Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

5 órája
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
@Kenny tudsz valamit az ETO-ról? Világi papa tényleg meghúzta a nadrágszíjat?
Mert akkor ott is lefő a kv..
JC6 (Mr. Miele)
Mindenki meghuzta a nadragszijat.

16 órája
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
@Kenny tudsz valamit az ETO-ról? Világi papa tényleg meghúzta a nadrágszíjat?
Mert akkor ott is lefő a kv..

Szerkesztette: Löfli
1 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner

update your Things Which Will Never Happen power ranking, I have a new runaway #1 Thing Which Will Never Happen:

This proposed stadium for the 2034 World Cup in Saudi Arabia, a 45,000-seat stadium on top of a 1,000 foot tall building. that's 8 years away, they should start working on a backup plan

[image or embed]

— Rodger Sherman (@rodger.bsky.social) 2026. június 23. 15:42


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 napja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 095
A nyolc idegenbeli túra:

Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)

A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Toto21
20 ezres stadionban 3500 néző..
😀
JC6 (Mr. Miele)
Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
ervinator
16 hazai meccsből 8 (2 Fradi, 2 Újpest, 2 ETO, 2 nyiregy), persze hogy 7200 volt az átlag 😃🤗🥹😘
JC6 (Mr. Miele)
Nem volt olyan meccs az előző szezonban, ahol 3500 vagy annál kevesebben voltak a stadionban 😘😘

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 napja
YoungZeeZee 9 845
A nyolc idegenbeli túra:

Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)

A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Toto21
20 ezres stadionban 3500 néző..
😀
JC6 (Mr. Miele)
Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
ervinator
Nyiregy, fradi, ute, Diósgyőr ezeken simán van mindig 10k néző.
Nemes samu09
köszi a válaszokat. Régóta tervezem, hogy egy magyarországi stadion túrát tartok:

Debrecen, ETO, Diósgyör ( ha újra kimennek a drukkerek), Vasas, Honvéd, Újpest?, MTK? ( az uccsó kettönél nem tudom milyen lehet)

De ha van még ajánlás akkor szívesen várom. 😊 Melyik csapatnak vannak hangulatos meccsei?
Toto21
fuuuuu bevallalos
2 napja
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
CuJo-ért 25millát ajánlott az inter
40 alatt nem adjuk elvileg
Negritis, a vajda
Remélem inkább...


Liverpool Fc
2 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
A nyolc idegenbeli túra:

Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)

A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Toto21
20 ezres stadionban 3500 néző..
😀
JC6 (Mr. Miele)
Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
ervinator
16 hazai meccsből 8 (2 Fradi, 2 Újpest, 2 ETO, 2 nyiregy), persze hogy 7200 volt az átlag 😃🤗🥹😘
2 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
CuJo-ért 25millát ajánlott az inter
40 alatt nem adjuk elvileg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
A nyolc idegenbeli túra:

Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)

A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Toto21
20 ezres stadionban 3500 néző..
😀
JC6 (Mr. Miele)
Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
ervinator
Nyiregy, fradi, ute, Diósgyőr ezeken simán van mindig 10k néző.
Nemes samu09
köszi a válaszokat. Régóta tervezem, hogy egy magyarországi stadion túrát tartok:

Debrecen, ETO, Diósgyör ( ha újra kimennek a drukkerek), Vasas, Honvéd, Újpest?, MTK? ( az uccsó kettönél nem tudom milyen lehet)

De ha van még ajánlás akkor szívesen várom. 😊 Melyik csapatnak vannak hangulatos meccsei?
Toto21
Kübekháza - Gyálarét legendás szokott lenni😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 napja
Toto21 Chicago Bears 8 639
A nyolc idegenbeli túra:

Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)

A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Toto21
20 ezres stadionban 3500 néző..
😀
JC6 (Mr. Miele)
Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
ervinator
Nyiregy, fradi, ute, Diósgyőr ezeken simán van mindig 10k néző.
Nemes samu09
köszi a válaszokat. Régóta tervezem, hogy egy magyarországi stadion túrát tartok:

Debrecen, ETO, Diósgyör ( ha újra kimennek a drukkerek), Vasas, Honvéd, Újpest?, MTK? ( az uccsó kettönél nem tudom milyen lehet)

De ha van még ajánlás akkor szívesen várom. 😊 Melyik csapatnak vannak hangulatos meccsei?
2 napja
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
A nyolc idegenbeli túra:

Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)

A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Toto21
20 ezres stadionban 3500 néző..
😀
JC6 (Mr. Miele)
Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.
ervinator
Nyiregy, fradi, ute, Diósgyőr ezeken simán van mindig 10k néző.
2 napja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 095
A nyolc idegenbeli túra:

Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)

A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Toto21
20 ezres stadionban 3500 néző..
😀
JC6 (Mr. Miele)
Előző szezonban 7200 volt az átlagnézőszám.
Ha menni akarsz, akkor szerintem érdemes például a 3. fordulóban menni, Nyíregyháza ellen bőven 10k felett lesznek kint.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
A nyolc idegenbeli túra:

Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)

A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
Toto21
20 ezres stadionban 3500 néző..
😀
2 napja
Toto21 Chicago Bears 8 639

zacknorb
hahaha. Télen már menni is fog kb. Nagy hiba volt Ole elküldése szerintem. Évek óta egyik legszebb focit játszották idén
2 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
2 napja
Toto21 Chicago Bears 8 639
A nyolc idegenbeli túra:

Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)

A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
zacknorb
Debrecenbe egyszer elmennék egy meccsre. Jó hangulatúak a meccsek ott?
2 napja
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Fradi Negot fuzi. 🤣
Stez
Kubatov már tett ki egy képet hogy erősítés érkezett, és egy erősebben pigmentált kéz látható rajta.
zacknorb
Nathan Zohoré lett az. Majd pár hónap múlva kiderül neki is tuti ős magyar felmenői vannak, akik a szebb élet reményében Elefántcsontpartba emigráltak...
Toto21
Nem fog, mert megvaltoztattak a magyaros ajanlast es mar Gomez sem szamit magyarnak, hiaba az allampolgarsag.

2 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
A nyolc idegenbeli túra:

Debrecen 09.19. (228 km)
Győr 10.31. (128 km)
Zalaegerszeg 11.21. (238 km)
Felcsút 12.05. (52 km)
Nyíregyháza 12.19. (234 km)
Kisvárda 02.06. (281 km)
Paks 02.20. (120 km)
Debrecen 04.24. (228 km)

A Vasas így hagyja el Pestet, elég brutál kevés utazás.
2 napja
Toto21 Chicago Bears 8 639
Fradi Negot fuzi. 🤣
Stez
Kubatov már tett ki egy képet hogy erősítés érkezett, és egy erősebben pigmentált kéz látható rajta.
zacknorb
Nathan Zohoré lett az. Majd pár hónap múlva kiderül neki is tuti ős magyar felmenői vannak, akik a szebb élet reményében Elefántcsontpartba emigráltak...
3 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
3 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
kar, hogy meg a legnagyobb sztart sem tudom kb ki a Celtaban 😀
csebi
 www.transfermarkt.com/celta-de-vigo/startseite/verein/940

ahogy nézem Swedberg vagy Rodriguez

edit: oh, most látom | Carl Starfel |
Negritis, a vajda
meg Aspas az, aki remlik vhonnan.
csebi
Iago Aspas volt nálunk is anno, meg a Sevillában sokáig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
kar, hogy meg a legnagyobb sztart sem tudom kb ki a Celtaban 😀
csebi
 www.transfermarkt.com/celta-de-vigo/startseite/verein/940

ahogy nézem Swedberg vagy Rodriguez

edit: oh, most látom | Carl Starfel |
Negritis, a vajda
meg Aspas az, aki remlik vhonnan.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 978 — The Mathematician
kar, hogy meg a legnagyobb sztart sem tudom kb ki a Celtaban 😀
csebi
 www.transfermarkt.com/celta-de-vigo/startseite/verein/940

ahogy nézem Swedberg vagy Rodriguez

edit: oh, most látom | Carl Starfel |

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
Tegnap esti évzáró bulin mondta a spanyol apuka hogy vmi rohadt régóta lesz az hogy másodosztályban nem lesz egy első osztályú csapat második csapta sem.
csebi
Tegnap jutott fel a Celta Vigo B csapata, a Celta Fortuna.
Willie Parker
valoban, es a Real Sociedad B is ott van.

nem tudom akkor mirol beszelt az arc ...
csebi
Lehet ő JC haverja is😅
zacknorb
csavo amugy Celta Vigo klubtag szoval mindig mondja a bennfentes infokat a csapatarol, mint JC haverja a Fradirol.
kar, hogy meg a legnagyobb sztart sem tudom kb ki a Celtaban 😀

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Tegnap esti évzáró bulin mondta a spanyol apuka hogy vmi rohadt régóta lesz az hogy másodosztályban nem lesz egy első osztályú csapat második csapta sem.
csebi
Tegnap jutott fel a Celta Vigo B csapata, a Celta Fortuna.
Willie Parker
valoban, es a Real Sociedad B is ott van.

nem tudom akkor mirol beszelt az arc ...
csebi
Lehet ő JC haverja is😅