Sportfogadás

23 feliratkozó

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nekem is van college futball tippsorom, de szerényebb mint Newmané, cserébe van mellé komment.

Spread
Georgia -2.5 vs Florida (at Jacksonville). Csak a sérültek miatt ekkora a spread, a Bulldogs sokkal jobb csapat ÉS bye week után vannak, nehezen hiszem, hogy semleges pályán kikapjanak.
Auburn -8 @ Arkansas. A Tigers úgy hasít előre mint a newtoni időkben, miközben a Hogs csak C és DE poszton tud versenyképes játékost felállítani. 8 pontra nekem ez elég.
Oklahoma State +2.5 @ Texas Tech. Néhány hely van a két csapat közt a rangsorban, játékosanyagban jobb a Pokes, mellettük az előny, simán jó.
Northern Illinois -23.5 @ UMass. Top20-as csapat egy bottom10-es otthonában. Ha nem marháskódják el, akkor kiütést aratnak Lynchék szokásosan.

Money Line
Michigan State vs Michigan (1.45)Höri
ez nagyon meleg:

2.15 Tulane
1.73 Florida Atlantic

a Tulane 6-2-vel áll, a FAU 2-6-tal, utóbbinak ráadásul most mondott le a HC-je és a DC-je...jjncaa
teljesen jogos odds volt.... :p
el is ment rajta a másik mixem is.... 😕 😀

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Spread
Georgia -2.5 vs Florida (at Jacksonville). Csak a sérültek miatt ekkora a spread, a Bulldogs sokkal jobb csapat ÉS bye week után vannak, nehezen hiszem, hogy semleges pályán kikapjanak.

Northern Illinois -23.5 @ UMass. Top20-as csapat egy bottom10-es otthonában. Ha nem marháskódják el, akkor kiütést aratnak Lynchék szokásosan.

Money Line
Michigan State vs Michigan (1.45)Höri
23-20
63-19
29-6

Túl könnyű!

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Logan Thomas csapata ellen, de főleg mellett soha többet.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
ez az ajax is... megrakom az ajax vagy x-et, szívnak egyet a 90. percben... biztos ez a szelvényem is egyen fog elmenni mint a délutáni a notthingamen, akkor a 91. percben... vicc

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Ezekre gondoltam:
Diósgyőr 1X
JoeyPorter
😀 megtettem x nélkül, mondom vagány leszek 😀 pedig éreztem, hogy a fradi nyer, de mondom máskor is éreztem mégse nyert, elnyomtam az érzést😊steroid stewie
Pedig ha visszaolvasol,már múlt héten megírtam,hogy nyerni fog a fradi,mikor jc6 panaszkodott.Ez szerintem ugyanaz,mint a Cselszki,már annyian fogadtak rá,hogy törvényszerű volt,hogy nem nyernek 😀
Jól sikerült ez a mai nap,a két legelső meccs vitte mindkét szelvényt 😀
Na majd holnap

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
NBA (11.02):

 sportmajom.blog.hu/2013/11/02/nba_13_11_383

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Ezekre gondoltam:
Diósgyőr 1X
JoeyPorter
😀 megtettem x nélkül, mondom vagány leszek 😀 pedig éreztem, hogy a fradi nyer, de mondom máskor is éreztem mégse nyert, elnyomtam az érzést😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 315 — Cowboys fan
bet365 valamit nagyon tudhat, mert náluk a DVTK-FTC az 2.8-3.5-2.3 volt. tippmix-en ugyanez 2.3-3.2-2.8 (kb, nem pontosan).

most mondjátok, tényleg bet-en éri meg jobban? 😀
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Annyira vicces, hogy tipszmixen vagy bet365-ön real money-val szívok, fogadásjátékban meg akár egy NHL hendi is lazán jön 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Ezekre gondoltam:
Diósgyőr 1X
Videoton
Pécs X2
Győr X2
Haladás X2
Puskás 1X
Debrecen X2

Chelsea
Bayern
Napoli
Milan X1

több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
a hosszabbítás beleszámít az ilyenekbe?dugo1993
Igen
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
hehe, vicces lett a delfin meccs vége 😊 over 43-ra tettem egy minimált, hosszabbításnál mondom, hogy legalább az alaptét már tuti visszajön egy mezőny góllal, de mikor a saját endzone-tól kellett jönni a bengalsnak, beugrott, hogy lehet saftey is 😊 és lett is :d most kivételesen nem bosszant, mert mókás volt 😊steroid stewie
a hosszabbítás beleszámít az ilyenekbe?

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
nekem is van college futball tippsorom, de szerényebb mint Newmané, cserébe van mellé komment.

Spread
Georgia -2.5 vs Florida (at Jacksonville). Csak a sérültek miatt ekkora a spread, a Bulldogs sokkal jobb csapat ÉS bye week után vannak, nehezen hiszem, hogy semleges pályán kikapjanak.
Auburn -8 @ Arkansas. A Tigers úgy hasít előre mint a newtoni időkben, miközben a Hogs csak C és DE poszton tud versenyképes játékost felállítani. 8 pontra nekem ez elég.
Oklahoma State +2.5 @ Texas Tech. Néhány hely van a két csapat közt a rangsorban, játékosanyagban jobb a Pokes, mellettük az előny, simán jó.
Northern Illinois -23.5 @ UMass. Top20-as csapat egy bottom10-es otthonában. Ha nem marháskódják el, akkor kiütést aratnak Lynchék szokásosan.

Money Line
Michigan State vs Michigan (1.45)Höri
ez nagyon meleg:

2.15 Tulane
1.73 Florida Atlantic

a Tulane 6-2-vel áll, a FAU 2-6-tal, utóbbinak ráadásul most mondott le a HC-je és a DC-je...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 315 — Cowboys fan
MIt mondasz Höri, otthon most sem érdemes a delfinek ellen fogadni? Az Atlanta ellen bejött a tanácsod 😊steroid stewie
dehogynem, biztos hogy nyer a Bengals.Höri
igen. jövő héten! 😊
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
NBA (11.01):

 sportmajom.blog.hu/2013/11/01/nba_13_11

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
hehe, vicces lett a delfin meccs vége 😊 over 43-ra tettem egy minimált, hosszabbításnál mondom, hogy legalább az alaptét már tuti visszajön egy mezőny góllal, de mikor a saját endzone-tól kellett jönni a bengalsnak, beugrott, hogy lehet saftey is 😊 és lett is :d most kivételesen nem bosszant, mert mókás volt 😊
több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Túl sok minden szól a Bengals mellett. Még szemezgettem kicsit a lehetőségek között.
Dalton 300 yard és Green 100 yard felett volt az utolsó három meccsükön, miért pont most szakadna meg ez a jó sorozat 😊

Andy Dalton (CIN Bengals) passzolt yard-jai 275.5 felett @ 1.80
AJ Green (CIN Bengals) fogadó yard-jai 87.5 felett @ 1.76Nomac
Én megtettem -3-as spreaddel,de nincsenek jó érzéseim :/

több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
Túl sok minden szól a Bengals mellett. Még szemezgettem kicsit a lehetőségek között.
Dalton 300 yard és Green 100 yard felett volt az utolsó három meccsükön, miért pont most szakadna meg ez a jó sorozat 😊

Andy Dalton (CIN Bengals) passzolt yard-jai 275.5 felett @ 1.80
AJ Green (CIN Bengals) fogadó yard-jai 87.5 felett @ 1.76
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
NBA (10.31):

 sportmajom.blog.hu/2013/10/31/nba_13_10_953

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
MIt mondasz Höri, otthon most sem érdemes a delfinek ellen fogadni? Az Atlanta ellen bejött a tanácsod 😊steroid stewie
dehogynem, biztos hogy nyer a Bengals.

több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
MIt mondasz Höri, otthon most sem érdemes a delfinek ellen fogadni? Az Atlanta ellen bejött a tanácsod 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 315 — Cowboys fan
Ez milyen már?
A bet365 a sima Bengals győzelemre 1,62es oddsot ad. A Bengals -1re meg csak 1,58at.tamasboldizsar
Ilyennel már én is találkoztam többször is, azt viszont, hogy miért van így.....hm, érdekes 😊bogec7
ugyanitt 64-szeres odds ellenében megfogadhatjátok, hogy csak fél ponttal nyernek.

egyébként meg majd zárkóztatják az oddsokat.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem is van college futball tippsorom, de szerényebb mint Newmané, cserébe van mellé komment.

Spread
Georgia -2.5 vs Florida (at Jacksonville). Csak a sérültek miatt ekkora a spread, a Bulldogs sokkal jobb csapat ÉS bye week után vannak, nehezen hiszem, hogy semleges pályán kikapjanak.
Auburn -8 @ Arkansas. A Tigers úgy hasít előre mint a newtoni időkben, miközben a Hogs csak C és DE poszton tud versenyképes játékost felállítani. 8 pontra nekem ez elég.
Oklahoma State +2.5 @ Texas Tech. Néhány hely van a két csapat közt a rangsorban, játékosanyagban jobb a Pokes, mellettük az előny, simán jó.
Northern Illinois -23.5 @ UMass. Top20-as csapat egy bottom10-es otthonában. Ha nem marháskódják el, akkor kiütést aratnak Lynchék szokásosan.

Money Line
Michigan State vs Michigan (1.45)

több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
Ez milyen már?
A bet365 a sima Bengals győzelemre 1,62es oddsot ad. A Bengals -1re meg csak 1,58at.tamasboldizsar
Ilyennel már én is találkoztam többször is, azt viszont, hogy miért van így.....hm, érdekes 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Ez milyen már?
A bet365 a sima Bengals győzelemre 1,62es oddsot ad. A Bengals -1re meg csak 1,58at.