Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Így van. Csak akkor hirdessenek maximum, ha tényleg megnyertük már pontokban.Pont ezért nem szabad bajnokot hirdetni, ha félbeszakítják.Szerintem bajnokot fognak hirdetni, ez nonsense. De ha igy tesznek, orokre ott lesz egy csillagocska e mellett a bajnoki cim mellett, hogy az ideny vege torolve lett. Oke, tudjuk, hogy a Pool hulyere vert mindenkit, de nehany ev mulva megis sokan errol fognak emlekezni az idenyre, hogy na, a virus, ami kinyirta a sportokat jo idore. Nem pedig az jut eszembe elsore, hogy huh, emlekszel, Klopp csapata hogy alazta a tobbieket?31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Stez
Mikey
Stez
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Mikey
Ez meg tudod... olyan picit meh. Mintha nem engednek, hogy teljesen kielvezd a sikert, emrt az be lett feketitve.
Stez
Mikey
több mint 6 éve
Pont ezért nem szabad bajnokot hirdetni, ha félbeszakítják.Szerintem bajnokot fognak hirdetni, ez nonsense. De ha igy tesznek, orokre ott lesz egy csillagocska e mellett a bajnoki cim mellett, hogy az ideny vege torolve lett. Oke, tudjuk, hogy a Pool hulyere vert mindenkit, de nehany ev mulva megis sokan errol fognak emlekezni az idenyre, hogy na, a virus, ami kinyirta a sportokat jo idore. Nem pedig az jut eszembe elsore, hogy huh, emlekszel, Klopp csapata hogy alazta a tobbieket?31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Stez
Mikey
Stez
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Mikey
Ez meg tudod... olyan picit meh. Mintha nem engednek, hogy teljesen kielvezd a sikert, emrt az be lett feketitve.
Stez
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Szerintem bajnokot fognak hirdetni, ez nonsense. De ha igy tesznek, orokre ott lesz egy csillagocska e mellett a bajnoki cim mellett, hogy az ideny vege torolve lett. Oke, tudjuk, hogy a Pool hulyere vert mindenkit, de nehany ev mulva megis sokan errol fognak emlekezni az idenyre, hogy na, a virus, ami kinyirta a sportokat jo idore. Nem pedig az jut eszembe elsore, hogy huh, emlekszel, Klopp csapata hogy alazta a tobbieket?31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Stez
Mikey
Stez
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Mikey
Ez meg tudod... olyan picit meh. Mintha nem engednek, hogy teljesen kielvezd a sikert, emrt az be lett feketitve.
több mint 6 éve
31 év tapasztalata, hogy semmit sem szabad elhinnem azelőtt, hogy megtörténne. Elég extrém, és sajnálatos/dühítő/frusztráló/idegesítő megoldás ez a járvány és a mesterkélt hisztéria, de csak egy újabb példa arra, hogy előre korántsem biztos semmi, hiába látszik annak, hogy biztosan meg fog történni. 😀Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Stez
Mikey
Stez
Ne lepődj majd meg, ha mégis félbeszakítják, törlik a hátralévő meccseket és nem hirdetnek bajnokot.lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Végre valakiHát ja, ha egy embert büntetlenül agyon lehetne verni, sztem sokan kopogtatnának nála.
foci.444.hu/2020/03/11/a-gyori-polgarmester-visszaszolt-orban-futballnagykovetenek-tulbuzgomocsing-aki-feltehetoen-soha-nem-volt-tul-eros-a-sportban-sem
r.baggio
Senkiházi
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Kb mikor 6-0ra vezet egyik csapat s benyögik, hogy győztes gól dönt 😀 😀3 hét múlva rájátszás, miután a Pool bebiztosította a címét. Viszont nekik is kell játszaniuk a PO-ban, ahol elveri őket a City és ők lesznek a bajnokok. 😀Az olasz szövetség azt mondta h jó lenne rájátszást tartani a hátralevő fordulók helyett, persze amennyiben a vírus engedi a rájátszás behelyezését a versenynaptárba.lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Gyanítom ilyen megoldás lesz több országban is.
empty taxi
Azt hiszem a Pool drukkerek kivándorolnának Vuhanba, hogy elsőkézből kapják el a koronát 😀
dugo93
több mint 6 éve
Végre valakiIgen egyre szimpatikusabb a tag.
foci.444.hu/2020/03/11/a-gyori-polgarmester-visszaszolt-orban-futballnagykovetenek-tulbuzgomocsing-aki-feltehetoen-soha-nem-volt-tul-eros-a-sportban-sem
r.baggio
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
3 hét múlva rájátszás, miután a Pool bebiztosította a címét. Viszont nekik is kell játszaniuk a PO-ban, ahol elveri őket a City és ők lesznek a bajnokok. 😀Az olasz szövetség azt mondta h jó lenne rájátszást tartani a hátralevő fordulók helyett, persze amennyiben a vírus engedi a rájátszás behelyezését a versenynaptárba.lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Gyanítom ilyen megoldás lesz több országban is.
empty taxi
Azt hiszem a Pool drukkerek kivándorolnának Vuhanba, hogy elsőkézből kapják el a koronát 😀
több mint 6 éve
vagy húzzák ki még szűk két hétig, elvileg addigra meg lehet szerezni a bajnoki címet 😊A logikus megoldás a felfüggesztés.lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Ha lemegy a krízis, akkor lejátszák a hátralévő meccseket, és lesz végeredmény.
Legfeljebb a következő szezon lesz csonka, egyedi, más lebonyolítású.
Sobri Jóska
több mint 6 éve
Pontosan erre gondoltam én is hogy így meg lehetne oldani kevesebb meccsel, jó kis Playoff 😊Az olasz szövetség azt mondta h jó lenne rájátszást tartani a hátralevő fordulók helyett, persze amennyiben a vírus engedi a rájátszás behelyezését a versenynaptárba .lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
empty taxi
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
A logikus megoldás a felfüggesztés.lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Ha lemegy a krízis, akkor lejátszák a hátralévő meccseket, és lesz végeredmény.
Legfeljebb a következő szezon lesz csonka, egyedi, más lebonyolítású.
több mint 6 éve
Az olasz szövetség azt mondta h jó lenne rájátszást tartani a hátralevő fordulók helyett, persze amennyiben a vírus engedi a rájátszás behelyezését a versenynaptárba.lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
slowmotion
Gyanítom ilyen megoldás lesz több országban is.
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
lement a bajnokság majd' háromnegyede, azért innen csak nem törlik.A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
mondjuk jó kérdés, hogy akkor viszont mi lesz, mert eredményt meg azért nem hirdetnetnek, mert azt a most kieső helyeken álló csapatok támadhatnák meg.
több mint 6 éve
Végre valakiMegint új polgi kell Győrbe ? 😀
foci.444.hu/2020/03/11/a-gyori-polgarmester-visszaszolt-orban-futballnagykovetenek-tulbuzgomocsing-aki-feltehetoen-soha-nem-volt-tul-eros-a-sportban-sem
r.baggio
több mint 6 éve
Végre valakifoci.444.hu/2020/03/11/a-gyori-polgarmester-visszaszolt-orban-futballnagykovetenek-tulbuzgomocsing-aki-feltehetoen-soha-nem-volt-tul-eros-a-sportban-sem

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Mert addig jinxeltel, hogy bevonzod a rosszat. 😀A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Stez
Mikey
több mint 6 éve
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆Nem véletlen mondtam, hogy majd elhiszem a bajnoki címet, ha Henderson elkezd topogni a trófeával.
Stez
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Utolsó 6 meccs: 5 vereség, 1 döntetlen. A hétvégén pedig Solskjaer is jól elpicsázza majd a csapatot. Ha egy BL döntős csapat 7 meccsből 6-on vereséget szenved, akkor mi kell majd még, h kirakják az edzőt?Koronavírus
Duff

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Csak kibírnának még 30 évet 😀A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
NB2
több mint 6 éve
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆neeee😊
Stez
az mennyire durva lenne már, Pool szurkerek eret vágnának😊
több mint 6 éve
A PL idenyet torlik, hogy a Pool ne nyerhessen bajnoksagot 😆
több mint 6 éve
A közös nevezőt kifelejtetted: Simone Inzaghi! Vagy ő nem játszott a csapatokban? 😊úgy nézek minden Lazio meccset mint amikor anno Salas,Nesta,Mihajlovic,Veron játszott.Nekem is épp a Lazio jutott eszembe. Ráadásul náluk a drukkerek tényleg 12. Emberek szemben pl a juveval ...Zárt kapu szerintem sem megoldás, ha tippelnem kéne akkor 2-3 héten belül Európában semmilyen sportesemény nem lesz.Olimpiát is halasztaniuk kell, mert rengeteg kvalifikáció még megy, EB ugyanez.Vagy betesznek mögé egy nagyon durva next gen közvetítési rendszert és megszórják tripla annyi reklámmal, akkor talán van értelme szurkolók nelkül.A zart kapu ongol. Kimennek a stadion ele, vagy nezik a tvben, tomegesen. Puff, csa. Akinek van esze, napokon belul mar zart kapuval sem rendez, ahol meg kotelhuznak, ott majd rajonnek masfel-ket het mulva, hogy ezt le kell fujni. Angliaban peldaul most kezd kibukni a jarvany, meddig nem vettek komolyan.Azert kemeny lesz ez. A kegtobb bajnoksagot most mondom, nem fejezik be. Az Eb is siman halasztas szelen all, az olimpia is. Az egesz sportvilag meg fog allni. Es biztos vagyok benne, hogy az NFL is boven veszelyben lesz, hiaba honapok mulva kezdodik az ideny.Ugyanezt gondolom én is. Bajorországban ugye már most egy hónapig zárt kapu lesz minden meccs. Nemet bajnokságból meg lemegy szvsz 2-4 meccs és célfotó alapján győztest hirdetnek vszeg.
Stez
Olimpia már csak a helyszín miatt vszeg felejtos, ez nem zilka vírus azért hanem komolyabb.
csebi
Stez
Most csak nézzük a magyar bajnokságot, tegyük fel pontegyenlőség lesz a Fradi és a Fehérvár között 2 hét múlva. Mit csinálsz akkor?Mert nekünk ugye van két elhalasztott meccsünk. Hogy zárod le a bajnokságot? Rendezel egy döntőt?
Az meg hagyján ha lezárod akkor mondjuk a PL-ben aki hátrébb végez, mint ahogy gondolta hogy fog, mekkora bevételtől esik el. Vagy nézzük Olaszt, a Lazio olyan runt tol mint 10 éve semmikor, bennük simán bennük van, hogy megnyerik a bajnokságot, és akkor egy ilyen döntés miatt veszik el tőlük.
Hatalmas botrányok lesznek abból, ha egy korábbi időpnt alapján vetnek véget a bajnokságoknak.
Kenny
csebi
Gombfociban verhetetlen voltam velük 😀
Újra élem a gyerekkorom ezzel a Lazio meneteléssel.
Kenny
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
úgy nézek minden Lazio meccset mint amikor anno Salas,Nesta,Mihajlovic,Veron játszott.Nekem is épp a Lazio jutott eszembe. Ráadásul náluk a drukkerek tényleg 12. Emberek szemben pl a juveval ...Zárt kapu szerintem sem megoldás, ha tippelnem kéne akkor 2-3 héten belül Európában semmilyen sportesemény nem lesz.Olimpiát is halasztaniuk kell, mert rengeteg kvalifikáció még megy, EB ugyanez.Vagy betesznek mögé egy nagyon durva next gen közvetítési rendszert és megszórják tripla annyi reklámmal, akkor talán van értelme szurkolók nelkül.A zart kapu ongol. Kimennek a stadion ele, vagy nezik a tvben, tomegesen. Puff, csa. Akinek van esze, napokon belul mar zart kapuval sem rendez, ahol meg kotelhuznak, ott majd rajonnek masfel-ket het mulva, hogy ezt le kell fujni. Angliaban peldaul most kezd kibukni a jarvany, meddig nem vettek komolyan.Azert kemeny lesz ez. A kegtobb bajnoksagot most mondom, nem fejezik be. Az Eb is siman halasztas szelen all, az olimpia is. Az egesz sportvilag meg fog allni. Es biztos vagyok benne, hogy az NFL is boven veszelyben lesz, hiaba honapok mulva kezdodik az ideny.Ugyanezt gondolom én is. Bajorországban ugye már most egy hónapig zárt kapu lesz minden meccs. Nemet bajnokságból meg lemegy szvsz 2-4 meccs és célfotó alapján győztest hirdetnek vszeg.
Stez
Olimpia már csak a helyszín miatt vszeg felejtos, ez nem zilka vírus azért hanem komolyabb.
csebi
Stez
Most csak nézzük a magyar bajnokságot, tegyük fel pontegyenlőség lesz a Fradi és a Fehérvár között 2 hét múlva. Mit csinálsz akkor?Mert nekünk ugye van két elhalasztott meccsünk. Hogy zárod le a bajnokságot? Rendezel egy döntőt?
Az meg hagyján ha lezárod akkor mondjuk a PL-ben aki hátrébb végez, mint ahogy gondolta hogy fog, mekkora bevételtől esik el. Vagy nézzük Olaszt, a Lazio olyan runt tol mint 10 éve semmikor, bennük simán bennük van, hogy megnyerik a bajnokságot, és akkor egy ilyen döntés miatt veszik el tőlük.
Hatalmas botrányok lesznek abból, ha egy korábbi időpnt alapján vetnek véget a bajnokságoknak.
Kenny
csebi
Gombfociban verhetetlen voltam velük 😀
Újra élem a gyerekkorom ezzel a Lazio meneteléssel.
több mint 6 éve
Nekem is épp a Lazio jutott eszembe. Ráadásul náluk a drukkerek tényleg 12. Emberek szemben pl a juveval ...Zárt kapu szerintem sem megoldás, ha tippelnem kéne akkor 2-3 héten belül Európában semmilyen sportesemény nem lesz.Olimpiát is halasztaniuk kell, mert rengeteg kvalifikáció még megy, EB ugyanez.Vagy betesznek mögé egy nagyon durva next gen közvetítési rendszert és megszórják tripla annyi reklámmal, akkor talán van értelme szurkolók nelkül.A zart kapu ongol. Kimennek a stadion ele, vagy nezik a tvben, tomegesen. Puff, csa. Akinek van esze, napokon belul mar zart kapuval sem rendez, ahol meg kotelhuznak, ott majd rajonnek masfel-ket het mulva, hogy ezt le kell fujni. Angliaban peldaul most kezd kibukni a jarvany, meddig nem vettek komolyan.Azert kemeny lesz ez. A kegtobb bajnoksagot most mondom, nem fejezik be. Az Eb is siman halasztas szelen all, az olimpia is. Az egesz sportvilag meg fog allni. Es biztos vagyok benne, hogy az NFL is boven veszelyben lesz, hiaba honapok mulva kezdodik az ideny.Ugyanezt gondolom én is. Bajorországban ugye már most egy hónapig zárt kapu lesz minden meccs. Nemet bajnokságból meg lemegy szvsz 2-4 meccs és célfotó alapján győztest hirdetnek vszeg.
Stez
Olimpia már csak a helyszín miatt vszeg felejtos, ez nem zilka vírus azért hanem komolyabb.
csebi
Stez
Most csak nézzük a magyar bajnokságot, tegyük fel pontegyenlőség lesz a Fradi és a Fehérvár között 2 hét múlva. Mit csinálsz akkor?Mert nekünk ugye van két elhalasztott meccsünk. Hogy zárod le a bajnokságot? Rendezel egy döntőt?
Az meg hagyján ha lezárod akkor mondjuk a PL-ben aki hátrébb végez, mint ahogy gondolta hogy fog, mekkora bevételtől esik el. Vagy nézzük Olaszt, a Lazio olyan runt tol mint 10 éve semmikor, bennük simán bennük van, hogy megnyerik a bajnokságot, és akkor egy ilyen döntés miatt veszik el tőlük.
Hatalmas botrányok lesznek abból, ha egy korábbi időpnt alapján vetnek véget a bajnokságoknak.
Kenny
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Utolsó 6 meccs: 5 vereség, 1 döntetlen. A hétvégén pedig Solskjaer is jól elpicsázza majd a csapatot. Ha egy BL döntős csapat 7 meccsből 6-on vereséget szenved, akkor mi kell majd még, h kirakják az edzőt?a spurs szimpatikus csapat volt számomra, masszívan túlteljesítve a kerethez képest
Duff
aztán ugye hogy elvárás lett a túlteljesített eredmény tényleges erősítés nélkül már nem tetszett
erre jött műringyó aki tökéletesen inkompatibilis a kerettel
nemtom hogy klinsman vagy műringyó volt-e rosszabb döntés
mindenesetre a vezetőés megérdemli az eredményeket
a szurkolókat sajnálom
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!