Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Mikey
Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀
Stez
31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀


A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.
Mikey
Szerintem bajnokot fognak hirdetni, ez nonsense. De ha igy tesznek, orokre ott lesz egy csillagocska e mellett a bajnoki cim mellett, hogy az ideny vege torolve lett. Oke, tudjuk, hogy a Pool hulyere vert mindenkit, de nehany ev mulva megis sokan errol fognak emlekezni az idenyre, hogy na, a virus, ami kinyirta a sportokat jo idore. Nem pedig az jut eszembe elsore, hogy huh, emlekszel, Klopp csapata hogy alazta a tobbieket?

Ez meg tudod... olyan picit meh. Mintha nem engednek, hogy teljesen kielvezd a sikert, emrt az be lett feketitve.
Stez
Pont ezért nem szabad bajnokot hirdetni, ha félbeszakítják.
Mikey
Így van. Csak akkor hirdessenek maximum, ha tényleg megnyertük már pontokban.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Mikey
Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀
Stez
31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀


A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.
Mikey
Szerintem bajnokot fognak hirdetni, ez nonsense. De ha igy tesznek, orokre ott lesz egy csillagocska e mellett a bajnoki cim mellett, hogy az ideny vege torolve lett. Oke, tudjuk, hogy a Pool hulyere vert mindenkit, de nehany ev mulva megis sokan errol fognak emlekezni az idenyre, hogy na, a virus, ami kinyirta a sportokat jo idore. Nem pedig az jut eszembe elsore, hogy huh, emlekszel, Klopp csapata hogy alazta a tobbieket?

Ez meg tudod... olyan picit meh. Mintha nem engednek, hogy teljesen kielvezd a sikert, emrt az be lett feketitve.
Stez
Pont ezért nem szabad bajnokot hirdetni, ha félbeszakítják.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Mikey
Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀
Stez
31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀


A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.
Mikey
Szerintem bajnokot fognak hirdetni, ez nonsense. De ha igy tesznek, orokre ott lesz egy csillagocska e mellett a bajnoki cim mellett, hogy az ideny vege torolve lett. Oke, tudjuk, hogy a Pool hulyere vert mindenkit, de nehany ev mulva megis sokan errol fognak emlekezni az idenyre, hogy na, a virus, ami kinyirta a sportokat jo idore. Nem pedig az jut eszembe elsore, hogy huh, emlekszel, Klopp csapata hogy alazta a tobbieket?

Ez meg tudod... olyan picit meh. Mintha nem engednek, hogy teljesen kielvezd a sikert, emrt az be lett feketitve.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Mikey
Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀
Stez
31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀


A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Végre valaki
 foci.444.hu/2020/03/11/a-gyori-polgarmester-visszaszolt-orban-futballnagykovetenek-tulbuzgomocsing-aki-feltehetoen-soha-nem-volt-tul-eros-a-sportban-sem
r.baggio
Hát ja, ha egy embert büntetlenül agyon lehetne verni, sztem sokan kopogtatnának nála.
Senkiházi

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Az olasz szövetség azt mondta h jó lenne rájátszást tartani a hátralevő fordulók helyett, persze amennyiben a vírus engedi a rájátszás behelyezését a versenynaptárba.
Gyanítom ilyen megoldás lesz több országban is.
empty taxi
3 hét múlva rájátszás, miután a Pool bebiztosította a címét. Viszont nekik is kell játszaniuk a PO-ban, ahol elveri őket a City és ők lesznek a bajnokok. 😀

Azt hiszem a Pool drukkerek kivándorolnának Vuhanba, hogy elsőkézből kapják el a koronát 😀
dugo93
Kb mikor 6-0ra vezet egyik csapat s benyögik, hogy győztes gól dönt 😀 😀
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Végre valaki
 foci.444.hu/2020/03/11/a-gyori-polgarmester-visszaszolt-orban-futballnagykovetenek-tulbuzgomocsing-aki-feltehetoen-soha-nem-volt-tul-eros-a-sportban-sem
r.baggio
Igen egyre szimpatikusabb a tag.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Az olasz szövetség azt mondta h jó lenne rájátszást tartani a hátralevő fordulók helyett, persze amennyiben a vírus engedi a rájátszás behelyezését a versenynaptárba.
Gyanítom ilyen megoldás lesz több országban is.
empty taxi
3 hét múlva rájátszás, miután a Pool bebiztosította a címét. Viszont nekik is kell játszaniuk a PO-ban, ahol elveri őket a City és ők lesznek a bajnokok. 😀

Azt hiszem a Pool drukkerek kivándorolnának Vuhanba, hogy elsőkézből kapják el a koronát 😀

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 164 — Cowboys fan
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
A logikus megoldás a felfüggesztés.
Ha lemegy a krízis, akkor lejátszák a hátralévő meccseket, és lesz végeredmény.
Legfeljebb a következő szezon lesz csonka, egyedi, más lebonyolítású.
Sobri Jóska
vagy húzzák ki még szűk két hétig, elvileg addigra meg lehet szerezni a bajnoki címet 😊
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Az olasz szövetség azt mondta h jó lenne rájátszást tartani a hátralevő fordulók helyett, persze amennyiben a vírus engedi a rájátszás behelyezését a versenynaptárba .
empty taxi
Pontosan erre gondoltam én is hogy így meg lehetne oldani kevesebb meccsel, jó kis Playoff 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 396 — #NoStress
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
A logikus megoldás a felfüggesztés.
Ha lemegy a krízis, akkor lejátszák a hátralévő meccseket, és lesz végeredmény.
Legfeljebb a következő szezon lesz csonka, egyedi, más lebonyolítású.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Az olasz szövetség azt mondta h jó lenne rájátszást tartani a hátralevő fordulók helyett, persze amennyiben a vírus engedi a rájátszás behelyezését a versenynaptárba.
Gyanítom ilyen megoldás lesz több országban is.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 164 — Cowboys fan
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Végre valaki
 foci.444.hu/2020/03/11/a-gyori-polgarmester-visszaszolt-orban-futballnagykovetenek-tulbuzgomocsing-aki-feltehetoen-soha-nem-volt-tul-eros-a-sportban-sem
r.baggio
Megint új polgi kell Győrbe ? 😀
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Végre valaki
 foci.444.hu/2020/03/11/a-gyori-polgarmester-visszaszolt-orban-futballnagykovetenek-tulbuzgomocsing-aki-feltehetoen-soha-nem-volt-tul-eros-a-sportban-sem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Mikey
Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Utolsó 6 meccs: 5 vereség, 1 döntetlen. A hétvégén pedig Solskjaer is jól elpicsázza majd a csapatot. Ha egy BL döntős csapat 7 meccsből 6-on vereséget szenved, akkor mi kell majd még, h kirakják az edzőt?
Duff
Koronavírus


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
Csak kibírnának még 30 évet 😀

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
Stez
neeee😊
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Azert kemeny lesz ez. A kegtobb bajnoksagot most mondom, nem fejezik be. Az Eb is siman halasztas szelen all, az olimpia is. Az egesz sportvilag meg fog allni. Es biztos vagyok benne, hogy az NFL is boven veszelyben lesz, hiaba honapok mulva kezdodik az ideny.
Stez
Ugyanezt gondolom én is. Bajorországban ugye már most egy hónapig zárt kapu lesz minden meccs. Nemet bajnokságból meg lemegy szvsz 2-4 meccs és célfotó alapján győztest hirdetnek vszeg.
Olimpia már csak a helyszín miatt vszeg felejtos, ez nem zilka vírus azért hanem komolyabb.
csebi
A zart kapu ongol. Kimennek a stadion ele, vagy nezik a tvben, tomegesen. Puff, csa. Akinek van esze, napokon belul mar zart kapuval sem rendez, ahol meg kotelhuznak, ott majd rajonnek masfel-ket het mulva, hogy ezt le kell fujni. Angliaban peldaul most kezd kibukni a jarvany, meddig nem vettek komolyan.
Stez
Zárt kapu szerintem sem megoldás, ha tippelnem kéne akkor 2-3 héten belül Európában semmilyen sportesemény nem lesz.Olimpiát is halasztaniuk kell, mert rengeteg kvalifikáció még megy, EB ugyanez.Vagy betesznek mögé egy nagyon durva next gen közvetítési rendszert és megszórják tripla annyi reklámmal, akkor talán van értelme szurkolók nelkül.
Most csak nézzük a magyar bajnokságot, tegyük fel pontegyenlőség lesz a Fradi és a Fehérvár között 2 hét múlva. Mit csinálsz akkor?Mert nekünk ugye van két elhalasztott meccsünk. Hogy zárod le a bajnokságot? Rendezel egy döntőt?
Az meg hagyján ha lezárod akkor mondjuk a PL-ben aki hátrébb végez, mint ahogy gondolta hogy fog, mekkora bevételtől esik el. Vagy nézzük Olaszt, a Lazio olyan runt tol mint 10 éve semmikor, bennük simán bennük van, hogy megnyerik a bajnokságot, és akkor egy ilyen döntés miatt veszik el tőlük.
Hatalmas botrányok lesznek abból, ha egy korábbi időpnt alapján vetnek véget a bajnokságoknak.
Kenny
Nekem is épp a Lazio jutott eszembe. Ráadásul náluk a drukkerek tényleg 12. Emberek szemben pl a juveval ...
csebi
úgy nézek minden Lazio meccset mint amikor anno Salas,Nesta,Mihajlovic,Veron játszott.
Gombfociban verhetetlen voltam velük 😀
Újra élem a gyerekkorom ezzel a Lazio meneteléssel.
Kenny
A közös nevezőt kifelejtetted: Simone Inzaghi! Vagy ő nem játszott a csapatokban? 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Azert kemeny lesz ez. A kegtobb bajnoksagot most mondom, nem fejezik be. Az Eb is siman halasztas szelen all, az olimpia is. Az egesz sportvilag meg fog allni. Es biztos vagyok benne, hogy az NFL is boven veszelyben lesz, hiaba honapok mulva kezdodik az ideny.
Stez
Ugyanezt gondolom én is. Bajorországban ugye már most egy hónapig zárt kapu lesz minden meccs. Nemet bajnokságból meg lemegy szvsz 2-4 meccs és célfotó alapján győztest hirdetnek vszeg.
Olimpia már csak a helyszín miatt vszeg felejtos, ez nem zilka vírus azért hanem komolyabb.
csebi
A zart kapu ongol. Kimennek a stadion ele, vagy nezik a tvben, tomegesen. Puff, csa. Akinek van esze, napokon belul mar zart kapuval sem rendez, ahol meg kotelhuznak, ott majd rajonnek masfel-ket het mulva, hogy ezt le kell fujni. Angliaban peldaul most kezd kibukni a jarvany, meddig nem vettek komolyan.
Stez
Zárt kapu szerintem sem megoldás, ha tippelnem kéne akkor 2-3 héten belül Európában semmilyen sportesemény nem lesz.Olimpiát is halasztaniuk kell, mert rengeteg kvalifikáció még megy, EB ugyanez.Vagy betesznek mögé egy nagyon durva next gen közvetítési rendszert és megszórják tripla annyi reklámmal, akkor talán van értelme szurkolók nelkül.
Most csak nézzük a magyar bajnokságot, tegyük fel pontegyenlőség lesz a Fradi és a Fehérvár között 2 hét múlva. Mit csinálsz akkor?Mert nekünk ugye van két elhalasztott meccsünk. Hogy zárod le a bajnokságot? Rendezel egy döntőt?
Az meg hagyján ha lezárod akkor mondjuk a PL-ben aki hátrébb végez, mint ahogy gondolta hogy fog, mekkora bevételtől esik el. Vagy nézzük Olaszt, a Lazio olyan runt tol mint 10 éve semmikor, bennük simán bennük van, hogy megnyerik a bajnokságot, és akkor egy ilyen döntés miatt veszik el tőlük.
Hatalmas botrányok lesznek abból, ha egy korábbi időpnt alapján vetnek véget a bajnokságoknak.
Kenny
Nekem is épp a Lazio jutott eszembe. Ráadásul náluk a drukkerek tényleg 12. Emberek szemben pl a juveval ...
csebi
úgy nézek minden Lazio meccset mint amikor anno Salas,Nesta,Mihajlovic,Veron játszott.
Gombfociban verhetetlen voltam velük 😀
Újra élem a gyerekkorom ezzel a Lazio meneteléssel.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Azert kemeny lesz ez. A kegtobb bajnoksagot most mondom, nem fejezik be. Az Eb is siman halasztas szelen all, az olimpia is. Az egesz sportvilag meg fog allni. Es biztos vagyok benne, hogy az NFL is boven veszelyben lesz, hiaba honapok mulva kezdodik az ideny.
Stez
Ugyanezt gondolom én is. Bajorországban ugye már most egy hónapig zárt kapu lesz minden meccs. Nemet bajnokságból meg lemegy szvsz 2-4 meccs és célfotó alapján győztest hirdetnek vszeg.
Olimpia már csak a helyszín miatt vszeg felejtos, ez nem zilka vírus azért hanem komolyabb.
csebi
A zart kapu ongol. Kimennek a stadion ele, vagy nezik a tvben, tomegesen. Puff, csa. Akinek van esze, napokon belul mar zart kapuval sem rendez, ahol meg kotelhuznak, ott majd rajonnek masfel-ket het mulva, hogy ezt le kell fujni. Angliaban peldaul most kezd kibukni a jarvany, meddig nem vettek komolyan.
Stez
Zárt kapu szerintem sem megoldás, ha tippelnem kéne akkor 2-3 héten belül Európában semmilyen sportesemény nem lesz.Olimpiát is halasztaniuk kell, mert rengeteg kvalifikáció még megy, EB ugyanez.Vagy betesznek mögé egy nagyon durva next gen közvetítési rendszert és megszórják tripla annyi reklámmal, akkor talán van értelme szurkolók nelkül.
Most csak nézzük a magyar bajnokságot, tegyük fel pontegyenlőség lesz a Fradi és a Fehérvár között 2 hét múlva. Mit csinálsz akkor?Mert nekünk ugye van két elhalasztott meccsünk. Hogy zárod le a bajnokságot? Rendezel egy döntőt?
Az meg hagyján ha lezárod akkor mondjuk a PL-ben aki hátrébb végez, mint ahogy gondolta hogy fog, mekkora bevételtől esik el. Vagy nézzük Olaszt, a Lazio olyan runt tol mint 10 éve semmikor, bennük simán bennük van, hogy megnyerik a bajnokságot, és akkor egy ilyen döntés miatt veszik el tőlük.
Hatalmas botrányok lesznek abból, ha egy korábbi időpnt alapján vetnek véget a bajnokságoknak.
Kenny
Nekem is épp a Lazio jutott eszembe. Ráadásul náluk a drukkerek tényleg 12. Emberek szemben pl a juveval ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
Utolsó 6 meccs: 5 vereség, 1 döntetlen. A hétvégén pedig Solskjaer is jól elpicsázza majd a csapatot. Ha egy BL döntős csapat 7 meccsből 6-on vereséget szenved, akkor mi kell majd még, h kirakják az edzőt?
Duff
a spurs szimpatikus csapat volt számomra, masszívan túlteljesítve a kerethez képest
aztán ugye hogy elvárás lett a túlteljesített eredmény tényleges erősítés nélkül már nem tetszett
erre jött műringyó aki tökéletesen inkompatibilis a kerettel
nemtom hogy klinsman vagy műringyó volt-e rosszabb döntés
mindenesetre a vezetőés megérdemli az eredményeket

a szurkolókat sajnálom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!