Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Mondjuk a PSG-nél is vannak olyan játékosok akiket helyből pofánvágnék.
Azt a színészkedést amiket levágtak...
3 lövésből nyestek 2 gólt. Csóri Dortmund kaparhat most.
NB2
Csak nem neymarinára gondolsz? Nem nézem a meccset, játszik?
Collina megmondta: ha még vezetne meccseket, minden meccsen kiállítaná.

Szerkesztette: shagi0206
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk a PSG-nél is vannak olyan játékosok akiket helyből pofánvágnék.
Azt a színészkedést amiket levágtak...
3 lövésből nyestek 2 gólt. Csóri Dortmund kaparhat most.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Na, eddig szurkoltam a Liverpoolnak, most megint senkinek 😊
Mindig annak, aki épp hátrányban van az összesítést tekintve.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
GIGI!!!!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccseken
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
shagi0206
meg egyszer elfogynak az olcsón vett jó csatárok. azért hosszú évekig szinte mindig elvitték a legjobbjaikat a topcsapatok.
slowmotion
de ha megfigyeled, mindig volt minőségi pótlás 😊 Torresből vették Forlánt, bejött. Agüero után lett Falcao. Utána volt egy tiszavirág életű csatár (már a neve sincs meg, annyira nem hagyott nyomot bennem) fekete Porto csatár, utána Grizi, és most jött Felix (bár nem klasszikus center). Meg egyébként Costa is jó, de nem emiatt lett híres, hanem hogy mekkora türhő egy gyökér.
shagi0206
meg Costa ugye "visszajár" 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccseken
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
shagi0206
meg egyszer elfogynak az olcsón vett jó csatárok. azért hosszú évekig szinte mindig elvitték a legjobbjaikat a topcsapatok.
slowmotion
de ha megfigyeled, mindig volt minőségi pótlás 😊 Torresből vették Forlánt, bejött. Agüero után lett Falcao. Utána volt egy tiszavirág életű csatár (már a neve sincs meg, annyira nem hagyott nyomot bennem) fekete Porto csatár, utána Grizi, és most jött Felix (bár nem klasszikus center). Meg egyébként Costa is jó, de nem emiatt lett híres, hanem hogy mekkora türhő egy gyökér.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccseken
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
shagi0206
meg egyszer elfogynak az olcsón vett jó csatárok. azért hosszú évekig szinte mindig elvitték a legjobbjaikat a topcsapatok.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccseken
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
shagi0206
nemtom én szeretem ezeket a csapatokat általában
kb műringyó féle csak busz ami nem jön be

mondjuk ez a fetrengés is vicc b+

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccseken
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccseken
de ez a gyökér csak egy pöcs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
mer' a Pool a címvédő.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Divemar fejesgóllal vezet a PSG

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Másikon meg Cavani hagyja ki a ziccert

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 003 — The Mathematician
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Jenőőőőőő???
Ez ugye vicc???
NB2
Emiatt el is dőlt h a másik meccset nezem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
Jenőőőőőő???
Ez ugye vicc???
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Mikey
Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀
Stez
31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀


A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.
Mikey
Szerintem bajnokot fognak hirdetni, ez nonsense. De ha igy tesznek, orokre ott lesz egy csillagocska e mellett a bajnoki cim mellett, hogy az ideny vege torolve lett. Oke, tudjuk, hogy a Pool hulyere vert mindenkit, de nehany ev mulva megis sokan errol fognak emlekezni az idenyre, hogy na, a virus, ami kinyirta a sportokat jo idore. Nem pedig az jut eszembe elsore, hogy huh, emlekszel, Klopp csapata hogy alazta a tobbieket?

Ez meg tudod... olyan picit meh. Mintha nem engednek, hogy teljesen kielvezd a sikert, emrt az be lett feketitve.
Stez
Pont ezért nem szabad bajnokot hirdetni, ha félbeszakítják.
Mikey
Így van. Csak akkor hirdessenek maximum, ha tényleg megnyertük már pontokban.
kristóf17
Amúgy az megvan, hogy ha a ma meg lett volna tartva az Arsenal-City és kikapott volna Guardiola csapata és hétfőn nyerne a Pool akkor papíron is meglenne a bajnoki cím?

Mivel azonban ezt eltörölték és (ha) lesz 7végén meccs a Burnley gondolom nem lesz gond a Citynek.
alatriste
az Arsenal sem lett volna.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Mikey
Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀
Stez
31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀


A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.
Mikey
Szerintem bajnokot fognak hirdetni, ez nonsense. De ha igy tesznek, orokre ott lesz egy csillagocska e mellett a bajnoki cim mellett, hogy az ideny vege torolve lett. Oke, tudjuk, hogy a Pool hulyere vert mindenkit, de nehany ev mulva megis sokan errol fognak emlekezni az idenyre, hogy na, a virus, ami kinyirta a sportokat jo idore. Nem pedig az jut eszembe elsore, hogy huh, emlekszel, Klopp csapata hogy alazta a tobbieket?

Ez meg tudod... olyan picit meh. Mintha nem engednek, hogy teljesen kielvezd a sikert, emrt az be lett feketitve.
Stez
Pont ezért nem szabad bajnokot hirdetni, ha félbeszakítják.
Mikey
Így van. Csak akkor hirdessenek maximum, ha tényleg megnyertük már pontokban.
kristóf17
Amúgy az megvan, hogy ha a ma meg lett volna tartva az Arsenal-City és kikapott volna Guardiola csapata és hétfőn nyerne a Pool akkor papíron is meglenne a bajnoki cím?

Mivel azonban ezt eltörölték és (ha) lesz 7végén meccs a Burnley gondolom nem lesz gond a Citynek.


Liverpool Fc
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Mikey
Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀
Stez
31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀


A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.
Mikey
Szerintem bajnokot fognak hirdetni, ez nonsense. De ha igy tesznek, orokre ott lesz egy csillagocska e mellett a bajnoki cim mellett, hogy az ideny vege torolve lett. Oke, tudjuk, hogy a Pool hulyere vert mindenkit, de nehany ev mulva megis sokan errol fognak emlekezni az idenyre, hogy na, a virus, ami kinyirta a sportokat jo idore. Nem pedig az jut eszembe elsore, hogy huh, emlekszel, Klopp csapata hogy alazta a tobbieket?

Ez meg tudod... olyan picit meh. Mintha nem engednek, hogy teljesen kielvezd a sikert, emrt az be lett feketitve.
Stez
Pont ezért nem szabad bajnokot hirdetni, ha félbeszakítják.
Mikey
Így van. Csak akkor hirdessenek maximum, ha tényleg megnyertük már pontokban.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Mikey
Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀
Stez
31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀


A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.
Mikey
Szerintem bajnokot fognak hirdetni, ez nonsense. De ha igy tesznek, orokre ott lesz egy csillagocska e mellett a bajnoki cim mellett, hogy az ideny vege torolve lett. Oke, tudjuk, hogy a Pool hulyere vert mindenkit, de nehany ev mulva megis sokan errol fognak emlekezni az idenyre, hogy na, a virus, ami kinyirta a sportokat jo idore. Nem pedig az jut eszembe elsore, hogy huh, emlekszel, Klopp csapata hogy alazta a tobbieket?

Ez meg tudod... olyan picit meh. Mintha nem engednek, hogy teljesen kielvezd a sikert, emrt az be lett feketitve.
Stez
Pont ezért nem szabad bajnokot hirdetni, ha félbeszakítják.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 093 — Whoops, looks like something went wrong.
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Mikey
Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀
Stez
31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀


A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.
Mikey
Szerintem bajnokot fognak hirdetni, ez nonsense. De ha igy tesznek, orokre ott lesz egy csillagocska e mellett a bajnoki cim mellett, hogy az ideny vege torolve lett. Oke, tudjuk, hogy a Pool hulyere vert mindenkit, de nehany ev mulva megis sokan errol fognak emlekezni az idenyre, hogy na, a virus, ami kinyirta a sportokat jo idore. Nem pedig az jut eszembe elsore, hogy huh, emlekszel, Klopp csapata hogy alazta a tobbieket?

Ez meg tudod... olyan picit meh. Mintha nem engednek, hogy teljesen kielvezd a sikert, emrt az be lett feketitve.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Mikey
Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀
Stez
31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀


A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Végre valaki
 foci.444.hu/2020/03/11/a-gyori-polgarmester-visszaszolt-orban-futballnagykovetenek-tulbuzgomocsing-aki-feltehetoen-soha-nem-volt-tul-eros-a-sportban-sem
r.baggio
Hát ja, ha egy embert büntetlenül agyon lehetne verni, sztem sokan kopogtatnának nála.
Senkiházi

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.