Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra, köszi a türelmet!

Soccer

41 feliratkozó

2 napja
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Off: de Katy perry miért öltözött 3-CPOnak? Gondolom nem itt van az eredmenykoveto sorry 😀



Just Win Baby!
3 napja
remontada San Francisco 49ers 1 533
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Vagy beszelt Mourinhoval, aki elmondta, milyen szerepet kap nala, mikozben beszelt Flickkel, aki meg felvazolt valami sokkal kevesbe szimpatikusat. Es valaki 31 evesen meg ugy gondolkodik, hogy inkabb a tobb lehetoseg erdekli, mint a pad, mert ezek karrierje utolso olyan evei, amiben meg nem feltetlenul kezd el visszaesni a teljesitmenye.

Nem tudhatjuk, mi all a dontese mogott. Lehet osztani, de szakmailag abszolut ertheto, hogy nem mesz el egy Bernal, Casado, Pedri, Gavi, De Jong, Fermin, Dani Olmo, Yamal, Raphinha, Bardhgji, Gordon sorba reszelni meccsenkent 10-15-20 percekre. Ezek tobbsege fiatal szupertehetseg, vagy mar sztar, netan kurva dragan jott, raadasul tobben a spanyol valogatott alapkovei, nem is egy kozuluk sajat neveles, akik mellett portugalkent, raadasul 30+-os jatekoskent abszolut hatranybol indulsz. Amikor eletem utolso ilyen szerzodeset keresem, es jatszani szeretnek minel tobbet, kb ez a sor lesz az utolso, ahova szakmai szempontok miatt elmegyek jatszani. A Barcelona-drukker szidja elvbol, de valojaban egyaltalan semmi baj sincs a dontesevel. Es valoszinuleg nem a Real miatt irt ala, hanem Mourinho miatt, akinek kifejezetten nagy kedvence, nagyon szereti a Silva-fele kozeppalyasokat, raadasul portugal. Ami nem mellekes.
Stez
Semmi gond nincs azzal hogy eligazolsz egy Realhoz önmagában de ha körbe szopod állítólagos álmaid csapatát évek óta üzengetve, majd a legnagyobb riválishoz mész el akkor azzal morálisan igenis gond van. Tudod nagyon jól valószínűleg nem annyi lesz a pénz mint a cityben, akár a jàtékidő sem. Vb után döntesz azt mondod mindenkinek majd kinyílik a pénztárca és bumm aláírsz. Ha van egy àlmaim csapata akkor bevállalok mindent oda menjek vagy nem a riválishoz megyek. Szakmailag érthető morálisan szánalmas
remontada
Még azt sem tudhatjuk, hogy a Barca mekkora fizetést tudott volna neki adni, illetve, hogy egyáltalán tudta-e regisztrálni.
Lehet, h nem kapott erre egyértelmű garanciàt - a szakmai okokon túl.
Lehet, h meg kellett volna várnia ezekhez pl Raphinha eladását v maradását.

Összességében egyébként nekem sem szimpatikus ez a turnézás, de szabadon igazolható jàtékos lévén előfordul, meg lehet, h az ügynökség kavart.
Willie Parker
Már amikor Citybe ment akkor is meglett bélyegezve hogy zsoldos. Lehet itt szakmai érveket hozni de egyik nap azt mondom vb után kitalàlom majd jött a pénzcsap egyből oké. Legalább akkor tartsd a szavad mert így ne csodálkozz ha embereknek nem tetszik. Mourinho érv sem àllja meg a helyét. Hivatalos most lett de hetek óta tudjuk ő lesz a coach.
3 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 556
 telex.hu/sport/2026/06/12/fifa-kivasarlasi-ar-atigazolas

Ez szerintem a kis klubboknak kifejezetten nagy hátrány lesz.
ervinator
Mi értelne annak, hogy Declan Rice 2 milliárd euró, Saka meg 1,5 milliàrd euró értékű lesz így?
Vagy maximalizálják transfermarkt adatok alapjàn?
3 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 556
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Vagy beszelt Mourinhoval, aki elmondta, milyen szerepet kap nala, mikozben beszelt Flickkel, aki meg felvazolt valami sokkal kevesbe szimpatikusat. Es valaki 31 evesen meg ugy gondolkodik, hogy inkabb a tobb lehetoseg erdekli, mint a pad, mert ezek karrierje utolso olyan evei, amiben meg nem feltetlenul kezd el visszaesni a teljesitmenye.

Nem tudhatjuk, mi all a dontese mogott. Lehet osztani, de szakmailag abszolut ertheto, hogy nem mesz el egy Bernal, Casado, Pedri, Gavi, De Jong, Fermin, Dani Olmo, Yamal, Raphinha, Bardhgji, Gordon sorba reszelni meccsenkent 10-15-20 percekre. Ezek tobbsege fiatal szupertehetseg, vagy mar sztar, netan kurva dragan jott, raadasul tobben a spanyol valogatott alapkovei, nem is egy kozuluk sajat neveles, akik mellett portugalkent, raadasul 30+-os jatekoskent abszolut hatranybol indulsz. Amikor eletem utolso ilyen szerzodeset keresem, es jatszani szeretnek minel tobbet, kb ez a sor lesz az utolso, ahova szakmai szempontok miatt elmegyek jatszani. A Barcelona-drukker szidja elvbol, de valojaban egyaltalan semmi baj sincs a dontesevel. Es valoszinuleg nem a Real miatt irt ala, hanem Mourinho miatt, akinek kifejezetten nagy kedvence, nagyon szereti a Silva-fele kozeppalyasokat, raadasul portugal. Ami nem mellekes.
Stez
Semmi gond nincs azzal hogy eligazolsz egy Realhoz önmagában de ha körbe szopod állítólagos álmaid csapatát évek óta üzengetve, majd a legnagyobb riválishoz mész el akkor azzal morálisan igenis gond van. Tudod nagyon jól valószínűleg nem annyi lesz a pénz mint a cityben, akár a jàtékidő sem. Vb után döntesz azt mondod mindenkinek majd kinyílik a pénztárca és bumm aláírsz. Ha van egy àlmaim csapata akkor bevállalok mindent oda menjek vagy nem a riválishoz megyek. Szakmailag érthető morálisan szánalmas
remontada
Még azt sem tudhatjuk, hogy a Barca mekkora fizetést tudott volna neki adni, illetve, hogy egyáltalán tudta-e regisztrálni.
Lehet, h nem kapott erre egyértelmű garanciàt - a szakmai okokon túl.
Lehet, h meg kellett volna várnia ezekhez pl Raphinha eladását v maradását.

Összességében egyébként nekem sem szimpatikus ez a turnézás, de szabadon igazolható jàtékos lévén előfordul, meg lehet, h az ügynökség kavart.
3 napja
Stez SMU Mustangs 48 873 — Whoops, looks like something went wrong.
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Vagy beszelt Mourinhoval, aki elmondta, milyen szerepet kap nala, mikozben beszelt Flickkel, aki meg felvazolt valami sokkal kevesbe szimpatikusat. Es valaki 31 evesen meg ugy gondolkodik, hogy inkabb a tobb lehetoseg erdekli, mint a pad, mert ezek karrierje utolso olyan evei, amiben meg nem feltetlenul kezd el visszaesni a teljesitmenye.

Nem tudhatjuk, mi all a dontese mogott. Lehet osztani, de szakmailag abszolut ertheto, hogy nem mesz el egy Bernal, Casado, Pedri, Gavi, De Jong, Fermin, Dani Olmo, Yamal, Raphinha, Bardhgji, Gordon sorba reszelni meccsenkent 10-15-20 percekre. Ezek tobbsege fiatal szupertehetseg, vagy mar sztar, netan kurva dragan jott, raadasul tobben a spanyol valogatott alapkovei, nem is egy kozuluk sajat neveles, akik mellett portugalkent, raadasul 30+-os jatekoskent abszolut hatranybol indulsz. Amikor eletem utolso ilyen szerzodeset keresem, es jatszani szeretnek minel tobbet, kb ez a sor lesz az utolso, ahova szakmai szempontok miatt elmegyek jatszani. A Barcelona-drukker szidja elvbol, de valojaban egyaltalan semmi baj sincs a dontesevel. Es valoszinuleg nem a Real miatt irt ala, hanem Mourinho miatt, akinek kifejezetten nagy kedvence, nagyon szereti a Silva-fele kozeppalyasokat, raadasul portugal. Ami nem mellekes.
Stez
Semmi gond nincs azzal hogy eligazolsz egy Realhoz önmagában de ha körbe szopod állítólagos álmaid csapatát évek óta üzengetve, majd a legnagyobb riválishoz mész el akkor azzal morálisan igenis gond van. Tudod nagyon jól valószínűleg nem annyi lesz a pénz mint a cityben, akár a jàtékidő sem. Vb után döntesz azt mondod mindenkinek majd kinyílik a pénztárca és bumm aláírsz. Ha van egy àlmaim csapata akkor bevállalok mindent oda menjek vagy nem a riválishoz megyek. Szakmailag érthető morálisan szánalmas
remontada
Nem szanalmas. Az, hogy o Barca-drukker, egy dolog. De valoszinuleg sem o, sem mas nem latta jonni, hogy a honfitarsa, aki odaig es vissza van erte, epp a Real edzoje lesz, amikor o pont lejaro szerzodesu. Es az, hogy valakinek az alma a Barca, nem jelenti, hogy 31 evesen elmegy padozni, nagyjabol minden poszton harmadik szamu jatekosnak. Igy hoztak a korulmenyek, amik epp most amugy neki eleg veletlenul, es varatlanul jottek ossze. De attol meg nem szar ember, csak jatszani akar es vonzonak talalja, hogy mindezt Mourinhoval tegye. Ha Mourinho a Benficanal maradna, mig mondjuk a Barcanal tovabbra is ez a sor van, ahol alig ferne be, szerintem elment volna a Benficahoz. Mint ahogy ha a Real hivja, de nincsen ott Mourinho, nem megy oda. Itt nem a csapat szamit neki szerintem, hanem Mourinho szemelye. Ugyhogy szerintem nem gaz moralisan sem a dontese, szakmailag meg egyenesen az lett volna rossz dontes, ha elmegy a Barcahoz.

3 napja
ozibozi New York Giants 21 692
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Vagy beszelt Mourinhoval, aki elmondta, milyen szerepet kap nala, mikozben beszelt Flickkel, aki meg felvazolt valami sokkal kevesbe szimpatikusat. Es valaki 31 evesen meg ugy gondolkodik, hogy inkabb a tobb lehetoseg erdekli, mint a pad, mert ezek karrierje utolso olyan evei, amiben meg nem feltetlenul kezd el visszaesni a teljesitmenye.

Nem tudhatjuk, mi all a dontese mogott. Lehet osztani, de szakmailag abszolut ertheto, hogy nem mesz el egy Bernal, Casado, Pedri, Gavi, De Jong, Fermin, Dani Olmo, Yamal, Raphinha, Bardhgji, Gordon sorba reszelni meccsenkent 10-15-20 percekre. Ezek tobbsege fiatal szupertehetseg, vagy mar sztar, netan kurva dragan jott, raadasul tobben a spanyol valogatott alapkovei, nem is egy kozuluk sajat neveles, akik mellett portugalkent, raadasul 30+-os jatekoskent abszolut hatranybol indulsz. Amikor eletem utolso ilyen szerzodeset keresem, es jatszani szeretnek minel tobbet, kb ez a sor lesz az utolso, ahova szakmai szempontok miatt elmegyek jatszani. A Barcelona-drukker szidja elvbol, de valojaban egyaltalan semmi baj sincs a dontesevel. Es valoszinuleg nem a Real miatt irt ala, hanem Mourinho miatt, akinek kifejezetten nagy kedvence, nagyon szereti a Silva-fele kozeppalyasokat, raadasul portugal. Ami nem mellekes.
Stez
Semmi gond nincs azzal hogy eligazolsz egy Realhoz önmagában de ha körbe szopod állítólagos álmaid csapatát évek óta üzengetve, majd a legnagyobb riválishoz mész el akkor azzal morálisan igenis gond van. Tudod nagyon jól valószínűleg nem annyi lesz a pénz mint a cityben, akár a jàtékidő sem. Vb után döntesz azt mondod mindenkinek majd kinyílik a pénztárca és bumm aláírsz. Ha van egy àlmaim csapata akkor bevállalok mindent oda menjek vagy nem a riválishoz megyek. Szakmailag érthető morálisan szánalmas
remontada
Hagyjuk már’
Lehet leszop az álmaid nője 1X v 2x, de közben folyamatosan egy vén szivarral él, te meg az öreg faszát szopod mikor nyalod a csodát
, vagy inkább elmész ezerszer a volt szépségkirálynővel— azzal a nagymellű szőkével—aki lehet már nem ugyanaz, de 2-3 évig te leszel nála az első. Minden nap.
Valóban egy Nehéz választás lehetett😂✌️
ozibozi
Lényeg hogy megértetted. Ja az nem sikerult
remontada
Jaj, Majd ezt is ezek után 😂😂😂😂✌️✌️✌️✌️ így kitesz em hogy a lényeg átmönyjen. Ja az nem sikerült

Szerkesztette: ozibozi
3 napja
remontada San Francisco 49ers 1 533
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Vagy beszelt Mourinhoval, aki elmondta, milyen szerepet kap nala, mikozben beszelt Flickkel, aki meg felvazolt valami sokkal kevesbe szimpatikusat. Es valaki 31 evesen meg ugy gondolkodik, hogy inkabb a tobb lehetoseg erdekli, mint a pad, mert ezek karrierje utolso olyan evei, amiben meg nem feltetlenul kezd el visszaesni a teljesitmenye.

Nem tudhatjuk, mi all a dontese mogott. Lehet osztani, de szakmailag abszolut ertheto, hogy nem mesz el egy Bernal, Casado, Pedri, Gavi, De Jong, Fermin, Dani Olmo, Yamal, Raphinha, Bardhgji, Gordon sorba reszelni meccsenkent 10-15-20 percekre. Ezek tobbsege fiatal szupertehetseg, vagy mar sztar, netan kurva dragan jott, raadasul tobben a spanyol valogatott alapkovei, nem is egy kozuluk sajat neveles, akik mellett portugalkent, raadasul 30+-os jatekoskent abszolut hatranybol indulsz. Amikor eletem utolso ilyen szerzodeset keresem, es jatszani szeretnek minel tobbet, kb ez a sor lesz az utolso, ahova szakmai szempontok miatt elmegyek jatszani. A Barcelona-drukker szidja elvbol, de valojaban egyaltalan semmi baj sincs a dontesevel. Es valoszinuleg nem a Real miatt irt ala, hanem Mourinho miatt, akinek kifejezetten nagy kedvence, nagyon szereti a Silva-fele kozeppalyasokat, raadasul portugal. Ami nem mellekes.
Stez
Semmi gond nincs azzal hogy eligazolsz egy Realhoz önmagában de ha körbe szopod állítólagos álmaid csapatát évek óta üzengetve, majd a legnagyobb riválishoz mész el akkor azzal morálisan igenis gond van. Tudod nagyon jól valószínűleg nem annyi lesz a pénz mint a cityben, akár a jàtékidő sem. Vb után döntesz azt mondod mindenkinek majd kinyílik a pénztárca és bumm aláírsz. Ha van egy àlmaim csapata akkor bevállalok mindent oda menjek vagy nem a riválishoz megyek. Szakmailag érthető morálisan szánalmas
remontada
Hagyjuk már’
Lehet leszop az álmaid nője 1X v 2x, de közben folyamatosan egy vén szivarral él, te meg az öreg faszát szopod mikor nyalod a csodát
, vagy inkább elmész ezerszer a volt szépségkirálynővel— azzal a nagymellű szőkével—aki lehet már nem ugyanaz, de 2-3 évig te leszel nála az első. Minden nap.
Valóban egy Nehéz választás lehetett😂✌️
ozibozi
Lényeg hogy megértetted. Ja az nem sikerult
3 napja
ozibozi New York Giants 21 692
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Vagy beszelt Mourinhoval, aki elmondta, milyen szerepet kap nala, mikozben beszelt Flickkel, aki meg felvazolt valami sokkal kevesbe szimpatikusat. Es valaki 31 evesen meg ugy gondolkodik, hogy inkabb a tobb lehetoseg erdekli, mint a pad, mert ezek karrierje utolso olyan evei, amiben meg nem feltetlenul kezd el visszaesni a teljesitmenye.

Nem tudhatjuk, mi all a dontese mogott. Lehet osztani, de szakmailag abszolut ertheto, hogy nem mesz el egy Bernal, Casado, Pedri, Gavi, De Jong, Fermin, Dani Olmo, Yamal, Raphinha, Bardhgji, Gordon sorba reszelni meccsenkent 10-15-20 percekre. Ezek tobbsege fiatal szupertehetseg, vagy mar sztar, netan kurva dragan jott, raadasul tobben a spanyol valogatott alapkovei, nem is egy kozuluk sajat neveles, akik mellett portugalkent, raadasul 30+-os jatekoskent abszolut hatranybol indulsz. Amikor eletem utolso ilyen szerzodeset keresem, es jatszani szeretnek minel tobbet, kb ez a sor lesz az utolso, ahova szakmai szempontok miatt elmegyek jatszani. A Barcelona-drukker szidja elvbol, de valojaban egyaltalan semmi baj sincs a dontesevel. Es valoszinuleg nem a Real miatt irt ala, hanem Mourinho miatt, akinek kifejezetten nagy kedvence, nagyon szereti a Silva-fele kozeppalyasokat, raadasul portugal. Ami nem mellekes.
Stez
Semmi gond nincs azzal hogy eligazolsz egy Realhoz önmagában de ha körbe szopod állítólagos álmaid csapatát évek óta üzengetve, majd a legnagyobb riválishoz mész el akkor azzal morálisan igenis gond van. Tudod nagyon jól valószínűleg nem annyi lesz a pénz mint a cityben, akár a jàtékidő sem. Vb után döntesz azt mondod mindenkinek majd kinyílik a pénztárca és bumm aláírsz. Ha van egy àlmaim csapata akkor bevállalok mindent oda menjek vagy nem a riválishoz megyek. Szakmailag érthető morálisan szánalmas
remontada
Hagyjuk már’
Lehet leszop az álmaid nője 1X v 2x, de közben folyamatosan egy vén szivarral él, te meg az öreg faszát szopod mikor nyalod a csodát
, vagy inkább elmész ezerszer a volt szépségkirálynővel— azzal a nagymellű szőkével—aki lehet már nem ugyanaz, de 2-3 évig te leszel nála az első. Minden nap.
Valóban egy Nehéz választás lehetett😂✌️

Szerkesztette: ozibozi
3 napja
remontada San Francisco 49ers 1 533
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Vagy beszelt Mourinhoval, aki elmondta, milyen szerepet kap nala, mikozben beszelt Flickkel, aki meg felvazolt valami sokkal kevesbe szimpatikusat. Es valaki 31 evesen meg ugy gondolkodik, hogy inkabb a tobb lehetoseg erdekli, mint a pad, mert ezek karrierje utolso olyan evei, amiben meg nem feltetlenul kezd el visszaesni a teljesitmenye.

Nem tudhatjuk, mi all a dontese mogott. Lehet osztani, de szakmailag abszolut ertheto, hogy nem mesz el egy Bernal, Casado, Pedri, Gavi, De Jong, Fermin, Dani Olmo, Yamal, Raphinha, Bardhgji, Gordon sorba reszelni meccsenkent 10-15-20 percekre. Ezek tobbsege fiatal szupertehetseg, vagy mar sztar, netan kurva dragan jott, raadasul tobben a spanyol valogatott alapkovei, nem is egy kozuluk sajat neveles, akik mellett portugalkent, raadasul 30+-os jatekoskent abszolut hatranybol indulsz. Amikor eletem utolso ilyen szerzodeset keresem, es jatszani szeretnek minel tobbet, kb ez a sor lesz az utolso, ahova szakmai szempontok miatt elmegyek jatszani. A Barcelona-drukker szidja elvbol, de valojaban egyaltalan semmi baj sincs a dontesevel. Es valoszinuleg nem a Real miatt irt ala, hanem Mourinho miatt, akinek kifejezetten nagy kedvence, nagyon szereti a Silva-fele kozeppalyasokat, raadasul portugal. Ami nem mellekes.
Stez
Semmi gond nincs azzal hogy eligazolsz egy Realhoz önmagában de ha körbe szopod állítólagos álmaid csapatát évek óta üzengetve, majd a legnagyobb riválishoz mész el akkor azzal morálisan igenis gond van. Tudod nagyon jól valószínűleg nem annyi lesz a pénz mint a cityben, akár a jàtékidő sem. Vb után döntesz azt mondod mindenkinek majd kinyílik a pénztárca és bumm aláírsz. Ha van egy àlmaim csapata akkor bevállalok mindent oda menjek vagy nem a riválishoz megyek. Szakmailag érthető morálisan szánalmas
3 napja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 073
 telex.hu/sport/2026/06/12/fifa-kivasarlasi-ar-atigazolas

Ez szerintem a kis klubboknak kifejezetten nagy hátrány lesz.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
3 napja
Stez SMU Mustangs 48 873 — Whoops, looks like something went wrong.
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Vagy beszelt Mourinhoval, aki elmondta, milyen szerepet kap nala, mikozben beszelt Flickkel, aki meg felvazolt valami sokkal kevesbe szimpatikusat. Es valaki 31 evesen meg ugy gondolkodik, hogy inkabb a tobb lehetoseg erdekli, mint a pad, mert ezek karrierje utolso olyan evei, amiben meg nem feltetlenul kezd el visszaesni a teljesitmenye.

Nem tudhatjuk, mi all a dontese mogott. Lehet osztani, de szakmailag abszolut ertheto, hogy nem mesz el egy Bernal, Casado, Pedri, Gavi, De Jong, Fermin, Dani Olmo, Yamal, Raphinha, Bardhgji, Gordon sorba reszelni meccsenkent 10-15-20 percekre. Ezek tobbsege fiatal szupertehetseg, vagy mar sztar, netan kurva dragan jott, raadasul tobben a spanyol valogatott alapkovei, nem is egy kozuluk sajat neveles, akik mellett portugalkent, raadasul 30+-os jatekoskent abszolut hatranybol indulsz. Amikor eletem utolso ilyen szerzodeset keresem, es jatszani szeretnek minel tobbet, kb ez a sor lesz az utolso, ahova szakmai szempontok miatt elmegyek jatszani. A Barcelona-drukker szidja elvbol, de valojaban egyaltalan semmi baj sincs a dontesevel. Es valoszinuleg nem a Real miatt irt ala, hanem Mourinho miatt, akinek kifejezetten nagy kedvence, nagyon szereti a Silva-fele kozeppalyasokat, raadasul portugal. Ami nem mellekes.

Szerkesztette: Stez

3 napja
YoungZeeZee 9 821
na frank boli amerikabol mar az egyiptomi premier league ben
3 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 058 — Cowboys fan
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Igen, az én szememben is leírta magát. Főleg h VB előtt nem akart dönteni, aztán láss csodát, előkerült a Margit és egyből rohan aláírni. Az igazi legalja zsoldos.
Beki
Tipikus esete amikor gyerekkorod óta a szomszéd lányra gerjedsz mint álmaid nője. Rá rejszolsz még akkor is amikor barátnőd van. Végre megkapod az esélyt de nem tudod azonnal megdugni mikor összejöhetsz vele ezért jó lesz a két számmal nagyobb mellű szőke aki aznap szétteszi mindeközben ugyanúgy a szomszéd nőre gondolsz miközben reszeled a szöszit
remontada
és jó eséllyel el is kapsz valami szart tőle
3 napja
remontada San Francisco 49ers 1 533
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Igen, az én szememben is leírta magát. Főleg h VB előtt nem akart dönteni, aztán láss csodát, előkerült a Margit és egyből rohan aláírni. Az igazi legalja zsoldos.
Beki
Tipikus esete amikor gyerekkorod óta a szomszéd lányra gerjedsz mint álmaid nője. Rá rejszolsz még akkor is amikor barátnőd van. Végre megkapod az esélyt de nem tudod azonnal megdugni mikor összejöhetsz vele ezért jó lesz a két számmal nagyobb mellű szőke aki aznap szétteszi mindeközben ugyanúgy a szomszéd nőre gondolsz miközben reszeled a szöszit
3 napja
Beki New York Jets 2 845
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Igen, az én szememben is leírta magát. Főleg h VB előtt nem akart dönteni, aztán láss csodát, előkerült a Margit és egyből rohan aláírni. Az igazi legalja zsoldos.
3 napja
remontada San Francisco 49ers 1 533
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Csávó am legnagyobb footballkurva az utóbbi hetekben.
3 nagy spanyol csapattal is kb egyezsége volt.
zacknorb
Plusz Juve
3 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 514 — Kinek mit intézett a kormánya
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
remontada
Csávó am legnagyobb footballkurva az utóbbi hetekben.
3 nagy spanyol csapattal is kb egyezsége volt.

Szerkesztette: zacknorb

Poloska vagyok.
3 napja
remontada San Francisco 49ers 1 533
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "
Sixo
Mindent elmond a paliról. Oké valószínűleg nem kapott olyan offert amit szeretett volna de évek óta telekürtölte álma válna valóra gyerekkori kedvenc csapatában a Barcaban focizni erre elmegy a riválishoz. Biztos velem van a gond de biztos nem megyek el a legnagyobb riválishoz ez esetben
3 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
"Bernardo Silva to Real Madrid, HERE WE GO! "

3 napja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 675 — Csodabogár
 nb1.hu/hir/vasas-rado-andras-atigazolas-hosszabbitas/

Csenpiöncsippp madafakaz
warr_b
ettől a hírtől Radó elesett

3 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 778 — The Mathematician
City bejelentkezett Elliott Andersonért

 www.nytimes.com/athletic/7335332/2026/06/10/elliot-anderson-transfer-manchester-city-forest/?unlocked_article_code=1.pFA.ckJ1.VMUomvXABiNX&source=athletic_user_shared_gift_article_reddit&smid=re-share-ta

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 556
Józsi hivatalos!
zacknorb
Megint lesz szemkitolási kísérlete?
Remélem lesz ilyen fogadási opció!!!
3 napja
remontada San Francisco 49ers 1 533
Józsi hivatalos!
zacknorb
XD
3 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 514 — Kinek mit intézett a kormánya
Józsi hivatalos!

Poloska vagyok.
4 napja
Beki New York Jets 2 845
Minden évben új játékos keretért felelős ember. Hogy akarunk így építkezni.
"Juventus plan confirmed: Giovanni Carnevali set to become new CEO to replace Damien Comolli."
Sixo
Semmi ertelme nem volt megtartani Comollit. Allitolag sulyos orditozasok mentek Spallettivel szezonvegi meeting utan is. Elkann sajat okorseget javitja; Comolli szvsz kis csapatot sem keped managelni.
H Chiellini miert maradhatott azt sem ertem.