Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Egyébként így, hogy Rugani adott egy pozitív tesztet vége a BL idénynek? Ha a Juve megy karanténba 2 hétre, akkor jönnek a 0-3; 3-0-ok?
VanillaSky
Kiállnak az ifikkel.

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Henrik közölte hogy az olasz bajnokság már lefutott. /Lazio nincs is ott/
Ebből is látszik, hogy ha a szegény embernek gombokat adsz, azt gondolja magáról, hogy ő már egy Szabó. 😉
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
egyébként nejmárt mikor rúgja már fel valaki a holdba, hogy tényleg tudja, mitől fáj?
slowmotion
Igaz de Can is h lehet ennyire hulye???
Amúgy így sztem a jövő heti Juve meccs is off. Rugani bkit megfertozhetett.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
VanillaSky 1 696
Egyébként így, hogy Rugani adott egy pozitív tesztet vége a BL idénynek? Ha a Juve megy karanténba 2 hétre, akkor jönnek a 0-3; 3-0-ok?

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
egyébként nejmárt mikor rúgja már fel valaki a holdba, hogy tényleg tudja, mitől fáj?
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Amúgy Félix rohadt nagy gólpasszt adott

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
2 hete mondtam, nem most, hogy miért nem komoly csapat a mostani LIV. De cserébe belinkeltem, hogy jól kezdődik a tánc. Hát nem itt, de háttal meg nem kezdünk mondatot, se csapatot. 😊
több mint 6 éve
VanillaSky 1 696


Pukk.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
És akkor nem érdemelt a továbbjutás?
csebi
Összességében hajlok a nemre. Adriánon ment el, kb. Ha az nincs, akkor vszeg ez sincs.
shagi0206
A pool 3 percig állt továbbjutásra az atleti pedig több mint 100 percig.
csebi
Aha, a foci pedig gólra játszák és a meccs addig tart amíg a bíró le nem fújja. Köszi ha van még ilyen ne tartsd magadban a végén még kárt tesz benned alvás közben.
alatriste
Köszi a részvételt ...
Talán a pool többet is mutathatott volna Madridban 0 azaz nulla kaput eltalalo loves. Nemcsak a hazai meccset kellet megnyomni vagy akkor ne csodálkozzunk h egy kapushiban elmegy a továbbjutás
csebi
Zombori tanár úr, maga meg hogy hogy nem a stúdióban osztja az észt? 😳
alatriste
Mondja ezt Mr a sportban sokszor nem az nyer aki megérdemelne... Zombori könyvéhez te írhattad az előszó részét 😉

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Simeone mondjuk megette reggelire az öreg Kloppot.
Kenny
Zidane mellett a legjobb egyenes kieséses edző
csebi
akkor miért nem nyert még BL-t?
slowmotion
Mert ahhoz kene egy nagyobb tudasu csapat.
csebi viszont tulertekeli zidane tudasat.
eaglesmcnabb
Sztem nem. A csávó rohadt jól meccsel de tény h mindig volt neki egy gyilkos osztonu Ronaldoja. Jövő héten sok minden kiderül.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
És akkor nem érdemelt a továbbjutás?
csebi
Összességében hajlok a nemre. Adriánon ment el, kb. Ha az nincs, akkor vszeg ez sincs.
shagi0206
A pool 3 percig állt továbbjutásra az atleti pedig több mint 100 percig.
csebi
Aha, a foci pedig gólra játszák és a meccs addig tart amíg a bíró le nem fújja. Köszi ha van még ilyen ne tartsd magadban a végén még kárt tesz benned alvás közben.
alatriste
Köszi a részvételt ...
Talán a pool többet is mutathatott volna Madridban 0 azaz nulla kaput eltalalo loves. Nemcsak a hazai meccset kellet megnyomni vagy akkor ne csodálkozzunk h egy kapushiban elmegy a továbbjutás
csebi
Zombori tanár úr, maga meg hogy hogy nem a stúdióban osztja az észt? 😳


Liverpool Fc
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
És akkor nem érdemelt a továbbjutás?
csebi
Összességében hajlok a nemre. Adriánon ment el, kb. Ha az nincs, akkor vszeg ez sincs.
shagi0206
A pool 3 percig állt továbbjutásra az atleti pedig több mint 100 percig.
csebi
Aha, a foci pedig gólra játszák és a meccs addig tart amíg a bíró le nem fújja. Köszi ha van még ilyen ne tartsd magadban a végén még kárt tesz benned alvás közben.
alatriste
Köszi a részvételt ...
Talán a pool többet is mutathatott volna Madridban 0 azaz nulla kaput eltalalo loves. Nemcsak a hazai meccset kellet megnyomni vagy akkor ne csodálkozzunk h egy kapushiban elmegy a továbbjutás

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Azért az angol meg a spanyol bajnokságot hagyjuk, úgy hogy a világ két legjobb csapata nem foglalkozik labdarúgással. 😉 láthatóan oktatnak még a többiek is.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Simeone mondjuk megette reggelire az öreg Kloppot.
Kenny
Zidane mellett a legjobb egyenes kieséses edző
csebi
akkor miért nem nyert még BL-t?
slowmotion
Mert ahhoz kene egy nagyobb tudasu csapat.
csebi viszont tulertekeli zidane tudasat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 518
És akkor nem érdemelt a továbbjutás?
csebi
Összességében hajlok a nemre. Adriánon ment el, kb. Ha az nincs, akkor vszeg ez sincs.
shagi0206
A pool 3 percig állt továbbjutásra az atleti pedig több mint 100 percig.
csebi
Aha, a foci pedig gólra játszák és a meccs addig tart amíg a bíró le nem fújja. Köszi ha van még ilyen ne tartsd magadban a végén még kárt tesz benned alvás közben.
alatriste
 www.youtube.com/watch?v=YM3gbzKSui0
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
És akkor nem érdemelt a továbbjutás?
csebi
Összességében hajlok a nemre. Adriánon ment el, kb. Ha az nincs, akkor vszeg ez sincs.
shagi0206
ha az nincs, ha ez nincs... egyébként most volt a visszajátszás, kicsúszott Adrián támaszkodó lába, azért nem tudott elindulni az első gólra
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
És akkor nem érdemelt a továbbjutás?
csebi
Összességében hajlok a nemre. Adriánon ment el, kb. Ha az nincs, akkor vszeg ez sincs.
shagi0206
A pool 3 percig állt továbbjutásra az atleti pedig több mint 100 percig.
csebi
Aha, a foci pedig gólra játszák és a meccs addig tart amíg a bíró le nem fújja. Köszi ha van még ilyen ne tartsd magadban a végén még kárt tesz benned alvás közben.


Liverpool Fc
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 397 — #NoStress
És akkor nem érdemelt a továbbjutás?
csebi
Összességében hajlok a nemre. Adriánon ment el, kb. Ha az nincs, akkor vszeg ez sincs.
shagi0206
Aki kétszer megveri a másikat, kétszer annyi gólt lő, általában megérdemli.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
És akkor nem érdemelt a továbbjutás?
csebi
Összességében hajlok a nemre. Adriánon ment el, kb. Ha az nincs, akkor vszeg ez sincs.
shagi0206
A pool 3 percig állt továbbjutásra az atleti pedig több mint 100 percig.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
És akkor nem érdemelt a továbbjutás?
csebi
Összességében hajlok a nemre. Adriánon ment el, kb. Ha az nincs, akkor vszeg ez sincs.
shagi0206
Én is így gondolom. Az ATL nagyon örülhetett, hogy 90 perc után nem dőlt el, majd jött egy borzasztó hiba az pedig földre küldte a csapatot. Onnantól full profin ütötték a vasat és nem is engedték felocsudni a Poolt.


Liverpool Fc
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
És akkor nem érdemelt a továbbjutás?
csebi
őszintén? ha az első 180 percet nézzük, akkor semmiképp sem
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ezt nem néztem ki az Atleticóból. A 90. perc körül tényleg úgy néztek ki, mint akik már csak a büntetőket várták.
Kampman
A golt eltalaltad, a csapatot nem. Felsiker.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Simeone mondjuk megette reggelire az öreg Kloppot.
Kenny
Zidane mellett a legjobb egyenes kieséses edző
csebi
akkor miért nem nyert még BL-t?
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
És akkor nem érdemelt a továbbjutás?
csebi
Összességében hajlok a nemre. Adriánon ment el, kb. Ha az nincs, akkor vszeg ez sincs.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Simeone mondjuk megette reggelire az öreg Kloppot.
Kenny
Nem ette meg, a helyzeteket be kell loni. A Poolnak ez mar nem ment, gondok voltak osszpontositasban. Az Atleti meg buntetett, van ilyen. De nem meccseltek le Kloppot, a Pool megnyerhette volna a meccset,