Soccer
41 feliratkozó
1 napja
update your Things Which Will Never Happen power ranking, I have a new runaway #1 Thing Which Will Never Happen:
— Rodger Sherman (@rodger.bsky.social) 2026. június 23. 15:42
This proposed stadium for the 2034 World Cup in Saudi Arabia, a 45,000-seat stadium on top of a 1,000 foot tall building. that's 8 years away, they should start working on a backup plan
[image or embed]

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 napja
Nem volt olyan meccs az előző szezonban, ahol 3500 vagy annál kevesebben voltak a stadionban 😘😘16 hazai meccsből 8 (2 Fradi, 2 Újpest, 2 ETO, 2 nyiregy), persze hogy 7200 volt az átlag 😃🤗🥹😘Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.20 ezres stadionban 3500 néző..A nyolc idegenbeli túra:Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)
A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Toto21
😀
JC6 (Mr. Miele)
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
ervinator
JC6 (Mr. Miele)
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 napja
YoungZeeZee
9 845
fuuuuu bevallalosköszi a válaszokat. Régóta tervezem, hogy egy magyarországi stadion túrát tartok:Nyiregy, fradi, ute, Diósgyőr ezeken simán van mindig 10k néző.Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.20 ezres stadionban 3500 néző..A nyolc idegenbeli túra:Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)
A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Toto21
😀
JC6 (Mr. Miele)
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
ervinator
Nemes samu09
Debrecen, ETO, Diósgyör ( ha újra kimennek a drukkerek), Vasas, Honvéd, Újpest?, MTK? ( az uccsó kettönél nem tudom milyen lehet)
De ha van még ajánlás akkor szívesen várom. 😊 Melyik csapatnak vannak hangulatos meccsei?
Toto21
2 napja
CuJo-ért 25millát ajánlott az interRemélem inkább...
40 alatt nem adjuk elvileg
Negritis, a vajda

Liverpool Fc
2 napja
16 hazai meccsből 8 (2 Fradi, 2 Újpest, 2 ETO, 2 nyiregy), persze hogy 7200 volt az átlag 😃🤗🥹😘Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.20 ezres stadionban 3500 néző..A nyolc idegenbeli túra:Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)
A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Toto21
😀
JC6 (Mr. Miele)
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
ervinator
2 napja
CuJo-ért 25millát ajánlott az inter40 alatt nem adjuk elvileg
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 napja
Kübekháza - Gyálarét legendás szokott lenni😊köszi a válaszokat. Régóta tervezem, hogy egy magyarországi stadion túrát tartok:Nyiregy, fradi, ute, Diósgyőr ezeken simán van mindig 10k néző.Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.20 ezres stadionban 3500 néző..A nyolc idegenbeli túra:Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)
A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Toto21
😀
JC6 (Mr. Miele)
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
ervinator
Nemes samu09
Debrecen, ETO, Diósgyör ( ha újra kimennek a drukkerek), Vasas, Honvéd, Újpest?, MTK? ( az uccsó kettönél nem tudom milyen lehet)
De ha van még ajánlás akkor szívesen várom. 😊 Melyik csapatnak vannak hangulatos meccsei?
Toto21
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 napja
köszi a válaszokat. Régóta tervezem, hogy egy magyarországi stadion túrát tartok:Nyiregy, fradi, ute, Diósgyőr ezeken simán van mindig 10k néző.Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.20 ezres stadionban 3500 néző..A nyolc idegenbeli túra:Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)
A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Toto21
😀
JC6 (Mr. Miele)
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
ervinator
Nemes samu09
Debrecen, ETO, Diósgyör ( ha újra kimennek a drukkerek), Vasas, Honvéd, Újpest?, MTK? ( az uccsó kettönél nem tudom milyen lehet)
De ha van még ajánlás akkor szívesen várom. 😊 Melyik csapatnak vannak hangulatos meccsei?
2 napja
Nyiregy, fradi, ute, Diósgyőr ezeken simán van mindig 10k néző.Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.20 ezres stadionban 3500 néző..A nyolc idegenbeli túra:Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)
A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Toto21
😀
JC6 (Mr. Miele)
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
ervinator
2 napja
Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.20 ezres stadionban 3500 néző..A nyolc idegenbeli túra:Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)
A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Toto21
😀
JC6 (Mr. Miele)
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 napja
20 ezres stadionban 3500 néző..A nyolc idegenbeli túra:Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)
A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Toto21
😀
2 napja
hahaha. Télen már menni is fog kb. Nagy hiba volt Ole elküldése szerintem. Évek óta egyik legszebb focit játszották idén
zacknorb
2 napja
A nyolc idegenbeli túra:Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)
A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
2 napja
Nem fog, mert megvaltoztattak a magyaros ajanlast es mar Gomez sem szamit magyarnak, hiaba az allampolgarsag.Nathan Zohoré lett az. Majd pár hónap múlva kiderül neki is tuti ős magyar felmenői vannak, akik a szebb élet reményében Elefántcsontpartba emigráltak...Fradi Negot fuzi. 🤣Kubatov már tett ki egy képet hogy erősítés érkezett, és egy erősebben pigmentált kéz látható rajta.
Stez
zacknorb
Toto21
2 napja
A nyolc idegenbeli túra:Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)
A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
2 napja
Nathan Zohoré lett az. Majd pár hónap múlva kiderül neki is tuti ős magyar felmenői vannak, akik a szebb élet reményében Elefántcsontpartba emigráltak...Fradi Negot fuzi. 🤣Kubatov már tett ki egy képet hogy erősítés érkezett, és egy erősebben pigmentált kéz látható rajta.
Stez
zacknorb
3 napja
🥁Paksi FC–Ferencváros mérkőzést is rendeznek az OTP Bank Liga 1. fordulójában! A 2026–2027-es bajnokság sorsolását hétfőn délelőtt készítette el az MLSZ versenybizottsága, az aranyérmes ETO és Magyar Kupa-győztes, bajnoki második FTC a 3. fordulóban találkozik egymással, az… pic.twitter.com/JDnfqcvre3
— MLSZ (@MLSZhivatalos) June 22, 2026
3 napja
Iago Aspas volt nálunk is anno, meg a Sevillában sokáigmeg Aspas az, aki remlik vhonnan.kar, hogy meg a legnagyobb sztart sem tudom kb ki a Celtaban 😀www.transfermarkt.com/celta-de-vigo/startseite/verein/940
csebi
ahogy nézem Swedberg vagy Rodriguez
edit: oh, most látom | Carl Starfel |
Negritis, a vajda
csebi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 napja
meg Aspas az, aki remlik vhonnan.kar, hogy meg a legnagyobb sztart sem tudom kb ki a Celtaban 😀www.transfermarkt.com/celta-de-vigo/startseite/verein/940
csebi
ahogy nézem Swedberg vagy Rodriguez
edit: oh, most látom | Carl Starfel |
Negritis, a vajda
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 napja
kar, hogy meg a legnagyobb sztart sem tudom kb ki a Celtaban 😀www.transfermarkt.com/celta-de-vigo/startseite/verein/940
csebi
ahogy nézem Swedberg vagy Rodriguez
edit: oh, most látom | Carl Starfel |
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 napja
csavo amugy Celta Vigo klubtag szoval mindig mondja a bennfentes infokat a csapatarol, mint JC haverja a Fradirol.Lehet ő JC haverja is😅valoban, es a Real Sociedad B is ott van.Tegnap esti évzáró bulin mondta a spanyol apuka hogy vmi rohadt régóta lesz az hogy másodosztályban nem lesz egy első osztályú csapat második csapta sem.Tegnap jutott fel a Celta Vigo B csapata, a Celta Fortuna.
csebi
Willie Parker
nem tudom akkor mirol beszelt az arc ...
csebi
zacknorb
kar, hogy meg a legnagyobb sztart sem tudom kb ki a Celtaban 😀
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 napja
Lehet ő JC haverja is😅valoban, es a Real Sociedad B is ott van.Tegnap esti évzáró bulin mondta a spanyol apuka hogy vmi rohadt régóta lesz az hogy másodosztályban nem lesz egy első osztályú csapat második csapta sem.Tegnap jutott fel a Celta Vigo B csapata, a Celta Fortuna.
csebi
Willie Parker
nem tudom akkor mirol beszelt az arc ...
csebi
