvátok mit alkottak/miért ekkora favoritok... de nem baj, nekem az is jó, hogy underdogként menetelünk majd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Az a jó a nyolcaddöntőben, hogy gyakorlatilag 0 érdekes párharc van.
Toca
Nem teljesen ehhez kapcsolódik, de én egyébként simán meghúznám azt, hogy a csoportkör után újrasorsolnám a csapatokat. Természetesen csoportelső ugyanúgy csak másodikkal játszhat, de legalább ennyivel kevesebb lenne az esetleges taktikázás.
Hanni
ez nekem is megfordult a fejemben, szerintem is jó lenne
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Annyira dominálnak a franciák, hogy biztos 0-0 lesz... és a lengyelek továbbmennek tizenegyesekkel.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
A papírforma szerint lesz 6 európai és a 2 nagy dél-amerikai válogatott a 8 között, kérdés, hogy a 2 ázsiai és 2 afrikai csapat közül valaki okoz-e szenzációt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az a jó a nyolcaddöntőben, hogy gyakorlatilag 0 érdekes párharc van.
Toca
Nem teljesen ehhez kapcsolódik, de én egyébként simán meghúznám azt, hogy a csoportkör után újrasorsolnám a csapatokat. Természetesen csoportelső ugyanúgy csak másodikkal játszhat, de legalább ennyivel kevesebb lenne az esetleges taktikázás.
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Hajrá Francik, borzasztóan idegesít, hogy Lewa vbjét tönkreb.ssza egy hülye szövkap.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
Klasszik első francia gólig lesz szenvedős meccs, addig meg a lengyelek faragnak.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
de szóljon a fórum a meccsről
remélem a franciák elkenik a lengyelek száját, nem volt szimpi a továbbjutásuk
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sztem az nyer ma, aki több gólt rúg!
Szívesen 😁
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Wenger ezért majd kap a pofájára (sőt már most is, ahogy látom), de ebben most többé-kevésbé igaza van.
Kampman
Személy szerint én úgy állok hozzá, hogy
A: vagy azt mondom, hogy elfogadom, hogy itt más világ van és idomulok hozzá (vendégként inkább e mellett foglalok állást)
B: ha viszont tartom az elveimet, akkor teljes mellszélességgel kiállok. Nem Berlinben meg Friscoban kell tüntikézni a nők meg a melegek jogaiért, hanem ilyen helyeken, mint Qatar vagy Szaud-Arábia. Nem szeretem az origosokat, de így ebben a formában tényleg kiröhögtették magukat pl a németek.
NB2
Nekem semmi bajom azzal, ha egy sportoló mondjuk a közösségi felületein vagy a médiában elmondja a politikai véleményét, ugyanolyan joga van hozzá, mint akármelyik állampolgárnak.
De a pályán propagálni az ilyesmit nekem sosem tetszett, a propagálandó üzenettől függetlenül.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Wenger ezért majd kap a pofájára (sőt már most is, ahogy látom), de ebben most többé-kevésbé igaza van.
Kampman
Ebben nem fogunk egyet érteni akkor. Angolok talán a legtöbbet politizáló csapat, mégis simán mentek tovább a csoportból. A németeknek meg ordas nagy balszerencséjük volt, de játékban, ahogy ő fogalmazott a VB mezőny elején voltak. Irán esetén meg nem hinném, hogy számon lehetne kérni a játékuk minőségét meg, hogy miért politizáltak.
Sixo
Ezért mondtam én is, hogy többé-kevésbé.
Nyilván nem lehet a kieséseket/továbbjutásokat teljes egészében ráfogni a politizálásra vagy az attól való tartózkodásra, de ha egy csapat ilyen téren is felhívja magára a figyelmet, akkor nem árt, ha tényleg nagyon jól játszik, különben a kiállása miatti konfliktuson túl még ki is nevetteti magát.
Az irániak nyíltan nem is nagyon politizáltak, róluk inkább pletykák és megkérdőjelezhető hitelességű hírek alapján spekuláltak.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Wenger ezért majd kap a pofájára (sőt már most is, ahogy látom), de ebben most többé-kevésbé igaza van.
Kampman
Ebben nem fogunk egyet érteni akkor. Angolok talán a legtöbbet politizáló csapat, mégis simán mentek tovább a csoportból. A németeknek meg ordas nagy balszerencséjük volt, de játékban, ahogy ő fogalmazott a VB mezőny elején voltak. Irán esetén meg nem hinném, hogy számon lehetne kérni a játékuk minőségét meg, hogy miért politizáltak.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Wenger ezért majd kap a pofájára (sőt már most is, ahogy látom), de ebben most többé-kevésbé igaza van.
Kampman
Személy szerint én úgy állok hozzá, hogy
A: vagy azt mondom, hogy elfogadom, hogy itt más világ van és idomulok hozzá (vendégként inkább e mellett foglalok állást)
B: ha viszont tartom az elveimet, akkor teljes mellszélességgel kiállok. Nem Berlinben meg Friscoban kell tüntikézni a nők meg a melegek jogaiért, hanem ilyen helyeken, mint Qatar vagy Szaud-Arábia. Nem szeretem az origosokat, de így ebben a formában tényleg kiröhögtették magukat pl a németek.
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 657

Sixo
hát ez tényleg borzasztó, hogy meg meri osztani az észrevételeit. | még ha nem is biztos, hogy a kettő között van összefüggés |

choose life
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Wenger ezért majd kap a pofájára (sőt már most is, ahogy látom), de ebben most többé-kevésbé igaza van.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!